Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 30. 10:15 #12441
- törölt felhasználó -    
Horrora akadva 3 box2.gif rohog.gif

10/9
2014. november 30. 10:31 #12442
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Idézet (Cute girl 998 @ 2014.11.24. 19:10)
Kétely (Doubt) 2008
Tipikus esete annak, amikor kattogtatsz a csatornák között, mondván, úgy sincs semmi jó. Csak a közepét sikerült elcsípnem ennek a remek filmnek, szombaton viszont végig fogom nézni, pont. Fantasztikusnak tűnik, remélem, a szombat sem változtatja majd meg a véleményemet.
"Honnan tudja, hogy hazudik?"
Ez a lényeg.

Végre sikerült megnéznem. Ez az új kedvenc filmem! Sajnálom, lehet, hogy egy kicsit elfogult vagyok, nem tehetek róla. Minden percét imádtam, egészen egyszerűen. Meryl Streep alakítása lenyűgözött engem, nem csoda, hogy ezt a filmet rengeteg díjra jelölték, mindet megérdemli! wub.gif
2014. december 01. 08:50 #12443
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Őrült szenvedély * Obsessed (2009)
A maga műfajában ez egy nagyon jó film, végig feszültséggel teli és izgalmas. Ali Larter remekül játszotta az őrültet, Idris Elba karaktere is tetszett, habár az állandó üvöltözése kissé zavaró volt. Beyoncé-t mint énekes nagyon kedvelem, annyira a színészi tehetségétől most nem dobtam hátast.
6*10


Úgy fent, mint lent * As Above, So Below (2014)
Az idei év egyik legrosszabb filmje. Unalmas, vontatott, értelmetlen, a szereplők pedig baromi idegesítőek. Végig várod, hogy történjen valami aztán amikor történik (az utolsó 10 perc) az meg konkrétan semmit nem ér.
0*10



A megtisztulás éjszakája: Anarchia * The Purge: Anarchy (2014)
Volt olyan jó mint az első rész, izgalmas volt és feszültséggel teli. Talán nekem egy egész picit az első rész jobban tetszett de csakis az újdonság varázsa miatt.
7*10


Grace (2014)
Értékelhetetlen vacak. Talán még jobb lett volna ha a kis csaj az iskolában marad, de így, nagyon rossz film.
0*10


Az éhezők viadala: A kiválasztott - 1. rész * The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014)
Hát, hogy őszinte legyek én azon emberek táborát erősítem akiknek ez kevés volt. Nem olvastam a könyvet, csak a második részt olvastam el, szóval igazából nem is a filmre kellene haragudni hanem sokkal inkább a könyvre mivel a film nemigen térhet el tőle. Szeretem az Éhezők Viadalát, sőt mi több, imádom is és hatalmas lelkesedéssel ültem be a moziba, és mégis nem azt kaptam amit vártam. De nem csak én voltam ezzel így, a moziban ülő 50 ember is csak dadogott a film végén, hogy: 'Ennyi volt?'. Sokan még a vége után 5 perccel is ott ültünk és vártuk, hogy hátha lesz még valami. Maga a film leszögezném, nem volt rossz. Aki szerintem unalmas volt azzal nem értek egyet, engem maga a film végig lekötött, egy percet sem unatkoztam rajta. Nekem ami elrontotta az egészet az egy karakternek köszönhető. De előtt, elmondom mi tetszett a filmben. Szép volt a látvány, effektíve szép, mert hát a romok meg minden, nehéz volt nézni. Érzelmileg a film ott volt, mert mindenki érzéseit megértettem, azokét is akik akarták a felkelést és azokét is akik nem. Elizabeth Banks nem tartozik a kedvenceim közé, de mint Effie egyszerűen imádom, ő nagy színfolt volt a filmben, még így is, egyszerű kezeslábasban. Woody Harrelson is nagy kedvencem, viszont elég keveset szerepelt, kicsit többet vártam volna őt is. Josh Hutcherson-ból viszont nekem pont elég volt annyi amennyit láttam. Nekem valahogy ez a megtört Peeta, nem az, hogy nem volt hiteles, csak nem tudom, ahogy ott szenvedett, nekem nem jött át. Liam Hemsworth több szerepének viszont nagyon örültem, talán számomra ez volt a legnagyobb pozitívum a filmben. Meg én mindig is Gale - Katniss párti voltam, egészen a második rész közepéig amikor rájöttem, hogy Katniss úgy vezeti ahogy nem szégyelli, és ezt ebben a részben is megkaptuk. Szegény Gale, annyira szereti, Katniss meg épp azt szereti aki éppen akkor ott van. Ezt már az első két részben is utáltam, hogy Katniss képtelen dönteni, egyszer Galet szereti és csókolgatja, aztán meg Peetat. Stanley Tucci is alig volt benne, őt is hiányoltam. Sam Claflin picit többet volt benne, de tőle egyáltalán nem voltam elájulva.
A legnagyobb negatívum a filmben Katniss volt. Imádtam ezt a karaktert de amit ebben a részben tettek vele, az valami botrányos. Katniss, a kiválasztott, a lázadás arca, konkrétan semmit nem csinált azon kívül, hogy elmorzsolt pár könnycseppet. Borzalmas nagy csalódás volt nekem, kilőtt egy nyilat aztán csókolom. Mikor úgy volt, hogy Galet is elkapták akkor is csak ott nyöszörgött, hogy mindkettőt elveszítette?! Hát tenni kellett volna valamit, hogy megtartsa őket, nem?
Összességben maga a film tetszett, nem annyira mint az első két rész, de tetszett mert lekötött. Viszont amit Katniss művelt, nekem igen is elrontotta az egészet. Az, hogy ő a kiválasztott és egyszerűen semmit nem csinál? Hát Gale több és nagyobb dolgot vitt véghez mint Katniss. Nem bántam meg, hogy elmentem és moziban néztem meg, de az biztos, hogy számomra a három rész közül ez volt a leggyengébb. Jah, és még valami, az éneklős rész, én megértem, hogy harci induló meg stb. de nekem az a jelenet nevetséges volt, egyáltalán nem passzolt nekem oda ez a dalolászás.
9*10 - 9 pontot adok mert nagyon szeretem ezt az egész témát meg tényleg, az egész Éhezők Viadalát, és habár Katniss nagyon irritált (ezáltal Jennifer játéka is, egyszerűen most nagyon bosszantott) mégis a film maga azért jó volt.
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Cute girl 998
2014. december 01. 09:36 #12444
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
A hercegnő és a béka (The Princess and the Frog,2009)

Mikor először láttam még sok évvel ezelőtt akkor jobban tetszett mint most.Most is tetszett,de néhány karakter olyan csúnya volt,nem illettek egy ilyen szép meséhez (mert hát amúgy az lett volna). blush.gif

10/9

Az utolsó akcióhős (Last Action Hero,1993)

Ez viszont nagyon tetszett. laugh.gif Valakinek az ajánlására néztem meg és nem is bántam,habár rájöttem láttam ám én már ezt korábban. blush.gif Jót szórakoztam rajta. laugh.gif

10/10

Amerikai fogócska (Charade,1963)

Ettől többet vártam.Sokkal többet. blush.gif Ha engem egy pasi átverne a személyazonosságával (nem is egyszer) akkor abban biztos,hogy nem bíznék meg,pláne nem esnék vele szerelembe.Nekem inkább hülyeség volt,ha pár gyilkos pénzt akar visszaszerezni egy özvegytől azok nem így fognak próbálkozni hanem sokkal keményebben. blush.gif

10/6

Az angoltanár (The English Teacher,2013)

Átlagos film,átlagos történettel és szereplőkkel,de tetszett. blush.gif Julianne Moore,Greg Kinnear,Michael Angarano és Lily Collins jó választások voltak. blush.gif

10/9

X-Men - a kívülállók (X-Men,2000)

Ez nem igazán jött be.Jobbra számítottam,de mindenképpen megnézem a második részt is,aztán majd meglátjuk. blush.gif

10/6
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. december 01. 17:26 #12445
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Az Útvesztő/ The Maze Runner (2014)

Nem rég láttam, ezért még a gondolatai nagyon kuszák, de valahogy az egésztől kicsit többet vártam. Igazából tetszett a film, de az eleje olyan in medias res volt, vagyis hogy azonnal vágjunk a dolgok közepébe meg minden, nem is igazán értettem a dolgot. Aztán már mikor kicsit kitisztult a kép eléggé élvezhető volt a film. A vége viszont már megint nem tetszett, de gondolom direkt volt így hogy lehessen folytatni a filmet. Összességében viszont nem volt rossz.

8/10
2014. december 01. 19:59 #12446
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Kellékfeleség
Végre végig tudtam nézni! Eddig még a végét nem sikerült elcsípnem, és most nagyon meglepett ez a befejezés, egész másra számítottam. Még most is hülyére röhögöm magam ezen a filmen, annyira jó poénok vannak benne, hogy hihetetlen. A szereposztás is remekül sikerült.
10/10 - i-m-á-d-o-m. heart.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, baisée
2014. december 02. 08:47 #12447
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Az éhezők viadala: A kiválasztott - 1. rész (The Hunger Games: Mockingjay - Part 1,2014)

Az első és legfontosabb dolog - nem fogok fehéríteni szóval kérek mindenkit aki még nem látta és kíváncsi rá,hogy:NE OLVASSA EL mert Spoileres
Nekem személy szerint tetszett ez a rész.A második közelébe nem ér,de az elsőnél jobban tetszett,aminek szerintem 2 oka van:Ezt a moziban láttam míg a másikat csak otthon és a moziban mindig nagyobb hatással vannak rám a filmek.A másik oda pedig,hogy ebben akartam a legkevésbé kinyírni Katnisst,míg az első résznél gyakorlatilag könyörögtem,hogy had tegyem el láb alól. rohog.gif Nem tehetek róla egyszerűen nem tudom bevenni őt,esküszöm próbáltam őt is megkedvelni meg az őt alakító Jennifer Lawrence-t is,de egyikkel sem jártam sikerrel.Néha elvagyok Jenniferrel,de...valami van benne ami mélységesen taszít engem.Talán az a kacsa feje. blush.gif Mivel tudom sokan kedvelik őt is meg Katniss-t is nem állok neki szidni,de maradjunk annyiban,hogy én egy erős női karaktert nem úgy képzelek el,hogy van pár normális megnyilvánulása,mint amit a filmben is említenek,megakar menteni embereket,de aztán puff történik valami és ahelyett,hogy menne és csinálná a dolgát csak arra képes,hogy hisztizek,magába gubózva ül,mások háta mögött mer fellépni (legalábbis ilyen csapattal magam mögött nekem is nagy szám lenne) és ki az első aki a robbantáskor menekülőre fogja mindkét esetben?Persze,hogy Katniss.Alapból egy jó karakter lehetne,de már a legelejétől kezdve elrontották.Hagyni kellett volna,hogy kiálljon és harcoljon,nem pedig a forradalom arcává tenni aki bár a népet harcra buzdítja,ő maga az aki a legkevesebbet tesz le az asztalra és nekem...ez nem jön be. blush.gif A film meg persze keveset adott,de szerintem akik láttak már szétvágott filmet azok tudták,hogy ez nem lesz olyan jó mint a többi. blush.gif Legalábbis a Hajnalhasadással és a Harry Potter - A halál ereklyéivel is így volt.Mindkettőt szétvágták és mindkettőnél az első rész igencsak gyengére sikerült.Úgyhogy én azt kaptam amit vártam ez esetben. blush.gif Nyilván kicsit fura volt egy Éhezők viadala film a viadal nélkül,de hát most..újítunk. rohog.gif Nekem tetszett ahogy megcsinálták a 13-as és 12-es körzetet.Volt néhány igen megható és szomorú rész,a bombázás a kórháznál meg nagyon tetszett. blush.gif Félre értés ne legyen,nem az ártatlanok megölése miatt csupán jól csinálták meg az egészet.Mikor dőlt el a kémény olyan volt mintha ránk esne,vagy mikor egy másik jelenetben a víz elkezdett mindenfele áradni,jól összehozták. blush.gif A szereplők közül Elizabeth Banks volt a kedvencem,alapból imádom a nőt,egy másik kedvencemben viszont csalódtam. blush.gif Josh Hutcherson ennél jóval többre képes.Oké mikor fojtogatta Katniss-t az nagyon tetszett,de Peeta most egyáltalán nem jött be.Hiába akartam,hogy sokat legyen benne,még ez is sok volt belőle. blush.gif Liam Hemsworth kellemes meglepetés volt.Tetszett ahogy játszott és a szemei is eléggé lekötöttek. rohog.gif Julianne Moore is jó pont volt nálam és Philip Seymour Hoffman is akit pedig bevallok őszintén egyáltalán nem kedveltem eddig.Nem a filmben,az életben. blush.gif Tudom,hogy már meghalt,de akkor is...ki nem állhattam.Itt viszont nagyon is bírtam. blush.gif Sam Claflin,Stanley Tucci és Woody Harrelson olyanok akiktől több szereplést vártam volna én is,Jena Malone-ról pedig jobb nem beszélni.Mi volt ez a 2 másodperc??A kedvenc női karakterem és puff szinte benne sem volt. dry.gif Amúgy ez a "fél kopasz" lány is szimpi volt (néha azért szívesen szájba hajítottam volna egy téglával),meg Evan Ross-nak is örültem habár egy szót nem szólt egész film alatt. rohog.gif Karakterek közül pedig Prim még az akit kedvelek. blush.gif Kíváncsian várom a folytatást,szerintem méltó befejezést kapunk majd.Biztosan pörgősebb lesz mint ez a rész volt.Katniss-el kapcsolatban pedig reménykedek,hogy a végső részben igenis oda teszi majd magát és küzd ahogyan azt kellett volna az elejétől fogva hiszem mint mondtam alapból jó karakter lenne blush.gif

10/9
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. december 02. 12:55 #12448
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (sound of silence. @ 2014.11.30. 10:11)
Amnézia/Amnesia
Nem igazán tetszett, túl sok volt benne a gubanc, amit lehetetlen volt kibogozni. Semmi sem tette igazán érdekessé.
6/10

Sok negatív kritikát olvastam róla, de ettől függetlenül engem érdekel a film. Már csak Colin heart.gif és Nicole miatt is. smileeee.gif
2014. december 02. 17:10 #12449
- törölt felhasználó -    
Oculus (2013)
Izgalmas és elég félelmetes is pár jelenete, jó kis horror szerintem. Jó kis történet, a vége nagyon meglepő és durva. Karen Gillan és Brenton Thwaites remekül játszottak benne. Tetszett ez a film, szerintem érdemes megnézni.
10/9

Kísértetjárta (2013)
Szuper film, nekem tetszett. Érdekes történet. Nem mondanám, hogy nagyon ijesztő, de izgalmas. Liana Liberato alakítása nagyon tetszett. A vége nagyon durva, nem gondoltam volna, hogy így alakul a történet. Nem bántam meg, hogy megnéztem, mert tetszett.
10/10

Trust (2010)
Nagyon tanulságos film. A történet elég megrázó és szomorú, de érdemes megnézni. Tetszett a film, bár a vége lehetett volna kicsit jobb is.
10/8

Ha maradnék (2014)
Ez a leggyönyörűbb film, amit valaha láttam. Gyönyörű és egyben megrázó is. Nagyon szomorú film. Nem szoktam filmeken sírni, de ennek a végén könnybe lábadt a szemem. Csak ajánlani tudom, mert tényleg egy remek kis történet. Chloe Grace Moretz-et eddig is szerettem, de most pláne. Csodásan játszott ebben a filmben.
10/10

Az útvesztő (2014)
Már egy ideje terveztem, hogy megnézem, de csak ma jutottam el odáig. Az első perctől az utolsóig lekötötte a figyelmemet. Egy rendkívül izgalmas történet. A szereplőket remekül válogatták össze, mindegyikőjük remekül játszotta a szerepét. Már nagyon várom a folytatást. Ez a film bekerült a kedvenceim közé, egy párszor még biztos, hogy megnézem majd.
10/10
3 felhasználónak tetszik: baisée, House Of Wax, bitchina
2014. december 02. 17:40 #12450
- törölt felhasználó -    
Annabelle
A Démonok között című filmet nem láttam, de nem tudom, hogy beválalljam-e, mert sokak szerint (akik nálam jócskán idősebbek nálam) durván felkavarja a gondolatokat. Na, mindegy az Annabelle-re szántam pár órát, tegnap nekikezdtem, abbagyagytam az első fél óra után, a borzasztó minőség miatt, ami nagyon bosszantott, de kiváncsi hajlamaimat követve nem bírtam csak úgy félben hagyni. Elég sablonos sztori, hiába, hogy valamennyi valóság is van benne. A vége kb. ugyanaz volt, mint az eleje, csak egy másik nő/család veszi meg a babát a gyerekének. Egyébként rossz nem volt, csak kissé gyenge.
10/8
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. december 02. 18:49 #12451
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Lucy

Már rég meg akartam nézni, és végre sikerült is.

A történet rendkívül egyedi, és összetett, engem nagyon megfogott. Scarlett alakítása, mint mindig remek, ő egy kiváló színésznő, bár maga a karaktere egy idegesítő bőgő p*&sa, de ettől eltekintve remek volt. Azonban néhol kicsit érthetetlen maga a film, de kicsit jobban oda figyelve meg lehet érteni, rá lehet jönni. Azért elég érdekes, hogy mostanában egyre több a tudattal összefüggő film jön ki (pl. a Transzcendens is...)... viszont egyre jobbak lesznek a hasonló sci-fi filmek.

10/10** nincs is több mondanivalóm...
2 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, Harleen
2014. december 03. 15:54 #12452
- törölt felhasználó -    
Az Élet Habzsolva Jó/The Spectacular Now
Ezt is, mint a legtöbb filmet kettébontottam, mert időm csak úgy engedte. Ma sikerült befejeznem. Így visszagondolva a filmre, eleinte rengeteget nevettem rajta, majd egyre szomorúbb lett az egész történet, az utolsó pár percben még a könnyeim is kicsordultak, de annyira beleszerettem a főszereplő karakterbe, hogy nem csoda. Aztán annyira, de annyira csodáltam a főszereplő lányt is, még akkor is mosollyal és ragyogó arccal várta Suttert, amikor az ő "cirkusza" miatt elütötte egy autó. (végül meggyógyult) Valamilyen szinten nekem emlékesztetett a Csillagainkban A Hibára, de szerintem ennek fő oka, hogy Shailene Woodley az egyik főszereplő mindkettőben, és itt is egy hatalmas szerelem alakult ki. Mindkettőnél hatalmasat nőtt a szememben. Nagyon tetszett, 10/10.
3 felhasználónak tetszik: bitchina, SmileyZ, sMokEe.cLouD
2014. december 03. 16:27 #12453
ItsLison
ItsLison
új tag
 
StátuszSoha ne bizz senkiben!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.21.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 236246
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.02.26. 17:12)
Folytatás innen smileeee.gif

A kiválasztott smileeee.gif thumbsup.gif
10/10
2014. december 03. 16:49 #12454
ozoli
ozoli
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 2
Azonosító: 55592
Offline offline
Az éhezők viadala: A kiválasztott - 1. rész: Erdetileg 9 pontot akartam neki adni de Jennifer wub.gif bitódala miatt 10/10

Az útvesztő 10/10
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2014. december 03. 18:27 #12455
- törölt felhasználó -    
Útvesztő/The Maze Runner

Most jutottam el odáig, hogy megnézzem, mert bár nagyon érdekelt a film, mégsem mentem el a moziba. Igazán meglepődtem, hogy nem csak sz@r minőségben van fenn, hát megragadtam az alkalmat és belevetettem magam. Előtte nem ismertem ezt a Dylan gyereket, de mostantól figyelni fogok rá. blush.gif Nekem nagyon tetszett, de az eleje eléggé zavaros volt, persze miután beindult a sztori szinte lerágtam a körmöm, aztán meg csak néztem, hogy már ennyi az időő? Egyszóval jó volt, nem untatott és várom a folytatást.

10/10
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ, Nina 10
2014. december 04. 18:06 #12456
- törölt felhasználó -    
Annabelle
A befejezést nem beleszámítva összességébe egy nagyon jól megrendezett kis film, kellenek hozzá idegek (természetesen, mint minden más horror filmhez is).
10/8
2014. december 05. 08:46 #12457
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Távozz tőlem sátán

Az ördögűzős filmek nagy kedvenceim, imádom, nem tudom megmagyarázni miért, de egyszerűen imádom. Mikor hallottam róla rögtön látni akartam, és tegnap a tétel tanulás után neki is ültem. Arra számítottam, hogy rémisztő lesz, így nem is mertem túl későn megnézni.

A történet elég érdekes, bonyolult kicsit, de ugyanolyan mint a Mátrix: ha odafigyelsz, érted. A történet után még nem kutattam (lehet nem is volt ilyen történet, csak oda biggyesztették, hogyi gaz történet alapján...) de biztos rémisztő lehetett. Azonban azt vettem észre, hogy amik így készülnek, azok nem annyira rémisztőek, sokkal inkább tanulságosak. Szóval fantasztikus volt, minden volt benne, rengeteg fordulat, és érdekesség, ami nem hagyta lankadni a figyelmemet. S ami kifejezetten tetszett, végre megtudtam az ördögűzés 6 szakaszát, amit ennyi film után végre értek 110.gif

10/9* (Eric Bana pedig csak kicsit megőszült, de még mindig fantasztikus emberke wub.gif wub.gif )
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. december 05. 11:58 #12458
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Éhezõk Viadala: A Kiválasztott 1.rész
A Futóztûzben én nagyot csalódtam tavaly, viszont ezt a részt most imádtam.
10/10

Az Útvesztõ
Ezt sem szeretném elemezgetni, imádtam, egyedül az zavart, hogy a cselekményszál nagyon eltért a könyvtõl.
10/9
2014. december 05. 21:32 #12459
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Hours

A nemrég kikerült Paul Walker - es cikkben olvastam róla, akkor keltette fel az érdeklődésemet, most pedig végre meg tudtam nézni - és nem csalódtam! Egy - két részlet kissé kiszámítható volt, de ettől még nagyon tetszett, rég találtam már olyan filmet, ami ennyire leköti a figyelmemet, és közben nem azon agyaltam, hogy mennyi mindent kéne még csinálnom...

10/10
2 felhasználónak tetszik: goldman, Jolie_77
2014. december 05. 22:05 #12460
- törölt felhasználó -    
Éjjel a parton (2008)
Hát, nem tudom.Valahogy úgy érzem, hogy most ez a film nem igazán nyerte el a tetszésemet.Pedig sokkal jobbat vártam ilyen színészekkel.Nem éreztem azt, hogy Paul és Adrienne tényleg annyira oda lennének egymásért, mint a könyvben.Ott sokkal jobban éreztem a tüzet.Valamint Adrienne lányával való kapcsolata is sokkal jobban tetszett a könyvben.Amandát teljes mértékben máshogy képzeltem el.
Sajnos nekem ez most: 5/10
710 oldal 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!