Starity

Rihanna vadabbra vette a figurát

14 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. február 01. 19:39 #121
Zarás baby
Zarás baby
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 143951
Offline offline
Nagyon jó ez a szám.Természetesen a Videóklipp sem rossz,de nem is a legjobb.Pesze vannak benne olyan részek amelyek botrányosabbak,de abból is kevés van..Egy blogger mit keres Rihanna klippjében,csak azt nem mondják,hogy Rihanna kérte föl öt?!
2011. február 01. 19:42 #122
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.02.01. 18:53)
Bele sem merek gondolni  unsure.gif 
Én pedig azon gondolkozom, hol rontották el? Mióta gondolkodnak úgy a gyerekek, hogy 'fu*k you' feliratú nyakláncot hordani és mindkét nemmel/saját nemmel csinálni valamit egy videóban menő?
Én is voltam gyerek és akkor is voltak pocsék énekesek, még sem hallgattam őket. Nem igaz, hogy süketek és nem hallják  blink.gif

de nem is ez hanem az a legborzasztóbb hogy a céközönségük a 13-17 évesek.ami szerintem a legbefolyásolhatóbb korosztály.és itt felmerül a kérdés hogy ezek a videók majd késöbb milyen hatással lesznek a hallgatókra.az biztos hogy maradnó károsodásokat okoznak.és ezt most nem csak úgy mondom.szerintem nincs análl undorítóbb dolog minthogy valaki mutaoggassa magát, ráadásul egy videóklippben amit szinte mindenki megnézhet. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 01. 19:46 #123
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.02.01. 18:53)

Én pedig azon gondolkozom, hol rontották el? Mióta gondolkodnak úgy a gyerekek, hogy 'fu*k you' feliratú nyakláncot hordani és mindkét nemmel/saját nemmel csinálni valamit egy videóban menő?
Én is voltam gyerek és akkor is voltak pocsék énekesek, még sem hallgattam őket. Nem igaz, hogy süketek és nem hallják  blink.gif

És a legszörnyűbb, hogy ez ellen nem lehet tenni semmit. Néha úgy lekevernék egy-két pofont ezeknek a mai sztároknak, hogy észhez térjenek.. csak sajnos ez nem kivitelezhető unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: janet7, kateblock, LULUPeas, Grace Benning
2011. február 01. 19:49 #124
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
Az egész klip egy majomkodás! Kihasználta az összes botrányos elemet, és kész! dry.gif Iszonyú kreatívitásra utal.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. február 01. 19:55 #125
Kiraac
Kiraac
ƒℓєυя яєвєℓℓє™
 
Státuszilyen szar nap nincs még egy :(((((
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.12.
Hozzászólás: 2355
Csatolások: 320
Azonosító: 126961
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.01. 18:53)

Én pedig azon gondolkozom, hol rontották el? Mióta gondolkodnak úgy a gyerekek, hogy 'fu*k you' feliratú nyakláncot hordani és mindkét nemmel/saját nemmel csinálni valamit egy videóban menő?
Én is voltam gyerek és akkor is voltak pocsék énekesek, még sem hallgattam őket. Nem igaz, hogy süketek és nem hallják  blink.gif

Egyetértek. Szerintem nagyon undorító, hogy a sztárok ezzel akarják magukat népszerűsíteni. Én mondjuk szeretem Lady GaGa és Rihanna egypár számát, de a viselkedése, főleg GaGa-nak, szánalmas. Én is kezdek elgondolkodni azon, hogy mi lesz, ha már Lady GaGa viselkedése normális lesz... xD Akkor már a kislányok is ugyanezt fogják csináli? blink.gif A normális viselkedés már kezd az emberek számára nagyon unalmas lenni... Itt már csak ez segít. rohog.gif Egyébként ez a szám nekem nem tetszik, mind zeneileg, mind klippként. Nem is énekel benne RiRi, pedig jó hangja van. rohog.gif A videó meg... nem is tudom milyen szó lenne megfelelő rá? "Ribancos"? 110.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, LULUPeas
2011. február 01. 20:04 #126
- törölt felhasználó -    
Idézet (LULUPeas @ 2011.02.01. 19:42)
de nem is ez hanem az a legborzasztóbb hogy a céközönségük a 13-17 évesek.ami szerintem a legbefolyásolhatóbb korosztály.és itt felmerül a kérdés hogy ezek a videók majd késöbb milyen hatással lesznek a hallgatókra.az biztos hogy maradnó károsodásokat okoznak.és ezt most nem csak úgy mondom.szerintem nincs análl undorítóbb dolog minthogy valaki mutaoggassa magát, ráadásul egy videóklippben amit szinte mindenki megnézhet. unsure.gif


Maradandó károsodás? Mire gondolsz? Azt gondolom, hogy gondolkodásban ?? és személyiségformálásban szerepe lehet, talán életük végéig csúnyán beszélnek, és úgy is öltözködnek ahogyan nem kellene (belőlük már most is több van a plázákban) de mi másra gondolsz?
2011. február 01. 20:27 #127
forever JBiebs
forever JBiebs
 
Státuszforever JBiebs még nem állította be a státuszát és nem is fogja :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.31.
Hozzászólás: 990
Csatolások: 4
Azonosító: 134186
Offline offline
ne mán ez nagyon perverz!!! ezt is úgy be fogják tiltani mint a sicc!!! de amúgy aszám tok jó főleg úgy hogy nem is tudjuk mit jelent! xD
2011. február 01. 20:37 #128
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.02.01. 20:04)
Maradandó károsodás? Mire gondolsz? Azt gondolom, hogy gondolkodásban ?? és személyiségformálásban szerepe lehet, talán életük végéig csúnyán beszélnek, és úgy is öltözködnek ahogyan nem kellene (belőlük már most is több van a plázákban) de mi másra gondolsz?

igazából ilyesmire gondoltam laugh.gif ahogyan monod.
2011. február 01. 21:21 #129
Cinti.meow
Cinti.meow
visszatérő vendég
 
StátuszDoes that make me crazy? ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 69
Azonosító: 143324
Offline offline
Beteg ez a nő, agyilag értem.
2011. február 01. 21:30 #130
evoo
evoo
visszatérő vendég
 
Státusz~always be strong.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.20.
Hozzászólás: 406
Csatolások: 3
Azonosító: 131604
Offline offline
Ebben a klipben RiRi olyan lett,mint egy ribi...ez nem az ő stílusa. olyan jó ez a zene,kár volt így elb*szni. :/

Bár az újságpapíros ruhában jól nézett ki,meg mikor az újságcikkek voltak kivetítve...smileeee.gif
2011. február 01. 22:04 #131
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
rihanna régebben is szexi bolt de akkor még sookal szerényebb pl take a bow rehab umrella... de amióta megverte chris brown jött a rated r és kicsit megőrült de nekem nagyon tetszett az egész rated r biggrin.gif és most meg már rendesen ő is extrém énekesnő lett.. .ez az eddigi legdurvább klipje az biztos biggrin.gif de ez az egész klipp egy paródia .. nem kell annyira komolyra venni :-)nekem nagyon tetszik .. ha a szám nem is a kedvencem, legalább vicces biggrin.gif de mostmár jöhet valami szomorúbb lassú rihahhanna szám az mindenkinel tetszeni fog biggrin.gif
maga az extrémség gagás de a klipp úgy nem az ... biggrin.gif S & M hez még ennél is durvább lehetett volna a szöveghez.. aWhos That Chick nem LOUD kislemez biggrin.gif kiváncsi leszek h rihanna mostantól ilyen lesz e v fog még változni .. amúgy gaga hangja elképesztően jó élő fellépseken nem tudom mindek kell ezzel jönni me g rihannának is biggrin.gif és nem tudom h miért baj h valaki olyan mint gaga v riri és nem unalmas selena gomez v ilyenek akik lehet h nem extrémek de semmi érdkes v különleges tehetség nincs bennük.. gaga pl maga írja dalait fellépéseit meg klipjeit is maga tervezi ..
2011. február 01. 22:09 #132
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
de kár h pl viván nem igazán lesz a szám... de MTV n biztos adják ott alejandro is ment minden változtatás nélkül biggrin.gif
2011. február 01. 22:21 #133
- törölt felhasználó -    
Nem értem miért teszi ezt. Rihannát azelőtt is szerették, mielőtt ezt tette volna. Könyörgöm, ez a klip szörnyű Gaga utánzat, a ruháktól kezdve a hangulatáig, csak olcsóbb :S Nem értem. I miss U, Riri ;(
2011. február 01. 23:21 #134
rideawhitehorse
rideawhitehorse
miss wrestlemania
 
StátuszI chew gum and smoke in your face, I'm absurd.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.18.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 31
Azonosító: 136706
Offline offline
Istenem, a klip nem kívánhatott egy aranyos, szelíd kislány jellemet! Az, hogy Gagát utánozza, hülyeség! Igen, sok olyan van, amiben igen, de itt nem találok egy hasonlóságot se! Nagyon sok énekesnőre hat a Gaga- effektus ; Ke$ha, Nicki M., Rihanna és Katy P. is! De ez a klip szerintem ízig- vérig Riri!smileeee.gif heart.gif
2011. február 02. 09:46 #135
- törölt felhasználó -    
annyit hallgattam már ezt a számot:) ketd a kedvenceim közé kerülni biggrin.gif
2011. február 02. 09:57 #136
TITULI
TITULI
új tag
 
StátuszNem írok egy alapszöveget ide hogy a szerelem jó. Inkább csak légy önmagad.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.07.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 1
Azonosító: 142782
Offline offline
Nem tudom annyira szerintem nem durvák!!! mellow.gif
2011. február 02. 10:09 #137
- törölt felhasználó -    
Imádom ezt a számot, első hallgatásra megszerettem:)
2011. február 02. 11:00 #138
- törölt felhasználó -    
nekem tetszik.: ))
2011. február 02. 13:18 #139
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8039
Csatolások: 25762
Azonosító: 107627
Offline offline
A Who's That Chick? nem Rihanna albumáról van, hanem Guettáéról..
2011. február 02. 13:27 #140
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8039
Csatolások: 25762
Azonosító: 107627
Offline offline
Haha! Megmondtam! Már le is lett tiltva: "Ebben a tartalomban olyan anyag szerepelhet, amelyet a YouTube felhasználói közössége egyes felhasználók számára nem megfelelőként jelölt meg."
2 felhasználónak tetszik: kateblock, LULUPeas
14 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok