Starity

Madonna beperli Lady Gagát

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 22. 17:53 #221
- törölt felhasználó -    
Akkor irány a fül orr gégészet!

Gaga csak egy Madonna wannabe, nem több.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, katara, UnhappyMeals
2011. augusztus 22. 18:28 #222
- törölt felhasználó -    
Idézet (The Dark Knight @ 2011.08.22. 17:53)
Akkor irány a fül orr gégészet!

Gaga csak egy Madonna wannabe, nem több.




Biztos hogy nem... köze nincs hozzá... Ja de, egyszer volt egy közös fellépésük.
2011. augusztus 22. 19:09 #223
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Szerintem Gaga soha az életben nem fog felérni Madonnához! Engem kimondottan idegesít a zenéje, a stílusa, és ő maga is!
4 felhasználónak tetszik: ophely88, katara, UnhappyMeals, Black Hearth2
2011. augusztus 22. 21:25 #224
- törölt felhasználó -    
Én nem állok egyikük pártjára sem. DE! Kikérem magamnak az alábbi általánosítást:
"A Kis Szörnyek a mai napig folyamatosan kritizálják, alázzák, csúfolják Madonnát, főleg kora, alakja és párja miatt."
Ilyen kijelentést csak az tesz, aki nem merül alább a dolgokban. A végén még azért perelik be Gagát mert Madonna elébb vett levegőt mint ő. Szánalom hogy egyes embereknek nincs jobb dolguk mint egymás ellen fordítani két embert. -.-
2011. augusztus 22. 21:39 #225
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
Még Lady Gaga férfi alteregójának ötlete sem egyedi. Szintén Madonnától kaphatta az ihletett. Aki nem hiszi nézzen állítsa meg a belinkelt videót 4 perc 10 másodpercnél. Ott lesz a bizonyíték.

http://www.youtube.com/watch?v=ihpEbvBWK8U
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 22. 21:42 #226
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
Nem hagy nyugodni, amit elírtam a kommentben smileeee.gif Szóval aki nem hiszi, nézze meg a belinkelt videót és állítsa meg 4 perc 10 másodpercnél.
Bocsi, muszáj volt biggrin.gif
2011. augusztus 22. 23:03 #227
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
dyson.monster:
"A Kis Szörnyek a mai napig folyamatosan kritizálják, alázzák, csúfolják Madonnát, főleg kora, alakja és párja miatt."
Ilyen kijelentést csak az tesz, aki nem merül alább a dolgokban. A végén még azért perelik be Gagát mert Madonna elébb vett levegőt mint ő. Szánalom hogy egyes embereknek nincs jobb dolguk mint egymás ellen fordítani két embert. -.-


1: Jared Spelling szavai.
2: napjában tartja a kapcsolatot előadókkal.
3: nem lenne általánosítás, ha a normális Gaga-rajongók lennének a hangadóbbak, és pl leállítanák a többi Gaga-fant, akik sértegetik Kedvencük Kedvencét.
4: ezt a pert, ha nem tűnt volna fel, azon a fanok szemtelensége generálta, akik piszkálták őt és a dalát (tudja/-juk jól, h nem azok akik normálisak)

He Te szeretsz vkit, kiállsz mellette, nem igaz? Fergie pl kiállt Aguilera mellett. (nem ciki, ha egy énekes megteszi, nem lesz attól kevesebb) Mi ebben a nehéz neki? Ha Lady elismeri, tiszteli Madonna személyét és munkáját, miért nem veszi védelmébe? Hm? Emberség? Rémlik vmi? Aki fontos nekem, azért kiállok. Ti megteszitek Gaga védelmében, ő nem lépi meg saját kedvencéért. Vagy kérlek linkelj be egy videót ahol azt mondja, "kedvencem, becsülöm, szóval akik szidják, álljanak le!" (ja és ennek az utolsó mondatnak ne csak az első fele legyen benne... ha lehet)
Respect.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals, Black Hearth2
2011. augusztus 23. 00:45 #228
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
A Madonna rajongók se szeretik se gagát se a rajongóit! Erre bizonyíték a sok videó, h másolja+ehhez hasonlók! Ők is gusztustalan módszerekhez tudnak nyúlni. Nem értem miért kell itt megkülönböztetni a Gaga rajongókat! Kb mindenki ki áll a kedvencéért, és ha folyton azt hallja, h már megint másolta, amibe sokszor nincs is nagy igazság, csak főleg belemagyarázás, az elég idegesítő tud lenni! Engem is irritál már a dolog, de nem az előadók, hanem kb TI itt mindenki, aki mondja, h igen megint másol! Vagy Nem másol, Madonna csak féltékeny..stb
Szerintem ugyan azon a szinten vannak és aki azt mondja, h Gaga nem tett le annyit az asztalra..az valszeg csak annyit tud amennyit a kommentárokból olvasgat. Aki Ehhez a cikkhez hozzá szól, és olyan jelleggel, h pocskondiáz, vagy igazságot akar szolgáltatni, vagy megmagyarázni a dolgot..az semmivel sem jobb azoknál akiket leszól!
2011. augusztus 23. 05:13 #229
- törölt felhasználó -    
hát jo teszi
2011. augusztus 23. 10:04 #230
- törölt felhasználó -    
sewenteen: szerintem a Madonna rajongóknak nem csak a másolós videókhoz van közük. gondolok itt a Gagát sátánistának való beállításhoz (persze téves információkkal).
2011. augusztus 23. 12:03 #231
lilla771
lilla771
 
StátuszCselekedj!! Éld az életed!! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.24.
Hozzászólás: 637
Csatolások: 22
Azonosító: 135144
Offline offline
no comment
2011. augusztus 23. 12:04 #232
divaft
divaft
 
StátuszI'm certain that Jesus must love everybody!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.18.
Hozzászólás: 747
Csatolások: 1
Azonosító: 129459
Offline offline
sewenteen: na végre! erről van szó!
Unalmas már az hogy állandóan mocskoljátok másnak a munkáját. Elég sokat le tett az asztalra Gaga, kisimította az utat a többi sztárocska előtt. Megmutatta hogyan kell járni a zenében.
2011. augusztus 23. 12:39 #233
LeslieLora
LeslieLora
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 441
Csatolások: 0
Azonosító: 138039
Offline offline
A programigazgató úgy beszél Madonnáról, mint egy szegény szerencsétlenről, akit porbasújtottak, az idegbeteg Gaga rajongók. Hát ez rohadtul nem így van ,mert láttam már filmet madonna életéről, és az öccsét is hallottam már nyilatkozni, és ő úgy szidja Madonnát, mint a bokrot, és nyomós indokokat hozott fel ellene!(pl, ráfeküdt az anyjuk sírjára, az öccsét pedig semmibe vette, szörnyű egocentrikus, és a saját sikerein túl semmi nem érdekelte). Gagának erős, egyedi hangja van, Madonnának viszont gyengébb... Egyébként sok jó száma van, amikkel mint látjuk be is futott, tehát gondolom borzasztóan megterhelte volna, ha nem kezd el perelni.
2011. augusztus 23. 13:05 #234
doctor who
doctor who
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 156904
Offline offline
hát ez jó mondhatom
2011. augusztus 23. 16:50 #235
Selly 77
Selly 77
új tag
 
StátuszMárcius 29.! Gyere <3 ;) :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.09.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 157816
Offline offline
Látszik h nincs jobb dolguk a sztároknak tongue.gif
2011. augusztus 23. 18:09 #236
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Idézet (sewenteen @ 2011.08.23. 00:45)
A Madonna rajongók se szeretik se gagát se a rajongóit! Erre bizonyíték a sok videó, h másolja+ehhez hasonlók! Ők is gusztustalan módszerekhez tudnak nyúlni.

ne keverd a szezont a fazonnal. ez nem szeret v nemszeret téma. gusztustalan módszer szembesíteni?? h ezt és ezt MÁR LÁTTUK ennél és annál pár évvel ezelőtt?? és akkor legyen szíves inkább azt mondani, h ő és ő inspirálta, mert baromi jónak tartja... pl. hm?
ha te csinálsz vmi f.sza dolgot és a bnőd lenyúlja és úgy állítja be, h az övé az ötlet, nem b.sz fel az ideg? h ő kapja az elismerést, és még csak meg sem említ? ha? kívánom, h legyen ilyen, h érezd milyen szar.

Idézet (sewenteen @ 2011.08.23. 00:45)
Nem értem miért kell itt megkülönböztetni a Gaga rajongókat!

mert vannak köztetek értelmesek, akik képesek normálisan írni, nem elfogultan létezni. akik képesek feldolgozni, h kedvencük nem full egyedi, és elismerik, h némely esetben mások inspirálták. és ezzel a tudattal együtt tudnak élni és további szeretni kedvencüket. ennyi. nem drámáznak. eggyel előrébb vannak azokhoz képest, akik még mindig azon paráznak, h az ismeretlen tudást rejtő ajtón bemenjenek. azon túl tágul a horizont, nő az empátia, gyarapodik az ismeret...

Idézet (sewenteen @ 2011.08.23. 00:45)
Kb mindenki ki áll a kedvencéért, és ha folyton azt hallja, h már megint másolta, amibe sokszor nincs is nagy igazság, csak főleg belemagyarázás, az elég idegesítő tud lenni!

azért mert a Te tudásod nem terjed ki széles körbe (jelen esetben popzenei téren - ja és nekem ne gyere az elmúlt 5-10 évvel, az lepkefing) szóval nem jelenti azt, h nem létezett az a vmi már (jóval) előtted... ami nekünk már nem új-keletű, láttunk már hasonló módon fura ruhákba bújó énekeseket régebben is (björk?).
mi is tudjuk, h pl Madonna egyik nagy női ideálja Monroe volt (tudtuk ki az a Monroe, korának legjobb nője és Madonna arra akart rámutatni, h egy Nő legyen Nő), de mi nem úgy éltük meg ezt a felismerést, h: úúúristen, ez nem igaz!! úúúristen, mindenki hazudik!! ő tökegyedi!!! úúúristen, most mi lesz velünk, mit tegyek??!!?? félrevezettek!? az nem lehet, én sosem tévedek! meg hasonló lelki gyötrelmek... el kell fogadni, tovább kell lépni, és lehet tovább rajongani. ennyi.

Idézet (sewenteen @ 2011.08.23. 00:45)
Engem is irritál már a dolog, de nem az előadók, hanem kb TI itt mindenki, aki mondja, h igen megint másol! Vagy Nem másol, Madonna csak féltékeny... stb

a te világodba jelenleg úgy tűnik nem férnek bele bizonyos dolgok, mert kizárod azokat amik a komfortérzeted megzavarná, és ezzel együtt félsz a felismeréstől, h nem minden arany ami fénylik... ??? (csak tippelek, de ha most e mondat miatt sértve érzed magad, akkor ráhibáztam, ha nem ezt érzed, akkor mellé ment. bocs.)

Idézet (sewenteen @ 2011.08.23. 00:45)
Szerintem ugyan azon a szinten vannak és aki azt mondja, h Gaga nem tett le annyit az asztalra..az valszeg csak annyit tud amennyit a kommentárokból olvasgat. Aki Ehhez a cikkhez hozzá szól, és olyan jelleggel, h pocskondiáz, vagy igazságot akar szolgáltatni, vagy megmagyarázni a dolgot... az semmivel sem jobb azoknál akiket leszól!

senki nem mondta magáról, h jobb lenne bkinél is. ha elolvasod az eddig küldött összes hsz-t, akkor látnád. te meg még páran veszitek fel úgy, h leszólnak, szerintem meg csak a tudtotokra akarjuk adni, h fogadjátok el, a dolog nagyon is létezik, jogszerű. ideje megemészteni, becsülni az eredeti forrásokat, és lehet akkor tovább szeretni a Ladyt.

viszont időközben rá kellett jönnöm, h annyira összetett ez a helyzet, és a két fél között akkora, mondhatni óriási generációs és értelmi szintkülönbség van, h így hiába próbálná bki is megértetni amit szeretnénk, nem tudná. egész egyszerűen nincs meg az a Valami, ami miatt legalább a félreértelmezések nem lennének.

Idézet (dyson.monster @ 2011.08.23. 10:04)
sewenteen: szerintem a Madonna rajongóknak nem csak a másolós videókhoz van közük. gondolok itt a Gagát sátánistának való beállításhoz (persze téves információkkal).

na ez nekem új.. átestünk a ló másik oldalára. A Túróba! eddig azt hittem az amolyan mansonos feeling...
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning, Glamster, Black Hearth2
2011. augusztus 23. 20:19 #237
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
van a két szám között egy nagyon pici hasonloság de szerintem nincs akkora hogy per legyen belőle
és sokan mondják hogy Gaga másol de haőt másolják abból nem lett szemmi
szerintem sokan nem tudják hogy amikor Gaga felépet a francia x faktorban sellőnek volt öltözve és utánna be is jelentette hogy az uj klippben sellő lesz akkor még nem lehetet tudni hogy a you and i lesz na de ez most mindegy katy perry feltöltöt egy sellős képet mert GAGA megihlete ebből nem lett botrány és a last friday night ben is a szakszafon olyan mont GAGA teog jában és ebből sem lett botrány akkor miért van akkora ha Gaga száma hasonlít egy másik számra ami ráadás több mint 10 éve jelent meg
2011. augusztus 23. 20:21 #238
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
sewenteen sewenteen
A Madonna rajongók se szeretik se gagát se a rajongóit! Erre bizonyíték a sok videó, h másolja+ehhez hasonlók! Ők is gusztustalan módszerekhez tudnak nyúlni. Nem értem miért kell itt megkülönböztetni a Gaga rajongókat! Kb mindenki ki áll a kedvencéért, és ha folyton azt hallja, h már megint másolta, amibe sokszor nincs is nagy igazság, csak főleg belemagyarázás, az elég idegesítő tud lenni! Engem is irritál már a dolog, de nem az előadók, hanem kb TI itt mindenki, aki mondja, h igen megint másol! Vagy Nem másol, Madonna csak féltékeny..stb
Szerintem ugyan azon a szinten vannak és aki azt mondja, h Gaga nem tett le annyit az asztalra..az valszeg csak annyit tud amennyit a kommentárokból olvasgat. Aki Ehhez a cikkhez hozzá szól, és olyan jelleggel, h pocskondiáz, vagy igazságot akar szolgáltatni, vagy megmagyarázni a dolgot..az semmivel sem jobb azoknál akiket leszól!
egyet értek
2011. augusztus 23. 20:43 #239
- törölt felhasználó -    
A Kis Szörnyek a mai napig folyamatosan kritizálják, alázzák, csúfolják Madonnát, főleg kora, alakja és párja miatt.” <--- ez meg mi?? De most komolyan... xD "Talákozom a haverjaimmal és kritizáljuk egy kicsit Madonnát..." Pff..
2011. augusztus 23. 20:49 #240
- törölt felhasználó -    
""Próbáljuk meg elfogadni, hogy a 20. század végére a létező összes témát megírták már, az összes stílust és hangzást megalkották, azaz, amit napjainkban hallunk, látunk, az mind csak a múltban keletkezett művek újraértelmezése. Nincs új a nap alatt."" <--- Na ezzel se nagyon értek egyet... :S :/ Bizonyos stílusokban igen, de nem minden hol...
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Madonna Madonna 195.