Starity

Selena Gomez nem akar példakép lenni

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 18. 14:03 #81
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Rebeca. @ 2011.06.18. 14:01)
nemmindenki lehet jó dalíró. attól még szerethet énekelni szerintem. vagy lehet hogy én gondolom rosszul.  unsure.gif

Jobb lenne ha abbahagyná. Most komolyan, szelenának nincs jó hangja, úgy könnyű énekesnek lenni, hogy feljavítják a hangját. 110.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Bogszics
2011. június 18. 14:04 #82
Rebeca.
Rebeca.
visszatérő vendég
 
Státuszavataromat ne lopd, saját... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 197
Azonosító: 130661
Offline offline
Idézet (prézli @ 2011.06.18. 14:03)
Lehet, de egy énekesnőnek nem a saját érzelmeiről, gondolatairól kell énekelnie?


valószínűleg olyan dalokat választott, amik közel állnak az érzelmeihez, gondolataihoz, jelenlegi életéhez. számomra ezlenne a logikus. ha énekesnő lennék, és nemtudnék dalt írni, olyan számokat választanék, amik nekem tetszenek, és áttudom őket érezni, a magaménak tudom őket érezni.
2011. június 18. 14:05 #83
Rebeca.
Rebeca.
visszatérő vendég
 
Státuszavataromat ne lopd, saját... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 197
Azonosító: 130661
Offline offline
Idézet (Twilight6 @ 2011.06.18. 14:03)
Jobb lenne ha abbahagyná. Most komolyan, szelenának nincs jó hangja, úgy könnyű énekesnek lenni, hogy feljavítják a hangját.  110.gif


na ezeket a hozzászólásokat szeretem megint. most nemazért, ha (szerinted) nemtud énekelni, attól még nemis énekelhet? mert neked nemtetszik? ha én nemtudok táncolni, attól még ne is menjek bulizni, mert másoknak nemtetszik ahogy táncolok? 110.gif
2011. június 18. 14:06 #84
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Twilight6 @ 2011.06.18. 14:03)
Jobb lenne ha abbahagyná. Most komolyan, szelenának nincs jó hangja, úgy könnyű énekesnek lenni, hogy feljavítják a hangját.  110.gif

Pontosan. Ennyi erővel én is lehetnék énekes. Feljavítanák a hangomat, és ennyi. Csak én nem akarok hülyét csinálni magamból. De ha Selenának ez megéri, akkor Hajrá! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Twilight6
2011. június 18. 14:07 #85
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Rebeca. @ 2011.06.18. 14:05)
na ezeket a hozzászólásokat szeretem megint. most nemazért, ha (szerinted) nemtud énekelni, attól még nemis énekelhet? mert neked nemtetszik? ha én nemtudok táncolni, attól még ne is menjek bulizni, mert másoknak nemtetszik ahogy táncolok?  110.gif

Tőlem énekeljen annyit amennyit akar, de akkor legalább ne javítsák fel a hangját, hogy jobbnak tűnjön. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 18. 14:08 #86
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1762
Csatolások: 26526
Azonosító: 121080
Offline offline
Hát én nagyon nem tudom sajnálni azért mert több órán keresztül sminkelik mielőtt interjúkat ad. Ez a szakma ezzel jár, ha ezt nehezen viseli el, akkor talán rossz helyen pályát választott...
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 18. 14:09 #87
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8039
Csatolások: 25762
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (Rebeca. @ 2011.06.18. 14:04)
valószínűleg olyan dalokat választott, amik közel állnak az érzelmeihez, gondolataihoz, jelenlegi életéhez. számomra ezlenne a logikus. ha énekesnő lennék, és nemtudnék dalt írni, olyan számokat választanék, amik nekem tetszenek, és áttudom őket érezni, a magaménak tudom őket érezni.

Oké, de egy dalszerző honnan tudhatná, hogy Selena hogy érez? Mondjuk megmondja valakinek, hogy én most arról szeretnék énekelni, hogy szakítok a pasimmal. És erre megírják neki. De ez számomra akkor is nonszensz, mert mégsem a saját szavaival van leírva mindez. Mondjuk itt van a Whiplash dal, amit Britney ír az albumára, de aztán valamilyen okból nem került fel rá, és Selenának lett passzolva. Most mi annak az esélye, hogy Britney és Selena is ugyanazokat a helyzeteket élte át? Nekem kissé illogikus, hogy egy Britney és egy Selena ugyanarról énekeljen mellow.gif
2011. június 18. 14:10 #88
Rebeca.
Rebeca.
visszatérő vendég
 
Státuszavataromat ne lopd, saját... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 197
Azonosító: 130661
Offline offline
Idézet (Twilight6 @ 2011.06.18. 14:07)
Tőlem énekeljen annyit amennyit akar, de akkor legalább ne javítsák fel a hangját, hogy jobbnak tűnjön.  dry.gif


és most ezért is Selenát kell hibáztatni? nemhiszem hogy rajta múlna hogy feljavítják-e a hangját. amúgymeg szerintem nemkell sokat javítani rajta, már azok után a videók után gondolom ezt, ahol akusztikusan énekel. azért annyira nem borzasztó mint ti azt gondoljátok. smileeee.gif
2011. június 18. 14:13 #89
Rebeca.
Rebeca.
visszatérő vendég
 
Státuszavataromat ne lopd, saját... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 197
Azonosító: 130661
Offline offline
Idézet (prézli @ 2011.06.18. 14:09)
Oké, de egy dalszerző honnan tudhatná, hogy Selena hogy érez? Mondjuk megmondja valakinek, hogy én most arról szeretnék énekelni, hogy szakítok a pasimmal. És erre megírják neki. De ez számomra akkor is nonszensz, mert mégsem a saját szavaival van leírva mindez. Mondjuk itt van a Whiplash dal, amit Britney ír az albumára, de aztán valamilyen okból nem került fel rá, és Selenának lett passzolva. Most mi annak az esélye, hogy Britney és Selena is ugyanazokat a helyzeteket élte át? Nekem kissé illogikátlan, hogy egy Britney és egy Selena ugyanarról énekeljen  mellow.gif


lehet, hogy igazad van, de még mindig jobb, mintha írna egy borzalmas dalt. biztosvagyok benne, hogy nemugyanazokat érzik ők ketten, de gondolom valami csak megfogta Selenát a dalban, ha ezt választotta. lehet nem azért mert érzelmileg teljesen közel áll hozzá, hanem mert tetszik neki a dal, szívesen táncolna rá amint meghallja, vagy ilyesmi. bár nem ismerem se őt, se az album készítésének körülményeit, de szerintem ez lenne logikus.
2011. június 18. 14:13 #90
- törölt felhasználó -    
Nem egy összetett személyiség, akinek egy énekes a példaképe. Abszolút nem bántásból mondom ezt, csak ha már mindenképp példaképet választanék, minimum szüleimmel kezdeném, nem azzal akinek meghallgathatom ugyan a számait, de semmilyen belső tulajdonságát, értékét nem ismerem. Hiába nyilatkozik két percenként, az felszínes, irányított. Na ennyi, jöhet az offenzíva biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Boscorelli, miley-stars.gp
2011. június 18. 14:16 #91
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rebeca. @ 2011.06.18. 14:10)
és most ezért is Selenát kell hibáztatni? nemhiszem hogy rajta múlna hogy feljavítják-e a hangját. amúgymeg szerintem nemkell sokat javítani rajta, már azok után a videók után gondolom ezt, ahol akusztikusan énekel. azért annyira nem borzasztó mint ti azt gondoljátok. smileeee.gif


Nem, sajnos még annál is borzasztóbb rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: prézli
2011. június 18. 14:17 #92
Rebeca.
Rebeca.
visszatérő vendég
 
Státuszavataromat ne lopd, saját... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 197
Azonosító: 130661
Offline offline
Idézet (num1Kolosszus @ 2011.06.18. 14:16)
Nem, sajnos még annál is borzasztóbb  rohog.gif


jó, lehet rajta nevetni, de ő legalább aztcsinálja amit szeret. és nekem például tetszik a hangja, meg a dalai is. szerintem egyáltalán nem borzasztó. mindenkinek más tetszik, és mindenkinek mást jelent a zene. és ezen nemakarok többet vitatkozni. smileeee.gif
2011. június 18. 14:20 #93
MilR
MilR
visszatérő vendég
 
Státuszszavazz ha korábban nem szavaztam rád akk visszakapod csak írd meg vhova hozzám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.23.
Hozzászólás: 140
Csatolások: 4
Azonosító: 135131
Offline offline
Selnek igaza van!
2011. június 18. 14:20 #94
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
"Selena Gomez nem akar példakép lenni"

- Ezt csak egyféle módon érheti el, abbahagyja a filmezést meg a kornyikálást - visszavonul és eltűnik a köztudatbaól ...
6 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Mary Westmacott, LittleVampire, janet7, miley-stars.gp, Bogszics
2011. június 18. 14:30 #95
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rebeca. @ 2011.06.18. 14:17)
jó, lehet rajta nevetni, de ő legalább aztcsinálja amit szeret. és nekem például tetszik a hangja, meg a dalai is. szerintem egyáltalán nem borzasztó. mindenkinek más tetszik, és mindenkinek mást jelent a zene. és ezen nemakarok többet vitatkozni. smileeee.gif


Persze, és az is relatív, ki mit nevez zenének. Én nem nevezném ezt annak...
1 felhasználónak tetszik: miley-stars.gp
2011. június 18. 14:32 #96
brigi0528
brigi0528
 
StátuszMonster.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 527
Csatolások: 3
Azonosító: 130147
Offline offline
senkise tökéletes..
2011. június 18. 14:53 #97
- törölt felhasználó -    
Sohasem mondtam, hogy példakép szeretnék lenni – nyilatkozta Selena a E!-nek. – Ember vagyok, és közel sem tökéletes."
Ezek alapján úgy gondolom, Selena nincs tisztában a "példakép" fogalmával. dry.gif Egy példakép nem azért példakép, mert tökéletes, hiszen ez lehetetlen. Teljesen relatív, hogy ki kinek az életformáját, viselkedését stb. tartja példaértékűnek.
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, miley-stars.gp
2011. június 18. 14:55 #98
Az egyetlen
Az egyetlen
★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺
 
StátuszEgy idézettel nem magyarázhatod meg a világ hibás működését.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 0
Azonosító: 152355
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2011.06.18. 13:03)
Milyen nagy divat lett manapság ezt mondani. Érdekes, hogy most ezt mondja, egyébként meg folyton adja a jókislányt (de a lovakat azért rózsaszínre festeti, hiszen úgyis csak lovak, kinek fáj az, nem? dry.gif ). Engem nem zavar, hogy jókislánykodik, nem azért mondom, aki úgy próbálja fenntartani a figyelmet, hogy r.bancodik (májli és társai) azt sem tartom többre semmivel. Nem az alapján szeretek/utálok egy hírességet, mert r.bancos vagy jókislányos, hanem az alapján, hogy van-e tehetsége, igényes zenéi/filmjei, neadjisten' egy kis egyénisége. Mivel neki egyik sem adatott meg, ezért én sem gondolom úgy, hogy jó példakép lenne. De nem azért mert így meg úgy öltözik, vagy jókislány, vagy akármi, hanem mert nem gondolom, hogy jó példa egy olyasvalaki, aki annak ellenére híres, hogy nincsen semmi tehetsége. Nem ő az egyetlen, a "sztárvilág" manapság sajnos tele van ilyenekkel. Szerintem nem kell neveket sorolnom. Ha valaki úgy híres, hogy megdolgozott érte, hogy nem toltak minden a s.gge alá annak ellenére, hogy nagyon tehetséges, az már példakép. De nála ez pont fordítva van. És ő meg a hozzá hasonló tehetségtelen egyedek ma a sztárvilágban azt sugallják, hogy tök mindegy, hogy semmi tehetséged, csak legyen csinos arcocskád, nem árt egy-két befolyásos ismerős, rokon, akármi és máris sztár lehetsz. Nem tudsz énekelni? Gond egy szál se, majd feljavítják a hangodat. Koncerteken meg vagy playback, vagy az elvakukt rajongóid addigra már annyira imádni fognak, hogy úgyis elhitetik magukkal, hogy tudsz énekelni még akkoris, ha nyílt titok, hogy nem így van. Tegyünk még hozzá egy kis jóténykonykodást is, mert az ma oly divatos, hogy még több rajongót szerezzük és higgyék csak azt, hogy törődünk az emberekkel. Igaz, hogy nem így van, hogy nem szívből tesszük, de ezt nekik nem kell tudniuk. Annyira szomorú, hogy rengeteg tehetséges ember el van nyomva ezek miatt, csak mert nincs babaarca, vagy nem botrányos, vagy nincsenek befolyásos ismerősei. Miközben tömegével imádnak a fiatalok (igen, én is az vagyok, de nekem nem veszi be ezeket a gyomrom) olyan embereket, akik semmit nem tettek érte és nem érdemlik meg. Azért megnézem, hogy 3 év múlva hol lesz Selena, Miley, JB és a többi tehetségtelen tucatsztár. Várjunk csak...már tudom is. 3 év múlva a mostani nagy rajongók cikinek fogják találni és le fogják tagadni, hogy valaha ők ilyeneket szerettek. Lehet, hogy nem is azért, mert megjön az eszük/ízlésük, csak azért, mert akkorra már el fognak tűnni a süllyesztőben ezek a "sztárok" és jön az utánpótlás, lehetőleg minnél tehetségtelenebb emberekből. Akik igazán tehetségesek, azokra bizony 20-30-50-100 év múlva is emlékezni fognak, mégpedig annélkül, hogy bármilyen nemű botrányuk/hangfeljavításuk/befolyásos ismerősük lett volna. Ezt hívják tehetségnek, művészetnek és nem azt, amit ezek művelnek.



Bocsi,hogy ezt "előre hozom" és nem írok saját véleményt,de szerintem ezzel mindent leírtál,és mindenben egyetértek!
meghajolo.gif

(Igaz,én szeretem Demi Lovatot,de nem a disney sz*rságok miatt,hanem neki tényleg van hangja,és szimpatikus)
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. június 18. 14:55 #99
- törölt felhasználó -    
Számomra sosem lesz az. Értem, énekeljen, de ne javítsák már ki a hamis hangokat belőle. Mint ahogy ő is mondta, senki sem tökéletes, nem értem Szelinát miért tartja mindenki annak dry.gif
És az egész Dizni bagázzsal így van. Manapság - mint ahogy az előttem szólók is írták - a Dizni mindent a sztárjaik segge alá tol - bocsánat a kifejezésért - és ezért nevezik a Dizniseket csinált sztároknak.
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 18. 15:01 #100
- törölt felhasználó -    
Nekem nem lesz példakép, főleg nem egy diznis. Erről ennyit.
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok