Starity

Vampire Knight / Vampire Knight Guilty

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 06. 22:12 #81
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.06. 19:36)
Hali! happy.gif
Gondoltam, itt is "reklámozom" a VK-s fanficemet. laugh.gif Még csak az első rész van fent, és nem is lesz túl megszokott, hiszen Zero, Yuuki és Kaname nem mondhatóak túlzottan főszereplőknek...
http://vampireknightfanfic.blogol.hu/

Bocs az offért, de olyan a hajad, mint Christina Grimmie-nek. biggrin.gif Egyébként tetszik. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, elena21
2011. augusztus 06. 22:14 #82
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.08.06. 22:12)
Bocs az offért, de olyan a hajad, mint Christina Grimmie-nek. biggrin.gif Egyébként tetszik. smileeee.gif


Valójában egyáltalán nem így nézek ki, csak a zöld szem stimmel. rohog.gif Ez az, ahogy ki akarok nézni. laugh.gif

OFF vége
2011. augusztus 06. 22:20 #83
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.06. 22:14)
Valójában egyáltalán nem így nézek ki, csak a zöld szem stimmel. rohog.gif Ez az, ahogy ki akarok nézni. laugh.gif 
OFF vége

Nekem az ötös és az egyes kép tetszett. secret.gif
Jó, most már tényleg abbahagytam az offoskodást. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, elena21
2011. augusztus 18. 10:09 #84
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4802
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Mostanában nem igen voltam, de a lényeg a lényeg, 2 hete megrendeltem az első mangát, 3 nap múlva meg is érkezett, és hát pár óra alatt ki is olvastam. rohog.gif Nagyon tetszett, és már jöhetne a többi is. Esetleg valaki nem tudja mikor jelenik meg a következő rész magyarul? smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird, elena21
2011. augusztus 21. 18:32 #85
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Megnéztem a 2. évadot is. w00t.gif Lenyűgöző volt. Kaname&Yuki heart.gif Dancsy remélem tetszikelni fogod. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 21. 21:20 #86
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.21. 18:32)
Megnéztem a 2. évadot is.  w00t.gif Lenyűgöző volt. Kaname&Yuki heart.gif Dancsy remélem tetszikelni fogod.  wink.gif


Igenis, asszonyom! biggrin.gif Csak most sikerült rányomnom a gombocskára, mert nem vettem észre, hogy írtál.
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. október 07. 20:11 #87
- törölt felhasználó -    
Idézet (twilightgirl0910 @ 2011.08.18. 10:09)
Mostanában nem igen voltam, de a lényeg a lényeg, 2 hete megrendeltem az első mangát, 3 nap múlva meg is érkezett, és hát pár óra alatt ki is olvastam. rohog.gif Nagyon tetszett, és már jöhetne a többi is. Esetleg valaki nem tudja mikor jelenik meg a következő rész magyarul? smileeee.gif

Barátnőm a héten rendelte meg és már meg is jött neki, pedig az oldal azt írta, hogy csak elő lehet rendelni, mert még nem jelent meg, erre két nap alatt ki is szállították neki (biztos kimaradt az egyik conon, ahol elősnek bemutatták a mangát). Én ma kaptam meg tőle, mert kiolvasta, és már alig várom, hogy hozzálássak. Van benne egy extra fejezet is, szóval kíváncsi vagyok. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. október 22. 21:32 #88
- törölt felhasználó -    
Na, kevesebb mint egy óra alatt kiolvastam az új mangát. rohog.gif De megint nagyon jó volt. És tetszett, hogy Matsuri Hino üzeneteket írt a lapok szélére. Mesélte, hogy Kanamét volt a legnehezebb rajzolni (mondjuk érthető). Azt is leírta, hogy vérszegény, ezért nem engedné meg Zerónak és Kanamének, hogy szívják a vérét, de rengeteg rajongói levelet kap, hogy mások viszont szívesen elfogadnának egy-egy harapást. Várom már az új kötetet, még így is, hogy már láttam animében. Megéri megvenni, hihetetlenül jó. cool.gif
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, elena21, thunderbird
2011. november 07. 15:53 #89
TheWiraag
TheWiraag
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 195
Csatolások: 0
Azonosító: 147234
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.03. 14:06)
Igazából szerintem azzal okolható leginkább hogy ugyebár mindketten Yuki kezére pályáznak.És aki az egyik oldalon áll,az logikusan a másikat utálja.Na és tekintve hogy én Zero-t szeretem így sejthető hogy akkor kinek vagyok az ellendrukkere.Nekem inkább Kaname tűnik olyan hűvösnek,nem szimpatikus laugh.gif


Én igazából mindkettőjüket szeretem.. Bár Kanamét kicsit jobban, nekem Zeró túl heves... Valahogy ő róla nem süt annyira, hogy szereti Yuukit, mint Kaname... Bár Kaname annyi előnyben van, hogy ő eleve szereti mert a testvére... Dehát nembaj. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. november 07. 15:57 #90
lOl-pOp
lOl-pOp
új tag
 
StátuszSzeretem az animét...=D ♥ ^^"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 61
Azonosító: 141215
Offline offline
Ha márt itt vagyunk én ♥Aidou♥ fan vagyok! wub.gif de ha Kaname és Zero közt kéne döntenem inkább Zero! Olyan szép volt az utolsó rész! De sajnálom hogy elváltak útjaik! =(((
2011. november 07. 17:08 #91
Bettyna
Bettyna
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.07.
Hozzászólás: 430
Csatolások: 58
Azonosító: 68370
Offline offline
Nagyon imádom a VK-t. heart.gif Ha választani kéne Zero és Kaname közül, akkor én nem tudnék dönteni biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2012. december 02. 21:34 #92
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Mondjuk az azért durva, hogy most álltam neki én is megnézni, már régebben láttam belőle egy-két részt, de valahogy mindig elmaradt, most viszont nagy unalmamban elkezdtem megnézni és hát egész jó történet, no meg az se zavar, hogy anime. blush.gif
2014. február 26. 14:38 #93
- törölt felhasználó -    
Mikor elkezdtem nézni nagyon megszerettem,és mikor végignéztem az összes évadot annyira hiányzott,és reménykedtem hogy esetleg csinálnak még évadokat de sajnos nem igy lett!Szóval nagyon jó kis animációs film!!
2014. február 27. 17:57 #94
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Nem is tudom, hogy hol láttam, de letöltöttem mind a két évadát. 3 nap alatt végig néztem. Imádtam, egyszerűen nem lehetett abbahagyni. Reménykedtem, hogy jön a 3. évad, de mivel nem ment az anime, ezért mangában folytatják csak, és talán egyszer animeben is. A legrosszabb az, hogy mivel lefordítják hivatalosan is magyarra, így még a neten sem lehet fent...majd egyszer talán rá szánom magam, hogy megvegyem...mert jó lenne
2014. július 25. 19:55 #95
Mille
Mille
visszatérő vendég
 
StátuszFeelings that come back are feelings that never left
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.24.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 970
Azonosító: 228201
Offline offline
Egyik kedvenc animém heart.gif heart.gif
Én őszintén szólva nem tudok választani Kaname és Zero között, egyik imádni valóbb, mint a másik... wub.gif
Viszont Yuuki egy idő után borzasztóan idegesített, úgyhogy a lány iránt érzett ellenszenvem ellensúlyozza azt, hogy nem "utálom" egyik fiút sem. Háromból egy, nem igaz?
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!