Starity

Vampire Knight / Vampire Knight Guilty

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 02. 22:38 #1
- törölt felhasználó -    
A Studio Deen készítette el a sorozat 26 epizódos anime adaptációját Szajama Kijoko rendezésében. Több, a hangoskönyvben is halható szeijú (japán szinkronszínész) kölcsönözte a hangját a szereplőknek az animében. Japánban 2008. április 8-ától július 1-ig vetítette az első sorozatot a TV Tokyo, majd az esti órákban több másik japán csatorna is leadta az ismétléseket. A második évadot Vampire Knight Guilty címmel vetítette le szintén a TV Tokyo 2008. október 7. és december 30. között. Az Egyesült Államokban a Viz Media vetítette az animét, a DVD-ket is ő adja ki 2010. július 20-a óta.
Az anime sorozatainak openingje alatt az On/Off együttes dalai szólnak. Az első alatt a Futacu no Kodó to Akai Cumi (ふたつの鼓動と赤い罪?) halható, a második alatt pedig a Rondo-Rinne (輪廻 -ロンド?). Az endingek alatt pedig Vakesima Kanon dalai szólnak, az első alatt a Still Doll, a második alatt pedig a Szuna no Osiro (砂のお城?). Az aláfestő zenéket Takefumi Haketa szerezte.

Történet: A Cross Akadémia egy elit bentlakásos iskola, melynek igazgatója Kaien Cross/Kaien Kurosu. Az iskolának van két tagozata: nappali és esti. Az első az általános tagozat, ahova normális diákok járnak, az esti tagozatra pedig a nagyon okos és szép diákok. A két tagozat tanulói csak akkor találkozhatnak, amikor teremcsere van, ugyanis az iskola termeit felváltva használják. Yuki Cross/Yuki Kurosu (Kaien fogadott lánya) és Kiryu Zero munkája nem mindennapi, hiszen őrzőként dolgoznak a suliban. Nekik az a feladatuk, hogy az esti tagozatot megvédjék a nappali tagozat heves zaklatásaitól (ez alatt azt értem, hogy a szerelmi és rajongói rohamoktól). Azonban van egy másik feladatuk is... titokban kell tartaniuk az esti tagozat sötét titkát a nappali tagozat elől. Ez a titok nem más, mint hogy az esti tagozat valamennyi tanulója vámpír. Azonban nem csak ez az egy titok van az iskolában...

forrás: wikipédia, animeaddicts.hu
7 felhasználónak tetszik: anna21, LittleVampire, twilightgirl0910, boszikaa97, elena21, olsenfan.., Minimanó94
2011. augusztus 02. 22:51 #2
- törölt felhasználó -    
Nem gondoltam volna hogy egyszer végre egy ilyen topikot látok de kifejezetten örülök neki.Habár igazából még nem láttam de annyi videót,jelenetet,képet és egyéb érdekességet tekintettem meg hogy olyan mintha legalább a felét megnéztem volna laugh.gif
Akit a leginkább szeretek benne az Zero de amúgy majdnem mindenkit kedvelek,az egyetlen akit nem az Kaname.Mondjuk hozzá kell tennem,Yuki sem annyira szívem csücske.Amúgy érdekes története van,ha egyszer sikerül magam rávennem hogy belekezdjek a tervezett animékbe akkor ez is köztük lesz.
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, twilightgirl0910, DiscoDiva
2011. augusztus 02. 22:58 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.02. 22:51)
Nem gondoltam volna hogy egyszer végre egy ilyen topikot látok de kifejezetten örülök neki.Habár igazából még nem láttam de annyi videót,jelenetet,képet és egyéb érdekességet tekintettem meg hogy olyan mintha legalább a felét megnéztem volna laugh.gif 
Akit a leginkább szeretek benne az Zero de amúgy majdnem mindenkit kedvelek,az egyetlen akit nem az Kaname.Mondjuk hozzá kell tennem,Yuki sem annyira szívem csücske.Amúgy érdekes története van,ha egyszer sikerül magam rávennem hogy belekezdjek a tervezett animékbe akkor ez is köztük lesz.


Ha holnap nem kezded el, akkor rád küldöm Kanamét, hogy változtasson át. rohog.gif De amúgy fel nem érem ésszel, hogy miért nem szereted őt. Pedig ő olyan... wub.gif Én pont Zerót nem szeretem annyira. Túl hűvös.
2011. augusztus 03. 14:06 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.02. 22:58)
Ha holnap nem kezded el, akkor rád küldöm Kanamét, hogy változtasson át. rohog.gif De amúgy fel nem érem ésszel, hogy miért nem szereted őt. Pedig ő olyan... wub.gif Én pont Zerót nem szeretem annyira. Túl hűvös.

Igazából szerintem azzal okolható leginkább hogy ugyebár mindketten Yuki kezére pályáznak.És aki az egyik oldalon áll,az logikusan a másikat utálja.Na és tekintve hogy én Zero-t szeretem így sejthető hogy akkor kinek vagyok az ellendrukkere.Nekem inkább Kaname tűnik olyan hűvösnek,nem szimpatikus laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 03. 14:12 #5
- törölt felhasználó -    
Kedvenc animém. meghajolo.gif Még tavaly mondta barátnőm, hogy nézzem meg, és egyszerűen nem bírtam abbahagyni. Én személy szerint Zerónak szurkoltam. Vagyis még mindig szurkolok, mert ugye a manga még mindig tart.
Van is pár fancuccom: egy nyakláncom, amin Zero tetoválásának a mintája van, egy medálom, amin maga Zero van és egy kulcstartóm, amin szintén Zero jele van, csak ez nem olyan kidolgozott, mint az, amit elsőnek említettem. rohog.gif Ezeket még valamelyik conon vettem.
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire, twilightgirl0910
2011. augusztus 03. 15:50 #6
- törölt felhasználó -    
Látom, akkor egyedül vagyok a Kaname imádatommal. rohog.gif Kell róla egy nyaklánc. w00t.gif biggrin.gif
2011. augusztus 03. 15:50 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 15:50)
Látom, akkor egyedül vagyok a Kaname imádatommal. rohog.gif Kell róla egy nyaklánc. w00t.gif  biggrin.gif

Nem egészen,van 1 ismerősöm aki szintén nézi,és ő viszont Kanamét szereti
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. augusztus 03. 16:22 #8
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Dancsy. meghajolo.gif Köszönöm, hogy létrehoztad ezt a topikot. Be kell valljam mindig is utáltam az animékat, de Dancsy (thunderbird) és Dóra (Clairy) megszeretették velem. Az első anime amit megnéztem a Full Moon Wo Sagashite, a második a Vampire Knight volt. Igaz a VK-nál még csak az 1. évad végnél tartok, de beleszerettem. Kíváncsian várom mi lesz Yuki&Kaname párossal, Zero-val. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 03. 18:05 #9
- törölt felhasználó -    
Petíció a 3. évadért. Írjátok alá, ha akartok 3. évadot! Már 42180-an vagyunk, ami még bőven nem elég!

Idézet (LittleVampire @ 2011.08.03. 16:22)
Dancsy.  meghajolo.gif Köszönöm, hogy létrehoztad ezt a topikot. Be kell valljam mindig is utáltam az animékat, de Dancsy (thunderbird) és Dóra (Clairy) megszeretették velem. Az első anime amit megnéztem a Full Moon Wo Sagashite, a második a Vampire Knight volt. Igaz a VK-nál még csak az 1. évad végnél tartok, de beleszerettem. Kíváncsian várom mi lesz Yuki&Kaname párossal, Zero-val.  blush.gif

Hajni! w00t.gif Tudtam, hogy nem hagyod szó nélkül a topikot. rohog.gif
Hú, a 13. rész nagyot ütött, ha megnézed, a végén neked is leesik az állad! ohmy.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 03. 19:25 #10
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 18:05)
Petíció a 3. évadért. Írjátok alá, ha akartok 3. évadot! Már 42180-an vagyunk, ami még bőven nem elég!
Hajni! w00t.gif Tudtam, hogy nem hagyod szó nélkül a topikot. rohog.gif 
Hú, a 13. rész nagyot ütött, ha megnézed, a végén neked is leesik az állad! ohmy.gif  biggrin.gif

Na, most már 42181-en vagyunk. Majd Facebook-on és Twitteren is az ismerőseimnek mondom, hogy iratkozzanak fel. wink.gif
Nos, nem tudom honnan tudtad, hogy nem fogok szó nélkül átsuhanni ezen a topikon. rohog.gif
Most belekezdek egy darálásba, ma szerintem már megtudom nézni az első évadot. Talán (megkockáztatom) a 2. évadba is bele tudok kezdeni. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 03. 20:06 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.03. 19:25)
Na, most már 42181-en vagyunk. Majd Facebook-on és Twitteren is az ismerőseimnek mondom, hogy iratkozzanak fel.  wink.gif 
Nos, nem tudom honnan tudtad, hogy nem fogok szó nélkül átsuhanni ezen a topikon.  rohog.gif 
Most belekezdek egy darálásba, ma szerintem már megtudom nézni az első évadot. Talán (megkockáztatom) a 2. évadba is bele tudok kezdeni.  biggrin.gif


Jó lenne, ha bele tudnál kezdeni a Guilty-be is. 2. évad 1. rész vége... wub.gif (Yuki & Zero air_kiss.gif)
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 03. 21:19 #12
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 20:06)
Jó lenne, ha bele tudnál kezdeni a Guilty-be is. 2. évad 1. rész vége... wub.gif (Yuki & Zero air_kiss.gif)

Hmm. Yuki&Zero páros? Nem lehet olyan rossz, bár eddig TeamKaname vagyok, főleg az 1x07 (remélem jó epizódszámot mondtam) visszatekintős részben. Az annyira édes volt, amikor a kicsi Yuki megöleli Kaname-t..Na, nem áradozok itt többet. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 03. 21:26 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.03. 21:19)
Hmm. Yuki&Zero páros? Nem lehet olyan rossz, bár eddig TeamKaname vagyok, főleg az 1x07 (remélem jó epizódszámot mondtam) visszatekintős részben. Az annyira édes volt, amikor a kicsi Yuki megöleli Kaname-t..Na, nem áradozok itt többet.  blush.gif


Jaj, én azon vaj-halmazállapotúvá lettem. rohog.gif rolleyes.gif
És még egy Team Kaname! yahoo.gif Örülök, hogy a megfelelő oldalon állsz. spiteful.gif Nyugodtan áradozz, senkit nem zavar. biggrin.gif
De nyugi, Zeróval (még) nem jönnek össze. Az a jelenet, amit mondtam, nem volt nagy valami. Nézd meg kép formájában a Kedvenc képem, most című topikban.
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 03. 21:33 #14
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 21:26)
Jaj, én azon vaj-halmazállapotúvá lettem. rohog.gif  rolleyes.gif 
És még egy Team Kaname! yahoo.gif Örülök, hogy a megfelelő oldalon állsz. spiteful.gif Nyugodtan áradozz, senkit nem zavar. biggrin.gif
De nyugi, Zeróval (még) nem jönnek össze. Az a jelenet, amit mondtam, nem volt nagy valami. Nézd meg kép formájában a Kedvenc képem, most című topikban.

Az Yuki lenne? Alig ismertem meg, hosszú haj. És nem az a kedves nézése van neki, hanem olyan vad. Nem mondom, hogy gonosz, de már nem az a jó kislány. Most van összefüggés a cím (Guilty/Bűnös) és Yuki között? Yuki rossz kislány lesz? spiteful.gif Mondjuk engem nem zavarna.. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 03. 22:00 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.03. 21:33)
Az Yuki lenne? Alig ismertem meg, hosszú haj. És nem az a kedves nézése van neki, hanem olyan vad. Nem mondom, hogy gonosz, de már nem az a jó kislány. Most van összefüggés a cím (Guilty/Bűnös) és Yuki között? Yuki rossz kislány lesz? spiteful.gif Mondjuk engem nem zavarna..  wink.gif


Nem a Kanamés képre gondoltam (wáá wub.gif), hanem a másikra. rohog.gif Merthogy arról volt szó, hogy Zeróval mi történt 2x01 részben...
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 03. 22:14 #16
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 22:00)
Nem a Kanamés képre gondoltam (wáá wub.gif), hanem a másikra. rohog.gif Merthogy arról volt szó, hogy Zeróval mi történt 2x01 részben...

Tudom, de az a kép tényleg semmi volt, így nem volt hozzáfűzni valóm. laugh.gif Az 1. (Kanamés) képről kezdtem el hablatyolni. wink.gif Amin Yuki&Kaname elég közel állnak egymáshoz. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 03. 22:24 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.03. 21:33)
Az Yuki lenne? Alig ismertem meg, hosszú haj. És nem az a kedves nézése van neki, hanem olyan vad. Nem mondom, hogy gonosz, de már nem az a jó kislány. Most van összefüggés a cím (Guilty/Bűnös) és Yuki között? Yuki rossz kislány lesz? spiteful.gif Mondjuk engem nem zavarna..  wink.gif

A mi világunkban tényleg bűnnek számítana az a dolog, ami majd ki fog derülni a második évad végén. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. augusztus 03. 22:38 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.08.03. 22:24)
A mi világunkban tényleg bűnnek számítana az a dolog, ami majd ki fog derülni a második évad végén. rohog.gif


Áh, ne akarj már ilyen kíváncsivá tenni! reklamalo.gif rohog.gif
De el se tudom képzelni, hogy mi lehet az. Csak nem Yuki teherbe esik? _nevet.gif (Na jó, nehogy elmondd...)
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 03. 22:40 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 22:38)
Áh, ne akarj már ilyen kíváncsivá tenni! reklamalo.gif rohog.gif
De el se tudom képzelni, hogy mi lehet az. Csak nem Yuki teherbe esik? _nevet.gif (Na jó, nehogy elmondd...)

Pedig direkt az volt a célom. rolleyes.gif
Nyugi, nem mondom el. Mindenkinek át kell élnie azt, amikor kiderülnek a dolgok. Én pár percig csak pislogtam magam elé. unsure.gif
Egyébként én japán hanggal és magyar felirattal néztem. Pár hete beletekintettem a szinkronosba, de valamiért nem jöttek be. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 03. 22:41 #20
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 22:38)
Áh, ne akarj már ilyen kíváncsivá tenni! reklamalo.gif rohog.gif
De el se tudom képzelni, hogy mi lehet az. Csak nem Yuki teherbe esik? _nevet.gif (Na jó, nehogy elmondd...)

Ez volt a legelső gondolatod? acute.gif No, Dancsy, nem csalódtam benned. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!