Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 29. 10:32 #12261
Rocket
Rocket
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.07.
Hozzászólás: 644
Csatolások: 0
Azonosító: 223869
Offline offline
A boldogság nyomában
Az elsőtől az utolsó percig magával ragadó, csodálatos alkotás. Újra és újra meglepődöm, izgulok, együtt örülök és együtt sírok a szereplőkkel. Egy film a VALÓ életről, amit mi sem bizonyít jobban, hogy igaztörténet alapján készült. Egy átlagos ember, aki a boldogságot keresi, semmi hollywood-i csicsa, csak a valóság. Imádlak, Chris Gardner. thumbsup.gif
10/10*
2014. szeptember 29. 22:53 #12262
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Fallen / Letaszítva

De szemét film ez. De attól még elég jó. biggrin.gif
10/8

7500

Áh, hagyjuk... szerintem lekoppintották a Lost végkifejletét és csináltak egy béna, egy órás, semmitmondó filmet. Pedig az Átok alkotójától kicsit többet vártam.
10/3
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Bessie
2014. október 01. 21:35 #12263
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Transformers

Vééééégre sikerült eljutnom idáig laugh.gif

A bevezető nagyon is jó, mert egészen kitér arra, hogyan is érkeztek a földre, és miért. Majd, ugyan azt hittem felesleges jelenetek, de rá kellett jönnöm, hogy nem azok, amikor Sam a nagyapja, vagy üknagyapja szemüvegét mutogatja laugh.gif Aztán beindult a cselekmény. Hát amikor megláttam a Chevrolet Camero-t már tudtam, hogy ő lesz Űrdongó, de azt nem tudtam, hogy ilyen lepukkant volt először laugh.gif Jókat mosolyogtam, mikor haza akarta vitetni magát laugh.gif Aztán beindult minden. A kormány rájött, és ahelyett, hogy elbeszélgettek volna velük, megtámadják...én sosem értettem, hogy az emberiség miért ilyen idióta, vagy miért van ilyen idiótának beállítva?! think.gif Hiszen a földönkívüliekkel először kommunikálni kéne... bolond.gif Na mindegy. Aztán jött a szívemet összeszorító jelenet..Űrdongó elfogása cray.gif Hát ezt a jelenetet nem akarom még egyszer látni...végig bőgtem, mert annyira megkedveltem a többi film alatt, hogy az hihetetlen heart.gif Szóval a cselekmény fantasztikus, és poénok elszórva megtalálhatók. Szépen épül, a grafika fantasztikus, összességében: yahoo.gif fantasztikus film volt happy.gif heart.gif

10/10
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ, ozoli
2014. október 01. 22:58 #12264
klarii09
klarii09
❀ Prince$$ ❀
 
Státusz˙ˇ˘°♥ღSemmi sem ápolja úgy a szépséget, mint a boldogság.ღ♥°˘ˇ˙
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.03.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 1909
Azonosító: 94878
Offline offline
Demóna

Egynek elmegy a film. Angelina szép volt benne. Viszont egy mesét így elrontani. Bemutatója miatt figyeltem fel rá. De ha tudtam volna mi a történet lehet nem néztem volna meg. 10/7

Elnémultak

Tesóm már nagyon várta ezt a filmet ezért megnéztük. Egyszer nézhető de már nem is emléxem rá. Hihetetlen hogy nem tudnak valami igazi jó horrort összerakni. sad.gif 10/6

Az éhezők viadala

Most sikerült eljutnom addig hogy megnézzem ezt a filmet de mert csak leadták a tvben. Maga a történet jó de nem az évszázad filmje mint ahogy mindenki előadta. A főszereplő sem nagy szám szerintem. 10/7
2014. október 02. 09:35 #12265
- törölt felhasználó -    
X-Men: Az eljövendő múlt napjai
Vártam már és nagyon tetszett w00t.gif
Azt az egyet nem értettem, hogy az idős Xavier, hogy lehet életben mikor Jean megölte? Nem mintha zavarna, sőt biggrin.gif
Magyarul néztem és volt egy két érdekes szinkron, szóval sokat segített, hogy ezek után angolul, felirattal nézzem és emiatt újra kezdjem az egészet rohog.gif
Ja és James McAvoy meg Hugh Jackman wub.gif
10/10
3 felhasználónak tetszik: baisée, Bessie, House Of Wax
2014. október 02. 15:00 #12266
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7185
Csatolások: 83731
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (rednail @ 2014.10.02. 09:35)
X-Men: Az eljövendő múlt napjai
Vártam már és nagyon tetszett  w00t.gif 
Azt az egyet nem értettem, hogy az idős Xavier, hogy lehet életben mikor Jean megölte? 10/10

Azt javaslom, tekerj a 3. film legvégére, a feliratok után meglátod, amit kell. biggrin.gif A Marvel-filmek már csak ilyenek... wink.gif
4 felhasználónak tetszik: baisée, Bessie, Toxic, House Of Wax
2014. október 02. 19:14 #12267
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
A Jogász * The Counselor (2013)
Mint egy nagyon rossz és elcseszett Martin Scorsese film. Néztem, különösebben a figyelmemet is elterelte, de hogy ez semmiről sem szólt az is biztos. Javier Bardem állati idegesítő volt, vagyis jól játszott, de engem nagyon irritált a feje, meg mindene. Cameron Diaz-ban óriásit csalódtam, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen szánalmas és nevetséges karakterhez adja a nevét. Egyáltalán nem állt neki jól ez a szerep, a Ferraris jelentről meg nem is beszélek inkább, nem hinném, hogy egy színésznő aki valamit is ad magára megcsinál egy ilyet, undorító volt. Kedvelem őt, de itt nagyon nagy csalódás volt. Brad Pitt-et szeretem és jó volt látni, de, hogy őszinték legyünk ez minden volt csak nem színészkedés. Ilyet mindenki képes produkálni. Michael Fassbender ( wub.gif ) volt számomra egyedül az értékelhető, ő jól játszott, bár hírül se olyan jól mint szokott.
Egyszer bőven elég volt megnézni, olyan semmilyen egy film.

5*10
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. október 04. 16:48 #12268
- törölt felhasználó -    
The Giver / Az emlékek őre (2014)
Nekem nagyon tetszett ez a film. A történet nagyon jó és egyedi. Az első perctől lekötötte a figyelmem. Érdekes volt látni egy ilyen úgymond tökéletes világot. A színészeket remekül válogatták össze, mindannyian nagyszerűen játszották a szerepüket. Jó volt Taylor Swiftet látni egy filmben, bár nem szerepelt túl sokat. Csak ajánlani tudom ezt a filmet.
10/10

http://www.kepfeltoltes.hu/141004/tumblr_ncq45f2YiZ1sq6y8lo3_500_www.kepfeltoltes.hu_.png
2014. október 04. 17:16 #12269
vivi100
vivi100
 
StátuszMiért csinálod ezt velem??!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.21.
Hozzászólás: 799
Csatolások: 74
Azonosító: 219671
Offline offline
apa csak egy van. nagyon jó film!! smileeee.gif
2014. október 05. 00:12 #12270
- törölt felhasználó -    
A beavatott/The divergent
Furcsamód csak most néztem meg, de bár ne tettem volna. Elvesztegetett 2 óra az életemből. Egyetlen életképes és értékelhető karakter Theo James karaktere volt. Woodley is valami J-Law utánzat volt, valami katasztrófa...Szó szerint végiguntam az egészet, az utolsó negyedórában történt valami értékelhető. Nem tudom miért van érte mindenki oda... dry.gif
1O/2
2014. október 06. 09:43 #12271
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Amit még mindig tudni akarsz a szexről (Hope Springs,2012)

Nyugdíjas vígjáték. rohog.gif Meryl Streep rendesen feldobta,nélküle nem hiszem,hogy tetszett volna.Persze jókat mosolyogtam rajtuk,de 1-2 dolog nekem nem volt túl hiteles.Például Arnold úgy nézett ki mintha szó szerint fizikai fájdalmat érezne ha hozzá kell érnie a feleségéhez.Pedig állítólag szereti.. blink.gif A vége eléggé kiszámítható,habár azért az ahogyan visszajöttek a terápiáról annyira nem tetszett,azt hittem már ott összeborulnak majd. blush.gif

10/7

Nyár februárban (Summer in February,2013)

Hát ez rémes volt.Emily karakterét nem is értettem,hogy lehetett olyan ostoba??Szeret egy pasit,erre hozzámegy egy másikhoz,csak mert az érdekesebb?Ugyan már..Aztán ott volt Dominic Cooper is.Én imádom a srácot,de itt utáltam.Lassú volt,értelmetlen - mi az,hogy a csaj mérget iszik 2 perccel az esküvője után???Ez nem jött be. blush.gif

10/3

A sötét lovag (The Dark Knight,2008)

Ezt a filmet már húzom egy ideje.Mivel Superman után Batmant utáltam mindig is a legjobban így annyira nem is siettem a filmmel,egy másik ok miatt pedig már régóta kíváncsi voltam rá így végre megnéztem és...imádtam. heart.gif Az egész történetet,a szereplőgárdát,mindent. blush.gif Christian Bale remek Batmanként,Heath Ledger alakítása pedig lenyűgöző és félelmetes volt. blush.gif Aaron Eckhart szintén nem okozott csalódást,ahogy Michael Caine sem,de neki Gary Oldman-hez hasonlóan nem volt kiemelkedő karaktere.Ott volt még ugye Maggie Gyllenhaal is akit bár kedvelek,szerintem fele olyan tehetséges sincs mint az öccse. blush.gif Még jó párszor megnézem majd ezt,mert kedvenc lett,teljesen lekötött.Plusz most már Batman Pókember után a második kedvenc szuperhősöm smileeee.gif

10/10

A sötét lovag - Felemelkedés (The Dark Knight Rises,2012)

Ez viszont az előző részhez képest igencsak gyöngére sikeredett.Anne Hathaway-nek persze örültem,de ez akkor sem volt olyan jó. blush.gif

10/7

A herceg (The Prince,2014)

Jessica Lowndes miatt egyből letöltöttem amint lett hozzá felirat.A szereplők itt is jók voltak,viszont nekem valami hiányzott ebből.Annyira ködösen mutatták be a főszereplő pasit,aki bár adott magyarázatot a tetteire annyira sok mindent így sem tudtunk meg róla,és én azt hiányoltam,hogy a lánya is adjon már valami magyarázatot arról mit miért tett,vagy legalább kicsit jobban lássunk bele a múltba.Ettől függetlenül nem volt rossz,meg szerencsére hosszú sem,de többet vártam. blush.gif

10/8

Szeretlek,New York (New York, I Love You,2008)

Hát ez...borzalmas volt.Blake Lively miatt néztem meg,de kb 2 percet ha benne volt.Az egésznek semmi értelme nem volt.A színészek játéka borzalmas volt,a történettel és a rendezéssel együtt.Nem értem ezek a színészek akik benne voltak,hogy szerepelhettek egy ilyen semmilyen filmben...

10/1
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. október 06. 17:30 #12272
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Az emlékek őre
Címről sem ismertem a filmet, egészen tegnapig fogalmam sem volt a létezéséről. Nagy unalmamban mindenáron nézni akartam valamit, és már az első percben amikor elkezdődött, tudtam hogy tetszeni fog, mert láttam hogy disztópia. Istenem, bolondulok a disztópiákért valami számomra ismeretlen okból, de komolyan élek halok értük. Ami a legjobban tetszett ebben a filmben az hogy az elején nem voltak színek és ugye fekete fehér volt. Bár először azt hittem hogy ez valami lejátszói hiba rohog.gif Tökéletes életnek mondják, holott rémes lehet olyan világban élni ahol a szeretet csúnya szó, nem éreznek konkrétan semmit, nincsenek állatok, és amikor láttam hogy a srác apja úgy ölte meg a csecsemőt hogy mégcsak nem is tudja hogy megölte... Nagyon elgondolkodtató film, egy gyönyörű véggel. Ha addig élek is elfogom olvasni könyvben.
A műfajt kedvelőknek kötelező, meg mindenki másnak is rohog.gif
10/10
2 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Bessie
2014. október 06. 17:38 #12273
E. és Zendaya ever
E. és Zendaya ever
Melankólikus
 
Státusz"(...) Vagyis nem pragmatikus."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.15.
Hozzászólás: 1327
Csatolások: 10
Azonosító: 216874
Offline offline
Az Életrevalókat. Örök kedvenc! thumbsup.gif wub.gif good.gif
2014. október 06. 18:38 #12274
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Offline offline
A három testőr, avagy a királyné gyémántjai (1973)
A négy testőr, avagy a Milady bosszúja (1974)

Még töpörtyű koromban láttam utoljára ezeket a filmeket, így már megértek egy újranézésre. heart.gif Nem is értem, hogy ezt a verziót miért évtizedenként adják le csak a TV-ben, amikor ez a legjobb feldolgozása a könyvnek, már csak azért is, mert a legtöbb mozzanatot átvették belőle (na persze, még ebben is voltak átalakítások). A szereposztás pedig mesteri, szerintem elég megemlítenem Christopher Lee-t, akinek a Rochefort-alakítását azóta sem tudják túlszárnyalni.
10/100

A testőrök visszatérnek (1989)
Eredetileg úgy terveztem, hogy együtt értékelem az első két résszel, de ez a film annyira felhúzott, hogy nem tudom 10 pontra értékelni. Mintha nem is a Húsz év múlvát láttam volna a filmvásznon, hanem a rendezők által kreált ööö... valamit. Már annál a jelenetnél brutálisan kiakadtam, amikor Milady lánya (aki a könyvben fia volt) összetalálkozik Raoullal (akit sohasem ismert és akkor látta először) és bemutatkozás után kapásból meg tudja mondani, hogy lehet, hogy ugyanaz az anyjuk. De azért elcsattan egy csók köztük... micsoda logika. beer.gif Sok embernek úgy láttam, hogy az a baja, hogy idősebbek a szereplők, holott pont ez a lényeg. Ez a rész a rendezéstől meg a pocsék forgatókönyvtől lett sz*r.
10/4
2014. október 06. 21:12 #12275
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Végső állomás 1-2-3

Nagyon régen láttam már, és jó volt újra látni, és újra átélni azt, amiért úgy döntöttem, hogy nem fogok soha az életben repülőre szállni, metrón utazni, vagy éppen hullámvasutazni, rallyt nézni és ilyen egyéb dolgok laugh.gif

Az első rész nagyon jó kis film, és talán ez a legjobb rész a 6 közül, ami elég kis arány. Ennél az ember még tényleg elhiszi, hogy teljesen véletlen az egész, és a sors éri utol őket happy.gif

A második rész már annyira nem nyerte el a tetszésemet, mert annyira...túl játszott, és az a nő benne úristen de idegesítő...viszont talán ebben vannak a legérdekesebb halálesetek laugh.gif

A harmadik rész fúú..lehet nem fogom még egyszer megnézni, mert menet közben rájöttem, miért csak egyszer néztem meg. Annyira idegesítő benne a lány, és az, hogy 'én akarok minden irányítani' elven létezik...az agyamra ment teljesen a film végéig...

összességében 10/8 a 3 részre, amit leginkább az első húz fel, mert az a legjobb rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. október 08. 17:56 #12276
- törölt felhasználó -    
Éjfélkor Párizsban- már 3- adjára! De megunhatatlan!!
10/10
2 felhasználónak tetszik: Jody, johanna92
2014. október 08. 18:05 #12277
E. és Zendaya ever
E. és Zendaya ever
Melankólikus
 
Státusz"(...) Vagyis nem pragmatikus."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.15.
Hozzászólás: 1327
Csatolások: 10
Azonosító: 216874
Offline offline
Igaz, hogy most nézem, de nagyon tetszik. Ez a Csúcshatás!
2014. október 09. 21:44 #12278
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
The Sixth Sense / Hatodik érzék (1999)
Tetszett. Haley Joel Osment annak ellenére, hogy milyen fiatal volt akkor, szuperül játszotta a szerepét. Az utolsó fordulat meg komolyan döbbenetes volt. o_o (Bocs, filmek terén nem vagyok jó a véleménynyilvánításban XD)
2014. október 10. 20:08 #12279
- törölt felhasználó -    
2 kalibert aki meg nem latta,olyanlom mindenkinek,kiraly film!
Foszerepben Densel Washington es Mark Wahlberg akik egyebkent is hatalmas szineszek! thumbsup.gif
2014. október 12. 06:53 #12280
- törölt felhasználó -    
Az útvesztő (The maze runner)

Már a film megjelenése óta tervezgetem,hogy megnézem. Ki gondolta volna,de Dylan O'Brien egyenesen hivogatott a moziterembe. A könyhöz nem volt szerencsém,és így ,hogy a filmet néztem meg először szerintem már nem lesz. A színészi csapat szerintem a legjobbat kihozta mindenből. Skandar Keynes alakításától bevallom,hogy féltem,mert eddig számomra csak a Narniában bizonyított. Meglepetésemre nem volt benne romatnika,szín tiszta akció,de még így is hihetetlenül tetszet. Jó ezt akár betuthatjuk Dylan érdemének is. wub.gif Az egyetlen-egy apró baki számomra az volt,hogy Garry és a többiek már vagy 3 éve élnek ott és semmire nem mentek,aztán Thomas 3 nap alatt mindent megfejt. Azt gondoltam legalább egy hetet szerencsétlenkedik majd és csak azután jön rá,mit tett és mire képes. A hatlmas sikereket tekinte szerintem lesz folytatása ,és én már tűkön ülve várom.

10/9
2 felhasználónak tetszik: Angel, House Of Wax
710 oldal 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!