Starity

Madonna beperli Lady Gagát

16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 21. 09:38 #1
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
A chicagói B96 rádió a héten bejelentette, hogy Madonna és Stephen Bray (amerikai dalszerző, dobos, producer) egy tárgyalás keretein belül akarja megvitatni 1989-es slágerük, az Express Youself és Lady Gaga Born This Way (2011) című dala közötti hasonlóságokat.
A teljes cikkhez kattints ide!
16 felhasználónak tetszik: Grace Benning, _ToTo_, Twilight6, Riri,Avrilfan, LittleVampire, janet7, anna21, An_d_a, dóóra, ophely88, Horgi, Glamster, num1Kolosszus, Nashine, DreamerGirl, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 09:42 #2
Selena111
Selena111
look at the flowers™
 
Státusznine lives, remember?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 5421
Csatolások: 1635
Azonosító: 131691
Offline offline
naa nee ,idáig nem volt bajom Madonnával, de most már utálom sad.gif
2011. augusztus 21. 09:45 #3
Fergie97
Fergie97
visszatérő vendég
 
Státusz"EZEL" 4ever ^^ :$ <3 <3 <3 :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 326
Csatolások: 28
Azonosító: 141036
Offline offline
úgy ni csak pereljék be jól teszik fent van a videó ami bizonyítja azt hogy Lady Gaga lopta az ötleteket
2011. augusztus 21. 09:47 #4
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12506
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Selena111 @ 2011.08.21. 09:42)
naa nee ,idáig nem volt bajom Madonnával, de most már utálom sad.gif


Nem is amiatt, hogy Gaga koppintotta, hanem az ilyen hozzászólások miatt döntött a per mellett, ha tudnád értelmezni a cikket.

Gaga meg szerintem még csak nem is kreativ. Azok a kreativak körülötte akik megmondják mit hogyan csináljon.

http://static.thehollywoodgossip.com/images/gallery/lady-gaga-madonna_405x375.jpg
22 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Twilight6, UnhappyMeals, Riri,Avrilfan, badperfect, LittleVampire, janet7, anna21, An_d_a, DisneyFan, dóóra, katara, MandyBrait, Miley-fan09, ophely88, Pandus, tironman, Horgi, Glamster, Angua, DreamerGirl, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 09:51 #5
- törölt felhasználó -    
Hát én nem bírom annyira madonnát de azért gaga megérdemli hogy bepereljék .
1 felhasználónak tetszik: Angua
2011. augusztus 21. 09:51 #6
- törölt felhasználó -    
nem szeretem Gagát, de nem hiszem, hogy pont egy híres énekesnőről koppintana
2011. augusztus 21. 09:51 #7
Selena111
Selena111
look at the flowers™
 
Státusznine lives, remember?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 5421
Csatolások: 1635
Azonosító: 131691
Offline offline
hát ez van
sajnálom _ToTo_ értem én a cikket és nem értek egyet veled egyáltalán nem!!
2011. augusztus 21. 09:52 #8
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Ez egy hihetetlenül jól megírt cikk, gratulálok, emelem összes kalapom a szerző előtt. Remélem egyeseket elgondolkoztat, bár valljuk be, nem sok esély van rá. A fanatizmus ma olyan méreteket ölt egyes előadók esetében, név szerint Gaga esetében, amivel én már nem tudok mit kezdeni. Nem értem mivel vonja ilyen szinten befolyása alá a sérülékeny lelkű kamaszokat, de megteszi. Azokban nincs tisztelet senki más iránt, és ha netalántán valaki meg meri kérdőjelezni Gaga egyediségét, rögtön támadnak, mint a zombik. Ezt a jelenséget talán valóban nem ártana megvizsgálni kicsit tüzetesebben. Nem biztos, hogy ez a fajta kötelék egy idegen emberrel jó hatással van a fejlődő elmékre. Bár ezt én innen, a fotelből írogatva nem tudhatom, de az biztos, hogy soha senkiért nem rajongtam így és már nagy valószínűséggel nem is fogok. Madonna pedig, akit valóban rengeteg támadás ér mostanában, talán valóban léphetne valamit. Nem jelentem ki, hogy Gaga másolja, de az tény, bizonyos szinten emlékeztet rá. Tehát, ha a Gagát inspiráló művészek között ott van Madonna is, talán kicsit több tiszteletet tanúsíthatnának a szörnyecskék is Madonna iránt. Nem állt meg a világ, nem szűnt meg létezni az összes zenész, csak azért, mert Gaga a porondra perdült. Gaga nem istennő, és főleg nem követendő példa, csak egy pop énekesnő és kész. Nem vagyok a pereskedés híve, de azt gondolom, ez az ügy már érett egy ideje és jó lenne végre pontot tenni a végére.
17 felhasználónak tetszik: dreamscometrue, _ToTo_, UnhappyMeals, Riri,Avrilfan, LittleVampire, janet7, anna21, An_d_a, dóóra, thunderbird, ophely88, Pandus, Clairy, Horgi, Glamster, DreamerGirl, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 09:56 #9
Jal
Jal
 
Státuszescape
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.13.
Hozzászólás: 669
Csatolások: 5
Azonosító: 79489
Offline offline
Madonnának igaza van, pereljen!!!
2011. augusztus 21. 09:57 #10
- törölt felhasználó -    
Szerintem óriási igazságokra világít rá a cikk (gondolok itt arra, hogy nincs már semmi új, minden mai előadó meglévő stíluselemekből állítja össze a dalait), de azzal is egyetértek, hogy "sztárokat rajongóikról".
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 21. 09:59 #11
- törölt felhasználó -    
Madonnának van igaza.
2011. augusztus 21. 10:01 #12
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
@Selena111 Nehogy már Madonnát hibáztassuk (egy élő legendát) azért, mert Gaga közel sem annyira kreatív, mint amilyennek beállítja magát. Hallottad egyáltalán az Express Yourself című dalát? Egyértelmű a hasonlóság!!! Link a fent említett dalhoz: http://www.youtube.com/watch?v=12wP5W2R0wY
Aztán itt egy másik link is Mother Monster kreativitásának másik forrásáról:
http://www.youtube.com/watch?v=_g5zsRs6WZ8
És itt egy harmadik "bizonyíték" is:
http://www.youtube.com/watch?v=eaXC42gKqGk

Egyenesen felháborító, hogy Gaga egyes rajongói ennyire semmibe veszik Madonna, és mások zenei munkásságát. És valóban lehet vmi abban, hogy az előadót a rajongóiról kell megítélni. Csak néhány példa azokra az előadókra, akit a Little Monsterek (tisztelet a kivételnek) már durván nekiestek: Madonna, Adele, Christina Aguilera. Na meg azok véleményeire is túlzottan agresszívan reagálnak, akik nem Lady Gagát tekintik a zenei világ istennőjének. Szomorú, hogy a legtöbb tizenéves (ismét tisztelet a kivételnek) nemhogy nem ismeri Madonnát, de még ennyire tiszteletlenül is beszél róla. Nem tudom, hogy miért kell ennyi Gaga rajongónak folyton csak ócsárolnia a többi előadót, és azokat akik nincsenek oda Gagáért. Bizony Gagának sem ártana végre helyre rakni a kis szörnyecskéket, ha valóban tiszteli a fent említett előadókat. Nem ismerek még egy előadót, akinek ennyi rosszindulatú rajongója lenne, mint neki. És utoljára tisztelet a kivételnek!!!

Most jöhetnek az oltások........
12 felhasználónak tetszik: Grace Benning, dreamscometrue, UnhappyMeals, Riri,Avrilfan, janet7, anna21, An_d_a, dóóra, MandyBrait, Clairy, Glamster, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 10:03 #13
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.08.21. 09:52)
Ez egy hihetetlenül jól megírt cikk, gratulálok, emelem összes kalapom a szerző előtt. Remélem egyeseket elgondolkoztat, bár valljuk be, nem sok esély van rá. A fanatizmus ma olyan méreteket ölt egyes előadók esetében, név szerint Gaga esetében, amivel én már nem tudok mit kezdeni. Nem értem mivel vonja ilyen szinten befolyása alá a sérülékeny lelkű kamaszokat, de megteszi. Azokban nincs tisztelet senki más iránt, és ha netalántán valaki meg meri kérdőjelezni Gaga egyediségét, rögtön támadnak, mint a zombik. Ezt a jelenséget talán valóban nem ártana megvizsgálni kicsit tüzetesebben. Nem biztos, hogy ez a fajta kötelék egy idegen emberrel jó hatással van a fejlődő elmékre. Bár ezt én innen, a fotelből írogatva nem tudhatom, de az biztos, hogy soha senkiért nem rajongtam így és már nagy valószínűséggel nem is fogok. Madonna pedig, akit valóban rengeteg támadás ér mostanában, talán valóban léphetne valamit. Nem jelentem ki, hogy Gaga másolja, de az tény, bizonyos szinten emlékeztet rá. Tehát, ha a Gagát inspiráló művészek között ott van Madonna is, talán kicsit több tiszteletet tanúsíthatnának a szörnyecskék is Madonna iránt. Nem állt meg a világ, nem szűnt meg létezni az összes zenész, csak azért, mert Gaga a porondra perdült. Gaga nem istennő, és főleg nem követendő példa, csak egy pop énekesnő és kész. Nem vagyok a pereskedés híve, de azt gondolom, ez az ügy már érett egy ideje és jó lenne végre pontot tenni a végére.


Teljesen egyetértek veled. meghajolo.gif
A cikkel kapcsolatban: az igaz, hogy a mai előadók már nem tudnak sok új dolgokat felmutatni. Az viszont már baj, mikor valaki egy dalt lényegében teljesen lemásol. (Most nem feltétlenül Gagára gondolok) A Born This Way és az Express Yourself közötti hasonlóságot nem lehet nem meghallani, és ez szintén baj. Ha még csak egy-két elemet tettek volna bele a dalba, nem lenne semmi probléma, de így..Aki esetleg kételkedne benne, az hallgassa meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=5eKAVVe1rXQ
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Riri,Avrilfan, An_d_a, Glamster
2011. augusztus 21. 10:04 #14
szaboszaffizia
szaboszaffizia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.03.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 152232
Offline offline
Szerintem Madonnának van igaza!!
2011. augusztus 21. 10:05 #15
tomcsi1996
tomcsi1996
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.08.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 128975
Offline offline
nme akarok részle hajlónak tűnni, de az tény hogy én GaGát jobban szeretem mint Madonnát.. És nem értek egyet Madonnával! Hasonlít a két dal egy kicsit, nah ééés???! Mi lesz akkor??? Ezt maga Madonna is bevalotta hogy nem zavarja... ÉS azért akart gyakorlatilag perelni, mert GaGa rajongói (finoman fejezem ki magam) nem szeretik Madonnát.. Ezért ne GaGát perelje hanem a rajongókat xD Őket meg nem fogja egyenként beperelni
2011. augusztus 21. 10:05 #16
- törölt felhasználó -    
Igaza van Madonnának!
2011. augusztus 21. 10:07 #17
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (tomcsi1996 @ 2011.08.21. 10:05)
nme akarok részle hajlónak tűnni, de az tény hogy én GaGát jobban szeretem mint Madonnát.. És nem értek egyet Madonnával! Hasonlít a két dal egy kicsit, nah ééés???! Mi lesz akkor??? Ezt maga Madonna is bevalotta hogy nem zavarja... ÉS azért akart gyakorlatilag perelni, mert GaGa rajongói (finoman fejezem ki magam) nem szeretik Madonnát.. Ezért ne GaGát perelje hanem a rajongókat xD Őket meg nem fogja egyenként beperelni


Nos, elárulom, valószínűleg Madonnát most se zavarná a dolog, ha nem piszkálnák, ócsárolnák a munkásságát a szörnyecskék folyamatosan. Ám megteszik és gondolom most már Madonna elégtételre, mi több, igazságtételre áhítozik. Meg is tudom érteni. Gaga lekoppintotta az egyik dalát, amit ő mosolyogva konstatált, és mégis kapja az ívet a szörnyecskéktől. Ezek után én is perelnék, már ne haragudj. pardon.gif
9 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Riri,Avrilfan, An_d_a, dóóra, katara, Pandus, Horgi, Glamster, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 10:08 #18
bettibaba3
bettibaba3
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.06.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 157631
Offline offline
Végreeeeeee,már mióta vártam erre...Gaga egy szánalmas nő,nem csak Madonnát koppintja,de Christina Aguilerat is!!!!Remélem igaz a hír,és tényleg beperelik!!!!
2011. augusztus 21. 10:08 #19
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
@Selena111 Nehogy már Madonnát hibáztassuk (egy élő legendát) azért, mert Gaga közel sem annyira kreatív, mint amilyennek beállítja magát. Hallottad egyáltalán az Express Yourself című dalát? Egyértelmű a hasonlóság!!! Link a fent említett dalhoz: http://www.youtube.com/watch?v=12wP5W2R0wY
Aztán itt egy másik link is Mother Monster kreativitásának másik forrásáról:
http://www.youtube.com/watch?v=_g5zsRs6WZ8
És itt egy harmadik "bizonyíték" is:
http://www.youtube.com/watch?v=eaXC42gKqGk

Egyenesen felháborító, hogy Gaga egyes rajongói ennyire semmibe veszik Madonna, és mások zenei munkásságát. És valóban lehet vmi abban, hogy az előadót a rajongóiról kell megítélni. Csak néhány példa azokra az előadókra, akit a Little Monsterek (tisztelet a kivételnek) már durván nekiestek: Madonna, Adele, Christina Aguilera. Na meg azok véleményeire is túlzottan agresszívan reagálnak, akik nem Lady Gagát tekintik a zenei világ istennőjének. Szomorú, hogy a legtöbb tizenéves (ismét tisztelet a kivételnek) nemhogy nem ismeri Madonnát, de még ennyire tiszteletlenül is beszél róla. Nem tudom, hogy miért kell ennyi Gaga rajongónak folyton csak ócsárolnia a többi előadót, és azokat akik nincsenek oda Gagáért. Bizony Gagának sem ártana végre helyre rakni a kis szörnyecskéket, ha valóban tiszteli a fent említett előadókat. Nem ismerek még egy előadót, akinek ennyi rosszindulatú rajongója lenne, mint neki. És utoljára tisztelet a kivételnek!!!

Most jöhetnek az oltások........
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Riri,Avrilfan, An_d_a
2011. augusztus 21. 10:11 #20
tomcsi1996
tomcsi1996
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.08.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 128975
Offline offline
Grace Benning én teljesen szeretem mind a két számot és ismerem is. És most beállíthattok engem is egy "szörnyecskének" vagy "gaga fannak", de véleményem szerint, semmi hasonlóság nincs a kettő közt
16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Madonna Madonna 194.