Starity

Selena Gomez nem akar példakép lenni

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 18. 12:54 #21
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Mindjárt lerúgom, komolyan. Szánalmas. És értitek, még neki az a nehéz, hogy magyarul mondva ki nyalják a hátsó felét, meg az, hogy össze-vissze kell beszélnie. Jájj. Herótom van tőle. fear.gif
5 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Dzseen, Az egyetlen, miley-stars.gp, S. Klau
2011. június 18. 12:56 #22
Rékakroki72
Rékakroki72
these are the badlands
 
Státuszroses are red, violets are blue, you won’t find out who I am until season 92. -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 3910
Csatolások: 326
Azonosító: 124542
Offline offline
LittleVampire: egy véleményen vagyunk.
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 18. 12:58 #23
krisztiselena
krisztiselena
visszatérő vendég
 
StátuszSELENA GOMEZ 4EVER<3<3<3<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.20.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 151446
Offline offline
Selena szerintem nagyon jó példakép vagy sok gyerek felnéz rád és még ha bajban vagy rájuk számíthatsz amiért ők is számíthatnak rád. Én is tudom milyen rossz ha a szüleid elválnak. Nekem nem rég váltak el a szüleim és azóta sokkal nagyobb a feszültség körülöttem de biztos van rá megoldás hogy elmúljon csak még meg kell találni a megoldást. Mindenki hibázhat vagyis senki sem tökéletes.
2011. június 18. 13:00 #24
Esztíí6
Esztíí6
visszatérő vendég
 
StátuszMaybe when you’ve no reason to stay.. then it’s a good reason to go
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 208
Azonosító: 129417
Offline offline
Karina197
Próbálj meg minden nap ezer kérdésre válaszolni rohangálni ide-oda fotózás ez az... Szerintem nem sikerülne közben forgatás...Sok teher van a sztárok vállán nem csak elmennek egy koncertre és buliznak mint mi egy csomót készülnek rá. És most nem csak róla beszélek sajnálom h nem szereted Selenát de a többi sztárnak is nehéz és ezért is omlanak össze...sad.gif
2011. június 18. 13:02 #25
- törölt felhasználó -    
LittleVampire igazad van..
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 18. 13:03 #26
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Milyen nagy divat lett manapság ezt mondani. Érdekes, hogy most ezt mondja, egyébként meg folyton adja a jókislányt (de a lovakat azért rózsaszínre festeti, hiszen úgyis csak lovak, kinek fáj az, nem? dry.gif ). Engem nem zavar, hogy jókislánykodik, nem azért mondom, aki úgy próbálja fenntartani a figyelmet, hogy r.bancodik (májli és társai) azt sem tartom többre semmivel. Nem az alapján szeretek/utálok egy hírességet, mert r.bancos vagy jókislányos, hanem az alapján, hogy van-e tehetsége, igényes zenéi/filmjei, neadjisten' egy kis egyénisége. Mivel neki egyik sem adatott meg, ezért én sem gondolom úgy, hogy jó példakép lenne. De nem azért mert így meg úgy öltözik, vagy jókislány, vagy akármi, hanem mert nem gondolom, hogy jó példa egy olyasvalaki, aki annak ellenére híres, hogy nincsen semmi tehetsége. Nem ő az egyetlen, a "sztárvilág" manapság sajnos tele van ilyenekkel. Szerintem nem kell neveket sorolnom. Ha valaki úgy híres, hogy megdolgozott érte, hogy nem toltak minden a s.gge alá annak ellenére, hogy nagyon tehetséges, az már példakép. De nála ez pont fordítva van. És ő meg a hozzá hasonló tehetségtelen egyedek ma a sztárvilágban azt sugallják, hogy tök mindegy, hogy semmi tehetséged, csak legyen csinos arcocskád, nem árt egy-két befolyásos ismerős, rokon, akármi és máris sztár lehetsz. Nem tudsz énekelni? Gond egy szál se, majd feljavítják a hangodat. Koncerteken meg vagy playback, vagy az elvakukt rajongóid addigra már annyira imádni fognak, hogy úgyis elhitetik magukkal, hogy tudsz énekelni még akkoris, ha nyílt titok, hogy nem így van. Tegyünk még hozzá egy kis jóténykonykodást is, mert az ma oly divatos, hogy még több rajongót szerezzük és higgyék csak azt, hogy törődünk az emberekkel. Igaz, hogy nem így van, hogy nem szívből tesszük, de ezt nekik nem kell tudniuk. Annyira szomorú, hogy rengeteg tehetséges ember el van nyomva ezek miatt, csak mert nincs babaarca, vagy nem botrányos, vagy nincsenek befolyásos ismerősei. Miközben tömegével imádnak a fiatalok (igen, én is az vagyok, de nekem nem veszi be ezeket a gyomrom) olyan embereket, akik semmit nem tettek érte és nem érdemlik meg. Azért megnézem, hogy 3 év múlva hol lesz Selena, Miley, JB és a többi tehetségtelen tucatsztár. Várjunk csak...már tudom is. 3 év múlva a mostani nagy rajongók cikinek fogják találni és le fogják tagadni, hogy valaha ők ilyeneket szerettek. Lehet, hogy nem is azért, mert megjön az eszük/ízlésük, csak azért, mert akkorra már el fognak tűnni a süllyesztőben ezek a "sztárok" és jön az utánpótlás, lehetőleg minnél tehetségtelenebb emberekből. Akik igazán tehetségesek, azokra bizony 20-30-50-100 év múlva is emlékezni fognak, mégpedig annélkül, hogy bármilyen nemű botrányuk/hangfeljavításuk/befolyásos ismerősük lett volna. Ezt hívják tehetségnek, művészetnek és nem azt, amit ezek művelnek.
9 felhasználónak tetszik: LittleVampire, adry1415, pillecukor3, Az egyetlen, Holly Keller, szavy, Chels, Bogszics, S. Klau
2011. június 18. 13:06 #27
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Esztíí6 @ 2011.06.18. 13:00)
Karina197 
Próbálj meg minden nap ezer kérdésre válaszolni rohangálni ide-oda fotózás ez az... Szerintem nem sikerülne közben forgatás...Sok teher van a sztárok vállán nem csak elmennek egy koncertre és buliznak mint mi egy csomót készülnek rá. És most nem csak róla beszélek sajnálom h nem szereted Selenát de a többi sztárnak is nehéz és ezért is omlanak össze...sad.gif

Elhisszük, hogy nehéz. De össze-vissza hazudozni nem kellene. Értjük mi, hogy sztárnak lenni nem egy könnyű feladat, de ha nem lenne Selena ennyire álszent akkor egy árva szót nem szólnánk. Vannak Selenánál sokkal nagyobb sztárok pl. Johnny Depp. Az ő vállán sokkal nagyobb teher van, de nem panaszkodik. Ami a legfontosabb NEM HAZUDIK. pardon.gif
2011. június 18. 13:07 #28
friesian
friesian
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.04.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 0
Azonosító: 146591
Offline offline
Én nem értem akkor miért sztár hogy ha nem akar példakép lenni! mellow.gif
2011. június 18. 13:11 #29
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Lehet, hogy rossz volt a gyerekkora, de utálom, ha valaki sajnáltatja magát.. és ő most azt teszi.. -.-
2011. június 18. 13:12 #30
VanessaWolfe13
VanessaWolfe13
Goddess
 
StátuszFuckin' with a goddess and you get a little colder...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.18.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 58
Azonosító: 134978
Offline offline
Teljesen egyetértek veled janet7!!!
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. június 18. 13:13 #31
- törölt felhasználó -    
Ne is akarjon az lenni rohog.gif
Másrészt: Az ön sajnálattal semmire nem megy.. _nevet.gif
ugyan olyan kis csicska marad,mint eddig volt.. laugh.gif rohog.gif
2011. június 18. 13:13 #32
Potyidanon
Potyidanon
 
Státusz"Az elméd mindig legyen nyitott,de ne annyira,hogy kiessen az agyad!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.16.
Hozzászólás: 524
Csatolások: 0
Azonosító: 153097
Offline offline
@friesian Selena azt csinálja,amit szeret,és amihez ért.Nem csak azt mondta,hogy "sztár leszek",és sztár lett,egyszerűen olyan profi abban amit csinál,hogy azzá vált.Ettől függetlenül érezheti magát kellemetlenül abban a rakat sminkben,lehet számára fárasztó az interjúkra rohangálás,és nyugodtan vágyhat egy kis pihenésre,és arra,hogy pár napig csak a családjával legyen.
2011. június 18. 13:14 #33
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Egy sztár attól is sztár hogy példakép, és a nagy rajongói azért választották példaképnek mert őt szeretik a legjobban. És nem ő az egyetlen sztár akinek problémái vannak a vállán, sőt sok olyan is van akinek nagyobb terhet kell elviselnie, de érdekes módon egyik se panaszkodik.
2011. június 18. 13:14 #34
- törölt felhasználó -    
Egyet értek krisztisele-nával nekem tavaj váltak el a szüleim sokkal feszültebb vagyok idegesebb romlottak a jegyeim is ez nagy szívás az osztályoba sok barátomnak elváltak a szülei és én abba reménykettem hogy az enyémek nem fognak elválni de aztán meg történt a dolog és ezzelen nem tehetek semmit és senki nem tökéletes nem kell össze szindni Selenát és se nagyon csípem de nem szidom össze-
vissza
2011. június 18. 13:16 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (krisztiselena @ 2011.06.18. 12:58)
Selena szerintem nagyon jó példakép vagy sok gyerek felnéz rád és még ha bajban vagy rájuk számíthatsz amiért ők is számíthatnak rád. Én is tudom milyen rossz ha a szüleid elválnak. Nekem nem rég váltak el a szüleim és azóta sokkal nagyobb a feszültség körülöttem de biztos van rá megoldás hogy elmúljon csak még meg kell találni a megoldást. Mindenki hibázhat vagyis senki sem tökéletes.


Igen,jól írtad:"sok gyerek felnéz rá"( rohog.gif )
igaz,Selena sem tökéletes,még is mindenki annak mutatja cool.gif 110.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 18. 13:18 #36
mebjuty
mebjuty
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 440
Csatolások: 0
Azonosító: 145886
Offline offline
hat az en velemenyem a kovetkezo: nem kene ember peldakepe senkinek sem legyen smileeee.gif
mert mi nem azert szulettunk hogy egymast istenitsuk,es egymas peldakepei legyunk smileeee.gif
na de mindegy
mindenkinek van egy velemenye...es sajnalom Sel-t hogy rossz gyerekkora volt sad.gif
2011. június 18. 13:20 #37
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Szerintem sem egy 18 éves lány a legjobb példaképnek, bár nekem szimpatikus Selena.
2011. június 18. 13:21 #38
Nikee98
Nikee98
 
Státusz☆ ♥♥♥ ♡♡♡ ▶ happy ◀ ♡♡♡ ♥♥♥ ☆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.27.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 0
Azonosító: 130049
Offline offline
Erről már lecsúszott, hisz rengeteg embernej ő a példaképe...
2011. június 18. 13:21 #39
Nikee98
Nikee98
 
Státusz☆ ♥♥♥ ♡♡♡ ▶ happy ◀ ♡♡♡ ♥♥♥ ☆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.27.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 0
Azonosító: 130049
Offline offline
Remélem, ez nem egy újabb figyelemfelhívó cikk... :/
2011. június 18. 13:22 #40
Dzseen
Dzseen
visszatérő vendég
 
StátuszI wanna be Forever young.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.12.
Hozzászólás: 315
Csatolások: 14
Azonosító: 138527
Offline offline
Hű. Szegény. Milye fárasztó lehet a sminkszékben és a fodrászszékben ülni, majd interjút adni.Hogy is bírja ki?!
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok