Starity

Madonna beperli Lady Gagát

16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 21. 11:18 #41
Riácska
Riácska
visszatérő vendég
 
StátuszALFA ROMEO 4EVER !! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.02.
Hozzászólás: 137
Csatolások: 0
Azonosító: 134235
Offline offline
Igaza van Madonnának de Lady Gaga-t is bírom .
De sok a hasonloság!
2011. augusztus 21. 11:18 #42
- törölt felhasználó -    
Végre. Szánalmas ez a nő, és a rajongói is. Mégis mi a jó francot képzelnek magukról? Egyszerűen gusztustalan, hogy egy ilyen legendát becsmérelnek, mint Madonna, az agyalágyult litölmánsztörök, főleg úgy, hogy a nagy részük, semmit sem tud a munkásságáról, mert amikor Ő, már sztár volt, akkor nem hogy ti, hanem még Gaga is pelusba szart. pardon.gif Nem tudom miért vannak ennyire oda Gagáért. se stílusa, egyedi ötlete, de még hangja sincs. a dalainak a mondanivalója, kb. semmi, ellentétben más előadókkal, akik történetet mesélnek el, az érzelmeikről írnak, nem folyton azt nyekergik hogy BABY.
11 felhasználónak tetszik: prézli, Riri,Avrilfan, katara, badperfect, UnhappyMeals, anna21, An_d_a, MandyBrait, Twilight6, Glamster, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 11:21 #43
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Cynthia, egyetértek veled! Most is a Born This Wayt hallgatom (a lemezt) és jó pár Madonnás hasonlóságot vettem észre. Például a fashion of his love nagyon Madonnás.
Nem vagyok egy nagy Gaga fan de a BTW lemez nekem összességében tetszik.
2011. augusztus 21. 11:23 #44
Miley Cyrus 17
Miley Cyrus 17
 
StátuszBelieve Tour. Justin Bieber, eszméletlen volt!! Életem legszebb estéje volt *--*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.26.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 0
Azonosító: 123558
Offline offline
A Gaga rajongóknak sztem nem kéne becsmérelni Madonnát...
2011. augusztus 21. 11:24 #45
Mirtill.Demi98
Mirtill.Demi98
visszatérő vendég
 
Státuszł'm not a perfect person, there's many thing I wish I didn't đo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 160
Csatolások: 3
Azonosító: 153592
Offline offline
Hát mit mnodjak ugy gagát magát nem nagyon szeretem de a zenéit némelyiket igen de madonna már nem is tom hány éves 50 ?! nem tom! de nem is lényeg nem tudom mért néznek gagára a rajongói amikor látjátok hogy utánozza a zámát madonnának álitólag ő is csak egy "sztár" én nem tom mit birnak anyira gagán! mostmár nem is annyira szeretem hogy más dalát utánozza .
2011. augusztus 21. 11:25 #46
badperfect
badperfect
Stan
 
StátuszDre, we want the Detox!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 2551
Csatolások: 988
Azonosító: 143952
Offline offline
LULUPeas a szívemből szóltál. Nem vagyok Madonna fan, de azért inkább ő, mint a túl sztárolt, idegesítő, irritáló Gaga. Ez már felháborító a 'litlmánsztörök' mit meg nem engednek maguknak.
3 felhasználónak tetszik: LULUPeas, katara, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 11:36 #47
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Attól,hogy valaki Gaga fan-én is szeretem a számait,és egy egyéniségnek tartom-még nem kéne Madonnát piszkálniuk.Madonna nem is tudom hány éve van a szakmában Gaga meg tán 3 éve,úgyhogy azért nem ártana tisztelniük őt...
2011. augusztus 21. 11:38 #48
HeyCassie
HeyCassie
visszatérő vendég
 
StátuszA dream you dream alone is only a dream. A dream you dream together is reality.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 471
Csatolások: 0
Azonosító: 155936
Offline offline
nagyon jó cikk lett az tény és LULUPeas én is teljesen egyetértek azzal amit írtál.. régebben bírtam Gagát, de mostanra . . .
2011. augusztus 21. 11:42 #49
- törölt felhasználó -    
A cikk nagyon jó lett, gratulálok! smileeee.gifTényleg jó, összeszedett, és az igazság van beleírva!

Gaga rajongói elég szánalmasak, ha a pop királynőjét ócsárolják, becsmérlik. És mégis milyen jogon teszik ezt? Szánalmas, komolyan!
Nem véletlen Kis Szörnyetegek -.-"
Gaga csupán olyan 4 éve van a szakmában, és sokan nem is a hangja, hanem a stílusa miatt szeretik, amit ráadásul másolt.
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, An_d_a, katara, Pandus, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 11:42 #50
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
ez a cikk kicsit sok nekem.gagával soha nem voltam kibékülve,madonna pedig az egyik személyes nagy kedvencem.elfogultság nélkül,elég gerinctelen dolognak tartom,hogy a gaga fanoknak már semmi sem szent,és egy olyan embert kritizálnak és húznak le,mint madonna.
lady gaga alig 3-4 éve van a szakmában,madonna viszont már akkor zenélt,amikor gaga talán épp beszélni tanult.
hihetetlen,hogy a little monsterök vagy kik nem ismernek határt,és mindenkit leszólnak,aki szerintük ˝árthat˝ gaga karrierjének.
2011. augusztus 21. 11:44 #51
bubo85
bubo85
<3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.13.
Hozzászólás: 2413
Csatolások: 0
Azonosító: 60728
Offline offline
Pár hónappal ezelőtt már olvastam ezt a cikket, most miért kellett megint előhozni? Már unalmas.
2011. augusztus 21. 11:45 #52
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Van a cikkben sok igazság, mondjuk én meghallgattam direkt nagyon sokszor az Express Yourselfet és a szövegét is elovastam, de nem találtam sok hasonlóságot ..Gaga szokta másolni Madonnát sokszor, mint pl. az alejandro klip, de itt annyira nem feltűnő és én tényleg nem vagyok elfogult gagával szemben. Sajonos tényleg sok ilyen rajongója van, aki azt hiszi, hogy ha Gagát szereti mindenki mást utálni kell .. de annyira azért nem azt vettem észre, hogy pont Madonnát utálnák, inkább Katy-t, Rihannát .. az meg, tényleg idegesítő ha a gaga fanok fogják rá mindenkire, hogy gagát másolja.. Mára meg már annyi mindent megcsináltak, hogy totálisan új dolgot már nem lehet csinálni, de azért sok eredeti dolga van gagának is és nem csak ő az aki régebbiektől másol.. ha már így fel lett hozva a téma, attól ,hogy a cikk gagáról szól..
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2011. augusztus 21. 11:47 #53
- törölt felhasználó -    
"Vajon Gaga mit szól ahhoz, hogy akik szeretik őt és a zenéjét, ilyen gyerekes, tudatlan és kíméletlenül rosszindulatú megjegyzésekkel bombázzák azt, akit mindig is annyira tisztelt, s aki a zenélésre inspirálta őt?"
Áldásom a cikk írójára!! meghajolo.gif
Az egyetlen bibi, hogy azt hiszem, tilos a cikkek írásában a személyes vélemény kinyílvánítása (attól függetlenül, hogy teljes mértékben egyetértek):
"Maradjunk annyiban, hogy Gaga nem másol, csak részben iheltett Madonna által (is). Viszont akkor ne mondjuk rá, hogy eredeti, maximum azt, hogy kreatív."

Egyébként teljesen egyetértek az előttem hozzászólókkal. A Litölmánsztörök már néha olyanokat megengednek maguknak, hogy a pofám leszakad. Köszi, hogy helyettem is megfogalmaztad, LULUPeas. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: LULUPeas, Glamster, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 11:53 #54
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Kicsi szörnyecskék, ha a hülyeség fájna, ti már rég visítanátok, mint az újévi kismalac. A drága "anya szörnyetek" egy szánalmas nőszemély, aki egy megalkotott nő. GaGára sok mindent lehetne mondani, de azt nem, hogy kreatív. Ő sok előadóból épült fel. A vicc az egészben, hogy őt skatulyázták be az egyediség netovábbjának. Ha valaki ki meri nyitni a száját, fel meri vállalni a véleményét Lady Gaga ellen, a szörnyecskék fellázadnak, és jelen esetben egy legendát, Madonnát küldik el az édesanyjukba, halálosan megfenyegetik, a lányára sértő megjegyzéseket tesznek. Én úgy gondolom, hogy nem ezt érdemli egy olyan nő, aki 25 éve a pályán van, a koncertjei nagy részén élőben énekel. Gaga ehhez képest a nagymamám készítette nudli. Szánalmas Gaga, és a sok szörnyecskéje. Most is dobtam egy hátast a sok primitív embertől, nem csak Linda Perry vs Katy Perry esetnél. Ennyit érnek a legendák, a másoló idióták meg kaphatják a glóriát. 110.gif Erre csak annyit tudok mondani; F*ck that Lady Gaga shit!
4 felhasználónak tetszik: An_d_a, UnhappyMeals, Glamster, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 11:57 #55
- törölt felhasználó -    
LittleVampire egyet értek veled! Én régen nagyon szerettem Gagát, de most már nem igazán. És sajnálom, hogy ezt a nevet választottam magamnak.
2011. augusztus 21. 12:02 #56
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Ha beakarja perelni akkor perelje be.
2011. augusztus 21. 12:10 #57
- törölt felhasználó -    
sztem semmi alapja nincs.. dehát tegye ha akarja.
2011. augusztus 21. 12:11 #58
Bibor24
Bibor24
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.26.
Hozzászólás: 107
Csatolások: 0
Azonosító: 125892
Offline offline
Mekkora szája van itt mindig mindenkinek ... és LittleVampire azok nem igazi szörnyek akik másokat aláznak azért hogy egy embert dicsöítsenek. Annyit mondok hogy nem kell mindenkit egy kalap alá venni, mert én is Little Monster vagyok de nem alázok senkit, éppen csak JB-vel nem vagyok kibékülve de ez minden. és hát Gaga sosem tagadta h Madonna nagy inspirációja neki, de Madonna is Marilyn Monroe-ból építkezett. és nem kéne alázni Gagát mert szerintem a mostaniak közül ő az aki a legjobban kifejezi magát és a zenéje tényleg személyes, ennek ellenére a többieket is szeretem. Nekem ez a véleményem. Amúgy meg mindenki a Little Monstereket alázza, de azokról senki nem szól semmit akik a vámpírokért rajonganak, pedig azok tényleg kitalált lények, és mingyárt egész ipart építenek rájuk.
2011. augusztus 21. 12:13 #59
- törölt felhasználó -    
Időben kapott észbe, mikor is jelent meg a BTW? Év elején?
2011. augusztus 21. 12:13 #60
- törölt felhasználó -    
Szeretem Lady Gaga-t te azt elismerem, hogy Madonnának igaza van és hogy Ő sokkal nagyobb sztár mint Gaga. Sokkal több mindent tett le az asztalra a sikerért és rá tényleg lehet mondani, hogy egyedi.
16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Madonna Madonna 190.