Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 07. 18:52 #701
Blackheart.com
Blackheart.com
yizhan - bjyxszd
 
Státuszliving my best fujoshi life ^.^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.04.
Hozzászólás: 3585
Csatolások: 1884
Azonosító: 42891
Offline offline
Öhhh... ahogy elnézem... csak én vagyok az egyetlen Malia rajongó?? ohmy.gif Ugghh... nem túl jók az esélyeim.. biggrin.gif
Hát, nem akarom a Stydia shippereknek elvenni a kedvüket, de több helyen is olvastam, h valszeg az inkább Stalia-kiss a trailerben. Igazából, nem is tudom, mit gondoljak... biggrin.gif De nyilván, majd kiderül valami! biggrin.gif Én minden esetre, bízom benne, h az ott inkább Stalia-kiss! biggrin.gif biggrin.gif

Amúgy új wolfer vagyok, kb két hét alatt zavartam le mindhárom évadot, és már az első résznél tudtam, h imádni fogom ezt a sorozatot! biggrin.gif
A kedvencem, egyértelműen Stiles! biggrin.gif Imádom minden mozzanatát, és jeleneteit, beszólásait, na és persze a szarkazmusát! wub.gif No, és persze Nogitsune-Stilest is imádtam! biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Dorci000, mikieger, marti27, N.k, Cintii
2014. június 07. 20:10 #702
- törölt felhasználó -    
Idézet (Blackheart.com @ 2014.06.07. 18:52)
Öhhh... ahogy elnézem... csak én vagyok az egyetlen Malia rajongó?? ohmy.gif Ugghh... nem túl jók az esélyeim.. biggrin.gif
Hát, nem akarom a Stydia shippereknek elvenni a kedvüket, de több helyen is olvastam, h valszeg az inkább Stalia-kiss a trailerben. Igazából, nem is tudom, mit gondoljak... biggrin.gif De nyilván, majd kiderül valami! biggrin.gif Én minden esetre, bízom benne, h az ott inkább Stalia-kiss! biggrin.gif biggrin.gif
Amúgy új wolfer vagyok, kb két hét alatt zavartam le mindhárom évadot, és már az első résznél tudtam, h imádni fogom ezt a sorozatot! biggrin.gif 
A kedvencem, egyértelműen Stiles! biggrin.gif Imádom minden mozzanatát, és jeleneteit, beszólásait, na és persze a szarkazmusát!  wub.gif No, és persze Nogitsune-Stilest is imádtam! biggrin.gif


Elég nagy az esély rá, hogy Malia az, de én azért reménykedem benne, hogy mégsem. Az érdekes az, hogy Shelley számomra egy végtelenül aranyos csajszinak tűnik és a The Secret Circle idején ő volt a kedvencem, de Malia számomra egyáltalán nem tűnik annak. Egyébként én szerelmi háromszögről is olvastam, de annak annyira nem örülnék, mert az Allison-Isaac-Scott háromszöget sem kezelték annyira jól szerintem.
Üdv közöttünk. Ha megnézzük szinte mindenkinek Stiles a legnagyobb kedvence, mert hihetetlenül jól felépített karakter az övé, ráadásul Dylan egy zseni. heart.gif
4 felhasználónak tetszik: Genevieve, Blackheart.com, Misuzu86, Cintii
2014. június 07. 20:20 #703
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Idézet (Blackheart.com @ 2014.06.07. 18:52)
Öhhh... ahogy elnézem... csak én vagyok az egyetlen Malia rajongó?? ohmy.gif Ugghh... nem túl jók az esélyeim.. biggrin.gif
Hát, nem akarom a Stydia shippereknek elvenni a kedvüket, de több helyen is olvastam, h valszeg az inkább Stalia-kiss a trailerben. Igazából, nem is tudom, mit gondoljak... biggrin.gif De nyilván, majd kiderül valami! biggrin.gif Én minden esetre, bízom benne, h az ott inkább Stalia-kiss! biggrin.gif biggrin.gif
Amúgy új wolfer vagyok, kb két hét alatt zavartam le mindhárom évadot, és már az első résznél tudtam, h imádni fogom ezt a sorozatot! biggrin.gif 
A kedvencem, egyértelműen Stiles! biggrin.gif Imádom minden mozzanatát, és jeleneteit, beszólásait, na és persze a szarkazmusát!  wub.gif No, és persze Nogitsune-Stilest is imádtam! biggrin.gif


Nem vagy egyedül! biggrin.gif
Amiket elmondtál érvényesek rám is.Így már ketten vagyunk rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Dorci000, Blackheart.com
2014. június 07. 20:34 #704
- törölt felhasználó -    
Idézet (Blackheart.com @ 2014.06.07. 18:52)
Öhhh... ahogy elnézem... csak én vagyok az egyetlen Malia rajongó?? ohmy.gif Ugghh... nem túl jók az esélyeim.. biggrin.gif
Hát, nem akarom a Stydia shippereknek elvenni a kedvüket, de több helyen is olvastam, h valszeg az inkább Stalia-kiss a trailerben. Igazából, nem is tudom, mit gondoljak... biggrin.gif De nyilván, majd kiderül valami! biggrin.gif Én minden esetre, bízom benne, h az ott inkább Stalia-kiss! biggrin.gif biggrin.gif
Amúgy új wolfer vagyok, kb két hét alatt zavartam le mindhárom évadot, és már az első résznél tudtam, h imádni fogom ezt a sorozatot! biggrin.gif 
A kedvencem, egyértelműen Stiles! biggrin.gif Imádom minden mozzanatát, és jeleneteit, beszólásait, na és persze a szarkazmusát!  wub.gif No, és persze Nogitsune-Stilest is imádtam! biggrin.gif


Stalia<3 én is, és már nagyon várom a következő évadod, ki sem bírom már azt a 19 napot,örökkévalóságnak tűnik,mellesleg Stiles mostmár nyugottan lehetne boldog Maliával,nem azért, de Lydia már csak barát szerintem,de mindegy már nagyon várom<333
2 felhasználónak tetszik: Dorci000, Blackheart.com
2014. június 07. 21:06 #705
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
1,5 perces előzetes. Lesz itt minden mint a búcsúban biggrin.gif



Amit sokan Stydianak akartak hinni, az Stalia lett tongue.gif amúgy az új szereplők eddig jók. Kiváncsi vagyok mit akar majd az a koponyás Garrettől. A többiek meg olyanok mint eddig. biggrin.gif Kate pedig bokkod.gif furesz.gif
8 felhasználónak tetszik: marti27, Galexa93, Dorci000, Genevieve, Blackheart.com, iannina, Alison Lerman, Cintii
2014. június 07. 21:11 #706
- törölt felhasználó -    
Idézet (mikieger @ 2014.06.07. 21:06)

Most nagyon izgatott vagyok, rendesen felcsigázott ez a kis előzetes w00t.gif Egyébként én is inkább "stalia" párti vagyok, stydiára 4 évad óta várunk, ezért nem fűzök hozzá reményt, valamint szerintem Lydia Jacksonnal volt az igazi. blush.gif + nagyon izgatott vagyok Colton Haynes miatt is, remélem nem csak flashbackben látjuk majd, hanem mondjuk 1 részben. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Dorci000, Alison Lerman
2014. június 08. 21:57 #707
- törölt felhasználó -    
Új promó, mostmár nagyobb blush.gif
8 felhasználónak tetszik: marti27, Galexa93, Genevieve, Average Girl, mikieger, Toxic, Blackheart.com, Alison Lerman
2014. június 09. 15:16 #708
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Én meg azt mondom, hogy most már jöhetne egy kis stydia reklamalo.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: rammievengeance, Genevieve, Misuzu86
2014. június 10. 18:25 #709
- törölt felhasználó -    
Egyetértek. beer.gif beer.gif

Idézet (Average Girl @ 2014.06.09. 15:16)
Én meg azt mondom, hogy most már jöhetne egy kis stydia  reklamalo.gif  rohog.gif
2014. június 16. 19:45 #710
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Végre megérkezett a hivatalos opening, itt megtudjátok nézni smileeee.gif Szerintem nagyon jó lett egyébként heart.gif
4 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, marti27, Genevieve, mikieger
2014. június 16. 20:11 #711
Blackheart.com
Blackheart.com
yizhan - bjyxszd
 
Státuszliving my best fujoshi life ^.^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.04.
Hozzászólás: 3585
Csatolások: 1884
Azonosító: 42891
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2014.06.16. 19:45)
Sziasztok! Végre megérkezett a hivatalos opening, itt megtudjátok nézni smileeee.gif Szerintem nagyon jó lett egyébként heart.gif


Ez valóban nagyon jó lett!!! smileeee.gif Nagyon reménykedtem, h Shelley is benne lesz!!! smileeee.gif Dylan jelenete pedig.. w00t.gif wub.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: mikieger, Misuzu86
2014. június 16. 20:16 #712
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2014.06.16. 19:45)
Sziasztok! Végre megérkezett a hivatalos opening. smileeee.gif Szerintem nagyon jó lett egyébként heart.gif


Nekem is nagyon tetszik, bár egy kicsit megerőltethették volna magukat, Tyler H. és Holland is kaphatott volna valami újat. Akkor Arden és Shelley főszereplőkké léptek elő az új évadban, amit nem is bánok annyira, hátha sikerül megkedvelnem Maliát. Alig várom már, hogy végre láthassam az új évadot, komoly elvonási tüneteim vannak. Tegnap még arra is rávetemedtem, hogy újranéztem pár részt, hogy felfrissítsem az emlékeimet.
4 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Genevieve, mikieger, Dorci000
2014. június 21. 11:58 #713
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
S4 Promoshoot HQ
7 felhasználónak tetszik: ekho97, Toxic, Genevieve, Blackheart.com, marti27, mikieger, Galexa93
2014. június 22. 11:51 #714
Blackheart.com
Blackheart.com
yizhan - bjyxszd
 
Státuszliving my best fujoshi life ^.^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.04.
Hozzászólás: 3585
Csatolások: 1884
Azonosító: 42891
Offline offline
Úristeeen... már csak EGY nap, és Teen Wolf!! w00t.gif w00t.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Misuzu86
2014. június 22. 14:52 #715
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2014.06.16. 19:45)
Sziasztok! Végre megérkezett a hivatalos opening, itt megtudjátok nézni smileeee.gif Szerintem nagyon jó lett egyébként heart.gif

Jó lett, bár szerintem az újak helyett berakhatták volna a szülőket, megérdemelnék annyira mint Malia vagy Kira... rolleyes.gif
2014. június 24. 16:34 #716
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Ez az évad már most sokkal jobban tetszik, mint az előző. Spoiler következik, szóval csak akkor olvassátok tovább, ha megnéztétek a részt.

Az első percben nekem nagyon furcsa volt, hogy Lydia és Stiles a semmi közepén valami tervről beszélget, és teljesen abba voltam, hogy majd most valami akció közepébe csöppennek bele, mint felmentősereg. Aztán minden kételyem elillant, mikor kiderült, hogy Dereket keresik.
Az új vadász család ígéretesnek tűnik, szerintem lesz még velük gond, de már alig várom. Tetszett, hogy egyből rávezették Scott-ot arra, hogy Kate él, és nem csak az utolsó előtti részben derül majd ki.
Egyébként ez a Stiles - Malia páros kezd szimpatikussá válni, annak ellenére, hogy örök Stydia fan vagyok. biggrin.gif
A vérjaguáros dolog érdekes, azt nem tudom, mi akart lenni az a csontkollekció, de vicces volt. rohog.gif
Pont azon agyaltam az utolsó 1-2 percben, hogy mi a nagy csavar, hol marad már az izgalmas függővég, amikor megláttam Dereket. Már az előző évadban is örültem volna, ha többet láthatunk a fiatal Hale srácokról, szóval én oda meg vissza vagyok, hogy ez történt.
Azért kíváncsi vagyok, mikor kapjuk vissza a mi morcos, nagydarab Derekünket. Várom a következő részt!


Szerk.: Azon meg is lepődtem, hogy nem láttak Dereket az openingben, féltem is, hogy mi van, utána meg néztem, hogy alul írták a további szereplőket, és Ian Nelson neve is ott díszeleg, de erre egyáltalán nem számítottam.
2 felhasználónak tetszik: mikieger, hayley4
2014. június 24. 17:21 #717
- törölt felhasználó -    
SPOILER:
Hát elképesztő volt ez a rész, az is biztos, és mindennek, de unalmasnak biztos nem nevezhető. Az eleje nekem sem volt tiszta, de aztán ahogy kiderült, hogy miért vannak ott Stilesék, már jó volt. Tetszett a Kira/Malia táncpáros, szerintem nagyon jók voltak együtt. Ez a mexikói vadászcsalád még tartogat meglepetéseket, a nőci egy csöppet hülye volt, de azért bírtam (a kínzós részeket természetesen nem biggrin.gif). Malia és Stiles, hát én nagyon bírom őket együtt, szerintem végre egy normális lányt találtak Stiles-nak, és milyen édes volt, amikor a rész vége fele mondta Stiles "hogy miért futottál el, és hogy ne csináld többé", erre meg Malia mondta hogy "nélküled soha nem mennék el" blush.gif #stalia Kira és Scott is nagyon édesek, Braeden meg mekkora forma volt már, hogy mondta hogy meg kellett volna csókolnia rohog.gif Braedenről annyit, hogy ugye az előzetesben látni valakit Derekkel és szerintem az ő lesz, de ez csak egy mellékes teóra, valamint én személy szerint örülnék nekik, hisz végre egy belevaló nem PSZIHOPATA lánnyal jönne össze Derek wink.gif Az a csont-ból felépült szörny ilyesztő, valamint a vérjaguárokról is kíváncsi vagyok hogy mit fogunk megtudni. Az pedig, hogy a régi Derek tért vissza sok meglepetést tartogat, de egyetértek hogy nekem is hiányzik Hoechlin. Mindent egybevetve szerintem egy nagyon ütős évadkezdő részt hoztak össze a készítők, erre vártam már régóta! heart.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, hayley4, rammievengeance, Dorci000
2014. június 24. 18:09 #718
- törölt felhasználó -    
4x01 - "The Dark Moon" stills
9 felhasználónak tetszik: mikieger, House Of Wax, marti27, Toxic, Blackheart.com, rammievengeance, Galexa93, Dorci000, alexahemingway
2014. június 24. 22:34 #719
- törölt felhasználó -    
Azt a mindenit, de brutál rész volt.
Megmondom őszintén kicsit félve ültem le, hogy megnézzem a részt, mert habár nem hiányzik Allison, azért mégis azt vártam, hogy érezni fogom a hiányát. Azonban azon kívül, hogy néha felemlegették egyáltalán nem hiányzott, sőt. Amikor elkezdődött a rész én sem különösen értettem, hogy akkor miért is vannak Mexikóban, de aztán gyorsan körvonalazódott. Ráadásul egy Stydia jelenettel nyitottunk, amivel konkrétan megvettek kilóra. Amikor beengedték őket, vártam, hogy akkor gyorsan történik valami, de a diszkóra speciel nem is számítottam. Gondoltam is, hogy biztos ide akartak jönni?
A vadászok ragaszkodása a "törvényeikhez" szinte biztos, hogy okoz még galibát. Ráadásul a nő nem normális. Először kinyírja az egyik emberét, hogy tesztelje Lydiát, majd áramot vezet Scottba, csak mert azt akarta, hogy ő találja ki, hogy Kate az emberük. Nem komálom, amikor pedig otthagyták, még meg is fenyegette őt. Scottot továbbra is gyengécskének érzem, mint alfa, de már látok nála is fejlődést.
A többiek meg a szívem csücskei. Stiles és Lydia, mint mindig hozta a formáját és iszonyat jó jeleneteik voltak, annak ellenére is, hogy Malia ott volt. Egyébként ezt nem is bánom, mert ők a kedvenceim, ráadásul a készítők rám cáfoltak, mert azt gondoltam, hogy ha Stalia együtt van, akkor nem lesz Stydia jelenet. Kira még mindig egy tünemény nehéz nem szeretni és a Scira páros még mindig iszonyatosan édes együtt. Malia, az én örök kérdőjelem. Egyszerűen még mindig nem sikerült megkedvelnem, bár tény, hogy most kifejezetten szimpatikus volt és rájöttem, hogy a legnagyobb problémám vele az elszigeteltsége. Ám Stiles és ő dolgoznak ezen és még néhány poénján is nevettem. Most már én is látom, hogy miért szeretik annyian a Stalia párost. Ők is aranyosak együtt, csak hát mégsem Stydia.
Braeden számomra egy olyan karakter, akit bármikor elő tudnak húzni a készítők, hogyha mást nem tudtak kitalálni a helyére, úgyhogy meg sem lepődtem, hogy ő jelent meg segítségként.
Ez az új szörnyeteg, ami "nem ember", hát hogy őszinte legyek nagyon para, legalábbis nekem. Sötétből jön elő, gyors és egyáltalán semmi jóra nem számítok velük kapcsolatban. Ráadásul, amikor abban az alagútban volt Scott és Braeden felállt a szőr a hátamon. Egy TW részen nem paráztam ennyire még, úgyhogy emelem kalapom, mert ez most nekem nagyot ütött. Ez is és a vége is. Nem is gondoltam, volna, hogy ilyennel ér véget a rész. Néztem is, hogy most miért bámulnak ennyire Derekre, erre ráközelítenek az arcára és a fiatal kori énje az. Dobtam egy hátast, de komolyan. Nem tudom, hogy fogom kibírni a következő részig. Sanszos, hogy még egy párszor megnézem. Úgy érzem ez az évad brutálisan jó lesz.
5 felhasználónak tetszik: hayley4, Genevieve, mikieger, rammievengeance, Blackheart.com
2014. június 24. 23:02 #720
xxxddd
xxxddd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.02.
Hozzászólás: 947
Csatolások: 561
Azonosító: 128694
Offline offline
Nagyon tetszett a rész, de nekem speciel hiányzik Allison. Azt meg nem tartom fernek, hogy rögtön Shelley és Arden is a főcímbe vannak, jó most ők lettek a fő attrakció és már benne vannak a 'falkában' és szeretem is őket csak ez nekem fura. Mondjuk az új részben a táncos részt imádtam w00t.gif
Meg az is zavar, hogy eddig Lydia tényleg Allisonnal legjobb barátnők is voltak és a lányok a sorozatban ők voltak, most meg hirtelen ösztrogén robbanás laugh.gif Félre értés ne essék, imádom, hogy női túlerő és mindenki badass csak az különlegesebb volt szerintem.
Na mindegy is, alig várom már hogy hétfő legyen megint... fura biggrin.gif vagy is igazából kedd vagy szerda, hogy meg tudjam nézni.
50 oldal 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!