Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 21. 14:17 #11881
- törölt felhasználó -    
Hétmérföldes szerelem

A Gossip Girl kis üdvüskéje habár nem kapott valami nagy szerepet szerintem aranyos és jogos alakítás adott elő a film elején. Onnantól kezdve pedig tényleg egy aranyos sztorit ad elő arról ahogyan összejönek,de nekem csak egy átlagos romatikfilm...

10/5
1 felhasználónak tetszik: Blackbird03
2014. július 21. 14:27 #11882
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Rómeó és Júlia (1996)

11 - 12 éves koromban imádtam, hetente többször is képes voltam megnézni, nem értettem, miért kritizálják olyan sokan. Aztán valahogy leszoktam róla. Eltelt pár év, és tegnap újra megnéztem, és már valahogy... más szemmel láttam. Már nem voltam tőle annyira elájulva. De Leonardo még mindig csodálatos (és jól néz ki) benne, és már csak a nosztalgia miatt is jó kedvre derített, úgyhogy nem szerettem ki belőle teljesen biggrin.gif

9/10
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Blackbird03, Sofi Chan, Szandi0820
2014. július 21. 14:30 #11883
- törölt felhasználó -    
Hecules 2014
10/7
1 felhasználónak tetszik: Blackbird03
2014. július 21. 17:15 #11884
- törölt felhasználó -    
Éjsötét Árnyék /Dark Shadows/

Eleve úgy ültem neki Tim Burton alkotásának, hogy hatalmasat fog szólni, és mennyire igazam lett. Bátran ki merem jelenteni, hogy a Burton féle Éjsötét Árnyék ezerszer izgalmasabb, mint az eredeti sorozat. Sokkal karakteresebb színészeket is válogatott ~ Johnny Depp, Helena Bonham Carter stb. ~ mint az 1966-71 között futó sorozatban szereplők, és a látványvilág is a tetőfokára hágott, egyszerűen fantasztikus. Gyönyörűen festett a Collinwood, és a karakterek sminkje, jelleme, személyisége, na meg persze a jelmezük sem utolsó. Igazi, vérbeli Tim Burton produkció megfűszerezve óriási párbeszédekkel, fájdalmasan deffektes és humoros szereplőkkel, valamint szórakoztató történettel. ^^
Barnabas Collins (Johnny Depp) szeretője egy boszorkány, ám rátalál az igaz szerelem is, ezért a boszorkány halálba kergeti Josettet és vámpírrá változtatja Barnabast, hogy a szenvedése örök időkig tartson, majd 200 évre bezárja egy koporsóba. 1972-ben rátalálnak a ládára, amiben Collins feküdt két évszázadig. Barnabas elszabadul Collinsportban, és rátalál a család régi kastélyára, ahol a család megmaradt, zűrös utódaira bukkan. Barnabas azon van, hogy visszaállítsa a család régi dicsőségét, ám Angelique a boszorkány lépten nyomon keresztbe tesz neki.
Csillagos 10-es a film minden tekintetben, imádom.
10/10**
9 felhasználónak tetszik: Jody, Seherezade1050, Stephen, SmileyZ, LexiCobain, baisée, Szandi0820, Blackbird03, iannina
2014. július 21. 18:18 #11885
- törölt felhasználó -    
21 & Over/Képszakadás (2013)

Egy újabb nagy rakás sz*r.
A Másnaposok 1,2,3-at látva sokkal jobbra számítottam..ismét. cool.gif
Ha választanom kellene talán Jeff Chang szerepe még tűrhető volt,de egyes jeleneteknél Ő is a határokat súrolta.
Borzasztóan unalmas volt.
De legaláabb volt időm megszámolni,hogy hányszor nevettem rajta.Úgy kb.4x,de lehet hogy sokat mondtam. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Blackbird03
2014. július 21. 19:09 #11886
Zsancica
Zsancica
visszatérő vendég
 
StátuszBarça szív, Barça lélek, Barçás leszek, amíg élek!! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.26.
Hozzászólás: 337
Csatolások: 33
Azonosító: 210507
Offline offline
Transformers: A kihalás kora
1 felhasználónak tetszik: Blackbird03
2014. július 21. 19:32 #11887
mimike567
mimike567
visszatérő vendég
 
Státusz"If you're lost and alone or you're sinking like a stone,carry on." - Fun.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.27.
Hozzászólás: 372
Csatolások: 4
Azonosító: 196897
Offline offline
Campus háború
10/5
1 felhasználónak tetszik: Blackbird03
2014. július 22. 09:04 #11888
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Highway (2002)

Ez elég nagy baromság volt,mégis tetszett. blush.gif Jake Gyllenhaal-on jókat nevettem.Jared Leto-ról pedig képtelen voltam levenni a szemem. rohog.gif

10/7

Tűzgyűrű (Pacific Rim,2013)

Sajnálom,hogy nem tudtam moziban megnézni,biztosan állati volt ott.A Jaeger-ek nagyon bejöttek,bár ha robotokról van szó akkor még mindig jobb a Tranformers nyilvánvalóan. blush.gif Minden egyes perce tetszett,jó volt,a főszereplő srác pedig igen szimpatikus volt. laugh.gif

10/10

Ébredj velünk (Morning Glory,2010)

Mikor először láttam annyira nem jött be,most viszont főleg Rachel McAdams miatt aki igen feldobta a filmet máris jobban bejött. blush.gif Ha valaki azt mondaná nekem,hogy Harrison Ford az életben is alkoholista simán elhinném azok után itt milyen fejeket vágott. rohog.gif Nem volt benne semmi extra,de kikapcsolódásnak jó. smileeee.gif

10/7

Híd Terabithia földjére (Bridge to Terabithia,2007)

Ebben kedveltem meg anno AnnaSophia Robb-ot. laugh.gif Teljes mértékben gyerekeknek való film,de nekem Josh Hutcherson miatt még mindig tetszik laugh.gif

10/7

A stepfordi feleségek (The Stepford Wives,2004)

Régen ez se tetszett,most viszont igen.Nekem eléggé furcsa volt,hogyha valakit szeretünk akkor minek változtatjuk robottá,meg oké,hogy a csajok a végén vissza adják a pasiknak,de nem vissza adni kellett volna hanem elhagyni őket. blush.gif

10/7
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Blackbird03
2014. július 22. 09:13 #11889
- törölt felhasználó -    
Bosszútól fűtve(Death man down)

Colin Farrel nekem eddig a csak a Téli Mese című filmből volt ismerős és ott különösebben nem fogott meg. Most kicsit máshogy alakult,megmutatta,hogy nem kispályás és ez nagyon teccet.
A film számomra nem a legizgalmasabb,de nem sablonsztori és ez ami megfogott. Főként ugyebár a bosszúról szólt,de természetesen a szerelem ,mint egy ilyen melléksztori is szerepet kapott.

10/6
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Blackbird03
2014. július 22. 09:16 #11890
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Vicky Cristina Barcelona (2008)
Nagyon nem tetszett. Baromság volt az egész. A kommentár fölösleges volt, a karakterek nem változtak semmit sem az egész film alatt, ráadásul csak azért mert próbálok nyitott lenni attól még nem hagyom, hogy a pasim lefeküdjön a volt feleségével aki egy labilis, ostoba nő.
0*10


Likvidálva * The Expatriate (2012)
Egyetlen gondom volt vele, a kislány. Engem már a felénél olyan szinten irritált, hogy az nem igaz. Szegény apja, mindent megpróbált ez meg állandóan hisztizett. Ettől eltekintve izgalmas és érdekes volt, AAron Eckhart pedig nemcsak nagyon ügyes, de helyes is volt.
9*10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Blackbird03
2014. július 22. 09:28 #11891
fdboris
fdboris
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 653
Csatolások: 79
Azonosító: 204384
Offline offline
Csajok bosszúja láttam már jobb filmet
10/6
1 felhasználónak tetszik: Blackbird03
2014. július 22. 09:31 #11892
fdboris
fdboris
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 653
Csatolások: 79
Azonosító: 204384
Offline offline
Idézet (LexiCobain @ 2014.07.20. 17:49)
Rossz tanár (Bad Teacher) - 2011
Ez a film még mindig zseniális, bár emlékszem, annak idején, amikor először láttam, nem annyira fogott meg, mint másodjára, harmadjára. Cam Diaz egy fantasztikus színésznő, és Justin Timberlake is egyre jobban beletanul a színész szerepbe, hiszen eddig minden filmben fantasztikus volt, amiben játszott  blush.gif Ettől függetlenül maga a sztori egy kicsit erőltetett, Mókus tanárnő karaktere full gagyi és ha nem is elcsépelt, de annál inkább idegesítő, bár gondolom, épp ez volt a cél biggrin.gif
7/10
http://honestpracticum.com/wp-content/uploads/2014/04/bad-teacher-cameron.gif
Családi üzelmek (We're The Millers) - 2013
Általában nem szoktak tetszeni az új filmek, és amikor úgy fél évvel ezelőtt nekiültem ennek a remekműnek, nem tetszett, így nem is néztem végig. Öcsém addig rágta a fülemet, hogy nagyon jó, nézzem végig, tetszeni fog, hogy elszántam magam és megnéztem. Igaza volt: sokat és nagyokat nevettem, egy élmény volt, bár a sztori itt is kicsit erőltetett, túlspilázott, de ettől függetlenül nagyon kellemes kikapcsolódás volt. 
7/10
http://data3.whicdn.com/images/77520624/original.gif


Nagyon szeretem ezeket a filmeket
3 felhasználónak tetszik: LexiCobain, baisée, Blackbird03
2014. július 22. 10:44 #11893
Mitti
Mitti
wanheda
 
StátuszYo gonplei ste odon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 5
Azonosító: 200806
Offline offline
A holnap határa
1 felhasználónak tetszik: Blackbird03
2014. július 22. 13:54 #11894
- törölt felhasználó -    
Negyven és annyi(This is 40)

Számomra a romantikus vígjáték fogalma nem egészen ez,de ettől függetlenül nekem teccet a film. Aranyos a történet,kicsit tipikus happy end,ahol rájönnek,hogy ,ha el is kell adniuk a házat akkor is szeretik egymás és meg akarják ismerni a rég elfeledett apukát. És a végén lévő minden összejön dolog a tipikus a része,de számomra nagyon is egyedi előadásmodú volt a sztori.

10/6,5
1 felhasználónak tetszik: Blackbird03
2014. július 22. 22:01 #11895
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Barátom Az Elefántom (My Lucky Elephant)
Nagyon aranyos film. Nemrég adták a TV-ben, nem hagyhattam ki. smileeee.gif
10/10
1 felhasználónak tetszik: Blackbird03
2014. július 23. 18:54 #11896
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Visszajáró pénz
100/10
Úristen, hol volt eddig ez az életemből? wub2.gif
3 felhasználónak tetszik: Jody, Blackbird03, Kiim
2014. július 23. 20:50 #11897
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
We're the Millers - Családi üzelmek

Nem is olyan rossz, mint amilyennek gondoltam. biggrin.gif Sőőt! Igaz, legtöbbször már pofátlanul vulgáris, ocsmány és közhelyekkel teli, ÉS EGYÁLTALÁN NEM AZ ÉN STÍLUSOM! de élvezhető. A színészek jók, habár a többségüket alapjáraton nem kedvelem, tudtak poénos szituációkat teremteni, ahol meg kellett állítanom a filmet, hogy kiröhöghessem magam! Jennifert a bakiparádéban jól megszívatták a Jóbarátok főcímdallal, poénos volt. Will Poulter anyámasszony katonája karakter de cuki, a 'Vágodcsótány' srác kb. a mai fiatal generáció 90%-át megtestesíti, Kathryn Hahn pedig idegesítő, mint mindig. Nem hiszem, hogy a közeljövőben újranézem, de évek múlva szívesen! biggrin.gif
10/7
8 felhasználónak tetszik: Lindsay019, dave095, LexiCobain, Jody, House Of Wax, Blackbird03, SmileyZ, Kiim
2014. július 23. 21:45 #11898
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Online online
A hullám
(Die Welle)
2008

Huhh, nehezen találom a szavakat, szerintem mindenki így van ezzel, aki látta ezt a filmet és valaki a filmmel kapcsolatos véleményéről kérdezi. Annak idején német nyelvi előkészítő szakra jártam a gimiben és ha már németesek vagyunk, az osztályfőnöknőnk úgy döntött: ideje, hogy megnézzen az osztály közösen egy német nyelvű filmet, természetesen eredeti nyelven. Én, bevallom, kicsit visszakoztam, sosem szerettem feliratot olvasni (azóta már szinte mindent eredeti nyelven nézek), de természetesen én is az osztállyal tartottam, amikor arra került sor, hogy menjünk moziba. Maga a történet hihetetlenül megfogott mindenkit, utána hosszú percekig nem jutottunk szóhoz és a következő napokban/hetekben is ez volt a téma a suliban (persze azóta is szóba kerül nosztalgiázáskor). Akik nem tartottak velünk a moziba, kikönyörögték, hogy német fakultáción nézzük meg a filmet és azon az órán többen vettünk részt, mint valaha. Mindenki látni akarta újra - vagy épp először. És ma valami olyasfajta filmre vágytam, ami komoly, aminek mondanivalója, üzenete van, ezért választottam A hullámot.

Visszagondolva az általános sulis emlékeimre, mindig is megrögzött anarchistának tartottam magam. Azt gondoltam, egy társadalom számára az a jó, ha nincs hatalmon senki, bár azzal együtt a zűrzavart is el kellene fogadni. Lássuk be, ez egy téves és felettébb ostoba, túlértékelt idealizmus, sokkal inkább "divat" hangoztatni, mint tenni érte.

A hullámig fogalmam sem volt arról, mi is az autokrácia. A film azonban mélyen belevéste a tudatomba, hogy van értelme, van előnye, de szintén téves, rossz idealizmus. Működésképtelen. Egy társadalom, ahol egyetlen személy vagy egy kisebb csoport irányít, soha nem vezethet eredményre azokkal szemben, akik más nézeteket vallanak. Ez a film megtanított arra, hogy nagyon fontos az összetartozás, hogy tudd, hogy tartozol valahova, valakikhez, de ne mindenáron. Kellenek az észérvek, az ellentétes nézetek, mert azok együtt egészítik ki egymást...

Én különösen fontosnak tartanám, hogy a középiskolákban kötelezővé tegyék ennek a filmnek a megnézetését a diákokkal, mivel a tinédzserek azok, akik a legkevésbé sem tudják, hol a helyük, mi a szerepük a társadalomban. Manapság állandóan megy a klikkesedés, egymás kiközösítése, pláne, ha valaki nem "menő". Miért kellene egyformának lennünk? Nem tudom, ki hogy van vele, de én inkább lennék egymagam egyéniség, mint egy egyforma egyedekből álló csoport tagja. Kell a közösség, de együtt kell felépíteni úgy, hogy mindenki saját magát, az egyéniségét, a tudását, a különcségét adja hozzá. Nem kell mindenben egyetérteni, de tudni kell elfogadni, megérteni egymás véleményét. Itt is sokszor tapasztalom azt, hogy bizonyos tagok leszólják egymást és másokat azért, mert nem ugyanazt a zenei stílust kedvelik, vagy más dolgokért rajonganak. Szerintem mindenki úgy jó, ahogyan van és bár a barátaim és én nagyon különbözőek vagyunk, a világ minden pénzéért sem cserélném el őket, mert a különbözőségünk ellenére a legcsodálatosabb barátok, már-már családtagok és ehhez nem kell az, hogy olyanok legyenek, amilyen én vagyok...

10/10+
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Blackbird03, Kiim
2014. július 24. 08:11 #11899
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
A hullám
(Die Welle)
2008

meghajolo.gif meghajolo.gif Mindent elmondtál róla LexiCobain. Az én sulimban a tavalyi évben nézették meg ezt a filmet minden egyes osztállyal. (Gondolhatod, miért) Mondanom se kell, hogy amikor véget ért a film percekig mindenki csak ült, és nézett ki a fejéből.
Szerintem fantasztikus film, és tényleg érdemes lenne minden iskolába bevezetni a megtekintését.
3 felhasználónak tetszik: LexiCobain, Blackbird03, Kiim
2014. július 24. 11:22 #11900
Blackbird03
Blackbird03
 
StátuszIf you read, you will know that I have not written anything here.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 752
Csatolások: 284
Azonosító: 161100
Offline offline
Jégvarázs (Frozen)
Már hónapok óta látom a netes híreket: válik egy nő a férjétől, mert nem nézte meg ezt a mesét..WTF? fool.gif A Jégvarázs 'Let it go' című számának több nyelven való megszólaltatása.. rock.gif A Jégvarázs hatalmas sikere.. ok.gif stb. Hadd ne kelljen ragoznom, bizonyára mindenki hallott ezekről.

Azonban a napokban a nagy felhajtás után már úgy véltem, ha ekkora egy nagy szám ez a kis mese, akkor muszáj megnéznem, annak ellenére, hogy már réges-régen kinőttem ebből a korszakomból.
Nagyon cuki egy történet, bár szerintem egy cseppet kiszámítható volt a vége felé. Legalábbis én már ezek szerint vagyok annyira gyúrt, hogy ilyen allűröket észrevegyek.
Attól függetlenül kellemes kis sztori, és valóban látványokban gazdag. Nagyon szép a mese kezdete, a tragédia megjelenítése és a figurák is nagyon jó animációs technikát tükröznek. Valahogy az a benyomásom támadt, mintha nem is Elsa, a főszereplő érdekelne, ha nem sokkal inkább a húga. Érdekes meglátás, ilyet még nem sok filmben/mesében tapasztaltam.
Alapjában véve egy nagyon szép, igényes munka, Füredi Nikolettnek pedig valami eszméletlen gyönyörű hangja van.
A fiatalabb generációnak biztosan ajánlanám, sokatmondó, mégis mese marad, egyben pedig "tanító célzatú" is. biggrin.gif
Mindenkinek ajánlom, aki kicsit is szereti a zenés darabokat, illetve a meséket.
9/10
3 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Cute girl 998, Szandi0820
710 oldal 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!