Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 10. 14:41 #11401
Direction Rajongo6
Direction Rajongo6
Őszinte Egyéniség.
 
StátuszStrip That Down lázban égek annyira szeretem ezt a számot Liam Payne-től.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.06.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 666
Azonosító: 218747
Offline offline
A halál szelencéje című horrorfilmet.
2014. április 10. 14:52 #11402
Direction Rajongo6
Direction Rajongo6
Őszinte Egyéniség.
 
StátuszStrip That Down lázban égek annyira szeretem ezt a számot Liam Payne-től.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.06.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 666
Azonosító: 218747
Offline offline
Harc a túlélésért.
2014. április 10. 16:07 #11403
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Elpuskázva...

de meg kell mondjam, szerintem, ahhoz képest, ahogy beharangozták, mekkora jó film lesz, elég unalmas lett. Számomra legalábbis az volt.

10/5
2014. április 10. 23:28 #11404
- törölt felhasználó -    
Amerika kapitány 2. – A tél katonája
Megpróbálok nem elfogult véleményt írni, nem kezdem azzal, hogy megtaláltam a férjem, vagy hogy megvan az új kedvenc karakterem. Hoppá. rohog.gif Szóval a Marvel-filmek számomra tök unalmasak úgy általában, hosszúak – azt latolgattam közben, hány felesleges jelenetet lehetett volna kivágni, mert konkrétan ebben a 136 percben a címszereplőből negyedórát kaptunk. 110.gif Majd' másfél órának kellett eltelnie, hogy végre képernyőre kerüljön, dafuq! Igazából nem tudok nem szubjektív véleményt alkotni, mert amikor megjelent, folyton hüledeztem és felpattantam. Meg kell mondjam, az akciójelenetek nagyon tetszettek. Annyira összehangolt, profi és vad koreográfiát állítottak össze, hogy csak néztem, de vicces volt, és szomorú. Szerintem (annak ellenére, hogy ismertem a sztorit) ugyanannyira megdöbbenten, szájtátva lestem, mint Steve, mikor megtudta, hogy a Wiener Soldier rohog.gif valójában Bucky. Rettegtem a magyar szinkrontól, de nagyon klassz volt, és szerintem Bucky a legnagyobb fenegyereke a Marvel-univerzumnak, annyira keserves volt látni, hogy amikor emlékezni kezdett a múltjára, törölték és újraindították. Megszakadt érte a szívem. Jobban szurkoltam neki, mint bármelyik jótevő szuperhősnek valaha rohog.gif Mikor kerül már a mozikba a harmadik rész? reklamalo.gif reklamalo.gif
9/10

http://24.media.tumblr.com/d724f543a8af1f6eec4ff89f90eb8a0c/tumblr_n3qaw4loBi1scz8nwo2_500.gif
8 felhasználónak tetszik: Toxic, Christo, Alison Lerman, Lady Suzy, baisée, idone, Lil98, Bettyke94
2014. április 12. 01:06 #11405
- törölt felhasználó -    
Amerika Kapitány – A tél katonája
Hú, hát most nem rég értünk haza a moziból, szóval mondhatjuk, hogy még elég friss az élmény. Mikor a Thor második részét néztük a moziban, azt mondtam, hogy az egyetlen film, aminek a második része jobban tetszett, mint az első. Nos, helyesbítenék, az Amerika Kapitány 2-nek sikerült fölvennie vele a versenyt.

Lehet, hogy lesz benne spoiler, szóval csak óvatosan!

Az az igazság, hogy észre sem vettem, hogy a filmek során mennyire megkedveltem Nick Fury karakterét, egészen addig, amíg meg nem halt. Mármint ugye csak azt hittük, hogy meghalt.
Az akció jelenetek nekem is nagyon tetszettek, az én kedvencem az Amerika Kapitány vs. Winter Soldier volt (és ha jól hallottam, a mellettem ülőnek is).
Ha már itt tartunk, csak én hiányoltam a Winter Soldiert? Ahhoz képest, hogy az a cím, hogy A tél katonája, inkább a HYDRA meg a SHIELD volt a főszerepben, és elég kevés tél katonáját kaptunk. Szerintem. Ez miatt, és csak is ez miatt vonok le egy pontot.
Ezt leszámítva nagyon tetszett, remek péntek esti kikapcsolódás volt! 10/9
8 felhasználónak tetszik: Toxic, Christo, Lady Suzy, baisée, idone, Lil98, Bettyke94, Alison Lerman
2014. április 12. 10:31 #11406
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2014.04.12. 01:06)
Amerika  Kapitány – A tél katonája
Ha már itt tartunk, csak én hiányoltam a Winter Soldiert?  Ahhoz képest, hogy az a cím, hogy A tél katonája, inkább a HYDRA meg a SHIELD volt a főszerepben, és elég kevés tél katonáját kaptunk.

Ugye? Ezen vagyok kiakadva, ez nem A tél katonája, ez Amerika kapitány 2: Shield vs Hydra. 110.gif És nem csak a fangörcs beszél belőlem, mikor azt mondom, el tudtunk volna viselni 1,5 órányi Buckyt is - azzal az öt mondatával megszédített mindenkit a teremben blush.gif és azért merész húzás volt ennyire erős karaktert építeni neki, kilapítja Amerika kapitányt, mint a palacsintát, fél kézzel. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Christo, Alison Lerman, Lady Suzy, baisée, idone, Lil98, Bettyke94
2014. április 12. 21:33 #11407
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Captain America: The Winter Soldier / Amerika Kapitány - A Tél Katonája

Még akarok, még több Sebastiannal. Aki végig bennmarad a teremben, az kap még egy kis bónuszt belőle. wink.gif Állati jól össze volt rakva ez a film, a harcok koreográfiája meg odaver. Aki nem bírja a képregényfilmeket, az se mondaná rá, hogy nézhetetlen volt, mert nem követi az eddigi Marvel-filmek sémáját.
10/10
https://24.media.tumblr.com/5d93006f1586e1a51f1a02afcaf45bc0/tumblr_n3w5fwVACs1sb760po1_500.gif
7 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Toxic, Lady Suzy, baisée, idone, Lil98, Bettyke94
2014. április 13. 00:22 #11408
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Captain America: The Winter Soldier / Amerika Kapitány: A tél katonája (2014)
Úristen. Azt se tudom hol kezdjem. Először is bátran merem állítani, hogy a Marvel egyik legjobb filmje. Számomra felér a Bosszúállókkal, pedig én minden Marvel-filmnek úgy ülök neki, hogy biztos nem lesz olyan jó, mint a Bosszúállók. De ez.. Amit kiemelnék, azok az akciójelenetek. Nagyon szépen kidolgozták őket, ahogy magát a látványvilágot is. Amit én is hiányoltam, az Bucky volt. Szerencsétlen tényleg borzasztó keveset szerepelt, holott elméletileg főszereplő. Pedig én még el tudtam volna nézegetni Sebastian Stant egy jó darabig.. Voltak benne részek, amiken jót mosolyogtam, sőt még anya is felnevetett néha ott mellettem (ez nagy szó, nulla humorérzékkel rendelkezik).
Anthony Mackie nem is színészkedett, csak önmagát adta, Emily VanCamp még badass ügynökként is egy tündér, a többiek pedig hozták a formájukat. Most aztán várhatom, hogy végre kijöjjön a DVD és meg tudjam nézni újra normális minőségben.
Ja és a legeslegutolsó jelenet, az Ultron korának a felvezetése. Mikor megláttam Aaront és Elizabeth-et.. hát majdnem ott sikítottam fel a mozi közepén.
10/10
5 felhasználónak tetszik: Christo, baisée, idone, Lil98, Alison Lerman
2014. április 13. 15:44 #11409
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Eredet (Inception - 2010)

Hát, hogy őszinte legyek, a szám is tátva maradt ettől a filmtől. Mostanában nem voltak olyan filmes élményeim, amiket esetleg itt megoszthattam volna veletek, de ez a film megér annyit, hogy pötyögjek róla pár sort. Először azt hittem, hogy valami gagyi fantasy lesz, hiszen az első képkockák által semmit sem értettem, és csak olyan "Mi a f*sz van most?!" fejjel néztem. Aztán ahogyan haladtunk előre a sztoriban, annál könnyebben megértettem, hogy miről van szó. Oly annyira rohadtul érdekes és egyedi a történet, hogy bennem is elindította a gondolkodást - mi lenne, ha én is így tudnám irányítani az álmaimat? Állítólag lehetséges, de vajon ennyire? Lehet ennyire egyedivé tenni egy szimpla álmot? Annyira figyeltek a részletességre és a megbúvó lyukakra, hogy egy komplett világot építettek fel benne. Pillanatok alatt elrepült az a két és fél óra, szinte az egészet végig izgultam. Alaposak voltak, nem kapkodták el és szépen lassan vezették rá az embert arra, hogy mi fog benne történni. Ellen ismételten bebizonyította azt, hogy nagyon jó színésznő és a helye igen is ott van. Leóban sem csalódtam, hozta azt a szintet amit mindig is szokott a filmjeiben. Igen is, zavaró, hogy szerencsétlen is azon tehetséges színészek közé sorolható, akinek rohadtul kijárna már egy Oscar. Alapvetően nem szeretem az elméleti filmeket, de ez beletrafált teljesen. Tuti biztos, hogy párszor még meg fogom nézni, mert nagyon f*sza lett. Nem vágom, hogy ez hogyan maradhatott ki az életemből, pedig 2010 környékén elég sűrűn jártam moziba.

10/10 - Az egyik legf*szább filmes élményem, és még csak nem is moziban láttam.
9 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889, Christo, Lady Suzy, House Of Wax, idone, SmileyZ, Alison Lerman, sMokEe.cLouD, ozoli
2014. április 13. 20:25 #11410
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.04.13. 15:44)
Eredet (Inception - 2010)
Hát, hogy őszinte legyek, a szám is tátva maradt ettől a filmtől. Mostanában nem voltak olyan filmes élményeim, amiket esetleg itt megoszthattam volna veletek, de ez a film megér annyit, hogy pötyögjek róla pár sort. Először azt hittem, hogy valami gagyi fantasy lesz, hiszen az első képkockák által semmit sem értettem, és csak olyan "Mi a f*sz van most?!" fejjel néztem. Aztán ahogyan haladtunk előre a sztoriban, annál könnyebben megértettem, hogy miről van szó. Oly annyira rohadtul érdekes és egyedi a történet, hogy bennem is elindította a gondolkodást - mi lenne, ha én is így tudnám irányítani az álmaimat? Állítólag lehetséges, de vajon ennyire? Lehet ennyire egyedivé tenni egy szimpla álmot? Annyira figyeltek a részletességre és a megbúvó lyukakra, hogy egy komplett világot építettek fel benne. Pillanatok alatt elrepült az a két és fél óra, szinte az egészet végig izgultam. Alaposak voltak, nem kapkodták el és szépen lassan vezették rá az embert arra, hogy mi fog benne történni. Ellen ismételten bebizonyította azt, hogy nagyon jó színésznő és a helye igen is ott van. Leóban sem csalódtam, hozta azt a szintet amit mindig is szokott a filmjeiben. Igen is, zavaró, hogy szerencsétlen is azon tehetséges színészek közé sorolható, akinek rohadtul kijárna már egy Oscar. Alapvetően nem szeretem az elméleti filmeket, de ez beletrafált teljesen. Tuti biztos, hogy párszor még meg fogom nézni, mert nagyon f*sza lett. Nem vágom, hogy ez hogyan maradhatott ki az életemből, pedig 2010 környékén elég sűrűn jártam moziba.
10/10 - Az egyik legf*szább filmes élményem, és még csak nem is moziban láttam.


A tudatos álmodást meg lehet tanulni, de elég hosszú folyamat. Persze spontán is előfordulhat, nekem például sokszor sikerül, ami elég jó dolog. biggrin.gif
Hosszú és tömény filmélmény az Eredet, nem nézed meg olyan gyakran, viszont úgy tudom, nagy az esély rá hogy csinálnak egy sorozatot, persze más színészekkel.
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Beyla, Bessie
2014. április 13. 20:29 #11411
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17374
Csatolások: 18126
Azonosító: 168141
Online online
Captain America: The First Avenger

Már nagyon régóta terveztem megnézni ezt a filmet, de csak tegnap este jutottam el odáig, hogy le is üljek elé és megnézzem. Nos, azt hiszem biztosan mondhatom, hogy nem bántam meg. Chris Evanst alapban is nagyon szeretem, szóval az Amerika Kapitány alapban minimum 5 ponttól indult - ugye 10 a max. - , de maga a film is hatalmas sikert aratott nálam. Mondjuk az elején nagyon meglepődtem Chris magasságán - gyorsan utána is néztem a valódi értéknek rohog.gif - , miután "megnyugodtam" folytattam is tovább a filmet, ami fantasztikus volt, tipikusan az a film, amit képes vagyok többször is megnézni - nem sok ilyen van amúgy. Gyorsan le is töltöttem a The Winter Soldiert, csak az a baj, hogy nézhetetlen kamerás verzió, szóval még várok egy nézhető verzióra. Vagy megünnepelve a tavaszi szünetet elmegyek a moziba és megnézem. laugh.gif

10/10
1 felhasználónak tetszik: Bettyke94
2014. április 13. 20:47 #11412
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lil98 @ 2014.04.13. 20:29)
Captain America: The First Avenger
Már nagyon régóta terveztem megnézni ezt a filmet, de csak tegnap este jutottam el odáig, hogy le is üljek elé és megnézzem. Nos, azt hiszem biztosan mondhatom, hogy nem bántam meg. Chris Evanst alapban is nagyon szeretem, szóval az Amerika Kapitány alapban minimum 5 ponttól indult - ugye 10 a max. - , de maga a film is hatalmas sikert aratott nálam. Mondjuk az elején nagyon meglepődtem Chris magasságán - gyorsan utána is néztem a valódi értéknek  rohog.gif - , miután "megnyugodtam" folytattam is tovább a filmet, ami fantasztikus volt, tipikusan az a film, amit képes vagyok többször is megnézni - nem sok ilyen van amúgy. Gyorsan le is töltöttem a The Winter Soldiert, csak az a baj, hogy nézhetetlen kamerás verzió, szóval még várok egy nézhető verzióra. Vagy megünnepelve a tavaszi szünetet elmegyek a moziba és megnézem.  laugh.gif 
10/10

Hát én csak ajánlani tudom a mozit, mert egy olyan jó filmet mint ez, kár kamerás felvételen végigszenvedni!! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2014. április 13. 20:51 #11413
- törölt felhasználó -    
Szerelem és más drogok (2010)
Soha nem voltam oda a romantikus filmekért, de ez valami eszméletlen! Unatkoztam, azért kezdtem el, aztán valahogy azon kaptam magam, hogy az egyik percben még hangosan nevetek, a másikban már könnyek szöknek a szemembe, ami nálam ritka, főleg ha filmekről van szó. Kellemesen csalódtam, bármikor meg tudnám nézni ismét, ha azt mondaná valaki. smileeee.gif
10/10
5 felhasználónak tetszik: Toxic, Christo, House Of Wax, SmileyZ, Alison Lerman
2014. április 13. 22:59 #11414
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
The Machine

Basszus, ez a film egy sötét és nyomasztó sci-fi. A kis költségvetés látszik, de a minőségen szerintem nem rontott semmit. M.I., gépek, és a szemét emberi faj, ez a téma mindig felhívja a figyelmem. A zene pedig nagyon jól passzolt a film világához.
10/8
2014. április 13. 23:20 #11415
Slytherin
Slytherin
× dreamer ×
 
StátuszA tetteink elindítanak dolgokat, de ezzel együtt kell élnünk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.09.
Hozzászólás: 3031
Csatolások: 51
Azonosító: 220905
Offline offline
Nyomozólányok
Nos, én sem hittem, hogy egyszer egy ilyen filmet is megnézek, de nekem tetszett thumbsup.gif
10/10
2014. április 14. 22:26 #11416
- törölt felhasználó -    
Amerika kapitány: A tél katonája
Nem bírtam ki, hogy ne nézzem meg újra, és muszáj újabb véleményt alkotnom, ezúttal valamivel összeszedettebbet, mert bekerült a top (Marvel-) filmjeim közé. A Winter Soldier nagyjából olyan, mint a Nemesis a Resident Evilben – nem találkozol vele gyakran, de ha igen, imádkozol, hogy ne öljön meg. Mindig a semmiből, váratlanul tűnik elő, mint valami mumus, az aláfestő zene pedig natúrban egy horrorfilmbe is mehetne, emlékeztet az első Terminátor-film végére az a kaparó hang.. Brr.. Továbbra is azt mondom, hogy rohadt badass karakter, és elnéztem volna még órákig, mert az a nyolc mondat (a flashbacken kívül) marha kevés volt. Ha meglátnék egy hosszú hajú srácot az utcán acélkarral, azonnal a földre borulnék, és elkiáltanám magam, hogy Hail Hydra rohog.gif Minden jelenetet ellopott, és igaz, hogy egy megállíthatatlan gyilkológép, de annyira sajnáltam szerencsétlent. Akaratlanul is eszembe jutott a Jégvarázs, ez az igaz szeretet megolvaszt egy jég szívet is dolog... Steve hagyja, hogy kiverje belőle a kakát, hogy ráébressze, ki is ő valójában. Készen állt arra, hogy feláldozza magát, hogy visszaszerezze Bucky emlékeit és visszahozza őt. wub3.gif
És ami a legszívszaggatóbb, hogy mint egy állat engedi, hogy az őrök visszakössék a székbe és töröljék a memóriáját, mert katonaként viselkedik, ez az élete és a küldetése, és ő is csak egy fegyver. És semmi mást nem tud csinálni, csak várni, nem is lázadhat, mert nincs szabad akarata. A legemberibb dolog az egész filmben az, amikor beszorul az oszlop alá, és benyomja ezt a csapdába esett állat tekintetet, olyanná válik, mint valami ijedt gyerek, és jobban küzd Steve mondataival, mint vele. cray.gif A Notebookon nem sírtam ennyit. rohog.gif

– You're my mission. YOU'RE!! MY!! MISSION!!
– Then finish it... Cause I'm with you till the end of the line. cray.gif cry.gif
Fú. Rongyosra nézem, ha kijön Blu-rayen. És múltkor csak kilencest adtam neki, de most megy a max, nem hittem volna, hogy ennyire felülmúlják az első részt.
10/10

http://37.media.tumblr.com/7fae44e79a334bd25a5ce9daa9b2e751/tumblr_n3gqdiswmm1qlubbqo3_r1_500.gif
4 felhasználónak tetszik: Bettyke94, Lil98, Alison Lerman, Lady Suzy
2014. április 15. 10:13 #11417
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Bizonyítás (Proof,2005)

Egyik legnagyobb bajom az,hogy nem olvasom el miről szól egy film,csak megnézem amit kiválasztok vagy egy színész vagy a plakátja miatt.Ezt sem olvastam el,és természetesen mást vártam.A prímekről hallgatni őket olyan mintha kínaiul beszélnének. rohog.gif Gwyneth Paltrow alakítása tetszett és Jake Gyllenhaal is eléggé feldobta a filmet. smileeee.gif

10/7

Holdfényév (Moonlight Mile,2002)

Mind a négy főszereplőt kedvelem,vagyis Ellen Pompeo-t most kedveltem meg.Eddig nem igazán ismertem őt. blush.gif Jake-en jókat nevettem,bár az nem tetszett,hogy a karaktere nem tudta mit szeretne az életétől és hogy annyira fura módon gyászolták a lányt.Az nekem furcsa volt. blush.gif

10/8

Jóravaló feleség (The Good Girl,2002)

Anno már láttam Jennifer Aniston miatt,de már nem igen emlékeztem rá ezért most újra megnéztem. blush.gif Nem valami nagy szám film.A csajnak baja van az egész világgal,nincs megelégedve az életével,de amikor lehetősége lenne új életet kezdeni akkor nem él vele.Nem kellett volna rögtön a fiúval mennie - mellesleg Jake nagyon jól hozta az elmebeteg figurát - egyedül is elmehetett volna,de mégis csak jó volt neki az addigi élete.Nem mondhatnám,hogy hű de szimpatikus nő volt,habár valahol megértettem őt.Jake miatt megérte megnézni a filmet. blush.gif

10/6

Enemy (2013)

Hát...ezt nem igazán tudom hova tenni.Annyi mindent kilehetett volna hozni ebből a sztoriból,de a készítők nagyon elrontották. blush.gif Bár a két fiú karaktert jól összehozták,könnyen meglehetett különböztetni ki kicsoda,mert Anthony (hiába játssza ugyanaz) akkor is sokkal jobban nézett ki. blush.gif Jake remek színész,nagyon jól játszik,de ezt még ő sem tudta megmenteni.Csak ő miatta inkább nem pontoznám ezt a filmet. blush.gif

A buborék srác (Bubble Boy,2001)

Jó nagy bolondság ez a film,de ismételten egy olyan amit Jake miatt érdemes megnézni. wink.gif Van ennél ezer jobb vígjáték,de azért meglehet nézni. smileeee.gif

10/7

Donnie Darko (2001)

Először is:Jó volt Jake-et és Maggie-t közös filmben látni. smileeee.gif Maggie is egy nagyon szimpatikus lány. smileeee.gif A film engem nagyon felidegesített.Nem tehetek róla,egyszerűen csak így reagáltam rá.Szerintem amiatt az elfucserált nyúl jelmez miatt van.Nem mondhatnám,hogy nagyon tetszett,bár örültem,hogy benne van Jena Malone akit nagyon kedvelek és persze ismét itt volt Jake is,aki tényleg fantasztikusan alakítja az ilyen elmebeteg pasikat.Ahogy néz...elég ijesztő volt.Rám hozta a frászt jó párszor. rohog.gif Nagy színész. laugh.gif A végére én azért nem tettem volna be a Mad World című számot.Imádom,de nekem ehhez a filmhez egyszerűen nem passzolt. blush.gif Inkább ezt sem értékelem,mert bár nem mondom,hogy rossz volt,de jelenleg nem tudnám reálisan pontozni. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. április 15. 10:26 #11418
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
500 nap nyár * (500) Days of Summer /2009/
Idegesítő volt, hogy össze-vissza ugráltunk, nem mentek a dolgok a rendes síkokban. Joseph Gordon-Levitt remek színész, de ez a film és az ő karaktere egy cseppet sem jött át.
5*10


Donnie Darko /2001/
Kimondottan tetszett, bár a végét még mindig nem értem. Volt benne valami rejtett sötétség ami jellemző Jake-re, ezzel nekem nincs bajom, sőt, Jake ezt a figurát remekül hozza. Nem a legjobb film tőle, legalábbis szerintem, de így második látásra sokkal jobban tetszett.
8*10


Enemy /2013/
Ezt a filmet nagyon sajnálom. Adott volt egy remek alapsztori amit úgy elrontottak ahogy csak el lehet rontani egy ilyet. Semmi értelme nem volt, de szó szerint semmi. Azon kívül, hogy lefeküdtek egymás feleségével (aminek szintén semmi értelme nem volt) nem történt semmi sem.
Viszont azt bátran kijelenthetjük, hogy Jake Gyllenhaal kegyetlen jó színész. Nekem, sokszor bizonyított már, de itt ezt a két karaktert valami félelmetesen jól alakította. Egyet értek drága barátnőmmel, Anthony baromi helyes volt rohog.gif Adam is a maga módján, de hozzám Anthony közelebb állt.
Ha Jake játékát kell értékeljem akkor 10 pont de ha a filmet akkor inkább passzolok. Neki futok majd még párszor, aztán meglátjuk megtalálom-e az értelmet benne.
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, idone, baisée
2014. április 16. 13:18 #11419
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Poirot: One, Two, Buckle My Shoe / A fogorvos széke (1992)

Nagyon-nagyon szeretem ezt a részt, ma pedig volt alkalmam ismét megtekinteni eredeti nyelven. Jaj, felülmúlhtatlan az eredeti hang, hiába fantasztikus a szinkron is. David Suchet szemeitől már megint kifeküdtem, hogy lehetnek valakinek ilyen szépséges szemei? wub2.gif
Azért is kedves még szívemnek ez az epizód, mert játszik benne Christopher Eccleston is, aki szintén hatalmas kedvencem... smileeee.gif És kicsit vicces nézni a közös jeleneteiket David Suchet-vel. Közben már bolond módon azon (is) jár az agyam, hogy ez a két pasi személyesen nekem, névre szólóan dedikált már. (És amikor kezet fognak, nyugtázom magamban, hogy igen, ez a bizonyos két kéz leírta már, hogy "to 'Sally'". rohog.gif Oké, tudom, hülye vagyok, de akkor is vicces. smileeee.gif

Pontoztam már korábban is, de 10/10, naná. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Jody
2014. április 16. 13:47 #11420
- törölt felhasználó -    
Dear John wub.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, LexiCobain
710 oldal 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!