Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 21. 00:02 #12501
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4644
Csatolások: 22828
Azonosító: 146002
Offline offline
Az ördög ügyvédje (1997)
Kitűnő színészek, kitűnő alakítás, kitűnő film. Nem is kell több hozzáfűzés! beer.gif
10/10
2014. december 21. 00:19 #12502
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9304
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
The Cave (2005)

Kíváncsian ültem le a filmhez, részben a téma, részben Piper Perabo miatt.
Tény, hogy a különböző helyszíneket gyönyörűen építették fel és fotózták le, sok izgalmas pillanat adódott és a vége is izgalmas lett.
Piper remek formában volt és a sziklamászós jelenete nagyon ütősre sikerült. Annie Walker kicsit beköszönt...
Viszont nem tetszett az, ahogyan a kamerát összevissza kapkodták azokban a jelenetekben, amikor történt valami izgalmas és a szörnyek megjelenése is túlságosan hasonlított az Alien szörnyre. Kicsivel több fantázia nem ártott volna.

8/10
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bessie
2014. december 21. 15:08 #12503
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Igazából Szerelem heart.gif
mindjárt Karácsony! aranyos film és nagyon jó színészek vannak benne!! biggrin.gif
9/10
2014. december 21. 16:08 #12504
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Kamuzsaruk/Let's Be Cops
Nem valami nagy szám, volt benne pár jó poén, de a legtöbbet már rég elsütötték más filmekben. Nina Dobrev sem alakított nagyot a filmben, a karakterét egyenesen rühelltem.
10/5
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. december 21. 19:49 #12505
- törölt felhasználó -    
Eredet / Inception (2010)
Mindenképpen bekerült a "top 5 legjobb film, amit valaha láttam" listámba. A film végénél legszívesebben hozzávágtam volna Leonardo DiCapriohoz egy Oscar-díjat.
10 / 10
4 felhasználónak tetszik: Beyla, House Of Wax, SmileyZ, Bessie
2014. december 21. 20:31 #12506
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17364
Csatolások: 18114
Azonosító: 168141
Offline offline
The Hobbit: The Battle of the Five Armies / A hobbit: Az öt sereg csatája (2014)

Még hihetetlenül friss az élmény, tekintve, hogy nagyjából 5 perce értem haza.
Nagyon nehéz szavakba önteni mindazt, amit láttam és éreztem. Tegnap elkövettem azt a hibát, hogy megnéztem a véleményeket a filmről és elolvastam, hogy kik fognak meghalni. De talán jobb is így, hisz felkészülhettem az egyik kedvenc szereplőm halálára. Legalábbis ezt hittem, míg meg nem halt, ugyanis abban a percben, mikor eljutott a tudatomig, hogy meg fogják ölni, tényleg meg fogják ölni, elkezdtem sírni és nem én voltam az egyetlen. Pár percig azt hittem Thorin nem fog meghalni, ám hiába reménykedtem nem így lett. De hős lett, olyan, akire hosszú ideig felnéznek majd. Egyébként Kili halála rázott meg a legjobban. Bömbölni akartam és újra írni a történetet, mert tudom, hogy néha a jó szereplőknek is távozniuk kell, de mindig azok mennek el, akiket a legjobban kedvelek.
Peter Jackson újra és újra lenyűgöz, egyszerűen csodálatos rendező. A film fantasztikus lett, hihetetlen érzelmi kavalkádot váltott ki belőlem, örültem, sírtam, nevettem, megint sírtam és megint örültem. A végén már azt sem tudtam, hogy mit érzek, s szerintem ez még egy jó ideig így lesz. Nehéz felfogni, hogy vége. Szinte lehetetlen. A jó az egészben, hogy le tudom tölteni mind a hat filmet és meg tudom nézni őket. S ezt is fogom tenni, hiszen a Gyűrűk Ura és a Hobbit meghatározó filmjei az életemnek. Nem tudom és nem is akarom elengedni.
Hihetetlen mennyi mindent tudnék még írni, de egyszerűen képtelen vagyok szavakba önteni. A gondolatok megvannak a fejemben, de nem tudom őket mondatokká formálni, legalábbis úgy nem, hogy összefüggő szöveg legyen.
10/10*******
6 felhasználónak tetszik: bitchina, Nina 10, Average Girl, CorneŁia, Bessie, LovelyBarbaraPalvin
2014. december 22. 11:15 #12507
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Förtelmes főnökök 2 (Horrible Bosses 2,2014)

Az első részre nem mondhatnám,hogy a kedvencem lett,egyszer tetszett-egyszer nem és most rá is jöttem mi miatt,jobban mondva ki miatt - Jennifer Aniston volt benne a ludas.Őt magát gyerekkorom óta imádom,de a karakterét ebben ki nem állhatom. blush.gif Viszont a 3 másik pasit nagyon bírom,Jason Batemant főleg azért mert ő a legnormálisabb közülük,Charlie Dayt meg azért,mert rajta lehet a legjobbakat nevetni smileeee.gif Chris Pine-nek külön örültem,habár a karakterét annyira neki sem csíptem viszont ő magát eléggé kedvelem. laugh.gif A történet is jobban tetszett ennél mint az első résznél,a zenékért pedig plusz pont járt,nagyon jól összeválogatták őket. laugh.gif Kár,hogy nem jött össze moziban megnézni. blush.gif

10/10

Barbie és a Hattyúk tava (Barbie of Swan Lake,2003)

Tudom,tudom...de ha egyszer imádom? rohog.gif Az összes barbis mesét megkaptam kicsiként,ez volt az egyik kedvencem. laugh.gif Mindig is imádtam a benne lévő zenéket/a történetet és mikor múlt héten lehetőségem volt megnézni a Kiev City Balett - a Hattyúk tava balett előadását,egyből tudtam,hogy a mesét is újra meg kell néznem.Imádom. heart.gif

10/10

Holtodiglan (Gone Girl,2014)

WTF????? ohmy.gif Ennél a filmnél nagyokat néztem,teljesen más volt mint vártam,és éppen ezért örülök,hogy ezt sem tudtam a moziban megnézni.Az elején voltak dolgok amik miatt teljesen elhittem,hogy esetleg Nick ölte meg a csajt,az mikor ellökte a lépcsőnél nekem nagyon durva volt,én tuti már akkor elhagytam volna a pasit. blush.gif Viszont ugye kiderült,hogy kb minden máshogy történt mint ahogy a csaj által azt megtudhattuk. blush.gif Ekkora örült ribit én még nem láttam. blink.gif Folyamatosan szurkoltam,hogy derüljön ki az igazság és csukják le a csajt vagy valami de hát...nem így történt. A végén a pasin totál le voltam döbbenve.Oké megértettem én miért teszi azt amit tesz,de lehetett volna ezt másképpen is.De ezt leszámítva,meg azt,hogy értelmetlenül hosszú volt,nekem tetszett. blush.gif Jól megcsinálták. blush.gif Bár régen nem így gondoltam,de Ben Affleck imádni való. rolleyes.gif

10/10
4 felhasználónak tetszik: baisée, House Of Wax, Cute girl 998, Bessie
2014. december 22. 12:56 #12508
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2014.12.22. 11:15)

Holtodiglan (Gone Girl,2014)
10/10


Vagyis 10/8 ezt félre írtam rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. december 22. 18:27 #12509
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9304
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Az éhezők viadala

Nem nagy kíváncsisággal néztem meg, ha már leadták a televízióban - ha egy filmet/könyvet nagy lelkesedés (hype) vesz körül, az nálam általában kizáró ok, hogy megnézzem. Jennifer miatt viszont adtam neki egy esélyt.

Nem nyűgözött le.
Egyszer meg lehet nézni, az akciójelenetek le tudtak kötni, de a filmnézés közben többször is eszembe jutott egy-egy dolog, mibe és miért kötnék bele.
Panem lakóinak megjelenése (csupa Gaga-klón), a viadal ötlete förtelmes, a szuperharcos gyerekek gondolata nevetséges, az emberek elaljasulása, hogy végignézik, ahogy a gyerekeik egymást ölik, lehangoló. Valaki port.hu-n írta, hogy a város díszletére Albert Speer büszke lenne - egyetértek.
Jennifer jó választás volt a szerepre, hogy nem egy tökéletes, szőke cicababa lett a hősnő, hanem egy szomszédlány-típusú csaj.
Josh H.-t mindig is irritálónak tartottam, számomra itt is az volt. Lenny Kravitz, Stanley Tucci és Woody Harrelson alakítása viszont tetszett, érdekes karakterek lettek.

5/10
3 felhasználónak tetszik: baisée, Cute girl 998, Bessie
2014. december 22. 21:05 #12510
- törölt felhasználó -    
Most jövök a moziból végre megnéztem én is a Hobbitot, de sokkot kaptam. Egyszerűen minimum háromszor meg kell nézni ezt a filmet, hogy az ember mindenre tudjon koncentrálni, nekem egyszerre sok volt a lenyűgöző képi világ és a sok (sokkkk) kiváltott érzelem egyszerre. Remélem még van jegy csütörtökre rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Average Girl, Nina 10
2014. december 23. 11:55 #12511
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Hansel & Gretel: Witch Hunters / Boszorkányvadászok. (2013)

Hát nekem nagyon tetszett a film és biztos vagyok benne, hogy ha lesz szabadidőm akkor megfogom majd még nézni. A színészi alakítások jók meg az egész film is csak kicsit néhol azért már sok volt a rengeteg véres jelenet. Kimondottan undorító volt.
Egyedül a magyarosított nevekkel nem voltam megbarátkozva. Értem én, hogy a Jancsi és Juliska mese ihlette a filmet de azért szerintem nem kellett volna a neveket Jánosra és Júliára magyarosítani. Kifejezetten röhejes volt.

10/10. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2014. december 23. 16:25 #12512
- törölt felhasználó -    
The Hobbit: The Battle of the Five Armies / A hobbit: Az öt sereg csatája

Nem régen jöttem haza a moziból és még mindig a hatása alatt vagyok. Csodás befejezés lett. Tetszett a kettősége, hogy az egyik percben nevetek, a másikban sírok. A változtatások ellenére is imádom. A törpök nagy kedvenceim meg is szakadt a szívem értük néhány jelenetnél, főleg a két kis lököttem miatt (Fili, Kili), ugyanakkor továbbra is hordozták a nevetés faktort számomra. Dáin például egy mondatával kacagásra bírt, bár ennek lehet Gesztesi szinkronizálásához is köze van. Először feliratosan akartam megnézni és amint meglesz a DVD meg is teszem, de moziban a 3D kellett. A fenséges tájak mindig elámítanak. A színészek pedig ismét remek munkát végeztek. Nem véletlen, hogy az utolsó 30 percet végigbőgtem. El sem hiszem, hogy véget ért. Annyira fog hiányozni. Azonban abban biztos vagyok, hogy vagy szászezerszer újra fogom még nézni a trilógiát. Az egész stáb kíváló munkát végzett és örökre a szívembe zártam őket. meghajolo.gif heart.gif

10/10
6 felhasználónak tetszik: bitchina, Average Girl, Nina 10, Bessie, Lil98, LovelyBarbaraPalvin
2014. december 23. 17:39 #12513
- törölt felhasználó -    
Így neveld a sárkányodat 2. (2014)
Már egy ideje terveztem, hogy megnézem és ma végre szántam rá időt. Nem bántam meg, hogy megnéztem, mert egy nagyon izgalmas és aranyos mese. Az első része is nagyon tetszett és ez is remek lett. A karakterek egytől-egyig jók lettek. A legjobban Fogatlant szerettem meg, imádnivaló egy sárkány. Örülnék neki, ha lenne még folytatása ennek a mesének. Csak ajánlani tudom, nekem az egyik kedvenc mesém.
10/10*

http://www.kepfeltoltes.hu/141223/1316591754anigif_www.kepfeltoltes.hu_.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. december 24. 11:36 #12514
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
The Maze Runner (2014)

Nagyon sokan nagyon jó véleménnyel voltak erről a filmről, így tehát úgy döntöttem, hogy a szünet alkalmával időt kerítek rá. Viszont úgy érzem, hogy az egész tök felesleges időpocsékolás volt. Elképzelhető, hogy azért éreztem olyan se füle, se farka történetnek, mert nem olvastam a könyvet,ám nekem egyáltalán nem jött be. Egy hatalmas katyvasz az egész, tele mindenféle klisékkel és sablonokkal. Nem szoktam a logikai baklövésekre koncentrálni egy film nézése közben, hiszen az már alapból elrontja a szórakozást, ám itt még ezeket is észrevettem úgy, hogy egyáltalán nem is szerettem volna. A színészgárda is borzasztóan silány volt - a főszereplő csávótól nem dobtam magamat hanyatt, a csaj egyenesen idegesítő volt. Talán Thomas Brodie-Sangster játéka vitte felfelé a színvonalat, de még ő is kevés volt ehhez. A múvi vége teljesen kiszámíthatóra sikeredett, majd ezt követően jönnek a SWAT-os kommandósok és megnyugtatják őket, hogy most már nem kell félniük, mert biztonságban vannak. blink.gif Egyébként harmadszorra sikerült végignéznem, annyira unalmas és gagyi volt, hogy folyton bealudtam alatta.

10/3 - Túlzásnak tartom IMDB-n a 7.0-ás értékelést. A könyvhöz nem volt még szerencsém, így elképzelhető, hogy korrekt adaptációt csináltak, viszont így elsőre az egész számomra értékelhetetlen, érthetetlen akármi volt elég sz*r színészgárdával megfűszerezve. Csalódtam benne.
2014. december 24. 11:41 #12515
Slytherin
Slytherin
× dreamer ×
 
StátuszA tetteink elindítanak dolgokat, de ezzel együtt kell élnünk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.09.
Hozzászólás: 3031
Csatolások: 51
Azonosító: 220905
Offline offline
Batman 2
10/10

Sokkal jobb volt mint az előző része rolleyes.gif
2014. december 24. 18:19 #12516
- törölt felhasználó -    
Reszkessetek, betörők! 2. - Elveszve New Yorkban (1992)
Mézeskalács készítés közben néztük. biggrin.gif Annyira hangulatos volt így a karácsonykor. Egyszerűen imádom, még mindig, még mindig. heart.gif wub3.gif
2 felhasználónak tetszik: Nina 10, Lil98
2014. december 24. 20:21 #12517
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
A mindenség elmélete / The Theory of Everything

Az év filmje számomra!! Mivel tavaly a Rush volt, úgy látszik az életrajzi filmek nagy hatással vannak rám. Megható(egy párszor tényleg elérzékenyültem), de summa summarum Hawking története pozitív mondanivaló lehet mindenki számára. A színészi alakítások pedig hibátlanok.

10/10*

Ja meg megnéztem Az öt sereg csatáját is. 6,9/10
2 felhasználónak tetszik: baisée, Toxic
2014. december 24. 20:26 #12518
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Hotel Transylvania
Végtelenül édes mese, de csak a kissé sablonos sztorit dobták fel pár elemmel. A zenék nagyon nem illettek az egész film hangulatához, nem is igazán tetszettek. De azért elég élvezhető volt smileeee.gif
10/7
2 felhasználónak tetszik: Nina 10, Lil98
2014. december 24. 22:12 #12519
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
tegnapi filmem:

Edge of tomorrow(2014)
Valamiért enyhe fenntartással ültem le. Úgy 20 percig sima film volt, utána aztán durván kezdtek begyorsulni a dolgok. De úgy hogy néha tátott szájjal néztem végig. biggrin.gif Annyira a helyén volt minden. A színészek, a történet, a látvány. Vége felé féltem, hogy megint a szokványos "Amerika legyőz mindent" vége lesz, de hála az égnek ezt kihagyták. Ez úgy ahogy volt, jó volt. Köszönöm. meghajolo.gif
10/10
2 felhasználónak tetszik: Toxic, House Of Wax
2014. december 24. 22:14 #12520
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Pompeii (2014)
Ma a sok karácsonyi film mellett sikerült végre megnéznem ezt a filmet is, nem is egyszer. Rettenetesen elnyerte a tetszésemet, a szereplõgárda nagyszerû volt... Nagyon elgondolkodtatónak találtam és szerintem remekül visszaadja azt a katasztrófát, ami 79-ben történt.
10/10*
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Toxic
710 oldal 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!