Starity

Örökké tudom mit tettél tavaly nyáron (2006)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 03. 21:45 #1
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Brooke Nevin (Amber Williams)
David Paetkau (Colby Patterson)
Torrey DeVitto (Zoe) wub.gif
Ben Easter (Lance)
Seth Packard (Roger)


Néhány coloradói fiatal megjárja a poklok poklát a Tudom, mit tettél tavaly nyáron sorozat legújabb részében. Mikor egy balul sikerült július 4-i ugratás egyik barátjuk halálát okozza, a balesetet okozó tinédzserek megfogadják, hogy a sírig őrzik a titkot. Ahogy telik az idő, a barátok egyre távolabb kerülnek egymástól. A következő Függetlenség napján azonban baljós üzenetet kapnak: valaki más is tudja, mi történt valójában azon a végzetes estén. Vajon meg tudják akadályozni, hogy életre keljen a szörnyű legenda vagy egyenként akasztja a horgára őket a titokzatos HALÁSZ?


(Még nem láttam a filmet, de tervezem, hogy megnézem, mert az első kettő bejövős volt ) biggrin.gif

Képeket várom/várjuk szeretettel biggrin.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: dave095
2011. augusztus 04. 09:58 #2
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Én sajnálom azt az időt amit erre a filmre elpocsékoltam dry.gif
Az első kettő nagyon jó volt , vagyis inkább csak az első volt nagyon jó , a második elment , de ez a harmadik már nagyon pocsék volt .
1 felhasználónak tetszik: Coco Selly
2011. augusztus 05. 09:05 #3
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.08.04. 09:58)
Én sajnálom azt az időt amit erre a filmre elpocsékoltam  dry.gif 
Az első kettő nagyon jó volt , vagyis inkább csak az első volt nagyon jó , a második elment , de ez a harmadik már nagyon pocsék volt .

Én már nem igazán emlékszem erre a filmre. Persze jelenetek derengenek, de emlékeim szerint nem volt annyira rossz. 2007-ben láttam. unsure.gif Az első két részt én is imádom. Jen annyira aranyos bennük, főleg még az elsőbe. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok