Starity

Megbukott a Glee-koncertfilm

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 17. 14:38 #41
- törölt felhasználó -    
Én nem szeretem a Gleet, csak a feldolgozásaikat.
Ninaa. a számból vetted ki a szót!
2011. augusztus 17. 14:39 #42
- törölt felhasználó -    
Szerintem akkoris nagyon jó sorozat sőt az egyik legjobb rolleyes.gif és a DVDt tuti megveszem blush.gif
2011. augusztus 17. 14:46 #43
zavodni
zavodni
 
Státusz,,Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 536
Csatolások: 0
Azonosító: 143361
Offline offline
Könyörgöm... A Glee nem eredeti ?! És azok bírálják akik vámpíros sz@rokat néznek?! Az mondhatom marha eredeti... Őszintén szólva, szerintem ez a legnormálisabb sorozat. Ugyan már... Ki hisz a vámpírokban meg a vérfarkasokban? Nem is értem, hogy lehet azokat isteníteni. Ráadásul olyanból van elég, mert az marha menő és azt marha könnyen el lehet adni. A Glee-ben legalább a normális életet ragadják meg. Nincs benne semmi hihetetlen dolog. És ők duplán, sőt triplán bizonyítanak. Ugyanis fantasztikus SZÍNÉSZEK, ÉNEKESEK, és TÁNCOSOK. És lehet rájuk féltékenynek lenni, de könyörgöm, ha nem szereted akkor legalább ne írj Vámpír napló,Twiglight stb. rajongó létedre olyanokat, hogy ez nem eredeti. Mert szerintem az. És, hogy a film nem lett sikeres azt meg is értem. Nem jó dolgot ragadtak meg. Nem hiszem, hogy egy koncertturnéról szóló film nagyon érdekes lehet. Én inkább a remek forgatókönyvíróikra bíztam volna, hogy írjanak egy érdekes történetet. Biztos nagyobb sikert aratott volna...
1 felhasználónak tetszik: Pandus
2011. augusztus 17. 15:08 #44
adriii050
adriii050
visszatérő vendég
 
StátuszA bejelölsz barátként küldj szavit aki bejelöl és nem küld szavit azt elutasítom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 305
Csatolások: 176
Azonosító: 156044
Offline offline
szoktam nézni és sajnálom őket
2011. augusztus 17. 15:33 #45
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2011.08.17. 14:29)
Azt mondjátok, Amerikában mindent el lehet adni, de Magyarország csakis a sikeres sorozatok veszik meg.


Tudjuk. Mi is olvasunk műsorújságot.
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, tya04
2011. augusztus 17. 15:46 #46
- törölt felhasználó -    
Vicces...amikor arról készültek cikkek, hogy kiteszik ezt meg ezt a szereplőt a sorozatból, akkor mindenki jött a "jaj-ne-csak-XYt-ne-mert-ő-a-kedvencem" hozzászólásokkal, most meg mindenki csak a rosszat mondja a Glee-ről. Nem mondanám nézhetetlennek és unalmasnak, mert ha az lenne, akkor anyukám nem nyúzna hétvégenként azzal, hogy nézzünk már Glee-t neten. De ízlések és pofonok, mindenkinek más a véleménye. Én személy szerint elnézném azt a koncertfilmet, mert mért ne? Hannah Montana, HSM, és Jonas Brothers koncertfilmet is láttam már, arra senki nem írta, hogy felesleges volt megcsinálni, de mint mondtam, ízlések és pofonok.
2011. augusztus 17. 15:48 #47
the__domo
the__domo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.17.
Hozzászólás: 920
Csatolások: 1
Azonosító: 134922
Offline offline
Fanncsii;hogy jött ide a háná montáná? ohmy.gif
zavodni;totálisan egyetértek veled.
amúgy én tuti megnézem a koncertfilmet *-* (bár szerintem nem volt igazán szükség rá.)
2011. augusztus 17. 15:49 #48
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Mindenesetre én szeretem a Glee című sorozatot, attól függetlenül, hogy nem túl egyedi a története. A feldolgozások is nagyon megfogtak, arról nem is beszélve, hogy egy-két sztár kivételével tudnak is énekelni, nem holmi playback szutykok. Aki egy részt sem hagy ki, az tudja, hogy minden részben van valami tanúság. Főleg a 2. évadban. És lehet, hogy most még bukásnak titulálják a koncertfilmet, de más országokban még nem is vetítették. Az meg egy másik tészta, hogy elméletileg DVD is lesz. beer.gif
2011. augusztus 17. 16:08 #49
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.17. 15:33)
Tudjuk. Mi is olvasunk műsorújságot.


Én nem olvasok műsorújságot, és anélkül is tudom smileeee.gif Máskülönben EscalusNightray viszont igazat adok - előzpleg, még mindenki írta, hogy senki ne szálljon ki a sorozatból, mert hogy a sorozat már nélkülük nem is lesz olyan, most szinte minden harmadik ember fitogtatja nem tetszését a sorozatra. Ez most hogy megy? blink.gif Ez egy ilyen hullám, divat szerint megy, hogy éppen ki van porondon. Ez elég sekélyes dolog blink.gif
2011. augusztus 17. 16:46 #50
starxxx
starxxx
live your life•
 
StátuszFriendship is the most beautiful gift above all life's treasures…"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.10.
Hozzászólás: 1453
Csatolások: 12
Azonosító: 152674
Offline offline
hát nem gondoltam hogy bukás lesz sad.gif
2011. augusztus 17. 16:49 #51
- törölt felhasználó -    
Azt se tudtam, hogy terveznek ilyen koncertfilmet. blink.gif
Nem mint ha érdekelne, a mai napig nem értem, hogy mi olyan jó ebben a sorozatban. Egy részt sem néztem végig, de nem is érdekel.
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, lizz, tya04, ophely88
2011. augusztus 17. 17:00 #52
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1578
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
...ha nem is láttad,honnan tudnád,h jó-e?
2011. augusztus 17. 17:02 #53
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 971
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Fúú, én megnéztem a Glee-nek az első részét, még annó az RTL-en, és úgy ülem le lé, h biztos tö aanyos és jófa film lesz...ehhez képest annyira szar volt, h nem is néztem végig, én nem értem mit eszenek rajta egyesek, de az ő dolguktermészetesen, de én tényleg nem értem. A főszereplő rinyálása ki*b*szott idegesítő volt, wáááá, rettenet!!
2011. augusztus 17. 17:07 #54
zavodni
zavodni
 
Státusz,,Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 536
Csatolások: 0
Azonosító: 143361
Offline offline
Nem értem egyes emberek, hogy tudják úgy bírálni a sorozatot, hogy egy részt se láttak belőle. Még pár rész után se lehet leszólni, nem hogy úgy, hogy még nem is ismered... Amúgy meg amikor a tv-ben ment én se néztem, mert azt hittem ez is csak valami amerikai sz@r...De aztán hallottam, hogy milyen jó feldolgozásokat csinálnak és el kezdtem neten nézni. És azóta a sorozat "szerelmese" vagyok. Nem kötelező szeretni, és nem kötelező nézni se. Még csak azt se mondom, hogy ne írjatok rosszat róla. Mert meg van arra is a jogotok. Én is szoktam az általam nem éppen kedvelt, bár agyonsztárolt emberekről kevésbé pozitív kritikát írni. Én csak azt nem szeretném, hogy úgy szidjátok a sorozatot, hogy még csak nem is láttátok. Vagy csak nagyon kevés részt láttatok belőle........És még mindig nem értem, hogy a vámpíros sorozatok mivel jobbak ennél, de lehet csak velem van a hiba ....
1 felhasználónak tetszik: Pandus
2011. augusztus 17. 17:13 #55
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2011.08.17. 16:08)
Én nem olvasok műsorújságot, és anélkül is tudom smileeee.gif


Ez is igaz. Teljesen nyilvánvaló a dolog. Műsorújságot sem kell olvasni, elég ha felkapcsolod párszor a tévét..
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, tya04
2011. augusztus 17. 17:15 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (Roxxy @ 2011.08.17. 17:00)
...ha nem is láttad,honnan tudnád,h jó-e?


Ha ezt nekem szántad: azt írtam, hogy nem néztem végig belőle egy részt sem és nem azt, hogy bele sem néztem. A kettő között van különbség. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, lizz
2011. augusztus 17. 17:21 #57
Romilly
Romilly
visszatérő vendég
 
Státusz►Túl rövid az élet ahhoz, hogy más légy!◄
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.01.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 150348
Offline offline
zavodninak nagyon igaza van!!!!
Amúgy az itt írkáló emberek nagyon unatkozhatnak, hogy leállnak egymással veszekedni.-.- Én személy szerint nagyon unom, mikor itt veszekednek az emberek tök fölöslegesen, mert úgy is mindenki tök makacs, meg írhattok itt oldalas komikat, ha a másikat nem érdekli csak a saját véleménye.
2011. augusztus 17. 17:26 #58
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Romilly @ 2011.08.17. 17:21)
zavodninak nagyon igaza van!!
Amúgy az itt írkáló emberek nagyon unatkozhatnak, hogy leállnak egymással veszekedni.-.- Én személy szerint nagyon unom, mikor itt veszekednek az emberek tök fölöslegesen, mert úgy is mindenki tök makacs, meg írhattok itt oldalas komikat, ha a másikat nem érdekli csak a saját véleménye.


Nincs itt veszekedés. Felnőttesen kezeljük a helyzetet. Ez egy fórum, ahol mindenki megoszthatja a véleményét és értelmes beszélgetést folytatunk, akár egyeznek a véleményeink akár nem.
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 17. 17:27 #59
- törölt felhasználó -    
Most mondhatnám, hogy meglepődtem ezen, de akkor hazudnék. Már maga a sorozat is katasztrófa. Nem is értem, hogy az emberek mit esznek rajta. Az első részt hajlandó voltam megnézni, de már az is nehezen ment, többre pedig nem vállalkoztam. Mit gondoltak, hogy manapság már mindennek lehet sikere attól, mert 3D-s? laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals, Crybi, janet7
2011. augusztus 17. 17:29 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (Romilly @ 2011.08.17. 17:21)
zavodninak nagyon igaza van!!
Amúgy az itt írkáló emberek nagyon unatkozhatnak, hogy leállnak egymással veszekedni.-.- Én személy szerint nagyon unom, mikor itt veszekednek az emberek tök fölöslegesen, mert úgy is mindenki tök makacs, meg írhattok itt oldalas komikat, ha a másikat nem érdekli csak a saját véleménye.

Figyu, színvonal odavág. Ennyi. Ez is csak azt mutatja, hogy a tagok értelmi skálája az értelmetlen viták szításából adódik. Ennyire ráérnek az emberek, de mégis az unaloműzés legszánalmasabb módja már ez. Én jókat mosolygok azon, hogy itt pár tag, hogy osztja az észt, de ezzel csak magukat minősítik. unsure.gif Tudtam, hogy nagyon süllyed a fórum színvonala, de, hogy ennyire, ez nagyon gáz. Én azt mondom, nevetséges, amit egyesek ideírogatnak és persze úgy szidnak valamit, hogy nem látták. Gyerekek, én sem szeretem a Glee-t, de 10-15 rész után mondtam azt, hogy nem az én világom. Mégsem viselkedek ilyen primitíven. Én csak hidalok egyébként.
3 felhasználónak tetszik: AmyVie, zsófi1997, Pandus
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!