Starity

Vampire Knight / Vampire Knight Guilty

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 03. 22:43 #21
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2011.08.03. 22:40)
Pedig direkt az volt a célom. rolleyes.gif
Nyugi, nem mondom el. Mindenkinek át kell élnie azt, amikor kiderülnek a dolgok. Én pár percig csak pislogtam magam elé. unsure.gif 
Egyébként én japán hanggal és magyar felirattal néztem. Pár hete beletekintettem a szinkronosba, de valamiért nem jöttek be. pardon.gif

Mondjuk eredeti hangon minden jobb, bár most az a kivételes alkalom adódott, hogy szinkronosan nézem. Eddig majdnem minden sorozatot angolul, illetve franciául néztem meg. A másik, hogy a magyar fordítok akkora ökörségeket tudnak csinálni.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 03. 22:46 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.03. 22:41)
Ez volt a legelső gondolatod? acute.gif No, Dancsy, nem csalódtam benned.  rohog.gif

És akkor a sorozat átcsap Terhes tinikbe. rohog.gif
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.03. 22:43)
Mondjuk eredeti hangon minden jobb, bár most az a kivételes alkalom adódott, hogy szinkronosan nézem. Eddig majdnem minden sorozatot angolul, illetve franciául néztem meg. A másik, hogy a magyar fordítok akkora ökörségeket tudnak csinálni.

Nem olyan borzalmas a szinkron. De nekem valamiért hiányzott Zero hűvös hangja. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. augusztus 03. 22:47 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.08.03. 22:40)
Pedig direkt az volt a célom. rolleyes.gif
Nyugi, nem mondom el. Mindenkinek át kell élnie azt, amikor kiderülnek a dolgok. Én pár percig csak pislogtam magam elé. unsure.gif 
Egyébként én japán hanggal és magyar felirattal néztem. Pár hete beletekintettem a szinkronosba, de valamiért nem jöttek be. pardon.gif

Én is szeretek meglepődni, mikor fény derül valamire. Semmilyen sorozatról nem szoktam spoilereket olvasni...
Én egyébként fordítva vagyok ezzel. Belekukkantottam az eredetibe, és szörnyű. rohog.gif Legalábbis nekem így kényelmetlen, nem vagyok hozzászokva a nyelvhez. Ráadásul a legjobb szinkronszínészek vannak benne összeválogatva, Kaname hangja, Dolmány Attila (South Park, Kyle rohog.gif) például egyik kedvencem.

Idézet (LittleVampire @ 2011.08.03. 22:41)
Ez volt a legelső gondolatod? acute.gif No, Dancsy, nem csalódtam benned.  rohog.gif

Te már ismersz, mint a rossz pénzt. rohog.gif

Idézet (nOmiee @ 2011.08.03. 22:46)

Nem olyan borzalmas a szinkron. De nekem valamiért hiányzott Zero hűvös hangja. rolleyes.gif

Nekem Hamvas Dani hangjával is elég hűvös az egész kisugárzása. Engem ez valahogy nem vonz, nem túl szimpatikus a srác. Viszont mikor magában gondolkodik, és kicsit előtörnek az érzelmei, akkor már mindjárt másabb.
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 03. 22:52 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 22:47)
Én is szeretek meglepődni, mikor fény derül valamire. Semmilyen sorozatról nem szoktam spoilereket olvasni...
Én egyébként fordítva vagyok ezzel. Belekukkantottam az eredetibe, és szörnyű. rohog.gif Legalábbis nekem így kényelmetlen, nem vagyok hozzászokva a nyelvhez. Ráadásul a legjobb szinkronszínészek vannak benne összeválogatva, Kaname hangja, Dolmány Attila (South Park, Kyle rohog.gif) például egyik kedvencem.

Hát igen, aki nem szereti a japán nyelvet, annak nem fog tetszeni. Az elején én se kedveltem, de mivel sok animét néztem felirattal, így hozzászoktam. Aztán már úgy voltam vele, hogy inkább nézem eredetiben. smileeee.gif
Amúgy evett már valaki Aido-féle csokisropit? Az egyik conon árultak, és eszméletlen finom - nem csodálom, hogy mindig azt rágcsálja. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. augusztus 03. 22:56 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.08.03. 22:52)
Hát igen, aki nem szereti a japán nyelvet, annak nem fog tetszeni. Az elején én se kedveltem, de mivel sok animét néztem felirattal, így hozzászoktam. Aztán már úgy voltam vele, hogy inkább nézem eredetiben. smileeee.gif
Amúgy evett már valaki Aido-féle csokisropit? Az egyik conon árultak, és eszméletlen finom - nem csodálom, hogy mindig azt rágcsálja. rohog.gif


Nagyon tetszik a japán, nem erről van szó, de akkor is fura... Igazából semmit nem is nézek eredetiben, ha van hozzá szinkron. laugh.gif
Hú, hát még nem volt hozzá szerencsém. rohog.gif Érdekes lehet. De ha már itt tartunk, én mindenkit a keresztnevén emlegetek, és a Hanabusa valahogy jobban is hangzik, mint az Aido. biggrin.gif Ja, kivétel Ichijo, őt így szoktam meg. Második kedvenc a vámpírok közül. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 03. 22:59 #26
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 22:47)
Én is szeretek meglepődni, mikor fény derül valamire. Semmilyen sorozatról nem szoktam spoilereket olvasni...
Én egyébként fordítva vagyok ezzel. Belekukkantottam az eredetibe, és szörnyű. rohog.gif Legalábbis nekem így kényelmetlen, nem vagyok hozzászokva a nyelvhez. Ráadásul a legjobb szinkronszínészek vannak benne összeválogatva, Kaname hangja, Dolmány Attila (South Park, Kyle rohog.gif) például egyik kedvencem.
Te már ismersz, mint a rossz pénzt. rohog.gif

Én szinkronosan csak néha a Dr. House c. sorozatot, de azt is nagyon ritkán. Mondjuk ott fantasztikus a szinkron, meg az Ace Ventura c. filmben is jó Jim Carrey hangja. Témához visszatérve: Én néztem már török sorozatot magyar felirattal, és nem zavart, pedig egy szót nem tudok törökül. Japánt is néztem már eredeti nyelven, azt egy ideig szoknom kellett, de végülis megbarátoztam vele.
És Dancsy, bizony jobban ismerlek, mint azt hinnéd! spiteful.gif és kiváncsiam várom a Vampire Knight fanfic-edet. meghajolo.gif

Idézet

És akkor a sorozat átcsap Terhes tinikbe.  rohog.gif

MTV majd biztosan sugározza. laugh.gif Amúgy ki az apa? unsure.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 03. 22:59 #27
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4802
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Jajj Vampire Knight. w00t.gif Még nOmiee te ajánlottad, és elkezdtem nézni, és hát ma már a kedvencem. Bár még nem végeztem vele, mert egyszer valamiért leálltam vele, és hát azóta nem néztem. De most jó, hogy eszembe juttattátok, holnap neki is állok. Amúgy én is már a második évad felénél tartottam. És én is Team Zero vagyok. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. augusztus 03. 23:01 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 22:56)
Nagyon tetszik a japán, nem erről van szó, de akkor is fura... Igazából semmit nem is nézek eredetiben, ha van hozzá szinkron. laugh.gif
Hú, hát még nem volt hozzá szerencsém. rohog.gif Érdekes lehet. De ha már itt tartunk, én mindenkit a keresztnevén emlegetek, és a Hanabusa valahogy jobban is hangzik, mint az Aido. biggrin.gif Ja, kivétel Ichijo, őt így szoktam meg. Második kedvenc a vámpírok közül. heart.gif

Ízlések és pofonok. rolleyes.gif
Nekem ő valamiért nem szimpatikus. Vagyis kedves meg minden, de a második éved végén tesz valamit, ami nem igazán nyerte el a tetszésemet (csak hogy ne spoilerezzek). unsure.gif
Idézet
MTV majd biztosan sugározza. laugh.gif Amúgy ki az apa? unsure.gif rohog.gif

Természetesen Zero. tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 03. 23:01 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.03. 22:59)

MTV majd biztosan sugározza.  laugh.gif  Amúgy ki az apa? unsure.gif  rohog.gif

Hát Kaname, ki más? wub2.gif

Idézet (nOmiee @ 2011.08.03. 23:01)
Ízlések és pofonok. rolleyes.gif
Nekem ő valamiért nem szimpatikus. Vagyis kedves meg minden, de a második éved végén tesz valamit, ami nem igazán nyerte el a tetszésemet (csak hogy ne spoilerezzek). unsure.gif

Nem baj, amíg nem tudom meg, hogy mit, addig imádom. laugh.gif És poénos, hogy olyan, mintha Harry Potter lenne a hangja. rohog.gif
2011. augusztus 03. 23:05 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 23:01)
Nem baj, amíg nem tudom meg, hogy mit, addig imádom. laugh.gif És poénos, hogy olyan, mintha Harry Potter lenne a hangja. rohog.gif

Na, holnapután meghallgatom. rohog.gif
Idézet
Jajj Vampire Knight. w00t.gif Még nOmiee te ajánlottad, és elkezdtem nézni, és hát ma már a kedvencem. Bár még nem végeztem vele, mert egyszer valamiért leálltam vele, és hát azóta nem néztem. De most jó, hogy eszembe juttattátok, holnap neki is állok. Amúgy én is már a második évad felénél tartottam. És én is Team Zero vagyok. rohog.gif

Én ajánlottam? Mikor? think.gif Nem rémlik.
Már eszembe jutott. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, twilightgirl0910
2011. augusztus 03. 23:06 #31
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4802
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 23:01)
Hát Kaname, ki más? wub2.gif

Azt hittem csak a tvájlájtban lehet vámpír az apuka. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 03. 23:06 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.08.03. 23:05)
Na, holnapután meghallgatom. rohog.gif


Vagyis rosszul fogalmaztam. Nem csak olyan, hanem ugyanaz a hangja. laugh.gif Gacsal Ádám heart.gif
Most mondanám, hogy a Power Rangers Mystic Force-ban hallottam először, de az már nagyon OFF lenne. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 03. 23:07 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (twilightgirl0910 @ 2011.08.03. 23:06)
Azt hittem csak a tvájlájtban lehet vámpír az apuka.  rohog.gif

Kaname szülei is vámpírok voltak. unsure.gif
Idézet
Vagyis rosszul fogalmaztam. Nem csak olyan, hanem ugyanaz a hangja. rohog.gif Gacsal Ádám heart.gif

Akkor jól eltaláltad. laugh.gif Majd pénteken meghallgatom a hangokat, nem mindenkiét hallottam még.
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, twilightgirl0910, LittleVampire
2011. augusztus 03. 23:08 #34
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (twilightgirl0910 @ 2011.08.03. 22:59)
Jajj Vampire Knight. w00t.gif  Még nOmiee te ajánlottad, és elkezdtem nézni, és hát ma már a kedvencem. Bár még nem végeztem vele, mert egyszer valamiért leálltam vele, és hát azóta nem néztem. De most jó, hogy eszembe juttattátok, holnap neki is állok. Amúgy én is már a második évad felénél tartottam. És én is Team Zero vagyok.  rohog.gif

Mennyi TeamZero. Alig vagyunk TeamKaname-sok. Bár szerintem ez az anime eredetileg a Kaname&Yuki párosra hajaz, de mégis több a Zero imádó. biggrin.gif

Idézet
Természetesen Zero.

Idézet
Hát Kaname, ki más? 

Most akkor a kölök valami mutáns? Két apja van neki? ohmy.gif laugh.gif Nem rossz, nem rossz. Tetszik. cool.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, twilightgirl0910
2011. augusztus 03. 23:09 #35
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4802
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2011.08.03. 23:07)
Kaname szülei is vámpírok voltak. unsure.gif

Hoppá, erre ráhibáztam. Mentségemre legyen, hogy már rég láttam a részeket. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 03. 23:11 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.03. 23:08)
Mennyi TeamZero. Alig vagyunk TeamKaname-sok. Bár szerintem ez az anime eredetileg a Kaname&Yuki párosra hajaz, de mégis több a Zero imádó. biggrin.gif 
Most akkor a kölök valami mutáns? Két apja van neki?  ohmy.gif  laugh.gif Nem rossz, nem rossz. Tetszik. cool.gif


Szerintem nem hajaz semmire. Lehet, hogy Kanamét régebb óta ismeri, de attól még Zero is nagyon közel áll hozzá. Nagy dilemma. biggrin.gif
Figyelj, szerintem az a legjobb megoldás, ha klónozzuk Yukit, és akkor mindkettőnek lesz egy Yukija. rohog.gif Különben még összevesznek szegény lányon, és kettétépik. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, twilightgirl0910
2011. augusztus 03. 23:14 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.03. 23:08)
Mennyi TeamZero. Alig vagyunk TeamKaname-sok. Bár szerintem ez az anime eredetileg a Kaname&Yuki párosra hajaz, de mégis több a Zero imádó. biggrin.gif

Szerintem nem rájuk hajaz, egyszerűen csak úgy kezdődik, hogy Yuki vonzalmat érez Kaname iránt (és persze ez fordítva is igaz). A mangát olvasva sem éreztem azt, hogy Kaname felé gördülnének a dolgok. Szerencsére mind a két srácnak voltak jó és rossz pillanatai is, egyikőjük sem volt elnyomva. angel2.gif
Idézet
Most akkor a kölök valami mutáns? Két apja van neki?  ohmy.gif  laugh.gif Nem rossz, nem rossz. Tetszik. cool.gif

De jó dolga lesz annak a gyereknek. cool.gif
Idézet
Figyelj, szerintem az a legjobb megoldás, ha klónozzuk Yukit, és akkor mindkettőnek lesz egy Yukija. rohog.gif

Akkor már Zerót és Kanamét is párszor, hogy mindenkinek legyen egy. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire, twilightgirl0910
2011. augusztus 03. 23:16 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.08.03. 23:14)
Szerintem nem rájuk hajaz, egyszerűen csak úgy kezdődik, hogy Yuki vonzalmat érez Kaname iránt (és persze ez fordítva is igaz). A mangát olvasva sem éreztem azt, hogy Kaname felé gördülnének a dolgok.


Én is szívesen elolvasnám. Hol szerezted be?
Tesóm azt mondta, hogy a mangát fordítva kell olvasni, tehát a könyv hátuljáról kezdődik. Érdekes.. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 03. 23:18 #39
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Nekem nincs kifejezett kedvencem benne, én minden szereplőt egyformán szeretek. smileeee.gif
2011. augusztus 03. 23:20 #40
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2011.08.03. 23:14)
Szerintem nem rájuk hajaz, egyszerűen csak úgy kezdődik, hogy Yuki vonzalmat érez Kaname iránt (és persze ez fordítva is igaz). A mangát olvasva sem éreztem azt, hogy Kaname felé gördülnének a dolgok. Szerencsére mind a két srácnak voltak jó és rossz pillanatai is, egyikőjük sem volt elnyomva. angel2.gif
De jó dolga lesz annak a gyereknek. cool.gif

Akkor csak én gondoltam/gondolom rosszul. pardon.gif Lehet, hogy a következőkben másként fogom látni.

Idézet
Akkor már Zerót és Kanamét is párszor, hogy mindenkinek legyen egy. smileeee.gif

dance.gif Stipi-stopi az egyik Kaname klón.

Idézet

Szerintem nem hajaz semmire. Lehet, hogy Kanamét régebb óta ismeri, de attól még Zero is nagyon közel áll hozzá. Nagy dilemma. 
Figyelj, szerintem az a legjobb megoldás, ha klónozzuk Yukit, és akkor mindkettőnek lesz egy Yukija.  Különben még összevesznek szegény lányon, és kettétépik.

Na ott aztán folyna a vér. Szerintem Kaname és Zero szívesen felnyalná a földről. Szerintem még pénzt sem kérnének érte. A legjobb; takarítókat sem kellene hívatni. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, twilightgirl0910
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!