Starity

Once Upon A Time / Egyszer volt, hol nem volt (2011-2018)

50 oldal 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 12. 22:19 #501
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (Jessy @ 2013.03.12. 18:40)
Pl. az,hogy Snow White anyja fiatalkorában nem volt annyira jóságos,mint később azt a lányának tanította...Mondjuk ki,nagyon durván bunkó és szemét volt a fiatal Coraval. Nem azt mondom,hogy erre az a válasz amit Cora tett,de ha Eva nem lett volna akkor ilyen gonosz,akkor nagy eséllyel semmi nem történik meg azok közül amit Cora tett. Persze akkor most nem lenne sorozat biggrin.gif Na mindegy,csak nekem ez eléggé karakter idegen volt,illetve furcsa,hogy maga ellen hívta ki a sorsot,nem egyszerű áldozat volt.

Nem feltétlenül nevezném karakter idegennek ezt a viselkedést, gondolj csak az előző epizódra, ahol az ifjú Snow kiakadt Mrs. Patmore-ra (én már csak így fogom hívni rohog.gif), amiért az felpróbálni merészelte a diadémját. Ahogy többször említve lett a részben, Eva itt még csak egy gyerek, egy elkényeztetett arisztokrata pojáca. Az emberek rengeteget változnak a serdülőkor lezárta után, Eva is nyilván rengeteg élettapasztalatot szerzett és korán belátta gyermeki hiúságának problematikáját.
Ami engem inkább letaglózott, az Snow tette volt. Hogy megvoltak-e az okai Cora megölésére? Hogyne! Indokok sorát lehetne felsorolni. De ez nem változtat azon, hogy ezzel a lépéssel átlépett egy határt, ráadásul pont ő, akinek általában úgy járt a szája a jóról meg a rosszról, és megnyilvánulásai egy naiv, gyermeki fekete-fehér életképet sugalltak. Ami viszont még magánál a cselekedetnél is jobban lesokkolt, az a mód volt, ahogy manipulálta Reginát, gyakorlatilag arra késztetve, hogy saját kezűleg okozza anyja vesztét. Én ezt nem néztem ki volna Snowból. Ez mindenféleképpen egy izgalmas karakterfordulat, csak remélem, hogy az írók is megfelelően kezelik majd, és nem sumákolják el valami "ő úgyis jó, úgyhogy neki szabad" elvvel.
Ezenkívül nagyon más érdemleges? Rose McGowan zseniális fiatal Cora volt, imitt-amott látni véltem Barbara Hershey mozzanatainak árnyékát, szóval gyönyörűen csinálta, le a kalappal. w00t.gif Regina és Cora története az utóbbi részekben végig irritált, egyszerűen nem éreztem Regina indíttatását az egész mögött, de ha minderre szükség volt ahhoz, hogy ez az epizód megtörténjen ilyen szempontból, ám legyen! smileeee.gif Itt bizony mindketten összetörték a szívemet, bármiféle értelmetlen malacságokat is tettek eleddig. "It would've been enough." Zokogás minden szinten. cray.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Snowkiss
2013. március 12. 23:50 #502
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2013.03.12. 22:19)
Nem feltétlenül nevezném karakter idegennek ezt a viselkedést, gondolj csak az előző epizódra, ahol az ifjú Snow kiakadt Mrs. Patmore-ra (én már csak így fogom hívni rohog.gif), amiért az felpróbálni merészelte a diadémját. Ahogy többször említve lett a részben, Eva itt még csak egy gyerek, egy elkényeztetett arisztokrata pojáca. Az emberek rengeteget változnak a serdülőkor lezárta után, Eva is nyilván rengeteg élettapasztalatot szerzett és korán belátta gyermeki hiúságának problematikáját.
Ami engem inkább letaglózott, az Snow tette volt. Hogy megvoltak-e az okai Cora megölésére? Hogyne! Indokok sorát lehetne felsorolni. De ez nem változtat azon, hogy ezzel a lépéssel átlépett egy határt, ráadásul pont ő, akinek általában úgy járt a szája a jóról meg a rosszról, és megnyilvánulásai egy naiv, gyermeki fekete-fehér életképet sugalltak. Ami viszont még magánál a cselekedetnél is jobban lesokkolt, az a mód volt, ahogy manipulálta Reginát, gyakorlatilag arra késztetve, hogy saját kezűleg okozza anyja vesztét. Én ezt nem néztem ki volna Snowból. Ez mindenféleképpen egy izgalmas karakterfordulat, csak remélem, hogy az írók is megfelelően kezelik majd, és nem sumákolják el valami "ő úgyis jó, úgyhogy neki szabad" elvvel.
Ezenkívül nagyon más érdemleges? Rose McGowan zseniális fiatal Cora volt, imitt-amott látni véltem Barbara Hershey mozzanatainak árnyékát, szóval gyönyörűen csinálta, le a kalappal. w00t.gif Regina és Cora története az utóbbi részekben végig irritált, egyszerűen nem éreztem Regina indíttatását az egész mögött, de ha minderre szükség volt ahhoz, hogy ez az epizód megtörténjen ilyen szempontból, ám legyen! smileeee.gif Itt bizony mindketten összetörték a szívemet, bármiféle értelmetlen malacságokat is tettek eleddig. "It would've been enough." Zokogás minden szinten. cray.gif


Szerintem nem volt már annyira gyerek,inkább erősen tini,annak is a vége felé járt már. Tapasztalataim szerint ilyen szinten és ilyen korban már nem változnak ekkorát.Persze nyilván sok mindent tanult még élete során ami miatt változott a személyisége,de ebben a jelenetben egyszerűen gonosz volt minden ok nélkül. Mindegy,ez nekem fura és kirívó volt. A kis Snow-n is meglepődtem,hogy hogy viselkedett a tiara miatt. Egyébként egyre jobban idegesít a fiatal Snow,pedig eleinte tetszett.De most már egyre inkább olyan,mint a Kellékfeleségben lévő karaktere a kislánynak,az pedig borzalmas volt. biggrin.gif
Én meg már azt unom mikor a jók annyira jók,hogy évadokon keresztül szenvednek,elbuknak és hullanak körülöttük az ártatlan emberek,csak azért,mert ők annyira erkölcsösek.Az mennyire erkölcsös,hogy ha nem tesznek semmi radikálisat az ellenség legyőzésére és emiatt folyamatosan halnak az emberek,csak ők maradnak életben?
Ha Charming ölte volna meg egy párbajban Corat akkor az valószínűleg oké lett volna,Snow más taktikát választott,nem volt szép,elismerem,de erre volt szükség.
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. március 13. 00:25 #503
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (Jessy @ 2013.03.12. 23:50)
Szerintem nem volt már annyira gyerek,inkább erősen tini,annak is a vége felé járt már. Tapasztalataim szerint ilyen szinten és ilyen korban már nem változnak ekkorát.Persze nyilván sok mindent tanult még élete során ami miatt változott a személyisége,de ebben a jelenetben egyszerűen gonosz volt minden ok nélkül. Mindegy,ez nekem fura és kirívó volt. A kis Snow-n is meglepődtem,hogy hogy viselkedett a tiara miatt. Egyébként egyre jobban idegesít a fiatal Snow,pedig eleinte tetszett.De most már egyre inkább olyan,mint a Kellékfeleségben lévő karaktere a kislánynak,az pedig borzalmas volt. biggrin.gif
Én meg már azt unom mikor a jók annyira jók,hogy évadokon keresztül szenvednek,elbuknak és hullanak körülöttük az ártatlan emberek,csak azért,mert ők annyira erkölcsösek.Az mennyire erkölcsös,hogy ha nem tesznek semmi radikálisat az ellenség legyőzésére és emiatt folyamatosan halnak az emberek,csak ők maradnak életben?
Ha Charming ölte volna meg egy párbajban Corat akkor az valószínűleg oké lett volna,Snow más taktikát választott,nem volt szép,elismerem,de erre volt szükség.

*kezet dörzsöl és pennát nedvesít* smileeee.gif
Nem tudom, az én tapasztalatom első soron az, hogy az efféle gáncsolós magatartás tipikusan a tizenéves korosztály ismérve, de ez még nem akadályoz meg sokakat abban, hogy empatikus, egészséges lelkű felnőttekké váljanak. pardon.gif Evánál érdemes figyelembe venni, hogy nyilvánvalóan egy elkényeztetett arisztokratikus háttérrel rendelkezik, ahol egész élete során önnön fontosságát erősítették benne, miközben a szülei jó eséllyel jobb foglaltságokat is találtak maguknak, mint a lányuk megfelelő felnevelése. Persze ez ezen a ponton csak szimpla teória, de csak azt akarom mondani, hogy nem ésszerűtlen egy ilyen szintű karakterfordulat. Emellett érdemes figyelembe venni, hogy kinek a szemszögéből láttuk eddig őt: a kicsi Snow számára nyilvánvalóan az anyja volt a megtestesült jóság és tökély, Corának pedig a haragjának tárgya, aki az elnyomását és szerencsétlen helyzetét szimbolizálta.
Nehéz különben gyerekeket írni, engem általában kimondottan irritálnak a fiatalabb karakterek. Egy gyereknek még nem tiszta az értékrendje, könnyen manipulálható, hajlamos az önzőségre, stb. Rengeteg olyan tulajdonsága akadhat, amitől a néző képtelen azonosulni vele. Engem speciel Henry ilyen szempontból jobban zavar, de valószínűleg csak azért, mert ő állandó karakter, a kicsi Snow meg ugye csak néha-néha bukkan fel.
Abban különben teljesen igazad van, hogy ha Charming szúrta volna le Corát, akkor az okés lenne, de itt egy cél szentesíti-e az eszközt kérdéshez jutottunk. A direkt önvédelem nem egyezik meg a preventív előre legyilkolással. Amit Snow tett, azt nem lehet morálisan helyesnek tekinteni, bárhogy is forgatjuk. Azzal kapcsolatban viszont félreértés ne essék, hogy nem örültem ennek a lépésnek, ez sokkalta izgalmasabbá teszi a karaktert, beszürkíti a látszólagos hófehérséget. Ettől függetlenül nem fog eltűnni valószínűleg a klasszikus jó/rossz értékrend, ez végtére is egy mesesorozat. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. március 13. 07:55 #504
- törölt felhasználó -    
Snow döntött. Hogy ettől ő jó, vagy rossz ember-e, nem tudjuk. Hozott egy döntést.

Másrészt, ami Evát illeti, a régi korokban az olyan korú lányokat már férjhez adták, és gyermekük volt. Tehát ilyen tekintetben Eva felnőtt nő volt, nem gyerek, mégis gyerekesen viselkedett.
2 felhasználónak tetszik: Snowkiss, Jessy
2013. március 13. 15:38 #505
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
2x17 - Welcome to Storybrooke stills & BTS HQ
7 felhasználónak tetszik: Misao, Charlotte Benning, Nita09, Adrianna, Snowkiss, zsofeeh, Galexa93
2013. március 13. 18:28 #506
- törölt felhasználó -    
Legyen már hétfő!
2013. március 16. 18:10 #507
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Tulajdonképpen miért is van az, hogy minden Regina húzza a rövidebbet???? dry.gif Már nagyon elegem van belőle, az egész sorozatban ő szívott a legtöbbet, de komolyan, ott volt a lovász gyerek, akit szeretett, de meghalt, mert az anyja megölte, aztán a gyerek visszajött, de hogyan? És erre neki kellett megölnie. Aztán elveszítette az apját most meg az anyját is? De azért még itt van Mary Margaret meg Emma, aki forgatja Reginában a kést, Henry miatt. Hát ez kész. dry.gif
Mondjuk a Rumpy - Belle jelenet tetszett, aranyos volt. heart.gif Mary Margaret meg... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Riley13
2013. március 16. 19:57 #508
- törölt felhasználó -    
Én is sajnálom Reginát, de örülök, hogy Cora meghalt. Még a múltja ellenére sem tudtam megkedvelni.
2013. március 16. 20:11 #509
- törölt felhasználó -    
Spoiler

Én meglehetősen örülök Cora halálának, az pedig h ki tette még jobban tetszik. Igazából akármilyen jónak is van beállítva Snow, még is jót tesz a karakterének a bekeményítés. Nekem már unalmas volt kicsit , és az is h az erkölcsről papolnak Regina-nak, de akár hányszor tudnak belerúgnak, és emlékeztetik hogy Henryhez már semmi köze. Na meg persze végre Regina is a régi, untam már h Cora diktálta a szabályokat, ráadásul Rumpel is jól manipulálta Snow-t , annak is örültem, a végén még belőle is jót csináltak volna, és azt nem akarom.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. március 16. 23:37 #510
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2013.03.16. 18:10)
Tulajdonképpen miért is van az, hogy minden Regina húzza a rövidebbet????  dry.gif Már nagyon elegem van belőle, az egész sorozatban ő szívott a legtöbbet, de komolyan, ott volt a lovász gyerek, akit szeretett, de meghalt, mert az anyja megölte, aztán a gyerek visszajött, de hogyan? És erre neki kellett megölnie. Aztán elveszítette az apját most meg az anyját is? De azért még itt van Mary Margaret meg Emma, aki forgatja Reginában a kést, Henry miatt. Hát ez kész.  dry.gif 
Mondjuk a Rumpy - Belle jelenet tetszett, aranyos volt. heart.gif Mary Margaret meg...  rolleyes.gif


Az apját ő maga ölte meg,emiatt annyira nem sajnálnám. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. március 16. 23:46 #511
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2013.03.13. 00:25)
*kezet dörzsöl és pennát nedvesít* smileeee.gif
Nem tudom, az én tapasztalatom első soron az, hogy az efféle gáncsolós magatartás tipikusan a tizenéves korosztály ismérve, de ez még nem akadályoz meg sokakat abban, hogy empatikus, egészséges lelkű felnőttekké váljanak. pardon.gif Evánál érdemes figyelembe venni, hogy nyilvánvalóan egy elkényeztetett arisztokratikus háttérrel rendelkezik, ahol egész élete során önnön fontosságát erősítették benne, miközben a szülei jó eséllyel jobb foglaltságokat is találtak maguknak, mint a lányuk megfelelő felnevelése. Persze ez ezen a ponton csak szimpla teória, de csak azt akarom mondani, hogy nem ésszerűtlen egy ilyen szintű karakterfordulat. Emellett érdemes figyelembe venni, hogy kinek a szemszögéből láttuk eddig őt: a kicsi Snow számára nyilvánvalóan az anyja volt a megtestesült jóság és tökély, Corának pedig a haragjának tárgya, aki az elnyomását és szerencsétlen helyzetét szimbolizálta.
Nehéz különben gyerekeket írni, engem általában kimondottan irritálnak a fiatalabb karakterek. Egy gyereknek még nem tiszta az értékrendje, könnyen manipulálható, hajlamos az önzőségre, stb. Rengeteg olyan tulajdonsága akadhat, amitől a néző képtelen azonosulni vele. Engem speciel Henry ilyen szempontból jobban zavar, de valószínűleg csak azért, mert ő állandó karakter, a kicsi Snow meg ugye csak néha-néha bukkan fel.
Abban különben teljesen igazad van, hogy ha Charming szúrta volna le Corát, akkor az okés lenne, de itt egy cél szentesíti-e az eszközt kérdéshez jutottunk. A direkt önvédelem nem egyezik meg a preventív előre legyilkolással. Amit Snow tett, azt nem lehet morálisan helyesnek tekinteni, bárhogy is forgatjuk. Azzal kapcsolatban viszont félreértés ne essék, hogy nem örültem ennek a lépésnek, ez sokkalta izgalmasabbá teszi a karaktert, beszürkíti a látszólagos hófehérséget. Ettől függetlenül nem fog eltűnni valószínűleg a klasszikus jó/rossz értékrend, ez végtére is egy mesesorozat. pardon.gif


Ebben nem fogjuk egymást meggyőzni. biggrin.gif Szerintem aki már ennyi évesen is úgy viselkedik,mint ahogy Eva tette,az már sokat nem fog fejlődni,hacsak nem kap egy nagy wake up call-t vhogy,de ezt nem láttuk eddig. Amit leírtál a családi hátteréről és történetéről erősen filozofálás,ha nem mutatták nem tudhatjuk,hogy így volt-e,vagy éppenséggel rendesen nevelték csak nem igazán sikerült. Szóval erre szerintem nem lehet fogni.
Az meg,hogy éppen kinek a szemén látjuk persze fontos,de alapvetően a nézőknek mutatják be a szereplőket,tehát olyanra írják,amilyennek akarják,hogy lássuk.
Gyerekkaraktert tényleg nem könnyű írni,de pont ugyancsak a Kellékfeleségben volt remek szerepe a kis srácnak,aki később a Private Practice-ben is szerepelt,hasonlóan remekül. Szerintem ez már ekkor is tehetség kérdése. Snow karaktere tök jó lenne már kicsiként is,a kislány mégis egyre rosszabbul hozza. Henry nem nagy eresztés,elvan és kész,sok vizet már egy ideje nem zavar azon kívül,hogy mindenki rajta veszekszik. pardon.gif
Én meg már azt untam tényleg,hogy mindenki csak tököl,mert ő olyan jó,nem tesz gyakorlatilag semmi használhatót az ellenség megállítására,na most végre történt vmi.
Ha már 5000x dobnak meg kővel,talán nincs értelme kenyeret visszadobni. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. március 17. 07:15 #512
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jessy @ 2013.03.16. 23:37)
Az apját ő maga ölte meg,emiatt annyira nem sajnálnám. blink.gif


Kellett a szív. Én apucit jobban sajnáltam. Fogadok, előtte szegény Henry herceget már Regina is eltette az útból. A pasasnak nem volt mázlija két ilyen hataloméhes nővel a családban.

És pár Sneak Peek, pontosabban 5 darab:









1 felhasználónak tetszik: Jessy
2013. március 18. 07:49 #513
- törölt felhasználó -    
Megnéztem az új részt és nagyon ott volt. Végre kiderült, ki Greg valójában, és bár a rész közepén már sejtettem, hogy neki, meg a kisfiúnak közük van egymáshoz, azért mégis sokkoló volt.

Nem volt kár megnézni, nagyon tetszett az epizód. És bár nem kedvelem Grahamet, jó volt őt is viszont látni.

Regina húzása Snow-val remek volt, és szerintem igaza van. Plusz jó volt végre az igazi gonosz Reginát is látni.

Csak azt nem tudom, hogy tudom a szöveget kifehéríteni.
2013. március 18. 10:27 #514
- törölt felhasználó -    
2X18-as előzetes!

2013. március 18. 17:29 #515
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.18. 07:49)
 
Csak azt nem tudom, hogy tudom a szöveget kifehéríteni.


[color=white] - ide amit írni szeretnél - (/color) - csak []-be zárva.
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. március 18. 18:31 #516
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.18. 07:49)
Végre kiderült, ki Greg valójában, és bár a rész közepén már sejtettem, hogy neki, meg a kisfiúnak közük van egymáshoz, azért mégis sokkoló volt.

Ezzel nem voltál egyedül. Itt azért egy kérdés maradt: mi lett az apjával?
Érdekes, hogy egy jelenet a pilotból van. Azaz majdnem. Mert először azt hittem, hogy Henryt látom, de visszanézve már nem.
2013. március 19. 07:27 #517
- törölt felhasználó -    
Idézet (Peti_1992 @ 2013.03.18. 18:31)
Ezzel nem voltál egyedül. Itt azért egy kérdés maradt: mi lett az apjával?


Szerintem ugyanaz történt vele is, mint Belle-el. Legalábbis, ez az én tippem.

És igen, Mary-Margaret jelenete a pilotból van, legalábbis az, amikor madáretetőket csinálnak a gyerekek. Gondolom, mivel minden év megismétlődik, az a nap is minimum huszonnyolcszor ismétlődött meg.
2013. március 19. 08:02 #518
- törölt felhasználó -    
Igen, ezt is megértük. Ugyanis a sorozatból hamarosan regény is lesz. Sőt, az első kötet egy hónapon belül debütál az USA-ban. Hogy hozzánk eljut-e valaha, ki tudja. De most nézzük, mi is ez a regény. Persze túl sok infót nem árultak el.

Az ABC sorozata feltárja királyságait, és ezeket egy új könyvsorozatban publikálja. Ráadásul mindezt a sorozatban is ismert párosításokkal teszi. A könyvsorozatot a Disney tulajdonában levő Hyperion könyvkiadó adja ki.

A sorozat első kötetének címe "Reawakened", amely tulajdonképpen az első évadot foglalja magába, és az író azt ígéri "a rajongók egy teljesen új képet fognak kapni a karakterekről, és a történetekről." A narráció ezen kívül afféle alternatív szemlélettel fogja bemutatni Emma Swan történetét a mi világunk Storybrooke-jában, és Hófehérke történetét a Mesevilágban.

A könyvsorozatot Odette Beane írja, alapul véve Adam Horowitz és Edward Kitsis sorozatát.

Az ABC-nek már van kapcsolata efféle könyvekkel, hiszen a Castle c. sorozat alapján is jelentek meg hasonló regények.

A Reawakened először e-book formájában fog megjelenni április 27-én, majd egy héttel utána papírformában is meg lehet majd vásárolni. Persze elsősorban az USA-ban. Talán egyszer hozzánk, magyarokhoz is eljut. Én szívesen elolvasnám.

Forrás: http://www.onceuponatimefans.co.uk/apps/blog/show/24850126-reawakened-new-ouat-novel
2013. március 19. 10:55 #519
- törölt felhasználó -    
Áprilisban forgatják a Once Upon A Time-spinoff pilot-prezentációját, ami alapján az ABC dönthet a berendelésről (ez egy 40 percnél rövidebb anyagot jelent) – most kezdődött a casting három állandó szerepre: Alice (angol lesz), Kőr Bubi és Amahl.
2013. március 20. 08:04 #520
- törölt felhasználó -    
Sok rajongó úgy gondolta, hogy miután Neal Cassidy ismeri Hookot, hogy Neal/Baelfire valójában lehet akár Peter Pan is. Március 16-án Carter Matt elárulta az ABC-nek, hogy bár már castingolják Peter Pan-t, de ő még nem fog felbukkanni a második évadban.

Figyelem! A cikk következő része SPOILERES!

Az ABC azt is bejelentette, hogy castingolnak egy fiút Felix szerepére, aki egy csapat fiú vezetője lesz. Az is kiderült már régebben, hogy a második évad fináléjának a címe (az utolsó két epizódé) a "Második csillag balra", valamint "Aztán egyenesen reggelig" lesznek. Mivel pedig már castingolják Peter Pan karakterét, nagyon úgy tűnik, hogy Bae valójában egyike volt az Elveszett Fiúknak, de elhagyta a csapatot.

Úgy tűnik, sok minden történik majd Sohaországban, ami rajongóknál találgatásokra ad majd okot. A rajongók találkozhatnak majd Csingilinggel, akiről ugye tudjuk, hogy az egész Peter Pan-történet fontos szereplője. Azt hiszem, most már bizton állíthatjuk, hogy az a feltételezés, hogy Neal/Bae lenne Peter Pan, pusztán találgatás, és nincs igazságalapja.

Forrás: http://www.examiner.com/article/once-upon-a-time-spoilers-is-peter-pan-being-cast
50 oldal 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!