Starity

Miley Cyrus Lindsay Lohanként lépett fel

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. március 07. 21:17 #41
miley és cole 4 ever
miley és cole 4 ever
új tag
 
StátuszAZTÁN MIZU ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.26.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 123555
Offline offline
Én láttam az egészet nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó volt smileeee.gif
Miley a legjobb smileeee.gif
2011. március 07. 21:23 #42
- törölt felhasználó -    
smileeee.gif Ez nagyon nagy volt! Miley forever!! biggrin.gif
2011. március 07. 21:25 #43
Extasy_
Extasy_
új tag
 
StátuszMár megint béci :/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.06.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 0
Azonosító: 146695
Offline offline
mennyire hasonlitt rá
2011. március 07. 21:29 #44
Reniii
Reniii
 
Státuszwww.facebook.com/modiwomusic <3 ahol az álmaim valóra válnak :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.08.
Hozzászólás: 708
Csatolások: 38
Azonosító: 142870
Offline offline
milyen jó let...smileeee.gif) tényleg hasonlít rá...de csak itt,amúúgy teljesen mááás...smileeee.gif
2011. március 07. 21:32 #45
- törölt felhasználó -    
Hát Lindsaynek nem lesz majd poén ez!
De így eltérve Miley aranyosan eljátszotta laugh.gif
2011. március 07. 21:44 #46
- törölt felhasználó -    
Janet7, a véleményed elolvasása után (ami egy nagy marhaság) én csak anyit mondanék, hogy én se tartalak téged semmire sem!
2011. március 07. 21:46 #47
vampiregomez
vampiregomez
Teen Wolfer
 
Státusznem cserélem Ed Sheerant.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.05.
Hozzászólás: 1759
Csatolások: 310
Azonosító: 146677
Offline offline
végre egy kicsi a régi Mileyból. smileeee.gif
2011. március 07. 21:54 #48
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (tina9612 @ 2011.03.07. 21:44)
Janet7, a véleményed elolvasása után (ami egy nagy marhaság) én csak anyit mondanék, hogy én se tartalak téged semmire sem!


Én meg csak annyit mondanék ezután, hogy nőjj fel és nyitsd ki a szemed egy kicsit és majd ha egy csöppnyi értelem szorult beléd, majd akkor dumálhatunk, addig meg konkrétan lesz.rom a véleményedet és a legkevésbé sem érdekel, hogy TE mire tartassz engem, mert nem tudlak komolyan venni. w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2011. március 07. 21:59 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2011.03.07. 21:54)
Én meg csak annyit mondanék ezután, hogy nőjj fel és nyitsd ki a szemed egy kicsit és majd ha egy csöppnyi értelem szorult beléd, majd akkor dumálhatunk, addig meg konkrétan lesz.rom a véleményedet, mert nem tudlak komolyan venni. w00t.gif



Szemem nyitva és értelmes is vagyok. Nagyon kedves tőled, hogy lesz.rsz, látszik az értelem! Kérlek olvasd végig mégegyszer mindkettő kommentedet, és akkor majd talán rájössz a lényegre, ha meg nem akkor csak sajnálni tudlak. tongue.gif
2011. március 07. 22:01 #50
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (tina9612 @ 2011.03.07. 21:59)
Szemem nyitva és értelmes is vagyok. Nagyon kedves tőled, hogy lesz.rsz, látszik az értelem! Kérlek olvasd végig mégegyszer mindkettő kommentedet, és akkor majd talán rájössz a lényegre, ha meg nem akkor csak sajnálni tudlak.  tongue.gif


Rajtam látszik az értelem? Szerintem én a véleményem írtam le először, aztán miután (ok nélkül) beszóltál, azután persze, hogy visszaszólok, mégis mit vársz? Minek kellett ezt a fölösleges beszólást leírnod? Nem fogom szónélkül hagyni, meggyőzni nem fogsz, csak kinevetteted magad, akkor mégis mire volt jó? Ne nevezd magad értelmesnek amég ilyen vagy smileeee.gif A lényeget látom, te vagy az aki nem jött rá, de nem baj, majd felnőssz remélhetőleg és belátod. Nem kell sajnálni, inkább magaddal foglalkozz meg azzal, hogy kicsit fogd fel a dolgokat.
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2011. március 07. 22:06 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2011.03.07. 22:01)
Rajtam látszik az értelem? Szerintem én a véleményem írtam le először, aztán miután (ok nélkül) beszóltál, azután persze, hogy visszaszólok, mégis mit vársz? Minek kellett ezt a fölösleges beszólást leírnod? Nem fogom szónélkül hagyni, meggyőzni nem fogsz, csak kinevetteted magad, akkor mégis mire volt jó? Ne nevezd magad értelmesnek amég ilyen vagy smileeee.gif A lényeget látom, te vagy az aki nem jött rá, de nem baj, majd felnőssz remélhetőleg és belátod. Nem kell sajnálni, inkább magaddal foglalkozz meg azzal, hogy kicsit fogd fel a dolgokat.


Azért szóltam be, mert a véleményed gyerekes volt, ráadásul nem is volt igaz, és olyat ok nélkül nem illik mondani egy emberre, hogy nem tartod semmire sem, tehát ne nekem mondogasd, hogy nőjek fel, hanem a tükörnek! A dolgokat teljes mértékben felfogom, és szólnék, hogy nem muszáj válaszolni a kommentjeimre! cool.gif
2011. március 07. 22:10 #52
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4621
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Miley <333
2011. március 07. 22:12 #53
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (tina9612 @ 2011.03.07. 22:06)
Azért szóltam be, mert a véleményed gyerekes volt, ráadásul nem is volt igaz, és olyat ok nélkül nem illik mondani egy emberre, hogy nem tartod semmire sem, tehát ne nekem mondogasd, hogy nőjek fel, hanem a tükörnek! A dolgokat teljes mértékben felfogom, és szólnék, hogy nem muszáj válaszolni a kommentjeimre!  cool.gif


Márpedig fogok, amég te nem hagyod abba, addig én sem fogom. Nem én kezdtem szerintem. Szerintem nem a kommentem volt gyerekes, hanem inkább az, hogy annyira elvakultan szereted Miley-t, hogy rögtön legyerekesezed, meg lemarhaságozod, amit írtam, mert az nem Miley mellett van. Szerintem inkább ez a gyerekes smileeee.gif Ha meg tudod nekem mondani (értelmesen, tehát ha úgy nem megy, inkább hagyjad...), hogy miért gyerekes a kommentem, akkor meghajolok. Max nem értessz vele egyet. Látod? Ezért nőjj fel! Mert attól még nem gyerekes, mert te nem így gondolod, nem én tehetek róla, hogy elvakult vagy. Meg az is gyerekes, hogy hozzád se szóltam, erre nekem támadsz. Ugyan kérlek...Ok nélkül nem tartom semmire? Ez hatalmas tévedés. Én okkal nem tartom semmire és tartom is a véleményemet, szóval nem fogod megváltoztatni. Azért nem tartom semmire, mert se énekelni, se színészkedni nem tud, csak azért lett híres mert apuci betolta a show biszniszbe. Ezenkívül azt hiszi, hogy attól hogy úgy viselkedik, mint egy r.banc attól több lesz és felnőttebb. Tehetséggel nem megy, csináljuk így. Na az ilyen mentalitást nagyon nem bírom. Hát ezért nem tartom semmire, ezek után ne mondd kérlek, hogy ok nélkül. Amúgy észreveszed, hogy semmit nem mondassz, csak rácáfolsz azokra, amiket írok. Felnőttél, értelmes vagy, ne mondjam ezt meg azt, ennyit írsz...
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2011. március 07. 22:24 #54
- törölt felhasználó -    
szerencsétlen Lindsay a végén már megsajnálom rohog.gif szar az élete, elszúrta és még a fél világ rajta röhög...
2011. március 07. 22:25 #55
- törölt felhasználó -    
bár ettől függetlenül szeretem őt, nem félreérteni ám heart.gif
2011. március 07. 22:33 #56
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
tina9612!

Senki véleménye sem baromság, legfeljebb te nem értesz egyet vele. A stílusból vegyünk vissza, mert erre nem sokan kíváncsiak.
3 felhasználónak tetszik: janet7, Lucy-chan, Lindsay019
2011. március 07. 22:51 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2011.03.07. 22:12)
Márpedig fogok, amég te nem hagyod abba, addig én sem fogom. Nem én kezdtem szerintem. Szerintem nem a kommentem volt gyerekes, hanem inkább az, hogy annyira elvakultan szereted Miley-t, hogy rögtön legyerekesezed, meg lemarhaságozod, amit írtam, mert az nem Miley mellett van. Szerintem inkább ez a gyerekes smileeee.gif Ha meg tudod nekem mondani (értelmesen, tehát ha úgy nem megy, inkább hagyjad...), hogy miért gyerekes a kommentem, akkor meghajolok. Max nem értessz vele egyet. Látod? Ezért nőjj fel! Mert attól még nem gyerekes, mert te nem így gondolod, nem én tehetek róla, hogy elvakult vagy. Meg az is gyerekes, hogy hozzád se szóltam, erre nekem támadsz. Ugyan kérlek...Ok nélkül nem tartom semmire? Ez hatalmas tévedés. Én okkal nem tartom semmire és tartom is a véleményemet, szóval nem fogod megváltoztatni. Azért nem tartom semmire, mert se énekelni, se színészkedni nem tud, csak azért lett híres mert apuci betolta a show biszniszbe. Ezenkívül azt hiszi, hogy attól hogy úgy viselkedik, mint egy r.banc attól több lesz és felnőttebb. Tehetséggel nem megy, csináljuk így. Na az ilyen mentalitást nagyon nem bírom. Hát ezért nem tartom semmire, ezek után ne mondd kérlek, hogy ok nélkül. Amúgy észreveszed, hogy semmit nem mondassz, csak rácáfolsz azokra, amiket írok. Felnőttél, értelmes vagy, ne mondjam ezt meg azt, ennyit írsz...


Rendben, akkor most, ahogyan kérted elmondom, hogy miért tartom gyerekesnek a kommentedet. A r*banc szó értelmével nem lehetsz teljesen tisztában, hiszen az azt jelenti, hogy valaki kiáll az út szélére és pénzért árulja magát, Miley szerintem nem tett ilyet, ha igen légyszíves világosíts fel erről. smileeee.gif Én úgy gondolom, hogy Mileynak van színészi tehetsége és énekelni is tud, ha te ezt nem így gondolod, azzal nincs semmi baj, hanem az baj (amin a legelső kommenteden is kiakadtam) hogy egy emberre ne mondd azt, hogy nem tartod semmire, mert ezzel egyrészt megbántod azokat akik szeretik, másrészt mindenki jó valamiben, tehát annyi tiszteletet adnod kell minden embernek, hogy ezt ne mondd rá! Azon, hogy mást leribizel kiakadtam, de túllépek ezen is, és békejobbot nyújtok, tudom, hogy a véleményed nem fog megváltozni, és az is hétszentség, hogy az enyém se, csak arra kérlek, hogy ne sértegess másokat! smileeee.gif
2011. március 07. 22:57 #58
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Mindkettőt nagyon szeretem! smileeee.gif
2011. március 08. 07:06 #59
Micyke14
Micyke14
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.02.
Hozzászólás: 558
Csatolások: 0
Azonosító: 144595
Offline offline
XD az a beszólás nem semmi a parkolóról biggrin.gif nekem a videót nem nyitja meg sad.gif
2011. március 08. 09:26 #60
Lucy-chan
Lucy-chan
яuleя oƒ αѕgαrd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.06.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 159
Azonosító: 104204
Offline offline
tina9612 és janet7
Arra kérnélek titeket, hogy ezt most fejezzétek be. Teljesen máshogy látjátok a dolgokat, szóval felesleges egymást győzködni, vagy oltogatni. Ha bajotok van rendezzétek le privátban, mert így csak zavarjátok a többi kommentelőt.
1 felhasználónak tetszik: Selly_Milz
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok