Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 29. 23:02 #11481
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2014.04.29. 11:07)
ne ítéljetek el.
Amerika kapitány: Az első bosszúálló
most komolyan, Steve Rogers nyomin cukibb, mint kigyúrva.
8/10
Amerika kapitány: A tél katonája
nem is mondok semmit. rohog.gif 
10/10


Ennyiszer mész moziba, vagy találtál valami nézhető verziót a neten? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2014. április 30. 07:48 #11482
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Dear, Molly

Na ez a film, idézőjelesen volt csak horror. Inkább egy nő elmi épségének leépülése volt. Kevés volt benne a démoni erő, amit hiányoltam, ugyanis ha már démonokról van szó, akkor legalább több legyen benne, nem az hogy mutatják, hogy a folyosón épp mit csinál vele. Kicsit több kellett volna, de maga a film egész elviselhető volt.

10/8
2014. április 30. 09:41 #11483
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Thor: Sötét világ

Elég rég láttam már az első részét, de még valamennyire emlékeztem rá. Már vártam, mikor lesz második része, és gondolom, lesz 3. része is a befejezés miatt.

A film nagyon akció dús volt, és nem lehetett nem odafigyelni a történésekre, mert igazán izgalmas volt. Voltak benne fordulatok, amik nagyon érdekesre sikerültek. Loki személyiségét nagyon csípem, de nem igazán szeretem a gonosz alakokat a filmben, de ő mégis oda tartozik a kedvencek közé.

Remélem, hamar elkészítik a 3. részt (már ha lesz blush.gif )

10/10
4 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Pasik Imádója, baisée, House Of Wax
2014. április 30. 09:46 #11484
Pasik Imádója
Pasik Imádója
visszatérő vendég
 
StátuszMusic Sounds Better With You
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.14.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 80
Azonosító: 203698
Offline offline
Nagyon jó film szerintem.
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Violet Hepburn, SmileyZ
2014. április 30. 15:03 #11485
Ned100
Ned100
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 225176
Offline offline
Rettegés mélye
2014. április 30. 15:08 #11486
Muffin00
Muffin00
DEADINSIDE
 
StátuszTHINK BEFORE YOU SPEAK.!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 1246
Csatolások: 5
Azonosító: 184856
Offline offline
A démonok között.smileeee.gif
2014. április 30. 16:49 #11487
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Vasember trilógia

Imádom a Marvel filmeket, mert mindig van bennük valami izgalmas, vicces, szomorú, és magával ragadó. A legtöbbet az akció miatt nézem meg, mert ezek szerintem az egyetlen filmek, amelyekben tényleg kibontakozik valami igazán figyelemre méltó.

Úgy döntöttem ledarálom a Vasember filmeket, amit nem most láttam már először.

Az első részben az tetszett a legjobban, hogy Tony megváltozott, és jobb ember lett, nem olyan kicsapongó életmódú mint előtte. Kicsit kibonthatták volna a kapcsolatát Pepperrel, de ez így volt jó, ahogy.

10/9

A második részben azonban az akció egyre feljebb kúszott, és az őrültek vették át az irányítást. A rombolás sem maradhatott el. Az ember bele tudja képzelni magát a hős helyébe, és el tud kalandozni, ami ritka a filmek világában.

10/10

A harmadik rész viszont gyengére sikeredett szerintem. Az eleje, amikor betekintést nyerhettünk korábbi életébe Tonynak, jó ötlet volt. Azonban, hogy megint eltűnik, illetve bújkálnia kell, már kicsit furcsa volt számomra, és nem igazán volt értelme így a filmnek (számomra). Viszont a vége sem tetszett, hogy eddig nem tudott elmenni megoperáltatni magát, most meg hirtelen mégis...mikor már épp olyan anyagot talált fel, ami nem mérgezi meg a testét..hát nekem ez fura volt igazából... na mindegy, de a film alapjáraton vitte a pálmát wub.gif

10/9,5
2 felhasználónak tetszik: baisée, LexiCobain
2014. április 30. 17:40 #11488
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Jószomszédi Iszony

5,7 IMdbn, míg a Másnaposok 7,8?!? ... blink.gif
Szánalmas. Utóbbin konkrétan elaludtam, és egyetlenegy poént nem találtam elfogadhatónak. Borzasztóan vulgáris film, nem is beszélve arról, mennyire túlértékelt. Emlékszem még 4 éve amikor mindenki erről beszélt én meg azt hittem velem van a baj, hogy nekem nem tetszik. Ennek a Danny De Vito filmnek, amit egyébként már legalább 5x láttam, remek a története, tehetségesek aszínészek és fantasztikus poénokkal van tele. Könnyesre röhögtem magam annyi jeleneten, hogy meg sem tudom számolni és remekül szórakoztam. Nos igen, 2003ban még tudtak jó és poénos filmeket gyártani, ahol a helyzet és jellemkomikum nem korlátozódott le csak a félkegyelműségre és fogyatékosságra, hanem mert a karakterek képesek voltak tényleg változtatosak lenni mégsem érezte vontatottnak az ember. Én speciel így vagyok vele, hiányolom ezeket a vígjátékokat, de nagyon. Lehet én vagyok maradi, de nem szeretem a kulturálatlan és közönséges humort. Itt még egyébként Ben Stillert is imádtam, itt tényleg hatalmas kedvencem volt, az Ég velünk!, Apádra ütök sorozat, Zoolander vagy Derült égből Polly korszakában.
10/9
3 felhasználónak tetszik: janet7, Angel, Szandi0820
2014. április 30. 18:45 #11489
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Ördögűzés Emily Rose üdvéért

Imádom a démonos filmeket, pláne, ha az egész róluk szól.
Ez a film, bár nem végig csak a démonokról szólt, de nagyon tetszett. Ahogy felgöngyölítették a nő ügyét, és ahogy kétségbeesve keresték az újabb és újabb fonalakat a megoldáshoz egyszerre volt izgalmas és félelmetes. De az, hogy az atyát ítélték el, egy démon általi halál miatt, azért kicsit marhaság volt. Bár az emberek nagy része szkeptikus ezekkel a dolokkal szemben, de hogy ennyire..
Azért szívesen megnézném bármikor smileeee.gif

10/9
2 felhasználónak tetszik: janet7, House Of Wax
2014. április 30. 22:48 #11490
- törölt felhasználó -    
Pókember
Az egyetlen, igazi és örök. Persze meg fogom nézni A csodálatos Pókember kettőt, holott az első sem jött be, de az eredeti trilógiát nem múlhatja felül egy gyönyörű Emma Stone és egy wannabe Peter Parker sem.
Tobey wub.gif
8/10
8 felhasználónak tetszik: iannina, Christo, Alison Lerman, sMokEe.cLouD, Jody, Szandi0820, House Of Wax, LexiCobain
2014. május 01. 18:34 #11491
- törölt felhasználó -    
A [korántsem] csodálatos Pókember
Az eleje, az első 45 perc még leköti az embert, tök érdekes, bár láttuk már egyszer... Nem tudok túllendülni a tényen, hogy új trilógiát készítenek, holott egy évtizede készült az eredeti (és egyetlen). Nem vagyok amúgy nagy rajongója a Pókember-filmeknek, de hát ez rohadtul zavar. Na, vissza a történethez; elképzelni sem tudom, hogy egy felénk menőnek számító deszkás srácot miért szekálnak mások, de akkor még sajnálod anyátlan, apátlan kölyköt, és egész szimpatikus lesz az okoskodó, valamelyest visszafogott és szerény, segítő szándékú természete, viszont amint szupererős lesz, egy felvágós popódugasszá válik, aki úton-útfélen az erejét fitogtatná, és aki marha nagy valakinek képzeli magát. Pedig a Marvel szerint, aki nem ismerte egész életében az erőt, értékelni és tisztelni fogja, de ahogy ez az önmagát Peter Parkernek nevező tag kiskirálylánnyá válik, egyszerűen idegtépő. Hol van a barátságos és közkedvelt Pókember? Még a főgonosz is szimpatikusabb és sajnálatra méltóbb.
A Stan Lee-cameón nagyon röhögtem. rohog.gif
6/10
4 felhasználónak tetszik: iannina, Alison Lerman, baisée, LexiCobain
2014. május 01. 20:26 #11492
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2014.05.01. 18:34)
A [korántsem] csodálatos Pókember
Az eleje, az első 45 perc még leköti az embert, tök érdekes, bár láttuk már egyszer... Nem tudok túllendülni a tényen, hogy új trilógiát készítenek, holott egy évtizede készült az eredeti (és egyetlen). Nem vagyok amúgy nagy rajongója a Pókember-filmeknek, de hát ez rohadtul zavar. Na, vissza a történethez; elképzelni sem tudom, hogy egy felénk menőnek számító deszkás srácot miért szekálnak mások, de akkor még sajnálod anyátlan, apátlan kölyköt, és egész szimpatikus lesz az okoskodó, valamelyest visszafogott és szerény, segítő szándékú természete, viszont amint szupererős lesz, egy felvágós popódugasszá válik, aki úton-útfélen az erejét fitogtatná, és aki marha nagy valakinek képzeli magát. Pedig a Marvel szerint, aki nem ismerte egész életében az erőt, értékelni és tisztelni fogja, de ahogy ez az önmagát Peter Parkernek nevező tag kiskirálylánnyá válik, egyszerűen idegtépő. Hol van a barátságos és közkedvelt Pókember? Még a főgonosz is szimpatikusabb és sajnálatra méltóbb. 
A Stan Lee-cameón nagyon röhögtem. rohog.gif 
6/10


Én pont most szedtem le HD-ben a Pókember második részét, elkezdtem nézni és így bámulok, hogy tele van új jelenetekkel. Azután vettem észre, hogy valami 2.1-es változatot szedtem le, plusz fél órával. Én nem is tudtam, hogy van ilyen. biggrin.gif
2014. május 02. 08:52 #11493
- törölt felhasználó -    
Pókember 2.
Na, erről van szó! Igazából tényleg nem voltam sosem Pókember-párti, és őszintén szólva a második részt nem túl gyakran néztem meg, mert 11 évesen azért eléggé be voltam tojva ezektől a csápoktól rohog.gif A lényeg, hogy el is felejtettem, hogy mennyire klassz film. "I'M BAACK! ... my back..." rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif Azért tartok Pókember-maratont, mert nemsokára megnézem TASM 2-t, de hát ilyen sztori/epizód után nincs sok kedvem hozzá. Most komolyan, tinikorában mindenki bele volt zúgva egy kicsit Tobey Maguire-be, ugye? cool.gif
10/10
3 felhasználónak tetszik: iannina, Szandi0820, House Of Wax
2014. május 02. 11:36 #11494
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Transz (2013)
Jézusom. A végére már azt sem tudtam, hogy fiú vagyok e vagy lány. Teljesen bele keveredtem, ahogy (úgymond) ugráltak az események között, ide-oda. Úgy nagyjából egy óráig tudtam követni az egész folyamatot, onnantól meg már egyre jobban annyit kérdeztem, hogy 'Mivan?'. rohog.gif Szerintem viszont egyáltalán nem volt unalmas a film, mert mindig voltak benne fordulatok amitől az egész megkeveredett. Szerencsémre angolul tudtam nézni, ami élvezhetőbb volt, mint valami gagyi magyar szinkronnal. -James és az akcentusa még mindig kinyírnak- A színészi gárda szerintem nagyon jó lett, bár Rosariotól még életemben nem láttam filmet, de már ezt is elmondhatom, hogy eggyel sikerült felhoznom. rohog.gif Mint említettem összességében nagyon jó lett, tetszett, eseménydús volt.
10/10
3 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, Jody, Violet Hepburn
2014. május 02. 14:25 #11495
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
A rítus

Ez inkább dráma, mint horror film. Vártam, hogy mikor lesz izgi rész benne, de végig elég lapos volt. Persze voltak benne történések, amiknek eléggé *izgalmas* kinézetük volt, csak nem bontakoztak ki.
S bár nem volt eléggé izgalmas, inkább elgondolkodtató volt. Ahhoz, hogy valaki higyjen istenben, hinnie kell a gonoszban is, hiszen a kettő nem létezhet egymás nélkül.

10/8
2 felhasználónak tetszik: iannina, House Of Wax
2014. május 02. 20:25 #11496
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
The Amazing Spider-Man 2 / A csodálatos Pókember 2

Hát Elektro és Harry Osborn szerepeltetése miatt már sokkal jobb a második rész az elsőnél. Abban a gyík annyira nem jött össze... Szóval most ketten is összefognak, hogy elintézzék Pókarcot, ami egyébként elég látványosra és ötletesre sikerült. Azt viszont nem gondoltam volna, hogy már a második részben meglépik SPOILER!Gwen halálát. Bár a kabát és a szoknya már gyanakodásra adott okot, néhány félrevezető interjúval eloltották nálam, ezért elég váratlanul ért. Garfield jól visszaadta Pókember stílusát, örökös viccelődéseit, talán jobban is, mint az első részben. Rosszabbra számítottam.
10/7
http://www.kephost.com/images4/2014/5/2/a1_2014_5_2_ss9rtek63k.gif http://www.kephost.com/images4/2014/5/2/a1_2014_5_2_qa3fb83l7x.gif
4 felhasználónak tetszik: iannina, Kyra99, House Of Wax, bitchina
2014. május 02. 20:28 #11497
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
The Hunger Games 2. Catching Fire / Az Éhezők Viadala 2. Futótűz ♥
2 felhasználónak tetszik: iannina, MissAjsa.
2014. május 02. 21:01 #11498
- törölt felhasználó -    
Pókember 3.
Mindannyian tudjuk, hogy borzalmas az első két részhez képest, de a gonosz Peter Parker tényleg ellenállhatatlan! wub.gif
6/10

http://kepfeltoltes.hu/140502/spideyka_www.kepfeltoltes.hu_.gif
6 felhasználónak tetszik: iannina, hayley4, Alison Lerman, Violet Hepburn, MissAjsa., LexiCobain
2014. május 02. 22:14 #11499
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Gyerekjáték 1.

Hát mivel a szüleim mindig emlegetik, meg én is ismertem Chucky-t gondoltam, rászánom magam, és megnézem.

Elég érdekes film, és bár nem olyan rémisztő horror, de nagyon leköti az ember figyelmét. Bár nyögvenyelős néhány jelent, meg olyan összeszedetlennek tűnik, de jól kitalálták szerintem. Alig várom, hogy a többit is megnézhessem blush.gif

10/9
1 felhasználónak tetszik: benyaw93
2014. május 03. 17:26 #11500
- törölt felhasználó -    
Vámpírakadémia.

Egész jó történet, de én egy kicsit többet vártam a filmtől.

6/10
710 oldal 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!