Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 20. 21:54 #12401
- törölt felhasználó -    
Eb és a web thumbsup.gif biggrin.gif smileeee.gif
2014. november 21. 18:00 #12402
- törölt felhasználó -    
Az éhezők viadala: A kiválasztott - 1. rész

Fél órája értem haza a moziból, és számomra hatalmas csalódás volt az egész. Lehet, hogy nekem voltak túl magasak az elvárásaim, de... A Futótűz óta erre vártam, és óriási lelkesedéssel indultam meg délután a moziba, de nem azt kaptam, amit vártam. Már kezdésként az elszomorított, hogy szinkronosan adják, egyszerűen rémálom volt így számomra az a 120 perc. Az első egy órát szinte végig ásítoztam, egyszerűen nem kötött le, egyedül az utolsó 25 percre tudom azt mondani, hogy tényleg száz százalékosan koncentrálni tudtam és izgultam is alatta. Sajnos puszta jóindulattal:

10/5

Azért azt megjegyezném, hogy Liam Hemsworth ebben a részben extra dögös, legalább ez kárpótol kicsit. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. november 21. 20:49 #12403
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
A mogyoró-meló (The Nut Job)- 2014
Kivételes élményem volt, ugyanis ma moziban voltam, az egyik legjobb barátnőmmel. A film animációs, és viszonylag új- lehet én vagyok kritikus, de ez már lerágott csont. A jó, a rossz, az idióta meg a csaj. Mindig ugyanez. Nem arról van szó, hogy rossz lenne, mert nem az- 3D-ben jobb lett volna ugyan. Kiszámítható volt a végkifejlet, persze nem vártam csodát, csak egy kis kreativitást, és nem célzott támadást a fogyasztói társadalom ellen.
10/7- Jó is, meg nem is, de kikapcsolódásnak jó volt, és nevettem egy jót.
2014. november 22. 00:17 #12404
- törölt felhasználó -    
If I Stay / Ha maradnék (2014)

Amikor a moziban játszották nem volt alkalmam elmenni rá, így végül a neten volt szerencsém végig nézni.. és milyen jó hogy így alakult, mert ez egyik legérzelmesebb film amit eddig láttam. Nem mellesleg elgondolkodtató is. Az előzetes alapján számítottam rá hogy egy jó film lesz, de hogy ennyire.. ezt nem gondoltam volna. 10*/10
3 felhasználónak tetszik: baisée, Cute girl 998, AmyVie
2014. november 22. 11:29 #12405
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2014.11.21. 18:00)
Az éhezők viadala: A kiválasztott - 1. rész
Fél órája értem haza a moziból, és számomra hatalmas csalódás volt az egész. Lehet, hogy nekem voltak túl magasak az elvárásaim, de... A Futótűz óta erre vártam, és óriási lelkesedéssel indultam meg délután a moziba, de nem azt kaptam, amit vártam. Már kezdésként az elszomorított, hogy szinkronosan adják, egyszerűen rémálom volt így számomra az a 120 perc. Az első egy órát szinte végig ásítoztam, egyszerűen nem kötött le, egyedül az utolsó 25 percre tudom azt mondani, hogy tényleg száz százalékosan koncentrálni tudtam és izgultam is alatta. Sajnos puszta jóindulattal: 
10/5
Azért azt megjegyezném, hogy Liam Hemsworth ebben a részben extra dögös, legalább ez kárpótol kicsit. laugh.gif

Én úgy tudom, hogy adják feliratosan is. Legalábbis mintha azt mondta volna a húgom, hogy jövő héten feliratos 2D-re megyünk megnézni a Kiválasztott első felvonását. Egyébként nekem az a véleményem, hogy a többségnek nem fog tetszeni, pláne azoknak nem, akik nem is olvasták a könyvet. Van a könyvnek egyfajta hangulata, és a dolgok már egyáltalán nem arról szólnak, hogy beb*sznak egy arénába x embert oszt' gyilkolják meg egymást. Itt leginkább a kormány megdöntése (ha jobban tetszik puccs) a lényeg, aminek Katniss úgymond a "reklámarca". Még a filmet nem láttam ugyan, de trailer alapján szerintem meg tudták ragadni a könyvbeli hangulatot.
2014. november 22. 11:41 #12406
- törölt felhasználó -    
Lagzi randi!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
2014. november 22. 11:45 #12407
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2014.11.22. 11:29)
Én úgy tudom, hogy adják feliratosan is. Legalábbis mintha azt mondta volna a húgom, hogy jövő héten feliratos 2D-re megyünk megnézni a Kiválasztott első felvonását. Egyébként nekem az a véleményem, hogy a többségnek nem fog tetszeni, pláne azoknak nem, akik nem is olvasták a könyvet. Van a könyvnek egyfajta hangulata, és a dolgok már egyáltalán nem arról szólnak, hogy beb*sznak egy arénába x embert oszt' gyilkolják meg egymást. Itt leginkább a kormány megdöntése (ha jobban tetszik puccs) a lényeg, aminek Katniss úgymond a "reklámarca". Még a filmet nem láttam ugyan, de trailer alapján szerintem meg tudták ragadni a könyvbeli hangulatot.


Nálunk sajnos (Kecskemét) csak szinkronosan lehet megtekinteni, viszont igen, Pesten van lehetőség a feliratos verziót is választani. smileeee.gif Nekem könyvben sokkal jobban tetszett, mint így filmben, a könyv olvasása közben volt egy jelenet, ami alatt libabőrös lettem, itt viszont annál a jelenetnél semmi, ami szerintem amiatt volt, hogy magyar szinkronnal nem nagyon jött át ez az egész. [Tudni kell rólam, hogy mindent csak az eredeti nyelven vagyok képes végignézni, főleg ha még imádom is az adott filmet, sorozatot] Viszont az utolsó körülbelül 20 perc tényleg nagyon ütős, azért az valamennyire kárpótolt, de majd akkor nyilatkozok róla újra, ha megnéztem eredeti nyelven is. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Alison Lerman, Heidi98, Bessie
2014. november 22. 12:57 #12408
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
A hobbit: Smaug pusztasága (bővített változat)

PJ ismét megcsinálta. meghajolo.gif Nagyon jól válogatták meg az új jeleneteket. smileeee.gif Bár nem bántam volna egy vadonatúj jelenetet a tündetrióról, de majd Az öt sereg csatája kárpótolni fog. thumbsup.gif Az 5 lemezes díszdobozos kiadás pedig maga a tökély, csak fél óra ment el azzal, hogy a borítóban gyönyörködtem. wub.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Toxic, LovelyBarbaraPalvin
2014. november 22. 14:35 #12409
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2014.11.22. 11:45)
Nálunk sajnos (Kecskemét) csak szinkronosan lehet megtekinteni, viszont igen, Pesten van lehetőség a feliratos verziót is választani. smileeee.gif Nekem könyvben sokkal jobban tetszett, mint így filmben, a könyv olvasása közben volt egy jelenet, ami alatt libabőrös lettem, itt viszont annál a jelenetnél semmi, ami szerintem amiatt volt, hogy magyar szinkronnal nem nagyon jött át ez az egész. [Tudni kell rólam, hogy mindent csak az eredeti nyelven vagyok képes végignézni, főleg ha még imádom is az adott filmet, sorozatot] Viszont az utolsó körülbelül 20 perc tényleg nagyon ütős, azért az valamennyire kárpótolt, de majd akkor nyilatkozok róla újra, ha megnéztem eredeti nyelven is. smileeee.gif


Nálunk szerencsére van feliratos, bár az is sajnos csak egy időpontban, de ha törik, ha szakad, arra ülök be. blink.gif Én ma fogom megnézni, de szerintem hasonló véleménnyel leszek, mint Te, már előre látom. Nagyon nem tett jót a filmnek, hogy felbontották két részre. Azon gondolkoztam végig, vajon hol vágják ketté, ráadásul, hogy a fenébe fogják az első részt izgalmassá tenni, mert ha a harmadik könyv első feléről fog szólni, változtatás nélkül, akkor baromi unalmas lesz. Fölösleges ez a két rész, elrontanak vele egy kiváló sorozatot, amit ráadásul eddig tökéletesen sikerült képernyőre vinni. Nem értem. blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Bessie
2014. november 22. 21:09 #12410
bitchina
bitchina
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 2464
Csatolások: 13048
Azonosító: 210361
Offline offline
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014)
Jó lett, sőt mi több nagyon jó, ismét szép munkát végeztek. Josh Hutcherson-nak külön a dicséret, hisz nagyszerűen alakított.
10/10
1 felhasználónak tetszik: Cute girl 998
2014. november 22. 21:36 #12411
- törölt felhasználó -    
The Hunger Games , The Mockingjay - Part 1 (Éhezők Viadala , A kiválasztott - első rész )

Lényegében egy bevezető , szerintem ami most előkészítette a második részben lezajló csatákat és hasonló cselekményeket. Meglepően keveset volt együtt Peeta és Kattniss , konkrétan csak akkor voltak kettesben amikor Peeta meg akarta őt folytani. És külön ki kell emeljem remek alakítás volt mind kettejük részétől , mert még én is a nyakamhoz kaptam miközben Katniss szeme kezdett kivörösödni. A szerelmi szál egyenlőre számomra semmilyen módon nem jelent meg ebben a részben ,de így remek rész volt. Sokat várok a következőtől az ilyen alakítások után.

If we burn , you burn with use!
10/10
2 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Nina 10
2014. november 22. 21:57 #12412
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Interstellar / Csillagok között (2014)
Szerdán néztem meg, de csak most jutottam el arra a pontra, hogy nagyjából feldolgoztam a látottakat. Először is kezdeném azzal, hogy Christopher Nolan egy zseni. El sem tudom képzelni, hogy mennyi munka lehet egy ilyen filmben, mindent pontosan megtervezni, megírni a történetet, megoldani, hogy az egész valós fizikai elméleteken alapuljon és elérni, hogy a nézők fel is fogják, hogy miről volt szó. Minden tiszteletem az övé és a testvéréé, amiért ezt így össze tudták hozni. Pontosan a rendező kiléte miatt voltak hatalmas elvárásaim, de megmondom őszintén, egy pillanatig sem féltem, hogy csalódni fogok. Én már az első teaser után tudtam, hogy ez az év egyik legjobb filmje lesz, és igazam is lett. A látvány gyönyörű volt, a színészek remek alakítást nyújtottak, a sajátos történetétől pedig még most is a hideg futkos a hátamon - jó értelemben persze. Matthew McConaughey nekem soha nem okoz csalódást, Jessica Chastain is hiteles volt, egyedül Anne Hathaway játékába tudnék belekötni, de szerintem tudott volna ő többet is, ha van rá lehetősége. Sajnos a karaktere eléggé egysíkú volt, így nem nagyon volt olyan rész, ami különösebben kihívás elé állította volna. A többi színész is elképesztő volt, de nem akarok mindenkit kiemelni, mert akkor még este is itt fogok ülni. Azt már kicsit nehezebb lesz kifejtenem, hogy mit gondolok a történetről. Arra kíváncsi lennék, hogy másoknak is egy lelki terror volt ez a film, vagy csak én vagyok ilyen gyenge? Engem például borzasztóan megérintett ez az apa-lánya kapcsolat, például a rész, ahol Cooper visszatér az első bolygóról és megnézi a gyerekei videóit, na ott nagyon sírtam. A végén a jelenet, amikor Cooper bekerül az ötödik dimenzióba (ha jól emlékszem az az ötödik dimenzió volt, de még párszor meg kell néznem, hogy teljesen összeálljon a fejemben a kép) olyan jól sikerült, hogy még most is teljesen a hatása alatt vagyok. Amit még kiemelnék, az a zene. Alapjáraton annyira nem szeretem Hans Zimmer zenéit, de itt kitett magárt. Ezek a kattogó feszültségfokozó hangok, amiket szerintem dalnak nem lehet nevezni (ezt most szépen megmagyaráztam, de aki látta a filmet, az úgyis érti, hogy miről beszélek rohog.gif) borzasztóan illettek a jelenetekhez. A film után gyorsan le is töltöttem az albumot és azóta azon élek.
Számomra az egyik legjobb film volt, amit életem során láttam, alig várom, hogy megjelenjen DVD-n és újranézzem legalább 100x.
10/10

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 / Az éhezők viadala: A kiválasztott - 1. rész (2014)
Szerintem nincs még egy olyan film, aminek ennyire borzasztó lenne a szinkronja. Ez valami katasztrófa. Katniss hangjától még a nyakamon is felállt a szőr, Natalie Dormernek nem értem miért nem lehetett meghagyni Pikali Gerdát, Prim hangja pedig olyan borzasztóan rossz, mintha én csináltam volna. Nem tudom, hogy ki a magyar hangja, de valaki megmondhatná neki, hogy semmi tehetsége a szinkronizáláshoz. Mintha a kezébe nyomtak volna egy lapot, hogy nesze, olvass.
Egészen idáig azt gondoltam, hogy ebből felesleges két filmet csinálni, de most így azt mondom, hogy talán nem is volt olyan rossz ötlet. Így legalább nem lesz kapkodós az egész, hanem szépen kidolgozott lezárást kap majd. Viszont azért érződik rajta, hogy nem teljes, ha nem imádnám a könyvet szerintem nem kötött volna le rendesen. Mondjuk annak ellenére, hogy nem lett valami pörgős én kifejezetten élveztem, még akkor is, amikor leült a történet. A vége meg nagyon odatett. Kétszer olvastam a könyvet, mégis tátott szájjal bámultam. Peeta nagyon durván nézett ki ezzel a meggyötört fejjel és elvékonyított arccal, az meg egyenesen lesokkolt, ahogy a fojtogatós jelenetet megcsinálták.
10/10
6 felhasználónak tetszik: Christo, Alison Lerman, Bessie, Cute girl 998, Nina 10, sMokEe.cLouD
2014. november 22. 23:13 #12413
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Az éhezők viadala: A kiválasztott - 1. rész (2014)
Nagy csalódás volt nekem ez a film. Ahhoz képest amennyire beharangozták, meg minden, nem tudom, valahogy engem egyáltalán nem kötött le. A legnagyobb bajom Katniss-el volt. Már olvastam pár helyen, hogy egyáltalán nem látszódott (kinézetén), hogy kettő viadalon vett részt, és nem evett. Meg valljuk be a meggyötört arcot sem nagyon sminkelték rá.. Kicsit ez a film nekem olyan volt, hogy "Csináljunk egy filmet Katniss lelki állapotáról" film volt. Volt benne pár izgalmas rész, vagyis igazából csak az amikor a félig lebombázott körzetben voltak meg amikor a Kapitólium megtámadta a búvóhelyüket. De nekem így ennyivel be is zárult a sor. Ezeket leszámítva a vége lett a legjobb. Nem mondom azt, hogy megérte az a kettő óra és nem tudom hány percet végig szenvednem egy ilyen végért, de mondjuk úgy, hogy akkor kezdett érdekes lenni a történet. Amikor megláttam Peetat olyan nyúzott, vékony kinézettel még a kis szívem is majdnem sírva fakadt, annyira sajnáltam őt .
Egy szónak is száz a vége. Nekem eddig akkor is a második tetszett a legjobban, ott volt kellő izgalom, ez már inkább olyan lapos volt történetileg, és nagyon vontatott.

10/5

Csillagok között (2014)
Én voltam az első ember, aki ezt a filmet lehordta, hogy mekkora butaság, meg mi ez már. Most meg én vagyok az első ember aki ezt az egészet megbánta. Engem magával ragadott. Nem gondoltam volna, hogy ennyire imádni fogom, pedig nagy kétséggel ültem végig azt a három órát. Egyszerűen nincsenek rá szavak. A látvány, a történet, a zene a minden. Egyszerűen csodálatos volt. Bár volt néhány rész ahol csak lesegettem, mert nem bírtam felfogni annyira hirtelen jött a sok információ. A végére igazából teljesen elvesztettem a fonalat, és ha nincs a bátyám még mindig azon gondolkodnék, hogy akkor hogyan is van. Amit nagyon kiemelnék a zene. Annyira jól illeszkedett a filmhez, olyan jól elvegyült a jelenetekkel, hogy néha észre sem vettem, de a zenétől már egyre jobban izgatott lettem, hogy mi is lesz most. A színészek közül akit/akiket a legjobban kiemelnék az Jessica és Matthew. Szerintem nem igazán kell mit írnom róluk, hisz magukért beszéltek. Anne viszont borzalmas volt. Még nem láttam egy olyan filmet sem tőle, amiben ennyire untatott volna a szereplése. Bár valljuk be, hogy a karaktere sem volt egy nagyon érdekes ember.
Érzelmileg viszont teljesen kikészített. Mindig is nagyon meghatnak ezek az apa-lány kapcsolatok, de itt teljesen magával ragadott. Az a rész amikor Cooper ott búcsúzkodott a kis Merph-től, meg amikor megnézte azt a videót tőle, hogy már milyen nagy na ezeknél volt az amikor a legjobban sírtam.
Összességében kellemesen csalódtam ebben a filmben, és már tűkön ülve várom a napot, amikor a kezem között foghatom DVD-n.

10/10
2 felhasználónak tetszik: Bessie, sMokEe.cLouD
2014. november 23. 11:18 #12414
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
A Hobbit: Váratlan utazás/The Hobbit: An Unexpected Journey
Elõször kicsit félve álltam neki a filmnek mert nem tudtam mire számítsak. De mivel sok jót hallottam róla és Martin Freeman kapta a fõszerepet ezért adtam neki egy esélyt. Nem bántam meg, nagyon tetszett. happy.gif
10/10
2 felhasználónak tetszik: Average Girl, LovelyBarbaraPalvin
2014. november 23. 11:24 #12415
- törölt felhasználó -    
Nász-ajánlat

Hiába akárhányszor megnézem nem tudok ráunni.A szereplők is tökéletesek.Egyszerüen imádom. biggrin.gif biggrin.gif wub.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: IQninja99
2014. november 23. 18:05 #12416
- törölt felhasználó -    
Boyhood
Na hát ennek a filmnek, azon kívül, hogy 12 évig forgatták nem sok értelme volt. Hosszú volt és unalmas. Ez a film szinte átlagos dolgokról szólt, szóval nem értem miért kellett több mint 2 és fél óra belőle, meg egyáltalán minek kellett? Persze lehet velem van a baj, és másnak tetszik. Nekem nem, sajnos értékelni se tudom, annyira nem fogott meg.

Sex Tape
Na ez is. Tudtam én, hogy nem lesz nagy durranás, egyetlen egyszer nevettem rajta kb, de szerintem rossz és erőltetett volt, szokásos "amerikai" poénokkal, na meg jó kis apple reklámmal rohog.gif
10/6

Let's Be Cops
Ezt főleg Jake Johnson ( heart.gif ) miatt néztem meg, de tetszett, jó volt, őt amúgy is imádom, szóval bármit csinál én mindig jót tudok rajta nevetni biggrin.gif Azért nem volt akkora durranás, de akár többször is nézhető smileeee.gif Kiszámítható volt, de nem untam egyáltalán smileeee.gif
10/8

22 Jump Street
Na ez nagyon, nagyon jó volt! Nekem jobban is tetszett az elsőnél, azt is imádtam, többször is láttam, de ez jobb lett smileeee.gif Pedig nagyon ritka, hogy egy újabb rész jó legyen, nemhogy jobb biggrin.gif Nagyon jókat nevettem a filmen, és hiába volt jó, a vége azért mindent vitt rohog.gif
10/10
5 felhasználónak tetszik: baisée, House Of Wax, SmileyZ, Bessie, Harleen
2014. november 23. 20:20 #12417
- törölt felhasználó -    
Boyhood / Sráckor (2014)
Miután megtudtam, hogy 12 évig forgatták a filmet, bevallom nagyon izgatott lettem, hogy milyen egyedi, rögtön meg is néztem az előzetesét és eldöntöttem, hogy ezt nekem látnom kell. Most, hogy végignéztem, meg kell, hogy mondjam, nem bánom, hogy nem vettem rá jegyet a moziba, mert korántsem volt olyan jó, hogy pénzt költsek rá, bármennyire is akartam, hogy tetsszen. Félreértés ne essék, bejövős volt a film, csak olykor vontatottnak találtam már. Persze tökéletesen bemutatta egy gyerek felnőtté válását és ezért is nem tudok túl sokat levonni a pontozásból. Bár a film számomra legérdekesebb jelenete az volt, amikor Mason édesanyjának második férjéről kiderült, hogy alkoholista. Viszont ez a jelenet is igen rövid volt, hamar lezárult, pedig szerintem több mindent ki lehetett volna hozni belőle, de ez már az én személyes problémám/meglátásom. Egy szó, mint száz: nem taglózott le, nem ez lesz a legjobb idei film, amit eddig láttam, viszont valami mégiscsak megfogott benne.
10/8,5
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. november 23. 20:25 #12418
- törölt felhasználó -    
Transformers 4
Az előző részeit is imádtam, és ezzel sem okoztak csalódást. A legtöbb filmnek a 3.-4. részeket el szokták rontani, de ezt nem sikerült. Michael Bay fantasztikus rendező és a színszek is szuperek voltak.
Nagyon jó film, csak piszok hosszú. heart.gif heart.gif
10/10*
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, ozoli, Angel
2014. november 23. 20:32 #12419
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4644
Csatolások: 22828
Azonosító: 146002
Offline offline
Az éhezők viadala: A kiválasztott - 1. rész
Megfogadtam, hogy a premieren ott leszek, és be is tartottam, bár kicsit csalódtam. Könyvbe is unalmas volt (főleg az eleje), és a filmben is sok részen úgy már-már majdnem elaludtam, ellentétbe az Éhezők Viadala: Futótűzzel mert abba egy másodpercre nem tudtam mást csinálni, mert pörögtek az események.
Viszont a film mellett szóljon, (valaki már előttem említette), hogy ez egy bevezetés a 2. részhez, amibe biztos, hogy beleadnak mindent a készítők, szóval hajrá! beer.gif

10/8
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. november 23. 20:32 #12420
adri001
adri001
 
Státuszzene kifejezi mindazt, ami szavakkal elmondhatatlan, mégsem maradhat kimondatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 797
Csatolások: 245
Azonosító: 192844
Offline offline
Dr.Szöszi 2



10/10
710 oldal 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!