Starity

Vampire Knight / Vampire Knight Guilty

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 03. 23:20 #41
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 23:16)
Én is szívesen elolvasnám. Hol szerezted be? 
Tesóm azt mondta, hogy a mangát fordítva kell olvasni, tehát a könyv hátuljáról kezdődik. Érdekes.. rohog.gif

A barátnőm vette meg, és elkértem tőle az elsőt. Sajnos még csak egy van lefordítva, így azóta nem kaptam újabb adagot. Viszont az interneten is lehet olvasni, ha rákeresel, biztosan megtalálod. smileeee.gif Szívesen rákeresnék én is, de lassan mennem kell, szóval ezt a nemes feladatot rád hagyom. rohog.gif
Igen, elég érdekes. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire, twilightgirl0910, elena21
2011. augusztus 03. 23:24 #42
- törölt felhasználó -    
Stipi-stopi a másik Kaname-klón. laugh.gif (Limitált kiadás, több nem készül. biggrin.gif)

Idézet (nOmiee @ 2011.08.03. 23:20)
A barátnőm vette meg, és elkértem tőle az elsőt. Sajnos még csak egy manga van lefordítva, így azóta nem kaptam újabb adagot. Viszont az interneten is lehet olvasni, ha rákeresel biztosan megtalálod. smileeee.gif Szívesen rákeresnék én is, de lassan mennem kell, szóval ezt a nemes feladatot rád hagyom. rohog.gif
Igen, elég érdekes. laugh.gif

Hát remélem, van angol verzió a neten, mert akkor biztosan elolvasom majd. happy.gif Köszi a tippet, hülye fejemmel ez eszembe se jutott. laugh.gif

Most már én is megyek, holnap korán kelek (alkotom itt a rímeket rohog.gif). Sziasztok, jó vámpírkodást a továbbiakban is! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, twilightgirl0910
2011. augusztus 03. 23:28 #43
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 23:24)
Stipi-stopi a másik Kaname-klón. laugh.gif (Limitált kiadás, több nem készül. biggrin.gif)
Hát remélem, van angol verzió a neten, mert akkor biztosan elolvasom majd. happy.gif Köszi a tippet, hülye fejemmel ez eszembe se jutott. laugh.gif 
Most már én is megyek, holnap korán kelek (alkotom itt a rímeket rohog.gif). Sziasztok, jó vámpírkodást a továbbiakban is! biggrin.gif

Még jó, hogy mi lestoppoltuk Dancsy. wub3.gif Álmodj szépeket, lehetőleg Kaname is kapjon szerepet az álmodban. laugh.gif Szia, Dancsy. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 03. 23:29 #44
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.03. 23:28)
Még jó, hogy mi lestoppoltuk Dancsy. wub3.gif Álmodj szépeket, lehetőleg Kaname is kapjon szerepet az álmodbanlaugh.gif Szia, Dancsy. smileeee.gif

Na, az nem lenne rossz. spiteful.gif
Ki akartam lesni, hogy írtok-e még valamit, de most már tényleg megyek. biggrin.gif Sziasztok! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, twilightgirl0910
2011. augusztus 03. 23:32 #45
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4802
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.03. 23:24)
Stipi-stopi a másik Kaname-klón. laugh.gif (Limitált kiadás, több nem készül. biggrin.gif)
Hát remélem, van angol verzió a neten, mert akkor biztosan elolvasom majd. happy.gif Köszi a tippet, hülye fejemmel ez eszembe se jutott. laugh.gif 
Most már én is megyek, holnap korán kelek (alkotom itt a rímeket rohog.gif). Sziasztok, jó vámpírkodást a továbbiakban is! biggrin.gif

Hát én találtam egy ilyent. Itt elvileg valahogy elő lehet rendelni rá. Azt hiszem majd én is megrendelem, csak előbb lebeszélem anyuékkal. laugh.gif
Hoppá, ez lehet mégsem fog összejönni, Ezt írja: Olyan kiadvány is van a rendelésedben, ami épp nem elérhető (a címe sárgával van szedve). Az ilyen rendelést csak akkor postázzuk, amikor az összes általad rendelt kiadványból van raktáron. Ez eltarthat egy ideg, ezért ha a többi cuccot szeretnéd hamarabb megkapni, rendeld őket külön!
Tehát ez azt jelenti, nem, hogy jelenleg nincs a raktáron, de ha lesz elküldik? think.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 04. 11:52 #46
- törölt felhasználó -    
Hát én elolvastam az összes hozzászólást és jót nevettem rajtatok laugh.gif érdekes hogy arra senki se gondol hogy zero vámpírvadász is.ez eléggé megnehezíti a dolgokat. am én a vampire knight-nak az utsó részét láttam a giulitynek pedig az összeset. majd valamikor megnézem az 1. évadot is wink.gif remélem lesz még folytatása mert utálom az ilyen befejezéseket sad.gif smileeee.gif am én nagyon szeretek minden szereplőt wub.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, twilightgirl0910
2011. augusztus 04. 11:57 #47
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (selenagirl97 @ 2011.08.04. 11:52)
Hát én elolvastam az összes hozzászólást és jót nevettem rajtatok ]laugh.gif érdekes hogy arra senki se gondol hogy zero vámpírvadász is.ez eléggé megnehezíti a dolgokat. am én a vampire knight-nak az utsó részét láttam a giulitynek pedig az összeset. majd valamikor megnézem az 1. évadot is wink.gif remélem lesz még folytatása mert utálom az ilyen befejezéseket sad.gif  smileeee.gif am én nagyon szeretek minden szereplőt wub.gif

Abban egyetértünk, hogy én is utálom az olyan befejezéseket, ami igazából nincs lezárva...Mondjuk, még reménykedhetünk, hogy lesz folytatása... wink.gif
2011. augusztus 04. 12:43 #48
- törölt felhasználó -    
Nekem egyébként 1 ismerősöm már végignézte,ő is folyamatosan ajánlgatja szóval rá fogom már lassan szánni magam.Ezenkívül a másik barátnőm kedvéért meg kell nézzem a Kuroshitsuji-t és tervben van az Ouran High School Host Club és a Bokura Ga Ita is,szóval lesz elég dolgom.
Viszont úgy látom sok a Zero párti,nem vagyok egyedül szerencsére rohog.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, twilightgirl0910
2011. augusztus 04. 14:10 #49
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4802
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Na találtam még egy helyet, ahol meg lehet rendelni az első könyvet, vagyis az van odaírva, hogy képregény, de gondolom ugyan az. Nem igazán értek a mangákhoz pardon.gif
Na szóval itt lenne. És most 15%-kal olcsóbb minden, szóval még meg is éri. Én azt hiszem meg is rendelem. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 04. 14:30 #50
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (twilightgirl0910 @ 2011.08.04. 14:10)
Na találtam még egy helyet, ahol meg lehet rendelni az első könyvet, vagyis az van odaírva, hogy képregény, de gondolom ugyan az. Nem igazán értek a mangákhoz pardon.gif
Na szóval itt lenne. És most 15%-kal olcsóbb minden, szóval még meg is éri. Én azt hiszem meg is rendelem.  laugh.gif

Szerintem jól tudod, és, ha az emlékeim nem csalnak a manga tulajdonképpen a japán képregény elnevezése. Szóval egyre megy a kettő. Meg a manga készítőket "mangáknak" nevezik. wink.gif
Idézet
Nekem egyébként 1 ismerősöm már végignézte,ő is folyamatosan ajánlgatja szóval rá fogom már lassan szánni magam.Ezenkívül a másik barátnőm kedvéért meg kell nézzem a Kuroshitsuji-t és tervben van az Ouran High School Host Club és a Bokura Ga Ita is,szóval lesz elég dolgom.
Viszont úgy látom sok a Zero párti,nem vagyok egyedül szerencsére 

Nem vagy egyedül. Ebben a topikban az emberek 80% Zero párti. Én meg Dancsy meg a csekély 20%-ba tartozunk, a Kaname pártiakhoz. rolleyes.gif Amúgy én is szeretem Zero-t, de nekem túl rideg. beer.gif Kaname meg túlfűtött szenvedéllyel tud szeretni, és ez megőrjít. Kaname sztárolása véget ért.

Amúgy nagyon felhúztam magam. Komolyan mondom.
Felmegyek Youtube-ra, nézek első évados videókat, és valamelyik b*zi kommentelő azt írja ki, hogy Kaname Yuki testvére. Én meg mondom mi a..? Nem tudom igaz-e, de ha igen, akkor nem ilyen körülmények között akartam megtudni. Szeretem a Spoilert, de nem az ilyen erősségűt..
2 felhasználónak tetszik: twilightgirl0910, thunderbird
2011. augusztus 04. 14:40 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.04. 14:30)

Amúgy nagyon felhúztam magam. Komolyan mondom. 
Felmegyek Youtube-ra, nézek első évados videókat, és valamelyik b*zi kommentelő azt írja ki, hogy Kaname Yuki testvére. Én meg mondom mi a..? Nem tudom igaz-e, de ha igen, akkor nem ilyen körülmények között akartam megtudni. Szeretem a Spoilert, de nem az ilyen erősségűt..

Pedig ez így van.A szüleik is rokonságban álltak egymással,ismerősömtől tudom hogy ők is testvérek voltak.
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 04. 14:50 #52
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.04. 14:40)
Pedig ez így van.A szüleik is rokonságban álltak egymással,ismerősömtől tudom hogy ők is testvérek voltak.

Atyesz gatyesz! Mi lesz még itt! ohmy.gif Akkor lehetséges, hogy oda a Kaname&Yuki páros... cray.gif
2011. augusztus 04. 14:54 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.04. 14:50)
Atyesz gatyesz! Mi lesz még itt!  ohmy.gif   Akkor lehetséges, hogy oda a Kaname&Yuki páros... cray.gif 

Az biztos hogy ez erős akadály lehet ennél a párosnál.
2011. augusztus 04. 15:09 #54
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.04. 14:54)
Az biztos hogy ez erős akadály lehet ennél a párosnál.

Majd meglátjátok, majd meglátjátok... rolleyes.gif Az biztos, hogy ez a szmájli tökéletesen illik az akkori reakciómra: ooo.gif
3 felhasználónak tetszik: twilightgirl0910, LittleVampire, boszikaa97
2011. augusztus 04. 15:13 #55
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4802
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2011.08.04. 15:09)
Majd meglátjátok, majd meglátjátok... rolleyes.gif Az biztos, hogy ez a szmájli tökéletesen illik az akkori reakciómra: ooo.gif

Én pont annál a résznél tartok. rohog.gif Igen, az én reakciómat is körülbelül ez a szmájli fejezi ki. Ma eddig még csak 4 részt néztem meg, de még az is lehet, hogy estig befejezem az egész évadot, ha ilyen gyorsasággal haladok. Amúgy nézeti magát vagy nem tudom. Nem bírom abbahagyni. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. augusztus 04. 15:21 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (twilightgirl0910 @ 2011.08.04. 15:13)
Én pont annál a résznél tartok. rohog.gif Igen, az én reakciómat is körülbelül ez a szmájli fejezi ki. Ma eddig még csak 4 részt néztem meg, de még az is lehet, hogy estig befejezem az egész évadot, ha ilyen gyorsasággal haladok. Amúgy nézeti magát vagy nem tudom. Nem bírom abbahagynirohog.gif

Ez a Zero már csak ilyen. smileeee.gif
Egyébként másnak is szimpatikus volt az első évad "réme", Shizuka? unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: twilightgirl0910, LittleVampire, thunderbird
2011. augusztus 04. 15:40 #57
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4802
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2011.08.04. 15:21)
Ez a Zero már csak ilyen. smileeee.gif
Egyébként másnak is szimpatikus volt az első évad "réme", Shizuka? unsure.gif

Shizuka? Azt hiszem az első évadot is újra kell néznem. think.gif De valami rémlik. Ha a hosszú fehér hajú nőre gondolsz, akkor nekem nem volt a legszimpatikusabb. rohog.gif
2011. augusztus 04. 15:43 #58
- törölt felhasználó -    
Idézet (twilightgirl0910 @ 2011.08.04. 15:40)
Shizuka?  Azt hiszem az első évadot is újra kell néznem. think.gif De valami rémlik. Ha a hosszú fehér hajú nőre gondolsz, akkor nekem nem volt a legszimpatikusabb. rohog.gif

Shizuka az konkrétan ő: Katt
2011. augusztus 04. 15:47 #59
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4802
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.04. 15:43)
Shizuka az konkrétan ő: Katt

Nekem nem jelenik meg, és most komolyan ezt írja ki: Ez a probléma sokszor a letiltott vagy visszautasított sütik miatt jelentkezik. Ez érdekes. rohog.gif
2011. augusztus 04. 15:51 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (twilightgirl0910 @ 2011.08.04. 15:47)
Nekem nem jelenik meg, és most komolyan ezt írja ki: Ez a probléma sokszor a letiltott vagy visszautasított sütik miatt jelentkezik. Ez érdekes.  rohog.gif

Na ez jó..de hosszú,fehér haja van,ha így beugrik _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: twilightgirl0910
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!