Starity

The Secret Circle (2011-2012)

37 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 17. 12:31 #201
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Na, én is megnéztem laugh.gif

Pozitívan csalódtam benne. Azt hittem, hogy unalmas lesz, de egyáltalán nem, épp ellenkezőleg. Már az első rész is ütős volt. A kedvenc szereplőm Faye, igaz szemét volt Cassie-vel, de nem baj rohog.gif Adam szerintem is sokkal jobban összeillik Cassie-vel, mint Diana-val. w00t.gif Diana apját nagyon nem bírom dry.gif Ugye ő gyújtotta fel Cassie házát?! A zene nekem se jön be annyira blush.gif
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, WhiteRosee, Adrianna, katie993
2011. szeptember 17. 12:43 #202
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Twilight6 @ 2011.09.17. 12:31)
Ugye ő gyújtotta fel Cassie házát?!

Igen, ő, szerintem baromi jó karaktert kapott Gale itt. heart.gif
6 felhasználónak tetszik: Twilight6, WhiteRosee, funny18, wannascream, kriszti145, Boscorelli
2011. szeptember 17. 14:29 #203
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (tothferi5 @ 2011.09.17. 08:56)
Egy újabb promókép, egyelőre MQ méterben. Szerintetek milyen? thumbsup.gif

Szerintem szuper. Thomas rajta nagyon jól néz ki heart.gif
De felesleges olyan gyorsan felrakni az MQ-t csak várni kell egy vagy két napot és lesz HQ-ban is. wink.gif Amúgy nekem megvan egy kicsit nagyobb méretben, de az sem teljesen HQ. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc
2011. szeptember 17. 15:15 #204
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Én is megnéztem az első részt. Érdekes sorozat. laugh.gif Egyelőre tetszik. Bár nekem a legelején kicsit TVD beütése volt. Jó, hát mondjuk CW ugyebár. _nevet.gif Kíváncsi vagyok, hogy majd mit fognak tudni belőle kihozni. Phoebs karaktere iszonyatosan tetszik. Furcsa őt ilyen szerepben látni. Akit egyelőre még nem igazán tudok hová tenni, az a főszereplő kis csaj, Brittany. Remélem majd az elkövetkező részekben az ő karakterét is megkedvelem. biggrin.gif

A szereplőgárda meg kifejezetten tetszetős. Erről a Jessica Parker Kennedyről nem is gondoltam volna, hogy már 25 éves. blink.gif Én mondjuk max egy 20-nak tippeltem volna. laugh.gif Már kíváncsian várom a 2. részt is. thumbsup.gif
2011. szeptember 17. 16:20 #205
- törölt felhasználó -    
Neki áltam és megnéztem az első részt, eddig nagyon érdekesnek tűnik nekem tetszik smileeee.gif Pheobe karaktere az egyik akit nem bírok, viszont Thomas eszméletlenül helyes biggrin.gif
Nem tudom mit kezdjek Brittany-vel, egyelőre szimpatikus a számomra, de lehet, hogy fog ez változni...
1 felhasználónak tetszik: katie993
2011. szeptember 18. 10:20 #206
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Ne megnéztem a részt, nem rossz, nem rossz rolleyes.gif
Eddig Gale (jól áll neki a badass) ok.gif , Thomas, meg Phoebe karaktere győzött meg, Britt meg ...hát mondjuk alakul, de még nem győzött meg, a többi meg no comment egyelőre biggrin.gif Ja és persze a Thomas apját játszó pasi se rossz wink.gif sajnáltam volna , ha megmurdel sad.gif
3 felhasználónak tetszik: katie993, funny18, Domcicc
2011. szeptember 18. 10:28 #207
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Tegnap este én is megnéztem. Nem dobtam el az agyamat tőle, de azért nem volt rossz. Mondjuk lehet azért nem tetszett, mert szinte a teljes pilot cselekményét már tudni lehetett, de remélem a folytatás már jobb lesz és, ahogy nézem az 1x02 előzetesét, jobb részre számíthatunk, mint a premier volt. wink.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc, Adrianna
2011. szeptember 18. 12:28 #208
- törölt felhasználó -    
Én jó sorozatra számítottam, és hát az is. Még így annyira nem óriási kedvencem, de alakulgat, szimpatikus. A szereplőosztás is nagyon jó, Britt, Phoebe, Thomas.
Nos, mikor Cassie anyukájára rágyújtották a házat, nagyon meglepődtem, és felmerült bennem a kérdés ; miért? Mit tett? Majd a későbbiekben választ kaptam a kérdésemre. Mikor Cassie megtalálja a családi naplót, akkor van benne egy levél, neki címezve. Ott is meglepődtem, mert az anyja írta a levelet, és azt írta hogy mikor ezt olvassa Cassie, ő már nem él akkor. Egyébként Adam jobban illik Cassie-hoz, mint Diana-hoz. De Adam apja el is mondta, hogy ők egymásnak vannak teremtve. ( Adam & Cassie. )
Legszimpatikusabb karakter Cassie. Jó sorozatnak ígérkezik, bár még összesen egy részt láttam.
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, katie993
2011. szeptember 18. 13:55 #209
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
TSC és TVD promo HD w00t.gif wub.gif
18 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Twilight6, LULUPeas, niiikiii, Lolla, Domcicc, Rékakroki72, DisneyFans, DiscoDiva, Adrianna, Lady Suzy, pillecukor3, BunnyGirl, hailey19, WhiteRosee, rolllllleee, LoveNessa, Cintii
2011. szeptember 18. 13:58 #210
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Két kedvenc egy helyen w00t.gif
Klaus heart.gif Kár hogy kimaradt Thomas , Ian és Paul unsure.gif
de azért így sem rossz , köszi biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: LittleVampire, funny18, Adrianna, Rékakroki72, WhiteRosee
2011. szeptember 18. 14:03 #211
- törölt felhasználó -    
Az, hogy 3-adszorra nézem újra és újra, szerintem mindent elárul. biggrin.gif Nagyon imádom, és az a zene az elején... már most csengőhang. laugh.gif Nagyon eltalálták, a hangulatot és a nyitány is..10 pontos ok.gif
szereplőkből nem titok ki a kedvencem. Phoebe nagyon adta. blush.gif bár elsőre zabos voltam hogy nem övé a főszerep, most már nem hogy megbékéltem vele, de szerintem jobb is hogy nem Cassie-t játssza, mert nekem pont ő az, aki abszolúte nem szimpatikus. unsure.gif Lehet hogy Brit miatt, mert eddig nem nagyon tudtam hova tenni őt, de nem tehetségtelen, nem kizárt hogy megkedvelem. biggrin.gif Phoebsnek nagyobb kihívás Faye, és örülök hogy ilyen meggyőzőre sikeredett, igazi színésznő. heart.gif eddig rajta kívül még Nick szimpatikus bár nem sokat láttam belőle, és Adam karaktere sem rossz, és Diana is elmegy meg persze Melissa is nagyon helyesnek tűnik - ahhoz képest hogy ő sem egy szent. rolleyes.gif Én már várom a 2. részt, és ha ilyen erősen folytatják ezt a színvonalat, bele sem merek gondolni milyen sikerei lesznek a TSC nek... meghajolo.gif meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: LittleVampire, SmileyZ, Domcicc, DisneyFans
2011. szeptember 18. 14:55 #212
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Már a pilot is nagyon ott volt! Brittben nem csalódtam. Sejtettem, hogy egy olyan "tündi-bündi" karaktere lesz. rohog.gif De végül is ez jól áll neki. Phoebe rég a kedvencem, nem csalódtam benne. Thomast is ismerjük már, ő sem okozott csalódást. Kíváncsian várom a folytatást, és hogy a karaktereket jobban megismerjük.
Biztos vagyok benne, hogy a TSC-nek is lesz akkora sikere, mint a TVD-nek. biggrin.gif
Nálam ez a rész: 10/10 pontot ér! thumbsup.gif
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, funny18, LULUPeas, Domcicc, DisneyFans
2011. szeptember 18. 15:25 #213
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2011.09.18. 14:55)

Biztos vagyok benne, hogy a TSC-nek is lesz akkora sikere, mint a TVD-nek. biggrin.gif 
Nálam ez a rész: 10/10 pontot ér! thumbsup.gif

Olvasgatom a véleményeiteket és java részével teljesen egyetértek. benyaw93 veled is mert ha visszanézzük a promokat egytől-egyig lényegében megmutatták a pilot történéseit. smileeee.gif
Szerintem lehet akkora sikere mint a TVD-nek, hiszen a nézettségi adatok elég meggyőzőek. A TSC magasan a legnézettebb újonc a The CW-nél eddig, még úgy is, hogy a premier előtt már elérhető volt. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax, Domcicc, DisneyFans, benyaw93, Adrianna
2011. szeptember 18. 15:32 #214
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Én pénteken kezdtem el nézni,de csak most bírtam befejezni. rohog.gif
Nem csalódtam benne,megérte várni erre a sorozatra.
Sajnálom amit Cassie anyukájával történt,szörnyű halál...
Faye...kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle,nekem tuti ő lesz a kedvencem. wink.gif
Diana is szimpatikus,eddig őt bírom a legjobban.
Adam (Thomas) nagyon helyes srác.Kíváncsi vagyok hogy alakulnak majd Cassie és közte a dolgok.
Cassie remélem kicsit majd pörgetnek a karakterén,mert nem igazán bírom az ilyen ártatlan kislányokat. wink.gif
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, funny18, LULUPeas, Domcicc
2011. szeptember 18. 15:38 #215
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Bevallom én nem sok reményt fűztem ehhez a sorozathoz, kíváncsiságból azonban mégis megnéztem. De még szerencse! laugh.gif Annyira tetszik az egész történet, mindegyik karakter szimpatikus smileeee.gif Már most függő lettem és kíváncsian várom a következő részt biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, WhiteRosee
2011. szeptember 18. 20:39 #216
- törölt felhasználó -    
Nem tudom volt-e már, ha igen akkor bocsi, de itt 2. rész ismertető.

CASSIE PRÓBÁLJA ELKREÜLNI A BOSZORKÁNYSÁGOT, DE DIANÁNAK MÁS TERVEI VANNAK - Annak érdekében, hogy eltávolodjon a Körtől, Cassie egy normális léggkört szeretne ki alakítani magának Chance Harborban, és ezért összebarátkozik a nem-boszorkány Sally Matthews-zal (Logan Browning). Az erők elszabadulnak, s csak Diana lép közbe, hogy tegyenek ellene valamit. Faye nem hajlandó Dianára hallgatni, mert izgatott amiatt, hogy ekkora erő birtokosa, míg Melissa flörtől Nickkel, annak ellenére, hogy Faye figyelmeztette őt, hogy ne tegye. Eközben Adam magában vívja meg az érzéseit Cassie iránt, de a körülmények úgy adódnak, hogy Cassie-nek muszáj ezügyben döntenést hoznia. Gale Harold, Natasha Henstridge és Ashley Crow is feltűnik az epizódban.

Itt a 3. rész is:
ADAM FÉLTÉKENY, AMIKOR CASSIE MÁSSAL RANDIZIK A SULIBÁLBAN - Egy kedves Luke nevű srác (Zachary Abel) megkéri Cassie-t (Brittany Robertson), hogy tartson vele a sulibálba, és mivel a látja, hogy Adam (Thomas Dekker) együtt tölti az idejét Dianával (Shelley Hennig) a csónakházban, beleegyezik. Eközben Melissa (Jessica Parker Kennedy) lehetőséget lát a bálban, hogy közelebb férkőzhessen Nikchez (Louis Hunter). Dawn felfedez valakit a múltjában, egy Zachary (Dave Baez) nevű férfit, aki kérdéseket tesz fel Cassie-vel és a Körrel kapcsolatban, ezért megkéri Charles-t (Gale Harold), hogy tartsa rajta a szemét.

Majd a 4.:
CASSIE HELYREHOZ EGY HIBÁT AZ ANYJA MÚLTJÁBÓL - Cassie felkeresi az anyja egyik régi barátnőjét, Heather Barnes-t, s felfedezi, hogy katatón állapotban van a 16 évvel ezelőtti éjszakai tűz-baleset miatt. Bűnösnek érzi magát, hogy talán az anyja és a régebbi Kör tehet Heather mostani állapotáról, ezért Cassie elmondja Dianának, és azt akarja, hogy varázslattal segítsenek rajta. Diana nem hajlandó segíteni, de Faye nagyon lelkes, hogy újra használhatja az erejét - árért cserében.
5 felhasználónak tetszik: hana001, DisneyFans, niiikiii, Rékakroki72, WhiteRosee
2011. szeptember 18. 21:10 #217
simoleon
simoleon
új tag
 
StátuszStay Strong
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.14.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 133
Azonosító: 122786
Offline offline
Látom mindenkinek tetszett a sorozat! A második rész nagyon állat lesz! biggrin.gif thumbsup.gif w00t.gif
2011. szeptember 18. 21:31 #218
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Öhm, nem tudom, van-e értelme egyébként minden rész ismertetőjét beírni ide. Ezzel nem beszólni akarok vagy valami, csak lényegében még az ismertető is minősülhet spoilernek egyesek szemében, főleg, ha már a 3 résszel későbbit is beírja valaki. Ha be is írjuk ide, lehetne fehérrel inkább? blush.gif Ugyanúgy, ahogy a rendes spoilereknél.
Kezdünk sokan lenni a topikban és csak le szeretnék tisztázni 1-2 dolgot. Ha valaki nem tudná, akkor fehéríteni így kell: [color=white][/color] a kettő közé pedig a szöveg.
Ha interjús videókat illeszt be valaki, és van benne olyan rész, ami utal későbbi dolgokra, esetleg még nem látott jeleneteket vágnak bele, ott is tüntessük fel a Spoiler jelzést, félkövérrel.
Remélem nem túlzás ezt kérni. blush.gif Köszönöm a figyelmet biggrin.gif beer.gif
7 felhasználónak tetszik: funny18, benyaw93, wannascream, Boscorelli, Adrianna, Twilight6, WhiteRosee
2011. szeptember 18. 21:41 #219
- törölt felhasználó -    
Megnéztem a részt és megimádtam a sorozatot. Nem értettem, mit és miért tudják ezt annyian szeretni. De most rájöttem. Nagyon izgalmas sorozatnak nézünk elébe, számomra elég meggyőző volt az évadkezdő rész. Nagyából tudom már, hogy ki kicsoda és kik a kedvenceim is. heart.gif Most úgy vagyok vele, hogy alig várom a következő részt/részeket.
A kedvenc belőle Faye, egyszerűen imádom, de szerintem az is közrejátszott benne, hogy mindig a rosszakat választom. blush.gif
Egyetértek azokkal a véleményekkel, amik azt mondják, hogy Adam-nak és Cassie-nek kéne összejönni, az erdős résznél is jó lett volna látni egy csókot.


Domicc: Bocsánat, akkor ezeket mindenképpen észben tartom. blush.gif És a fehérjelzést is köszönöm, már rég meg akartam tudni, hogyan kell kifehéríteni. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. szeptember 18. 23:57 #220
- törölt felhasználó -    
kíváncsi vagyok mikor fog kiderülni, hogy diana faterja ölte meg cassie anyját. gondolom húzni fogják majd rendesen, meg tele lesz filler részekkel a sorozat. mindegy, kikapcsolódásnak jó lesz
37 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!