Starity

Megbukott a Glee-koncertfilm

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 18. 09:27 #101
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.08.18. 08:09)
Vagy inkább őszinte vélemény ...


Bocs, hogy beleszólok a kettőtök vitájába, de ti szinte egész idő alatt nem is a Glee-vel kapcsolatban vitatkoztok. unsure.gif
És jó hogy van önálló, őszinte véleményetek, mert sajnos sok tag azzal nem büszkélkedhet... de azért itt már nem csak vélemény kinyilvánitásról volt szó, hanem egymást marjátok. Az előző oldalak csak ezzel van tele, ha szitkozódni akartok menjetek máshova... és ha nem érdekel a glee akkor minek foglalkoztok vele ennyit? Leirtátok, hogy unalmas a világ legrosszabb sorozata, ennyi bőven elég lett volna beer.gif Janet 7 sem szereti, mégis tud normálisan beszélni thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: Glamster, adry1415, Pandus
2011. augusztus 18. 09:47 #102
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2011.08.18. 09:27)
Bocs, hogy beleszólok a kettőtök vitájába, de ti szinte egész idő alatt nem is a Glee-vel kapcsolatban vitatkoztok.  unsure.gif 
És jó hogy van önálló, őszinte véleményetek, mert sajnos sok tag azzal nem büszkélkedhet... de azért itt már nem csak vélemény kinyilvánitásról volt szó, hanem egymást marjátok. Az előző oldalak csak ezzel van tele, ha szitkozódni akartok menjetek máshova... és ha nem érdekel a glee akkor minek foglalkoztok vele ennyit. Leirtátok, hogy unalmas a világ legrosszabb sorozata, ennyi bőven elég lett volna  beer.gif Janet 7 sem szereti, mégis tud normálisan beszélni  thumbsup.gif


Én csak egy kérdésre válaszoltam, de mindegy már, gondolkoztam ezen tegnap és köszönettel tartozom nektek. Beszéltünk Unhappymeals-szel tegnap és rájöttünk, hogy van egy sorozat, amit mindketten szeretünk. Ha Holly 'nem akarok kötekedni' szövegét nem írja be, talán soha nem jutunk el oda, hogy ezt megtudjuk. biggrin.gif
Unhappymeals nevében is köszönjük a 'rohaggy meg' üzeneteket, mert ha azokat nem írkáljátok, talán mi sem kezdünk el egymással beszélgetni. biggrin.gif

Részemről annyival zárnám le a vitát, hogy a rohaggy meg dj, nem ggy, ha még akartok írni, legalább dj-vel írjátok. rohog.gif Kaptam támogató üzeneteket is tegnap, tehát nincs veszve még semmi, jó tudni, hogy páran mellettem is állnak. biggrin.gif

Ezennel befejeztük Unhappymeals-szel és ezután nem vetekszünk rá ilyenekre, mert nem állunk le szűk látókörű emberekkel dumálni, akiknek fáj, ha nem szereti mindenki azt, amit ők és a rohadj meg szót sem tudják jól leírni.

Adios Amigos, a Glee-nek pedig sok sikert a továbbiakban, nekem nem jön be, de sokan szeretik, tényleg nem hinném, hogy nagyon betett a sorozatnak, Amerika ilyen, minden félrelépés után lábújjhegyre áll és folytatja tovább. biggrin.gif

További kellemes Csütörtököt és köszöntem a figyelmet beer.gif biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Bogszics, janet7, csicsi20
2011. augusztus 18. 10:41 #103
- törölt felhasználó -    
Ezt nem értem..hiszen a Glee egy csodálatos sorozat...Viszont az 500 ezer egy elég nagy szám,viszont a bevétel valóban kevés.
2011. augusztus 18. 10:55 #104
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (jasmine98_rock @ 2011.08.18. 10:41)
Ezt nem értem..hiszen a Glee egy csodálatos sorozat...Viszont az 500 ezer egy elég nagy szám,viszont a bevétel valóban kevés.


500ezer néző amerikai viszonylatban semmi. 10 millióan laknak csak New York városában - kiszámolhatod mennyi embert érdekelt. 2 nagyobb háztömbre való ember, azt annyi.
8 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals, kriszti145, Bogszics, janet7, Glamster, adry1415, Johinna
2011. augusztus 18. 11:36 #105
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
Nem szeretem a Glee-t :S
2011. augusztus 18. 11:36 #106
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
Mivel még soha nem láttam XDD
2011. augusztus 18. 12:00 #107
superBee
superBee
új tag
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 158363
Offline offline
nem szeretem én se a glee-t
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 18. 12:59 #108
MultyRockly
MultyRockly
új tag
 
StátuszCSŐ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.14.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 155434
Offline offline
Hát most ez történik,ha egy újabb HSM filmet akarnak készíteni...Már annak a harmadik részére sem voltak kíváncsiak,szal ennyit erről...-.-" >.<
2011. augusztus 18. 15:28 #109
- törölt felhasználó -    
Idézet (zavodni @ 2011.08.17. 20:49)
Nos én még mindig túlzásnak tartom a "gyalázás" szót, de úgy látom nem teljesen érted, hogy mire akartam kilyukadni. De én akkor is inkább hallgatok rosszul előadott Bon Jovit, mint nagyon szépen elénekelt Selena Gomezt, vagy Justin Bibört.. Ja és még annyit, hogy nem nevezném őket semmiféle képpen tehetségteleneknek. Mert igenis jó hangú emberekről van szó. Csak egyet nem értek. Hol van most a sok Glee rajongó? Amikor arról volt szó, hogy ki lesznek rúgva, hogy rinyáltak már egyesek...

Őszintén? tudjuk hogy úgyis leleszünk hordva, mert hogy nekünk nincsenek önálló gondolataink, hogy ilyen "szarokat" nézünk, és őszintén szólva már nem nagyon akarok belekeveredni semmilyen vitába. mindenkinek szíve joga hogy szeresse- vagy ne. nem mi döntjük, el és szerintem felesleges azon kiakadni, hogy szerinted jó szerinte meg nem. amúgy én is úgy vagyok vele hogy inkább hallgatok egy rosszul előadott jó számot, mint mondjuk a Justin Bíbörtől a Baby-t - ott egy kicsit megállt bennem az ütő. mellow.gif és én sem szerettem az elején, mert az első pár rész tényleg nagyon bevezető szerű, de aztán egyre jobb, és szerintem a második évad tökéletes. szóval aki szeretei, szereti, aki nem, nem. de nem kell az, hogy leírd 80x hogy egy mekkora kaki, és hogy mennyire utálod. elsőre is felfogtuk, hogy neked nem tetszik, lépj tovább, nem tudom mit problémázni ezen...
5 felhasználónak tetszik: Glamster, LittleVampire, Twilight6, Pandus, DiscoDiva
2011. augusztus 18. 18:20 #110
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Mi, mi, mi lenne a baj? -.- Azért le lehet szólni, tényleg, mert nem ér fel egy diznicsánölös sorozathoz. Szerintetek. pardon.gif Ez a probléma. Ennyi. És akkor kérlek, miért keverednénk velük vitába? Aki szereti, szereti. Aki nem, nem. Ez van. Leszarom. Szerintem jó sorozat. Jobb, mint az átlag.
Tisztelet annak a kivételnek, aki normálisan tudta megfogalmazni a véleményét.
5 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Twilight6, adry1415, DiscoDiva, Pandus
2011. augusztus 18. 19:16 #111
Liiillus
Liiillus
visszatérő vendég
 
StátuszAhhoz,hogy meglásd a szivárványt,el kell viselned az esőt is!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.17.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 165
Azonosító: 158566
Offline offline
Néhány rész megnéztem de nem ájultam el tőle..
2011. augusztus 18. 19:19 #112
- törölt felhasználó -    
Szerintem se nagyon durranás a sorozat, de talán a dvd eladásban behozzák az a pénzt amennyit költöttek a reklámozására xD
2011. augusztus 19. 07:20 #113
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (MachineMagic @ 2011.08.18. 11:36)
Mivel még soha nem láttam XDD

Akkor honnan tudod, hogy rossz? blink.gif
Először én is azt hittem, hogy egy hülyeség, majd megnéztem és nagyon megszerettem. A justin bieber baby-t, rebecca black friday-t is meg tudom hallgatni, mert Glee-sen nagyon jó, a legtöbb szám nekem a Glee-s feldolzással jobban tetszik. 100x jobb sorozat, mint például a dizni-s műsorok. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: adry1415
2011. augusztus 19. 08:08 #114
- törölt felhasználó -    
Szerintem meg egy nagyon jó sorozat,normális,tehetséges színészekkel és színésznőkkel.Fáj a szívem azokért,akik inkább néznek varázslóst a diznin,mint egy ilyen sorozatot,amit nem tini amatőrök játszanak.
2 felhasználónak tetszik: Twilight6, DiscoDiva
2011. augusztus 20. 12:34 #115
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
nem csodálom
2011. augusztus 21. 02:55 #116
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Látom most is sok értelmes ember kinyitotta a száját, és elmondta a véleményét. pardon.gif
Aki nem látott belőle 1-2 részt az miért nyilvánít véleményt, mikor FOGALMA SINCS, hogy miről van szó?
Nem azzal van a baj, hogyha valaki leírja a véleményét, nekem magával a stílussal van bajom.
Jót mulattam egy-egy hozzászóláson, hogy a Glee nem eredeti, viszont a sok vámpíros, vérfarkasos sorozat azok bizony eredetiek, igaz? És mondom úgy, hogy én is nézem a Vámpírnaplókat, de az az egyetlen Vámpíros dolog amit hajlandó vagyok eltűrni.
Látom sok embernek az a baja, hogy ismert előadók dalait dolgozzák fel. És ez miért is baj...? Egyértelműen nem arra megy a sorozat, hogy hú, akkor Madonna - Like a prayer című számából jobbat hoznak ki, és mennyivel jobb az övék, ezek a feldolgozások egy fajta tisztelgések az előadók előtt. Arról nem is beszélve, hogy a számok szorosan kapcsolódnak a történethez, nem csak úgy véletlenül kerülnek bele a sorozatba. Ha az eredeti előadó készségesen adja oda egy-egy számát feldolgozásra, akkor az nektek miért fáj? Paul McCartney már többször nyilatkozta, hogy örülne ha belekerülnének a dalai a Glee-be, önként ajánlotta fel, Jared Leto is említette, hogy bár nem rajongója a sorozatnak, még is jó érzés lenne ha elkérnék egy-egy számát felhasználásra, Lady Gaga imádja a sorozatot, nagy rajongója, és ő is szívesen adja a dalait, SŐT, szerepelni is szeretne benne, és ez csak pár név... Akkor meg mi a probléma? Nem értem. Pláne, hogy úgy mondtok véleményt, hogy alig láttatok belőle pár részt, egyértelmű ha az évad közepéből megnézel egy részt SEMMIT nem fogsz belőle érteni, és nem fog tetszeni...Nem értem mire ez a nagy szarozás, és ilyen hozzászólások, de amíg Selena Gomez áll az első helyen addig nem csodálkozom semmin. pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: csicsi20, LittleVampire, DiscoDiva, zsófi1997
2011. augusztus 21. 21:42 #117
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
Jesszus, micsoda vita a Glee-ről. Aki szereti az örüljön magának (Én is szeretem), aki pedig nem, az valószínűleg túl komolytalannak véli, ami egy eleve vígjátéksorozattól igazán nem különös, de vannak nagyon jó drámák is. Ez tényleg csak azért van, hogy az ember kikapcsolódjon. Esetleg az eredeti előadóktól jobban tetszenek a számok? Megesik, nekem is vannak ilyenek. Viszont sok olyan van, amire a Glee által figyeltem fel és azóta eredetiben hallgatom. Nagyon sok elfeledett előadó lemezeladásai nőttek a Glee miatt és ezt az alkotók is nagyon jól tudják.
Szóval, ha rossz, nem kell nézni. Ha meg valaki nem nézi, akkor ne írjon véleményt. Szerintem aki szereti, az sem azért nézi, mert lenyűgöző a színészi alakítás, vagy az eredetiség hatja át a részeket... pusztán nagyon jó kikapcsolódás 40 percig a lehetetlen szituációkon szórakozni és a jó számokat hallgatni.
2011. augusztus 23. 00:52 #118
- törölt felhasználó -    
Pedig egy nagyon jó sorozat. Az előttem lévők leírták amit akartam. De tényleg amúgy, egy Disneyes sorozatot 5 milliárdan néznek meg, egy epizódot akár 50x is. A Glee movie-t pedig 1x nem bírják megnézni ? Még pár rajongó sem? Én sem láttam, de megfogom nézni, ha nem is végig, akkor is belenézek, és eldöntöm milyen is. Aki pedig nem szereti a sorozatot, vagy nem látta még, azt megértem hogy nem nézi meg, de akkor minek vitatkozik?
2011. augusztus 26. 14:17 #119
- törölt felhasználó -    
Én így is imádom smileeee.gif
2011. október 27. 14:49 #120
GaGafreaks monster
GaGafreaks monster
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.03.
Hozzászólás: 258
Csatolások: 0
Azonosító: 161568
Offline offline
Imádom a glee-t!
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!