Starity

Rihanna vadabbra vette a figurát

14 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. február 02. 13:45 #141
- törölt felhasználó -    
Idézet (prézli @ 2011.02.02. 13:27)
Haha! Megmondtam! Már le is lett tiltva: "Ebben a tartalomban olyan anyag szerepelhet, amelyet a YouTube felhasználói közössége egyes felhasználók számára nem megfelelőként jelölt meg."


thumbsup.gif

Attól függetlenül szerintem a probléma nem tűnt el, fel lehet tölteni a youtube-ra úgy videót, hogy csak 18 éven felüliek és/vagy beregisztráltak láthassák, szóval ez csak félsiker!
2011. február 02. 14:17 #142
- törölt felhasználó -    
Idézet (mr.kojnok @ 2011.02.02. 09:36)
Szerintem meg te,és azok vagytok a szánalmasak,akik leszóljátok...Ha nem tetszik,nem nézitek meg,NEM KÖTELEZŐ!!
És mellőzétek a trágár,hülye kifejezéseiteket is,ez az oldal Rihanna rajongoknak van...nem azoknak akik nem csipik...kössz

Én lennék a világ legboldogabb embere, ha el tudnám kerülni az ilyen trágyadomb klipeket.. de nem tudom, mert olyan világban élünk (sajnos), ahol a tv, internet, rádió és még az újságok is ezekkel van tele. Ergo nekem senki ne papoljon arról, hogy ha nem tetszik ne nézzem meg, mert ez kivitelezhetetlen.

Az egy dolog, hogy ez az oldal legfőképpen a sztárok "dicsőítéséről" szól, de úgy gondolom egy FÓRUMon (először értsük meg a fórum szó jelentését) jogom van annyit írni, hogy bocs ez most nem jön be.
5 felhasználónak tetszik: kateblock, LULUPeas, Grace Benning, AdamLambertrulz, janet7
2011. február 02. 14:27 #143
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dianna @ 2011.02.02. 14:17)
Én lennék a világ legboldogabb embere, ha el tudnám kerülni az ilyen trágyadomb klipeket.. de nem tudom, mert olyan világban élünk (sajnos), ahol a tv, internet, rádió és még az újságok is ezekkel van tele. Ergo nekem senki ne papoljon arról, hogy ha nem tetszik ne nézzem meg, mert ez kivitelezhetetlen. 
Az egy dolog, hogy ez az oldal legfőképpen a sztárok "dicsőítéséről" szól, de úgy gondolom egy FÓRUMon (először értsük meg a fórum szó jelentését) jogom van annyit írni, hogy bocs ez most nem jön be.


Ez mind szép és jó lenne, de sajnos nem nagyon működik. X hír kikerül, y és z másféle véleményen van, mindkettő leírja amit gondol, aminek vita a vége, többnyire azért mert bizonyos emberkék megrögzötten védik a kedvencüket és istenítik minden tettüket.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 02. 14:30 #144
mr.kojnok
mr.kojnok
új tag
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.22.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 136962
Offline offline
Diana Drága!
Nme akartalak megbántani,ne haragudj...De én még mindig azon a véleményen vagyok,hogy ha nem akarod megnézni,akkor elkapcsolod a tv-t,vagy ellapozod az ujságot,vagy kikapcsolod a rádiot...de tényleg neharagudj,nem sértésből irom,ha megbántottalak bocsánat!
2011. február 02. 14:35 #145
- törölt felhasználó -    
Idézet (mr.kojnok @ 2011.02.02. 14:30)
Diana Drága!
Nme akartalak megbántani,ne haragudj...De én még mindig azon a véleményen vagyok,hogy ha nem akarod megnézni,akkor elkapcsolod a tv-t,vagy ellapozod az ujságot,vagy kikapcsolod a rádiot...de tényleg neharagudj,nem sértésből irom,ha megbántottalak bocsánat!


Kevés. Ha sétál az áruházban, akkor is hallhatja, ha elmegy a konditerembe, más felteheti a zenét, ha filmet néz, megtalálhatja benne soundtrackként stb ...
3 felhasználónak tetszik: LULUPeas, Grace Benning, janet7
2011. február 02. 14:48 #146
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.02.02. 14:27)
Ez mind szép és jó lenne, de sajnos nem nagyon működik. X hír kikerül, y és z másféle véleményen van, mindkettő leírja amit gondol, aminek vita a vége, többnyire azért mert bizonyos emberkék megrögzötten védik a kedvencüket és istenítik minden tettüket.

Igen, de ezt lehetne kulturált formában is. Nem feltétlenül gondolom mindig, hogy igazam van, tehát én, személy szerint szeretem más véleményét is meghallgatni (itt speciel elolvasni) egy adott dologról.

Persze tudom, hogy nem feltétlen erre gondoltál, hanem a sok értetlenre, akik talán el sem olvassák a mi nézeteinket, csak agyba-főbe mondják a saját igazukat, hogy az úgy van jól, ahogy ők mondják. Ezekkel a legegyszerűbb nem törődni. Istenítse csak a kedvenc sztárocskáját pár év múlva úgyis benő a feje lágya. Ha pedig nem, akkor az már nem az én problémám. pardon.gif

Idézet (mr.kojnok @ 2011.02.02. 14:30)
Diana Drága!
Nme akartalak megbántani,ne haragudj...De én még mindig azon a véleményen vagyok,hogy ha nem akarod megnézni,akkor elkapcsolod a tv-t,vagy ellapozod az ujságot,vagy kikapcsolod a rádiot...de tényleg neharagudj,nem sértésből irom,ha megbántottalak bocsánat!

Egyáltalán nem bántódtam meg, de azért megérthetnéd, mire gondolok/unk. Ahogy már kateblock is leírta bárhol találkozhatok ezekkel a "remekművekkel". Egyszerűen lehetetlen elkerülni ezeket. Nem fogok egy sötét szobába bezárkózni csak azért, hogy ne lássam Rihannát meg a többit. rolleyes.gif

Idézet (kateblock @ 2011.02.02. 14:35)
Kevés. Ha sétál az áruházban, akkor is hallhatja, ha elmegy a konditerembe, más felteheti a zenét, ha filmet néz, megtalálhatja benne soundtrackként stb ...

Erről van szó.. Például én imádok cd boltokba járni és mazsolázgatni a több ezer album közül, de mindig beraknak 1-2 Rihanna vagy Kesha (csak hogy ne Gagával jöjjek mindig) számot a lejátszókba..
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 02. 16:01 #147
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dianna @ 2011.02.02. 14:48)
Igen, de ezt lehetne kulturált formában is. Nem feltétlenül gondolom mindig, hogy igazam van, tehát én, személy szerint szeretem más véleményét is meghallgatni (itt speciel elolvasni) egy adott dologról. 
Persze tudom, hogy nem feltétlen erre gondoltál, hanem a sok értetlenre, akik talán el sem olvassák a mi nézeteinket, csak agyba-főbe mondják a saját igazukat, hogy az úgy van jól, ahogy ők mondják. Ezekkel a legegyszerűbb nem törődni. Istenítse csak a kedvenc sztárocskáját pár év múlva úgyis benő a feje lágya. Ha pedig nem, akkor az már nem az én problémám. pardon.gif
Egyáltalán nem bántódtam meg, de azért megérthetnéd, mire gondolok/unk. Ahogy már kateblock is leírta bárhol találkozhatok ezekkel a "remekművekkel". Egyszerűen lehetetlen elkerülni ezeket. Nem fogok egy sötét szobába bezárkózni csak azért, hogy ne lássam Rihannát meg a többit. rolleyes.gif 
Erről van szó.. Például én imádok cd boltokba járni és mazsolázgatni a több ezer album közül, de mindig beraknak 1-2 Rihanna vagy Kesha (csak hogy ne Gagával jöjjek mindig) számot a lejátszókba..

Így van.nem az én/mi bajunk ha annyira megrögzötten ragaszkodik valaki a kedvencéhez.csak amit te is írtál az a baj ezzel hogy nem veszi észre hogy amit csinál az úgy ahogy van rossz.(ezt nem csak a zenére értem)lehet vele nem törődni de akkor soha senki nemfogja jobb belátásra bírni,ez a baj ezzel.én inkább leírom neki amit gondolok és talán megérti.ha nem akkor az már nem érdekel de legalább megpróbáltam laugh.gif úgy őszintén ha te meglátnád Rihannának ezt a klipjét úgy hogy még soha életedbe nem hallottár róla akkor milyen véleményed lenne? nem hiszem hogy úl poziív rolleyes.gif nem beszélve arról hogy még pár embernek ez tetszik is.amikor én bekapcsolom a tv-t odakapcsolom a Vivára mit látok? tehetségetelen "énekesek" tömkelege akik csak szórakozásból csinálják ezt,pedig ez csak munka mint a tanár pénztáros vagy akár a bíró, ügyvéd.nem hiszem hogy üdítő látvány lenne valakinek is hogy a tanára esetleg a pénztáros úgy nézne ki mint ebben a klipben Rihanna.ha meg igen arról annyit hogy menjen el orvoshoz pardon.gif
2011. február 02. 17:31 #148
CUKI97
CUKI97
Cillianiac
 
StátuszNeked is marcipánból van a szíved? (Smaragdzöld)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.13.
Hozzászólás: 1225
Csatolások: 0
Azonosító: 134771
Offline offline
király a szám, de a klipp tényleg lady gagás.
azért vannak benne durvák
2011. február 02. 17:31 #149
- törölt felhasználó -    
Idézet (LULUPeas @ 2011.02.02. 16:01)
Így van.nem az én/mi bajunk ha annyira megrögzötten ragaszkodik valaki a kedvencéhez.csak amit te is írtál az a baj ezzel hogy nem veszi észre hogy amit csinál az úgy ahogy van rossz.(ezt nem csak a zenére értem)lehet vele nem törődni de akkor soha senki nemfogja jobb belátásra bírni,ez a baj ezzel.én inkább leírom neki amit gondolok és talán megérti.ha nem akkor az már nem érdekel de legalább megpróbáltam laugh.gif úgy őszintén ha te meglátnád Rihannának ezt a klipjét úgy hogy még soha életedbe nem hallottár róla akkor milyen véleményed lenne? nem hiszem hogy úl poziív rolleyes.gif nem beszélve arról hogy még pár embernek ez tetszik is.amikor én bekapcsolom a tv-t odakapcsolom a Vivára mit látok? tehetségetelen "énekesek" tömkelege akik csak szórakozásból csinálják ezt,pedig ez csak munka mint a tanár pénztáros vagy akár a bíró, ügyvéd.nem hiszem hogy üdítő látvány lenne valakinek is hogy a tanára esetleg a pénztáros úgy nézne ki mint ebben a klipben Rihanna.ha meg igen arról annyit hogy menjen el orvoshoz pardon.gif


Szerintem azért nem látják a rossz oldalát, mert azt tartják helyesnek, amit ők látnák. Nem is tudom van-e értelme egyáltalán leültetni őket egy asztalhoz és elmagyarázni nekik, hogy a világ elkorcsosult és egyfolytában süllyed de nem muszáj azokkal tartani, akik követik a 'divatot'.
El tudom képzelni, hogy tényleg úgy gondolják az a helyes, amit látnak és amolyan makacsak, nem is figyelnének az emberre.
Ezzel már elkéstünk, ezen segíteni már nem lehet, hiába írod le a véleményed, csak azt éred el vele, hogy belekötnek, jobb esetben nem foglalkoznak vele de ahogyan te mondtad, az az ő problémájuk ha nem látnak tisztán pardon.gif
Engem már tényleg csak az érdekelne, hogy nincs velük valaki, aki rájuk szól, hogy 'elég volt kislányom, ne viselkedj csökönyösen, ne beszélj csúnyán, vegyél már fel valami ruhát magadra, nincs mindenben igazad kislányom, ne légy ennyire makacs'? blink.gif
2011. február 02. 17:33 #150
- törölt felhasználó -    
Ezzel a számmal nincs semmi bajom mert alapból nagyon jó. De úgylátszik minden sztárnak van egy ilyen pontja ahol ilyen "furcsa" dolgokat csinál.-.-
2011. február 02. 18:14 #151
cutefanni
cutefanni
visszatérő vendég
 
Státusz" Menj, éld világod, mondd, ha kérdenek: egy jámbor őrült futni engedett. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.20.
Hozzászólás: 276
Csatolások: 60
Azonosító: 123225
Offline offline
Rihanna azt mondta visszatér a régi Umbrela-s stílushoz, jött az I love the way you lie, és a Only girl, még a What's my name szövege is OK. A zenével nincs semmi bajom, de a szövege? Akik kiírták hogy wow ez tök jó, azok értik miről szól? Keressetek rá a YouTube-on fent van egy pár fordítás....

Rihanna megváltozott, kész, lehet hogy valakinek ez tetszik, de nekem például nem. Nincs bajom a dalaival, mert azok tényleg jók, de ezekkel a szövegekkel és videoklipekkel nagyon nem tetszenek...
2011. február 02. 21:03 #152
- törölt felhasználó -    
nekem se tetszik! Rihanna maradjon olyan amilyen volt! Ne utánozza Britneyt és Gagát....Mert őket nem lehet...smileeee.gif
2011. február 02. 22:02 #153
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Nekem nem tetszik. Rihanna regi stilusat sokkal jobban kedveltem, mint a mostanit. Ez a vilag kezd elkorcsosulni. A fiatalok azt hiszik, hogy ez a normalis es ezt tartjak kovetendo peldanak.

A mai zeneben azt nem szeretem, hogy van egy eloado, havonta jon elo uj klipekkel, fel evente CD-kel es el mint Marci hevesen.
Ezert hallgatok en "elvont" zenet. Mert abban latok egy kis remenyseget az igenyessegre. Es meg a magyar zenehez: Amit ezek a Lola es SP fele fiuk-lanyok muvelnek, az szegyen. Ezert utalom a Vivat. Csak a felkapott zeneszeket nyomjak. (Persze, hogy oket sztaroljak, hiszen beloluk van penz)
1 felhasználónak tetszik: s.t.a.r.
2011. február 02. 22:45 #154
- törölt felhasználó -    
na ez is egy olyan klip amit már nem lehet parodizálni... xD de attól még szeretem Rihannát biggrin.gif
2011. február 03. 10:45 #155
MarsiGirl
MarsiGirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.02.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 144564
Offline offline
Hát ez érdekesre sikeredett...XD
2011. február 03. 11:37 #156
- törölt felhasználó -    
nagyon jó a dalszöveg ,a klipp egy "Kicsit" erotikusra sikeredett de ennyi belefér,am nem értem miért kellett betiltani ,ennyi erővel Lady Gaga Alejandróját is betilthattak volna annak a kilppje!HUH
2011. február 03. 11:37 #157
- törölt felhasználó -    
biggrin.gif
2011. február 03. 13:34 #158
evyke1998
evyke1998
visszatérő vendég
 
StátuszHAPPY 100 DAYS WITH EXO !! LOVE U ALL! (especially Xiumin xd)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 437
Csatolások: 1
Azonosító: 143743
Offline offline
Jól megdolgozza a banánt benne!
2011. február 03. 13:35 #159
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8039
Csatolások: 25762
Azonosító: 107627
Offline offline
mikaylagoldfaces: Az Alejandro is be lett tiltva ^^
2011. február 03. 13:37 #160
MissMusic110
MissMusic110
{ Be Positive }
 
StátuszThis love will be the death of me, but I know I’ll die happily ∞
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.22.
Hozzászólás: 1228
Csatolások: 987
Azonosító: 127832
Offline offline
a klip egy kicsit furára sikeredett biggrin.gif de nekem tetszik a szám is meg a klip is smileeee.gif
14 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok