Starity

Megbukott a Glee-koncertfilm

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 17. 12:27 #21
- törölt felhasználó -    
Erre most mit mondjak? Murphy ismét kitett magáért, nem értem, minek kellett filmet csinálni a koncertből. A másik az, hogy nem értem mi a baj a Glee-vel, mondjátok, hogy nem egyedi sorozat. Könyörgöm, több mint tíz vámpíros sorozat/film megy a TV-be, és azok sem eredetiek. Ismertek olyan sorozatot ami hasonlít a Glee-re? Persze, megértem, senkinek sem ugyanolyan az ízlése, de az tény, hogy a szereplők tehetségesek. Hát igen, Hannah Montana-ra bezzeg van igény, pedig az a Diznis tucatsorozat.
1 felhasználónak tetszik: Pandus
2011. augusztus 17. 12:32 #22
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8039
Csatolások: 25762
Azonosító: 107627
Offline offline
Csodálkozzak? Nem csodálkozok. Úton-útfélen mindenki szidja a Glee-t.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals, Bogszics, janet7
2011. augusztus 17. 12:38 #23
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
kár....sorpzatban jobbak mint filmben.smileeee.gif
2011. augusztus 17. 12:40 #24
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2011.08.17. 11:44)
maga az ötlet nem volt eredeti,unalmas és sablonos az egész:egy iskolai kórus énekelget és lassan egyre sikeresebbek lesznek.ilyenek vannak az iparban elegen,céloznék az egyéni ˝előadókra˝.a világ már nemigazán  kiváncsi szerintem erre,elvégre ez is csak egy amerikai tinikről szóló film,amiben énekelnek.ráadásul a 3D is hülyeség,mert attól nem lesz jobb a film.ha egyéni,ténylegesen akciódús jelenetek lennének benne,akkor még azt mondom,hogy legyen 3D,de kötve hiszem,hogy a glee-ben lenne mondjuk autóátugrás vagy más ilyesmi.smileeee.gif


A filmes portálok leírják a filmet, mert szerintük unalmas. Nem kifejezetten a sztorival van gondjuk, és nem is azzal, hogy ez egy sorozat volt, hanem az a probléma, hogy ez csak 1 óra 40 percnyi hangos sikongatás táncolással, semmi extra. Ez a lényeg. A 3D-t hozzák még fel, de nem értem, a U2 koncert is 3D-ben volt, az nem bukott meg, tehát az a kijelentés viszont nem igaz, hogy koncertet nem érdemes 3D-ben felvenni és sugározni.
4 felhasználónak tetszik: kriszti03, UnhappyMeals, Bogszics, janet7
2011. augusztus 17. 12:48 #25
Vampiregirl15
Vampiregirl15
 
Státusz♥♥♥ Beast - Yoseob ♥ MBLAQ - Thunder ♥ NU'EST - Ren ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 0
Azonosító: 133668
Offline offline
... sad.gifén tuti megnézem ha majd adják a mozikban ha meg nem akkor meg megnézem neten ... biggrin.gif
2011. augusztus 17. 12:56 #26
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (itsmedemz @ 2011.08.17. 12:27)
A másik az, hogy nem értem mi a baj a Glee-vel, mondjátok, hogy nem egyedi sorozat. Könyörgöm, több mint tíz vámpíros sorozat/film megy a TV-be, és azok sem eredetiek. Ismertek olyan sorozatot ami hasonlít a Glee-re? Persze, megértem, senkinek sem ugyanolyan az ízlése, de az tény, hogy a szereplők tehetségesek. Hát igen, Hannah Montana-ra bezzeg van igény, pedig az a Diznis tucatsorozat.


Egyéni vélemény. Az a baj, hogy minden második amerikai tinifilmben van szép lány, egy kövér, beképzelt csajok és/vagy pasik, 'helyes' pasasok (izomagyúak) és szerény, de aranyos fiúk, lúzerek, mozgáskorlátozottak. A Glee is csak ennyi. Tipikus történet, tipikus amerikai iskola. Énekelnek benne, az biztos, de ez szerintem önmagában is kevés. Az éneken kellő hangsúly van, de ha azokat kivesszük, csak a sablon sztori marad, maga az éneklős részek nem elegek ahhoz, hogy elnyerjék a nézők kegyeit, főleg ha sorozatról van szó.

Nem, nem ismerek még egy Gleehez hasonló sorozatot és igen, a vámpíros sorozatok sem eredetiek, senki nem mondta, hogy azok is eredetiek. Ötvenhat ezer spin off létezik a CSI-hoz és NCIS-hez is. Szerintem a 32-ik NCIS spin off sem jobb egy fokkal sem, nem csak a Glee kifejezetten unalmas. Nekem ez a problémám vele, ezt gondolom, nem tudom más hogy van vele. pardon.gif

Sajnos Hannah Montanára és hasonló van igény, azok sem eredetiek, de mind Disney védjegyek, a Glee pedig csak egy FOX csatornaműsor, semmi több.
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Bogszics, janet7
2011. augusztus 17. 13:29 #27
Ingocsira89
Ingocsira89
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.24.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 146141
Offline offline
http://boxofficemojo.com/movies/?id=gleelive3d.htm

Annyira azért nem bukás smileeee.gif
2011. augusztus 17. 13:34 #28
- törölt felhasználó -    
Na én aztán mesélhetnék ugyanis az elején még utáltam, mert szerintem is nagyon unalmas volt, plusz már csak azért sem akartam megnézni mert mindenki isteníti és lám, most meg én is istenítem. biggrin.gif Nem tudom, nekem pont azért tetszik, mert egyszerű, semmi hülye hókuszpók, vámpír, egyszerűen a mindennapokról, a tinik életéről szól, ami nagyon jól megvan írva és csinálva, plusz imádom a színészeket, és a karaktereket is. És az hogy megbukott, semmit sem jelent nekünk. A 3D önmagában semmit sem ér, ha nincsen benne olyan jelent, amire azt mondod, hogy igen, ezt megérte 3D-ben csinálni, mint mondjuk a Karib Tenger Kalózai 4-et nem érte meg abban csinálni, de az Avatart meg igen. Én imádom, és aki nem szereti, nem nézi, mint ahogy én sem a TVD-t, a Nyájlájtot, - mondjuk az film -, estébé. pardon.gif
2011. augusztus 17. 13:36 #29
k.renáta
k.renáta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.12.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 134717
Offline offline
Az a bajuk az embereknek vele h ebben tehetséges emberek vannak nem pedig olyan emberek akik eladhatók...
2011. augusztus 17. 13:42 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.08.17. 12:56)
Egyéni vélemény. Az a baj, hogy minden második amerikai tinifilmben van szép lány, egy kövér, beképzelt csajok és/vagy pasik, 'helyes' pasasok (izomagyúak) és szerény, de aranyos fiúk, lúzerek, mozgáskorlátozottak. A Glee is csak ennyi. Tipikus történet, tipikus amerikai iskola. Énekelnek benne, az biztos, de ez szerintem önmagában is kevés. Az éneken kellő hangsúly van, de ha azokat kivesszük, csak a sablon sztori marad, maga az éneklős részek nem elegek ahhoz, hogy elnyerjék a nézők kegyeit, főleg ha sorozatról van szó. 
Nem, nem ismerek még egy Gleehez hasonló sorozatot és igen, a vámpíros sorozatok sem eredetiek, senki nem mondta, hogy azok is eredetiek. Ötvenhat ezer spin off létezik a CSI-hoz és NCIS-hez is. Szerintem a 32-ik NCIS spin off sem jobb egy fokkal sem, nem csak a Glee kifejezetten unalmas. Nekem ez a problémám vele, ezt gondolom, nem tudom más hogy van vele. pardon.gif
Sajnos Hannah Montanára és hasonló van igény, azok sem eredetiek, de mind Disney védjegyek, a Glee pedig csak egy FOX csatornaműsor, semmi több.

Én nem kötekedni akarok, de, ha nem szeretitek miért kell 25 ezer hozzászólásban szidni? unsure.gif Én speckó nem nézem a Glee-t, mert mondhatni nem az én világom. Néhány dal feldolgozást hallottam belőle, pl. Bon Jovi It's my life dalát és hihetetlenül tetszett. Belekezdtem a sorozatba, kb. a feléig jutottam, azóta elő sem vettem, mert nem tetszett. Sajnos kiírtam lemezre. Legfeljebb előveszem 10 év múlva, vagy elajándékozom valakinek. Értem én, hogy unalmasnak tartod te is, de senki sem kötelezett arra sem téged, sem mást, hogy nézze. unsure.gif Azzal pedig megint leállnék vitatkozni, hogy a spin-offok gagyik, hiszen az összes CSI sorozat világhírű lett, mindenki ismeri. Ha a CSI:NY nem is sikerült olyan jóra, azért a CSI:Miami valamirevaló sorozat már ne haragudj. Nekem az NCIS:LA nagy kedvencem, és nem azaz igénytelen háná monntáná sztájöl. Ráadásul talán az USA egyik legnézettebb sorozata az NCIS testvérsorozata. Kezdtek átesni a ló túlsó oldalára. Most, hogy fikázzátok a dizniseket és a mai tucat gagyi tinisztárokat, rendben. De számomra felháborító, hogy ilyen nagy volumenű sorozatokat kell fikázni, mert annyira ráértek. Nem mindenki olyan, mint te/ti, mindenkinek más az ízlése és úgy gondolom, hogy a Glee még mindig a veverli és a dizni színvonala felett mozog. Nem minden kaki, amit ti annak láttok, csak megjegyzem.
5 felhasználónak tetszik: csicsi20, AmyVie, LittleVampire, zsófi1997, Pandus
2011. augusztus 17. 13:55 #31
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.08.17. 13:42)
Én nem kötekedni akarok, de, ha nem szeretitek miért kell 25 ezer hozzászólásban szidni? unsure.gif Én speckó nem nézem a Glee-t, mert mondhatni nem az én világom. Néhány dal feldolgozást hallottam belőle, pl. Bon Jovi It's my life dalát és hihetetlenül tetszett. Belekezdtem a sorozatba, kb. a feléig jutottam, azóta elő sem vettem, mert nem tetszett. Sajnos kiírtam lemezre. Legfeljebb előveszem 10 év múlva, vagy elajándékozom valakinek. Értem én, hogy unalmasnak tartod te is, de senki sem kötelezett arra sem téged, sem mást, hogy nézze. unsure.gif Azzal pedig megint leállnék vitatkozni, hogy a spin-offok gagyik, hiszen az összes CSI sorozat világhírű lett, mindenki ismeri. Ha a CSI:NY nem is sikerült olyan jóra, azért a CSI:Miami valamirevaló sorozat már ne haragudj. Nekem az NCIS:LA nagy kedvencem, és nem azaz igénytelen háná monntáná sztájöl. Ráadásul talán az USA egyik legnézettebb sorozata az NCIS testvérsorozata. Kezdtek átesni a ló túlsó oldalára. Most, hogy fikázzátok a dizniseket és a mai tucat gagyi tinisztárokat, rendben. De számomra felháborító, hogy ilyen nagy volumenű sorozatokat kell fikázni, mert annyira ráértek. Nem mindenki olyan, mint te/ti, mindenkinek más az ízlése és úgy gondolom, hogy a Glee még mindig a veverli és a dizni színvonala felett mozog. Nem minden kaki, amit ti annak láttok, csak megjegyzem.


Már nem azért, de Én azt nem nevezném nagy dicsőségnek, hogy az NCIS az USA egyik legnézettebb sorozata. Ott minden sz@rt el lehet adni, nem véletlenül jönnek onnan a Hannah Montana féle vackok. A spin-offok meg számomra már olyanok, mint a remake-ek : feleslegesek és semmi szükség nincs rájuk.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Bogszics, janet7
2011. augusztus 17. 13:59 #32
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.08.17. 13:42)
Én nem kötekedni akarok, de, ha nem szeretitek miért kell 25 ezer hozzászólásban szidni? unsure.gif Én speckó nem nézem a Glee-t, mert mondhatni nem az én világom. Néhány dal feldolgozást hallottam belőle, pl. Bon Jovi It's my life dalát és hihetetlenül tetszett. Belekezdtem a sorozatba, kb. a feléig jutottam, azóta elő sem vettem, mert nem tetszett. Sajnos kiírtam lemezre. Legfeljebb előveszem 10 év múlva, vagy elajándékozom valakinek. Értem én, hogy unalmasnak tartod te is, de senki sem kötelezett arra sem téged, sem mást, hogy nézze. unsure.gif Azzal pedig megint leállnék vitatkozni, hogy a spin-offok gagyik, hiszen az összes CSI sorozat világhírű lett, mindenki ismeri. Ha a CSI:NY nem is sikerült olyan jóra, azért a CSI:Miami valamirevaló sorozat már ne haragudj. Nekem az NCIS:LA nagy kedvencem, és nem azaz igénytelen háná monntáná sztájöl. Ráadásul talán az USA egyik legnézettebb sorozata az NCIS testvérsorozata. Kezdtek átesni a ló túlsó oldalára. Most, hogy fikázzátok a dizniseket és a mai tucat gagyi tinisztárokat, rendben. De számomra felháborító, hogy ilyen nagy volumenű sorozatokat kell fikázni, mert annyira ráértek. Nem mindenki olyan, mint te/ti, mindenkinek más az ízlése és úgy gondolom, hogy a Glee még mindig a veverli és a dizni színvonala felett mozog. Nem minden kaki, amit ti annak láttok, csak megjegyzem.


Kérdezte, hogy miért írjuk, hogy nem tetszik. És mivel én írtam, hogy nem tetszik, akkor utána meg is indoklom. Lehordom, de nem indoklom, annak nincs sok értelme. Ha nem kérdezte volna, nem írtam le volna le, hogy mit gondolok, ennyi.

Én elhiszem, hogy te szereted a NCIS-t, más is szereti, mint mondtam, én csak a véleményemet írtam le és én nem szeretem. Ugyanannyi jogom van leírni, hogy nekem nem tetszik, mint neked azt írni, hogy tetszik. Nem vagyunk egyformák és mindenhová kell egy fekete bárány. Talán én vagyok itt az egyedüli, aki nem tartja jónak, de felvállalom. Ha valakinek nem tetszik, sajnálom pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Bogszics, janet7
2011. augusztus 17. 14:01 #33
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.17. 13:55)
Már nem azért, de Én azt nem nevezném nagy dicsőségnek, hogy az NCIS az USA egyik legnézettebb sorozata. Ott minden sz@rt el lehet adni, nem véletlenül jönnek onnan a Hannah Montana féle vackok. A spin-offok meg számomra már olyanok, mint a remake-ek : feleslegesek és semmi szükség nincs rájuk.


Jajj de szeretlek! heart.gif Mondtam már? biggrin.gif Egyetértek, onnan jön minden szemét, moziba és képernyőre is, ott tényleg mindent el lehet adni. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Bogszics, janet7
2011. augusztus 17. 14:01 #34
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Még mindig nem értem, hogy miért kell százszor leirni, hogy nem szeretitek. Az elején is felfogtuk már pardon.gif és hogy most miért kell idekeverni egy másik sorozatot, az meg már kész rejtély... maradjunk a Glee-nél mert ez a cikk róluk szól és nem másról beer.gif
2011. augusztus 17. 14:04 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.17. 13:55)
Már nem azért, de Én azt nem nevezném nagy dicsőségnek, hogy az NCIS az USA egyik legnézettebb sorozata. Ott minden sz@rt el lehet adni, nem véletlenül jönnek onnan a Hannah Montana féle vackok. A spin-offok meg számomra már olyanok, mint a remake-ek : feleslegesek és semmi szükség nincs rájuk.

Én alapjáraton krimi, akció és sci-fi beállítottságú vagyok, és azért az imént felsorolt sorozatok messze túl mutatnak a diznis színvonalon. Az NCIS:LA nálunk megbukott (gyengébbek kedvéért az NCIS testvérsorozata), de az USA-ban benne van a TOP5-ös lenézettebb sorozatban. Annyira azért nem lehet rossz. Egyébként meg általában a spin-offok úgy működnek, hogy a sorozatot futtatják az adott sorozat neve alatt, de teljesen másról szól. Ott van az NCIS testvér sorozata. Tulajdonképpen egy sima krimi, néhol még kémes sorozat is, és nem igazán van sok köze a valódi NCIS sorozathoz. Ízlések és pofonok, de kezdem úgy érezni, hogy most már senkinek semmi sem jó és már csak azért is leállnak fikázgatni. Azt hittem, hogy vannak itt normálisak, hát tévedtem. unsure.gif Nem kívánok leállni vitázni, de egy biztos, egy újabb infóval lettem gazdagabb. Ha nektek jó, akkor csináljátok. Csak a saját szegénységi bizonyítványotokat állítjátok ki.
3 felhasználónak tetszik: AmyVie, LittleVampire, zsófi1997
2011. augusztus 17. 14:07 #36
Hold9611
Hold9611
új tag
 
StátuszNe becsüld le magad, értékes vagy, hisz Isten nem csinál selejtet. - milyen igaz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.26.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 148019
Offline offline
Én nagyon szeretem a Gleet, maga a történet nem fogott meg először, viszont a dalok nagyon jók voltak és maguk a dalok mondják el a történetet. Aztán ahogy haladt előre a történet már a szereplőket is kezdtem megszeretni és most Gleek vagyok és így is tudtam, hogy a koncertfilm nagy bukás lesz. Én most nem fogom azt bizonygatni, hogy a Glee mennyire, hű de fantasztikus sorozat. Mert ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Én azokat sem szólom le akik rosszat írnak róla mert én is szoktam lehúzó kommenteket írni. Szabad ország mindenkinek joga van a véleménynyilvánításhoz.
5 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals, Grace Benning, LittleVampire, Bogszics
2011. augusztus 17. 14:10 #37
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.08.17. 14:04)
Én alapjáraton krimi, akció és sci-fi beállítottságú vagyok, és azért az imént felsorolt sorozatok messze túl mutatnak a diznis színvonalon. Az NCIS:LA nálunk megbukott (gyengébbek kedvéért az NCIS testvérsorozata), de az USA-ban benne van a TOP5-ös lenézettebb sorozatban. Annyira azért nem lehet rossz. Egyébként meg általában a spin-offok úgy működnek, hogy a sorozatot futtatják az adott sorozat neve alatt, de teljesen másról szól. Ott van az NCIS testvér sorozata. Tulajdonképpen egy sima krimi, néhol még kémes sorozat is, és nem igazán van sok köze a valódi NCIS sorozathoz. Ízlések és pofonok, de kezdem úgy érezni, hogy most már senkinek semmi sem jó és már csak azért is leállnak fikázgatni. Azt hittem, hogy vannak itt normálisak, hát tévedtem. unsure.gif Nem kívánok leállni vitázni, de egy biztos, egy újabb infóval lettem gazdagabb. Ha nektek jó, akkor csináljátok. Csak a saját szegénységi bizonyítványotokat állítjátok ki.


Én sem vitázni akarok, de ki mondta, hogy az NCIS dizni színvonalon van? Csak egyszerűen már túl sok van belőle és felesleges ugyan azon a néven futtatni. Az oké, hogy a testvérsorozatnak nem ugyan az a sztorija, de a neve miért az? Ennek így nincs sok értelme. De ezt eleve nem értem : Te is le szoktad írni a negatív véleményed másról, mi miért nem tehetnénk ezt? Mert az NCIS-ről csak jót lehet mondani?
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning, Bogszics, janet7
2011. augusztus 17. 14:20 #38
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Hát én lehet megnézném... nem rossz szerintem... bár nem láttam, de tippre biggrin.gif
2011. augusztus 17. 14:29 #39
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Én nem néztem bele a Glee-be, de nem is túlzottan tervezem. Nem tudom, pont az a fajta lány vagyok, aki szereti a zenés-musicales dolgokat, de valahogy a Glee nekem nem fekszik. Talán egyszer majd belenézek, de semmi több.
Az pedig, hogy egy NCIS-t minősítetek le, nekem leesett az állam. Azt mondjátok, Amerikában mindent el lehet adni, de Magyarország csakis a sikeres sorozatok veszik meg. Számomra az NCIS, a CSI, CSI:Miami egy olyan sikersorozat, amelynek bármennyi évada lehet, az első évadok hatalmasak. Az egy dolog, hogy mindent nyújtanak, mint a rétestészta és egy idő után elveszik a varázs, de azok a sorozatok, amelyek mennek valamire. Egy Hannah Montana fel sem ér egy CSI:NY-kal, mert nem. Ez a tipikus beszűkült nézés, hogy csak egy sikersorozat lehet, több nem. Sajnos az általános hiba, hogy a sikersorozatok évadjait futószalagon gyártják, és egy idő után az egész semmivé lesz, hisz gondoljatok csak bele... a CSI:MIAMI, a CSI, az NCIS, a nagy neves sorozatok első pár évadja fenomenális volt és rengeteg pénzt hozott a konyhára. nem csak azért mert volt rá igény - mert akkor még nem voltak az agybutító műsorok és sorozatok -, hanem mert tényleg klassz sorozat volt/van, amely vonzotta a nézettséget. Szerintem nem kéne leszólni egy olyan nagy volumenű sorozatot,m mint ezek - lehet hogy Spin off, de kit érdekel, ha jó? Egy Hannah Montana spin off-ot ki ülne végig a 10-13 éves korosztályon kívül? Senki...
2 felhasználónak tetszik: Holly Keller, LittleVampire
2011. augusztus 17. 14:32 #40
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.08.17. 14:04)
Én alapjáraton krimi, akció és sci-fi beállítottságú vagyok, és azért az imént felsorolt sorozatok messze túl mutatnak a diznis színvonalon. Az NCIS:LA nálunk megbukott (gyengébbek kedvéért az NCIS testvérsorozata), de az USA-ban benne van a TOP5-ös lenézettebb sorozatban. Annyira azért nem lehet rossz. Egyébként meg általában a spin-offok úgy működnek, hogy a sorozatot futtatják az adott sorozat neve alatt, de teljesen másról szól. Ott van az NCIS testvér sorozata. Tulajdonképpen egy sima krimi, néhol még kémes sorozat is, és nem igazán van sok köze a valódi NCIS sorozathoz. Ízlések és pofonok, de kezdem úgy érezni, hogy most már senkinek semmi sem jó és már csak azért is leállnak fikázgatni. Azt hittem, hogy vannak itt normálisak, hát tévedtem. unsure.gif Nem kívánok leállni vitázni, de egy biztos, egy újabb infóval lettem gazdagabb. Ha nektek jó, akkor csináljátok. Csak a saját szegénységi bizonyítványotokat állítjátok ki.


Engem nem érdekel az amerikai TOP5. Teljesen hidegen hagy, hogy odakint mi számít sikersorozatnak, mert magamat ismervén tudom, hogy az nekem nem jönne be. Ilyen vagyok és kész. Engem ez nem befolyásol, magam is el tudom dönteni, hogy mi a számomra jó pardon.gif

Sem a NCIS sem a Glee nem Dizni, tehetségesek emberek szerepelnek a sorozatokban.

És hogy visszatérjünk a Glee bukására, még nem dőlt el minden, hiszen a külföldi országokban még leadhatják őket sikeresen és legalább a kiadott pénzt visszakapják. Plusz ha lesz belőle DVD az még hozhat be nekik a konyhára ..
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Bogszics, janet7
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!