Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 17. 22:05 #11561
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Gimme Shelter

Még nem tudom mit gondoljak erről a filmről, úgyhogy nem pontozom. Vanessa jó volt benne, jobb, mint amennyire fel van/lesz kapva az alakítása. A film maga viszont elég klisés, a vége meg egyszerűen nyálas és hatásvadász. Nem tudom rá azt mondani, hogy rossz, mert nem. Csak aki látott már ilyen kategóriájú filmeket, annak semmi új és annyira azért nem jó, hogy kiemelkedjen a kategóriájából. Mindenesetre Vanessában látok lehetőséget, a The Frozen Groundot és ezt nézve.
1 felhasználónak tetszik: Jody
2014. május 18. 17:35 #11562
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Kedvencek temetője / Pet Sematary (1989)
...

9/10
1 felhasználónak tetszik: Jody
2014. május 18. 20:39 #11563
ninanesbitt
ninanesbitt
visszatérő vendég
 
StátuszI've been up in the air...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.20.
Hozzászólás: 385
Csatolások: 15
Azonosító: 200499
Offline offline
Django elszabadul <333 Remek film thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Jody
2014. május 18. 21:24 #11564
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Driven
Erről a filmről rengeteg rosszat hallottam, ma pedig megbizonyosodtam róla hogy tényleg egy kritikán aluli alkotás. Először is olyan szinten nem reális hogy csak na. Komolyan, szerintem a repülők is megirigyelték volna ahogy a kocsik repültek. A holtpont viszont akkor következett be amikor a főszereplő fiú az utcán száguldozott az versenyautójával, a valóságban nem hogy kirúgták volna a csapatból, hanem eltiltották volna a versenyzéstől, és még börtönbe is zárták volna. De a legkiborítóbb mégiscsak az hogy a karaktereket egy az egyben F1-es pilótákról mintázták. Arról meg inkább nem is beszélek hogy mennyire közhelyes volt. Az egyetlen ami tetszett benne azok az autók voltak.
10/3
2014. május 20. 07:30 #11565
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Rossz szomszédság (Neighbors,2014)

Az év legjobb vígjátéka!!Sőt,az egyik legjobb vígjáték a világon. laugh.gif Sikerült tegnap a legjobb barátnőmmel House Of Wax-al kétszer is megnéznünk a moziban,ma pedig harmadjára is elmegyek rá,ezúttal anyuval smileeee.gif Rengeteget nevettem,állati vicces film és egyúttal az első olyan ahol 100%-ig kedveltem Seth Rogen-t.Vele eddig sem volt bajom,csak az ő humora,meg az enyém valahogy nem fér össze,de most más volt a helyzet,nagyon bírtam. laugh.gif Rose Byrne édes egy nő,a Koszorúslányok óta kedvelem,itt sem okozott csalódást. laugh.gif Christopher Mintz-Plasse-t és Jerrod Carmichael-t kedveltem még,nagy arcok mindketten,bár előbbitől több szereplést vártam volna. blush.gif Dave Franco..nem is tudom rá mit mondhatnék,imádom őt és mindent amit csinál.Csak úgy mint Zac Efron-t ( heart.gif ).Zac talán legjobb alakítása volt ez Teddy-ként.Egy pillanatra sem láttam őt magát,csak Teddy-t.Hihetetlenül jól játszott,annyira jól állt neki ez a szerep. laugh.gif Büszke vagyok rá blush.gif
Igazából minden színész,a fiatal szöszikét kivéve remek volt.Nem véletlen volt ez számomra 2014 legvárósabb filmje laugh.gif

10/10*
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Noncsiiii
2014. május 20. 09:22 #11566
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Godzilla (2014) / 3D
Valahol egy kicsit csalódott vagyok, mert habár összességében tetszett, mégis teljesen másra számítottam. Ami egyáltalán nem tetszett az maga Godzilla kinézete volt, teljesen úgy nézett ki mint egy elhízott nagy gyík, kicsit sem volt őshüllő kinézete. A legelső Godzillában imádtam azt ahogyan megcsinálták, ezerszer jobb volt mint itt. A legnagyobb bajom mégis az volt, hogy konkrétan nem szólt semmiről, nem is igazán Godzilláról szólt ez az egész. Annyival jobb lett volna, ha az eredetit folytatják, hisz az eleve nem is záródott le teljesen. Aki egy akció filmre számít kikapcsolódás gyanánt annak tetszeni fog, pláne ha 3D-ben tekinti meg. Igazából engem is kikapcsolt de a film után volt bennem némi csalódottság.
8*10


A nő * Her (2013)
Örülök, hogy pont most néztem meg. Talán ha máskor nézem meg nem értettem volna vagy legalábbis nem tetszett volna ennyire. De most azt kell mondjam, hogy nagyon lekötött, elképesztően érdekes film. Annak ellenére, hogy én nem hiszek abban, hogy egy rendszernek emberi érzései lehetnek és gondolkodni tudna eléggé meglepett, el tudtam képzelni, hogy egy nap ez lehetséges, bár azért én még mindig szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Joaquin Phoenix nagyon jól játszott, azt hiszem ezt a karaktert eljátszani nagy kihívás, biztos megviseli valahol az adott színészt, mégis kiválóan teljesített. Csak azért nem kapja meg a 10 pontot mert nekem mint már említettem ez a dolog nem a leghitelesebb.
9*10


Silent Hill - A halott város * Silent Hill (2006)
Még egyszer láttam kisebb koromban valamikor a TV-ben, de arra emlékszem, hogy nagyon nem tetszett. Most viszont kimondottan tetszett. Bár nekem nem volt túl ijesztő és a végén valamivel nagyobb rejtélyt vártam a történtek mögött. Nekem túl egyszerű volt a sötétség és a gonoszság oka.
7*10


Mocsokváros Utcáin * Being Flynn (2012)
Robert De Niro remek színész, már nem egyszer sikerült bebizonyítania, és itt is nagyon hitelesen játszott, néha talán már kissé túl hitelesen is. Akiben viszont eléggé csalódtam méghozzá pozitívan az Paul Dano volt. Valahogy az egész karaktere meg a játéka is remek volt, tudtam, hogy ügyes, de eddig nem nagyon sikerült még több szerepben látnom, de ezek után biztos kutakodom majd kicsit.
8*10


Robotzsaru * RoboCop (2014)
Se eleje se vége, rémes egy film. Semmi izgalom, semmi történés, csak össze-vissza szenved mindenki. Jay Baruchel és Gary Oldman kivételével mindenki nagyon béna volt és mindenki csak irritált.
2*10


Silent Hill 2 - Kinyilatkoztatás * Silent Hill: Revelation (2012)
Távolról sem közelíti meg az első részt. Unalmas volt, még annyira sem volt ijesztő mint az első rész, vontatott volt, ráadásul Adelaide Clemens elég béna színésznő.
2*10


Rossz Szomszédság * Neighbors (2014)
Először is, imádom Seth Rogen ( wub.gif ) munkáit, sőt, mint színész és ember őt is imádom. És így, hogy már minden filmjét láttam, bátran kijelenthetem, hogy ez volt a legjobb. De a második kedvencem akkor is az Itt A Vége marad! Seth mint mindig, remekül játszott, természetesen volt vicces, pont ezt imádom benne, hogy nincs erőltetett szaga, ösztönösen ilyen állat!
Rose Byrne nagyon vicces és szimpatikus volt, szerintem keresve sem találhattak volna jobbat erre a karakterre.
Jerrod Carmichael pedig annak ellenére, hogy ez az első filmje meglepően jó volt. Legalábbis ebben a kategóriában, ha marad biztos nagyobb név lesz.
Dave Franco ( wub.gif ) és Christopher Mintz-Plasse ( wub.gif ) Hát ők nem okoztak csalódást, bár én Chris-ből még szívesen láttam volna egy kicsit többet, az interjúk alapján azt hittem nagyobb szerepet kap.
Zac Efron-t ( heart.gif ) hagytam a végére, aki most színészkedett és játszott a legjobban. Teljesen el tudtad különíteni a karakterétől, remekül játszott. Vicces volt és nagyon helyes. De mégis inkább arra figyeltél, hogy mennyire vicces volt, tényleg nagyon jól alakított.
Azt hiszem, hogy az egyik legjobb vígjáték a világon, mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom. Annak pedig külön örülök, hogy drága barátnőmmel ( SmileyZ heart.gif ) láthattam ráadásul egymás után kétszer is.

10* /10
6 felhasználónak tetszik: iannina, Lindsay019, SmileyZ, baisée, Average Girl, Noncsiiii
2014. május 22. 08:06 #11567
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Szökőhév * Leap Year (2010)
Aranyos kis film volt, Amy Adams ügyesen játszott. Dublin pedig egyszerűen csodaszép város heart.gif
8*10


Végtelen Szerelem * Endless Love (2014)
Nagyon régóta szerettem volna már megnézni, és nem csalódtam benne, ez a film nagyon szép. Őszinte és romantikus. Nyilván hatalmas fordulatokat nem kell várni, de mégis, egy percig sem unatkozik az ember. Alex Pettyfer mindig is szimpatikus volt, ügyes srácnak tartom, és ez a karakter nagyon jól állt neki. Viszont Gabriella Wilde nem mindig nyerte el a tetszésemet, valahogy volt benne valami unszimpatikus, bár ez nem rontotta számomra a filmet.
10*10
3 felhasználónak tetszik: Lindsay019, SmileyZ, baisée
2014. május 23. 16:21 #11568
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1877
Csatolások: 1418
Azonosító: 178057
Offline offline
X-Men: Az eljövendő múlt napjai

Tegnap délután első dolgom volt beülni rá, és azt kell hogy mondjam, hogy kellemesen csalódtam. A film pörgős és tartalmas, néhány kifejezetten jól sikerült jelenettel mind a drámai, mind pedig a könnyedebb oldalról. A legnagyobb problémám tényleg a szinkron volt. Hugh Jackman magyarhangja egyszerűen iszonyat nem adta magát, és Patrick Stewart bevezető monológja is bénán hatott, pedig trailerből tudom, hogy ennek nem így kéne lennie. Ha valaki el tudja csípni felirattal, mindenféleképpen azt ajánlom, bár ahhoz a verzióhoz nyilván nem volt szerencsém, ennél már csak jobb lehet.

9/10 - az Amerika Kapitány 2 után a második legajánlósabb nagymozi

Az eltűnés sorrendjében

Skandináv feketehumor néhány sírva-röhögős szerb maffiózó poénnal. Én kiválóan szórakoztam. rohog.gif

9.5/10
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2014. május 23. 16:39 #11569
- törölt felhasználó -    
X-Men: Az eljövendő múlt napjai 10/9
Ha nem nyertem volna jegyeket akkor is tegnap az lett volna az első dolgom, hogy beülök egy moziba, így meg pláne. Nekem nagyon tetszett, úgy érzem megérte tűkön ülve várni már olyan régóta. Mondjuk nekem ez az egész robotos dolog annyira nem jött be, de ez nem a készítők hibája, elvégre a képregényben is ez van. Szóval én mindenkinek csak ajánlani tudom, szerintem remek lett. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2014. május 24. 22:38 #11570
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
X-Men: Az eljövendő múlt napjai (2014)
Az egyszer biztos, hogy ez lett Bryan Singer (az X-Men: Az elsők után) leglátványosabb X-Men filmje. Ezt aláírom. Viszont: szerintem eléggé sok dolgot még mindig nem magyaráztak meg. Én még mindig nem értem, hogy az öreg Magneto hogyan nyerte vissza az erejét(jó tudom a 3. végén megmozdított egy sakk bábút, viszont itt öreg korában laza 12 szállító robot repülőt állított meg!? Kitty Prydenak mióta van ilyen ereje és ha eddig volt, akkor miért nem használta ki, vagy mutatták be? Hogy lehet, hogy a fiatal Charles tudott járni, amikor eléggé lehetetlen, hogy egy ilyen után újra lábra állhasson? Na mindegy..mellow.gif
Ezeket a kisebb hibáit is legyőzve, le voltam nyűgözve. Valami hihetetlenül látványos film lett, de még így is inkább a történeten volt a főbb hangsúly -szerintem-. Jó volt ismét együtt látni a régi szereplőket. Jó volt néhány új szereplővel is találkozni, akik köztük a legjobban megfogott az Blink volt. Michael Fassbender fiatal Eriknek született, de tényleg. Annyira jól játssza a szerepét, főleg ebben, hogy csak ámultam és bámultam. Hugh Farkas (Rozsomák, ki hogyan szereti) szerepében ismét nem csalódtam, viszont úgy látszik, hogy a múltjától soha nem szabadulunk meg. rohog.gif Quicksilver nekem kellemes csalódás volt, tetszett a személyisége, meg az a könnyű kis humora is. Raven nekem ebben a részben nagyon jellemtelen volt, és már a vége fele idegesített ez a szerelmi 4-es, ami kialakult..
A végén nagyon meglepődtem, amikor egyszer csak az összes régi, halott/kiírt szereplő ismét elő bukkant, főleg Jane egyetlen szerelmemnek örültem a legjobban. Aki pedig nagy fanatikus néhány rész ami a jövőben történik, nagy mészárlás körülbelül, na ott, mint nagy fanatikus csak tátott szájjal néztem. A fél stábot kivégezték, laza 5 perc alatt (se).
Még így se lenne szívem ezt 9-esre pontozni, bár sok hibát találtam benne, de ezek eltörpülnek az igazi, szépségei mellett. rolleyes.gif
10/10
2 felhasználónak tetszik: Violet Hepburn, Lil98
2014. május 25. 13:15 #11571
- törölt felhasználó -    
Változó szerelem
Nagyon aranyos kis film, nekem tetszett. Aranyos kis története van. Nagyon tetszett benne, hogy mindkét főszereplő szemszögéből mutatta a történéseket, így sokkal érthetőbb volt az egész. A vége nagyon tetszett, reméltem, hogy így végződik majd a történet. Érdemes megnézni, mert nagyon jó film.
10/10

Álmok otthona
Érdekes története van az biztos. Nagyon meglepő volt, amikor kiderült, hogy mi is történik valójában. Nem gondoltam volna, hogy így alakul a film. Az elejétől a végéig lekötötte a figyelmemet, mert nagyon izgalmas történet. Nem rossz film, bár nálam az egyszer nézhető kategóriába tartozik.
10/8
2014. május 25. 17:32 #11572
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17364
Csatolások: 18114
Azonosító: 168141
Offline offline
X-Men : A kívülállók

A barátaim ódákat zengtek Az eljövendő múlt napjairól, úgyhogy én is kedvet kaptam hozzá. Viszont nem akartam azt a hibát elkövetni, hogy az új résszel kezdem, ugyanis nem láttam az előző részeket. Szóval ma elkezdtem az első résszel.
Eddig is imádtam Hugh Jackmant és a színészi munkásságát, de a film megnézése után még jobban szeretem. Fantasztikus film volt és annak ellenére, hogy 14 évvel ezelőtt készült nagyon látványos mozi és azt hiszem beleszerettem Loganbe. wub.gif
Most pedig megyek és megnézem a második részt. laugh.gif

10/10
3 felhasználónak tetszik: Violet Hepburn, baisée, Toxic
2014. május 25. 19:34 #11573
- törölt felhasználó -    
Idézet (baisée @ 2014.05.24. 22:38)
X-Men: Az eljövendő múlt napjai (2014)Hogy lehet, hogy a fiatal Charles tudott járni, amikor eléggé lehetetlen, hogy egy ilyen után újra lábra állhasson?

Nem az, hogy valami kezelésen esett át?
https://24.media.tumblr.com/806c68f782e217255e9e32431ee3f965/tumblr_n643cyYMRh1tyc7rko2_250.gif https://31.media.tumblr.com/c3a1a7d154129bdfe2c39c881596bb4a/tumblr_n643cyYMRh1tyc7rko4_r1_250.gif
2014. május 25. 19:34 #11574
- törölt felhasználó -    
X-men: A kívülállók

Mivel a tévében is fog menni, és mivel tök híres film, mégse láttam még egy részt se (mert nem érdekelt), megnéztem. Minden percét élveztem, nekem nagyon tetszett, szerintem érdemes volt megnéznem. Persze van még egy csomó rész is (szerencsére), szóval majd azokat is megnézem. smileeee.gif
10/10
3 felhasználónak tetszik: Violet Hepburn, Lil98, baisée
2014. május 25. 20:10 #11575
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
X-Men: Days of Future Past / X-Men: Az eljövendő múlt napjai (2014)
Hát megmondom őszintén, picit csalódnom kellett. Gandalf és az öreg X professzor miatt vártam legjobban a filmet, erre kaptak 10 percet. sad.gif A másik, ami nagy pofára esés volt nekem, hogy a jövőből alig mutattak valamit. Tudom, hogy most elsősorban nem ezen van a hangsúly, de mind a történet szempontjából és mind a karaktereket tekintve sokkal izgalmasabb és érdekesebb volt a jövő, mint a múlt. Sokkal több potenciál volt benne, rengeteg mindent kihozhattak volna belőle, aztán végül is még csak ki sem dolgozták rendesen, holott az egész film a jövőre alapult. Nem tudom ki hogy van vele, de én inkább elnézegettem volna a harcokat a robotokkal, mintsem azt, ahogy Logan, Charles és a többiek szerencsétlenkednek a múltban. De hát ez van. Ennek ellenére nem szeretném lehúzni a filmet, mert nagyon tetszett az apróbb csalódások ellenére is. Hugh Jackman mint Farkas (vagy Rozsomák, kinek hogy tetszik) számomra mindig is közömbös volt ezekben a filmekben, elvoltam vele, de különösebben nem volt rám hatással. Jennifer Lawrence Raven-jének sorsa szintén hidegen hagyott, pedig Jennifert alapjáraton szeretem. Aki a filmben most nagyot alakított a két öregen kívül, az James McAvoy, Fassy, Ellen Page és Evan Peters voltak. Na meg persze ott van Peter Dinklage, aki MEGINT nem tudta megmutatni, hogy milyen jó színész is igazából.
Éééés akkor most jön, amin leginkább kiakadtam. A vége. A VÉGE. Hát nekem ennyire film még nem cseszte fel az agyamat. Most komolyan el kell felejtenünk mindent, ami az első három X-Men filmben történt? Peidg Istenem, annyira örültem, mikor Jean és Scott végre meghalta magát (már elnézést), erre tessék. Megint nézhetem a szerelmi háromszöget. *intenzíven veri a fejét a billentyűzetbe*
10/8 - Csak a vége miatt. (Meg mert Gandalf három sornál többet nem nyögött ki az egész film során. Ezért nagyon haragszom most a forgatókönyvírókra.)
3 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Lil98, Bessie
2014. május 25. 20:11 #11576
fdboris
fdboris
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 653
Csatolások: 79
Azonosító: 204384
Offline offline
Eredet biggrin.gif
nagyon tetszett ez a film
2014. május 25. 23:37 #11577
- törölt felhasználó -    
X-Men: Days of Future Past
Két héttel a premier előtt foglaltam jegyet, aztán az utolsó pillanatban lemondtam, mert még az Amerika kapitányon sem tettem túl magam, és nem akartam, hogy a Marvel megint összetörje a szívem. rohog.gif De miután letöltöttem a filmzenét, elolvastam egy interjút, megláttam a nyitóhétvége eredményét, és mivel mindennnki erről írt itt, a topikban, eldöntöttem, hogy erős leszek. Szóval. Mivel nagyon friss az élmény, nem tudom, mit gondoljak. Egyrészt jó, hogy azzal, hogy minden eddigi dolgot eltöröltek, és megváltoztatták a múltat, új fejezet nyílt a franchise-ban, de azért mégis.. WTF?! Charles sötét énje nagyon bejön, szerintem már mindenki tudja, hogy a hosszú hajtól térdek rogynak, de őszintén szólva a vége után tíz perccel eszméltem fel, hogy Jamesnek hosszú volt a haja. rohog.gif Nagyon rákoncentráltam, úgy fest. A legviccesebb jelenet... egyértelműen az, amikor Quicksilver megállította az őröket. Kidőltem a székből. rohog.gif rohog.gif Nagyon vártam Stan Lee cameóját, mint kiderült, hiába, viszont William Shatneren felnyerítettem rohog.gif
A végével még nem tudok mit kezdeni. Cs-szd meg, Marvel. cray.gif
9/10
5 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Bessie, baisée, Lil98, bitchina
2014. május 26. 08:21 #11578
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Adam (2009)

Hugh Dancy alakítása a legjobb a filmben.A srác olyan édesen hozza Adam figuráját.Sosem hallottam még erről a betegségről.Rose Byrne aranyos nő és tetszik a játéka is,ahogy a film is tetszett,nekem valahogy még is kevés volt. blush.gif Főleg a vége miatt.Tudom Adam nagy változáson ment át,de valahogy többet vártam volna. blush.gif

10/6
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. május 26. 15:49 #11579
Kiky18
Kiky18
új tag
 
StátuszNem tudom mi lesz holnap, csak élvezni akarom a jelent!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.27.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 221897
Offline offline
Én legutóbb a Holdhercegnőt néztem ami nagyon megfogott, habár sokszor láttam már, de a mai napig szeretem nagyon.^^
2014. május 26. 16:53 #11580
- törölt felhasználó -    
Narnia Krónikái: az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény thumbsup.gif
Most láttam először (csak James Mcavoy miatt néztem meg) de egyszertűen megszerettem! Nagyon cuki sztori. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: An_d_a, Angel, LexiCobain
710 oldal 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!