Starity

Megbukott a Glee-koncertfilm

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 17. 17:34 #61
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.08.17. 17:29)
Figyu, színvonal odavág. Ennyi. Ez is csak azt mutatja, hogy a tagok értelmi skálája az értelmetlen viták szításából adódik. Ennyire ráérnek az emberek, de mégis az unaloműzés legszánalmasabb módja már ez. Én jókat mosolygok azon, hogy itt pár tag, hogy osztja az észt, de ezzel csak magukat minősítik. unsure.gif Tudtam, hogy nagyon süllyed a fórum színvonala, de, hogy ennyire, ez nagyon gáz. Én azt mondom, nevetséges, amit egyesek ideírogatnak és persze úgy szidnak valamit, hogy nem látták. Gyerekek, én sem szeretem a Glee-t, de 10-15 rész után mondtam azt, hogy nem az én világom. Mégsem viselkedek ilyen primitíven. Én csak hidalok egyébként.


Már nem azért, de pont, hogy azok szólnak hozzá értelmetlenül, akik a Glee-t védik blink.gif Meg amúgy is, úgytudtam, Te szeretsz vitatkozni (nem veszekedni), akkor most pontosan mi bajod van? Az, hogy most egy olyan dolgot 'oltunk le', amivel neked nincs bajod? Te is rendszeresen elmondod a negatív véleményed, az mennyivel jobb?
8 felhasználónak tetszik: lizz, ophely88, Crybi, tya04, Bogszics, janet7, Johinna, Grace Benning
2011. augusztus 17. 17:50 #62
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1578
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Mizi!Ítélkezésben nem vagy rossz,gondolom!Amúgy nekem mindegy az egész...akinek tetszik,nézze,akinek nem,az ne nézze.DE szólja le az,aki meg tudja indokolni a véleményét,végignézett egy részt.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 17. 17:57 #63
- törölt felhasználó -    
Részemről én nem sok fantáziát látok ebben a sorozatban. Mikor elkezdődött megnéztem pár részt, de nem láttam értelmét, hogy folytassam, mert annyira sablonosnak és unalmasnak láttam. unsure.gif

Egyébként nem akarok közbeszólni, de Roxxy itt hol volt ítélkezés már bocs? Szerintem itt te vagy az aki mások fölött ítélkezik. mellow.gif
2011. augusztus 17. 18:01 #64
zavodni
zavodni
 
Státusz,,Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 536
Csatolások: 0
Azonosító: 143361
Offline offline
UnhappyMeals ! Mégis melyik Glee-t védő hozzászólás lett kevésbé értelmes mint, mondjuk a tiéd??! Persze ti nektek ez nem egyedi, bár a vámpírok azok biztos azok... Mint már írtam nyugodtan írjátok le a negatív véleményeteket, de kérlek, ha én se szólom le a te hozzászólásodat, akkor te miért tartod az enyémet vagy másét értelmetlennek?! Mert különbözik a tiedtől?! Mert akkor el lehet gondolkozni, hogy kié értelmes és kié nem...
2 felhasználónak tetszik: AmyVie, Pandus
2011. augusztus 17. 18:01 #65
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1578
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Mondtam,hogy hagyjuk az egészet,nem érdekel
2011. augusztus 17. 18:05 #66
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1578
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Mindenkinek szíve joga eldönteni,hogy tetszik-e neki vagy nem.Nem kell a másikat leszólni...én csak azt mondtam,hogy az mondja,hogy értéktelen,aki végignézett 1-2 részt.Általánosítani meg nem kellene,hogy a Glee kedvelői,vagy a Glee-vel nem szimpatizálók hozzászólásai értelmesebbek-e.Szerintem am. a film nem tökéletes,sok hiba van benne,de élvezhető,és az ötlet alapvetően új és jó.
2011. augusztus 17. 18:11 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.17. 17:34)
Már nem azért, de pont, hogy azok szólnak hozzá értelmetlenül, akik a Glee-t védik  blink.gif Meg amúgy is, úgytudtam, Te szeretsz vitatkozni (nem veszekedni), akkor most pontosan mi bajod van? Az, hogy most egy olyan dolgot 'oltunk le', amivel neked nincs bajod? Te is rendszeresen elmondod a negatív véleményed, az mennyivel jobb?

Úgy gondolom, hogy az én vélemény nyilvánítási stílusom messze áll a ti stílusotoktól, ami már nem is vélemény írás, hanem fikázás, már ne is haragudj. unsure.gif Én veszem a fáradságot és a negatív véleményemet legalább 1000 karakterben fogalmazom meg közel sem ilyen stílusban. Én nem azt mondtam, hogy nem kell véleményt nyilvánítani (kiforgatod a szavaimat), csak miért kell oldalakon keresztül fikázni? Ha valaki szereti, akkor is szeretni fogja, még, ha fejedre ülsz, akkor is. Eredetileg nálam ott szakadt a cérna, mikor már fikázva lettek a legminőségibb sorozatok is. unsure.gif Senki sem csinálja a cirkuszt, csak ti. Feltűnési viszketettség vagy csak szimpla unatkozás. Jobban jártok, ha egy könyvet vesztek a kezetekbe, mert azzal még művelődtök is, nem csak szitkozódtok primitíven. Most kivételesen senki sem írt semmit és senki sem kezdte el védeni csak úgy a Glee-t. Oké, hogy a diznis topikba ez megy, de itt páran csak meg akarjuk érteni, hogy mit pattogtok és mi a baj. Mert persze még pluszba keltitek a feszültséget és generáljátok a veszekedést. Ha tetszik nézd, ha nem akkor nem. Senki sem kötelez rá. Elmondtad a véleményedet, ennyi. Utána már senki sem kíváncsi a primitív hozzászólásaitokra.
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, AmyVie, Pandus
2011. augusztus 17. 18:13 #68
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 915
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Glee... Amerikai tingli-tangli. Ha levennénk a számokat, maradna a sablonos alaptörténet, amiben -szerintem- eléggé felnagyítják a szereplők problémáit. Eddig a pontig nincs vele egyáltalán semmi bajom, bár nem szeretem. De az hogy régi nagy klasszikusokat konkrétan meggyaláznak, az már nagyon nem tetszik. Igen, meggyalázzák. Mert nem is tudom, nekem az kicsit ellentmondásos, hogy az ilyen tökéletesélettökéleteskinézet emberkék éneklik azt, hogy i feel unpretty. Nekem ez annyira mű. De akkor hallgassuk meg az eredeti Unprettyt, ez az igazi, ebben van az érzés. De van még egy pár szám, pl Highway to hell, Dream on, It's my life stb. amire azt mondom, hogy nem kellett volna hozzányúlniuk, mert egyszerűen nem nekik való. Ezek a számok egyszerűen nem férnek bele az amerikai cukormázkeretbe. Elismerem, hogy tudnak énekelni (bár akkor nem értem miért autotune-oznak szét egy csomó dalt), de nem és nem. Aki ismeri ezeket a dalokat/előadókat az érti. Hálistennek, hogy a Guns N' Roses meg a Red hot chili peppers nem engedte, hogy feldolgozzák a dalaikat. Az ő nevükhöz nem méltó a Glee. Továbbá azt is szánalmasnak tartom, hogy sokan a Glee-s verziót istenítik, közben az sehol sincs az erdetihez képest. Azzal semmi baj sincs, ha pl egy Teenage dream-et dolgoznak fel, az illik hozzájuk, maradjanak csak a popnál. A film nem tudom milyen volt, de annyira nem lepődök meg a bukáson, sorozatból filmet csinálni nem mindig jön be, itt meg amúgy sem volt olyan alapanyag, hogy sokkal töbet ki lehetne hozni belőle.
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, ophely88, janet7, Johinna
2011. augusztus 17. 18:17 #69
evöc XD
evöc XD
 
StátuszThe world is a book, and those who do not travel read only a page.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.05.
Hozzászólás: 836
Csatolások: 0
Azonosító: 146690
Offline offline
nem gondoltam volna sad.gif
2011. augusztus 17. 18:18 #70
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1578
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Bogszics legalább meg tudja indokolni,hogy neki mi nem tetszik benne!Ilyen véleményeket meg tudok érteni,mert van alapja!Látszik,jogy Bogszics tudja közölni a véleményét értelmesen!De az,hogy valaki nem is nézte végig még az egyik részt sem,és mégis rühelli,az már nekem érthetetlen!
5 felhasználónak tetszik: Bogszics, Holly Keller, LittleVampire, janet7, Johinna
2011. augusztus 17. 18:21 #71
- törölt felhasználó -    
Idézet (Roxxy @ 2011.08.17. 18:18)
Bogszics legalább meg tudja indokolni,hogy neki mi nem tetszik benne!Ilyen véleményeket meg tudok érteni,mert van alapja!Látszik,jogy Bogszics tudja közölni a véleményét értelmesen!De az,hogy valaki nem is nézte végig még az egyik részt sem,és mégis rühelli,az már nekem érthetetlen!


Ahhoz képest, hogy azt mondtad hagyjuk még mindig ezen lovagolsz... rolleyes.gif
2011. augusztus 17. 18:23 #72
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1578
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Igazad van ebben,de most már tényleg hagyjuk!Béke!!!
2011. augusztus 17. 18:30 #73
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.08.17. 18:11)
Úgy gondolom, hogy az én vélemény nyilvánítási stílusom messze áll a ti stílusotoktól, ami már nem is vélemény írás, hanem fikázás, már ne is haragudj. unsure.gif Én veszem a fáradságot és a negatív véleményemet legalább 1000 karakterben fogalmazom meg közel sem ilyen stílusban. Én nem azt mondtam, hogy nem kell véleményt nyilvánítani (kiforgatod a szavaimat), csak miért kell oldalakon keresztül fikázni? Ha valaki szereti, akkor is szeretni fogja, még, ha fejedre ülsz, akkor is. Eredetileg nálam ott szakadt a cérna, mikor már fikázva lettek a legminőségibb sorozatok is. unsure.gif Senki sem csinálja a cirkuszt, csak ti. Feltűnési viszketettség vagy csak szimpla unatkozás. Jobban jártok, ha egy könyvet vesztek a kezetekbe, mert azzal még művelődtök is, nem csak szitkozódtok primitíven. Most kivételesen senki sem írt semmit és senki sem kezdte el védeni csak úgy a Glee-t. Oké, hogy a diznis topikba ez megy, de itt páran csak meg akarjuk érteni, hogy mit pattogtok és mi a baj. Mert persze még pluszba keltitek a feszültséget és generáljátok a veszekedést. Ha tetszik nézd, ha nem akkor nem. Senki sem kötelez rá. Elmondtad a véleményedet, ennyi. Utána már senki sem kíváncsi a primitív hozzászólásaitokra.


Szóval szerinted csak 1000 karakterrel lehet leoltani valamit, igaz? Szerintem meg had döntse el mindenki maga, hogy milyen hosszúsági véleményt ír. Oké, a kétszavas kommentektől Én is falra mászom, de Én pl. nem akarok regényt írni. Olvasni szeretem, írni nem. Plusz eleve, használtam esetleg csúnya szavakat? Igen, egyszer, de akkor sem az általad imádott sorozatokat szóltam le. De akkor még Én nem tartom tiszteletben a másik véleményét, Én vagyok a hülye, igaz? Meg ez eleve miben különbözik a dizni ellenes topic-cal? Semmivel, csak más van leoltva. Az a téma is tele van két szavas kommentekkel ,még sem pattogsz, mint itt. Azt meg had döntsem Én el, hogy nekem mi a minőségi sorozat yes.gif
4 felhasználónak tetszik: Bogszics, ophely88, janet7, Johinna
2011. augusztus 17. 18:42 #74
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Nahát itt még mindig vita van omg.gif Van akinek tetszik, van akinek nem tetszik a sorozat. Ezen most miért kell ennyit beszélni? És én is szoktam kritizálni, de általában egyszer teszem. És akik most itt kritikusok, azok is beláthatnák, hogy mi csak védjük a kedvenceinket... hisz ti is igy tennétek hogyha valaki éppenséggel a ti kedvenceiteket kritizálná wink.gif
2011. augusztus 17. 18:43 #75
zavodni
zavodni
 
Státusz,,Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 536
Csatolások: 0
Azonosító: 143361
Offline offline
Bogszics! A rock számok tényleg nem az erősségeik, de nem kell azért azt mondani, hogy meggyalázzák azokat. Mert azért nem egy Rebbecca Black szinten adják elő. És szerintem szép dolog, hogy tisztelegnek a régi klasszikusok előtt! Én amikor meghallottam egy-egy kedvenc Bon Jovi, Queen, AC/DC dalt a sorozatban akkor rájöttem valamire. Hogy ezek a dalok és előadók utánozhatatlanok. És szerintem ezt a Glee stábja is pontosan tudja. De mondjuk a mai pop előadók műveit lazán előadják. Hogy miért? Mert azt könnyű előadni. És itt jössz rá, hogy az igazi zene utánozhatatlan. Ezek az újak meg felejtősek. És még mindig nem tartom gyalázásnak ezeket a dalokat. Csupán tisztelgésnek az IGAZI ZENE NAGYJAI ELŐTT ...
2011. augusztus 17. 18:45 #76
lulooh
lulooh
visszatérő vendég
 
StátuszIf you can dream it, you can do it! Because.. Anything can happen if you let it!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.24.
Hozzászólás: 197
Csatolások: 4
Azonosító: 141536
Offline offline
Pfff! Mit fikázzátok a Glee-t? Tudom, ízlések és pofonok. De nem ilyen stílusban kellene megfogalmazni, ha valami nem tetszik. Ha nem lenne annyira jó, akkor nem lenne annyi toplistás dal. A koncertfilmre és kíváncsi vagyok, kár, hogy Magyarországon nem várható premier. Ennyi! Hajrá Glee! smileeee.gif
2011. augusztus 17. 19:00 #77
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.17. 18:30)
Azt meg had döntsem Én el, hogy nekem mi a minőségi sorozat yes.gif


Pontosan. Ez szubjektív.
Engem amúgy nem érdekel, a Glee sikere töretlen odakint (sorozat formájában) tehát a sok promó és díj mellé még sok évadot jósolok, a film ebből a szempontból nem igazán tett be a műsornak. Elszenvedtem az első részt és elég volt belőle. Ha nektek ez minőségi sorozat és mi rosszak vagyunk, mert nekünk nem tetszik, akkor sajnáljuk. Rosszak vagyunk és fekete bárányok, mindenhol vannak belőlük. Ha ez kihúzza nálatok a cérnát, akkor vegyetek mély levegőt, nehogy összeessetek nekem, a sorozat nem éri meg.

De ahogy gondoljátok. Ha nektek ez megfelel, akkor nézzétek, részemről elfogadva. Hallgatok Holly-ra és könyvet veszek a kezembe (Mivel hogy 3 könyvet olvasok manapság, kettőt angolul és egyet magyarul), művelődöm, elküldöm a verseimet az egyik versíró pályázatra és befejezem a feliratomat, amibe belekezdtem, nektek pedig további jó szórakozást a Justin Bieberes NCIS vagy CSI minőségi sorozatotokhoz biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Bogszics, janet7
2011. augusztus 17. 19:09 #78
Annus xD
Annus xD
visszatérő vendég
 
StátuszI'm proud to be a Lovatic :D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.12.
Hozzászólás: 454
Csatolások: 0
Azonosító: 140641
Offline offline
én megnézném de itt nem játszák sad.gif
2011. augusztus 17. 19:09 #79
- törölt felhasználó -    
Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés, de még mennyire!smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: AmyVie
2011. augusztus 17. 19:14 #80
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Sajnálom, de nekem ez a Glee egyáltalán nem jön át. Elfogadom, ha valakinek tetszik, elvégre ízlések és pofonok. Nem láttam belőle sok részt, talán egyet vagy kettőt, de egyáltalán nem tetszett ahogy ilyen "csúnyán" bántak a dalokkal. Két konkrét példát tudnék említeni. Az egyik, a legendás Journey zenekar Don't Stop Believin' cimű dala. Hihetetlen mennyire nem lehetett érezni a dal lényegét, hangulatát stb. A másik példám a My Chemical Romance, Sing című száma. Ezt a dalt véleményem szerint meggyalázták, elnyávogták és nem tudták visszaadni azt, amiről a dal szól. Sajnálom, de ez egy mű műsor és lehet, hogy valakinek a gyomra ezt be tudja fogadni, de az enyém nem.
Journey - Don't Stop Believing
Glee - Don't Stop Believing
My Chemical Romance - Sing
Glee - Sing
Tessék, itt vannak a linkek, mindenki eldöntheti melyik a jobb...
4 felhasználónak tetszik: ophely88, kriszti03, Bogszics, janet7
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!