Starity

Fluor kiakadt Dér Heniékre

20 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 24. 18:17 #261
demilovatoVEVO
demilovatoVEVO
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.06.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 157570
Offline offline
én nagyon utálom Dér Henit de ez már több a soknál
2011. augusztus 24. 18:28 #262
bettiua01
bettiua01
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.31.
Hozzászólás: 439
Csatolások: 161
Azonosító: 132351
Offline offline
Hát én nemértem ezeket... biggrin.gif Szerintem a klipben semmi sértő nincs..nagyon vicces... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif De fluort is megértem mert igaza van mindenki rajtuk szórakozik.. :S
2011. augusztus 24. 19:06 #263
Nati88
Nati88
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 328
Csatolások: 0
Azonosító: 131012
Offline offline
Ebbe semmi sértő nincsen
2011. augusztus 24. 19:12 #264
evilgenius_96
evilgenius_96
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 138096
Offline offline
amúgy meg, ha nem vettétek volna észre, ők is felveszik a végén a majom fejeket...
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. augusztus 24. 19:24 #265
- törölt felhasználó -    
am a zene sztem k** rossz 1:14 nél az FLUOR akar lenni ???? mert akkor jogos a Twitter dolog
2011. augusztus 24. 19:52 #266
amandaaaaa
amandaaaaa
 
Státusz" Bármilyen tökéletes is egy nap, mindig véget ér."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.31.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 134198
Offline offline
jó lett wink.gif
2011. augusztus 24. 19:54 #267
Celeron
Celeron
 
StátuszHa valakinek valami nem tetszik,az koccolhat!Köszi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.23.
Hozzászólás: 1026
Csatolások: 147
Azonosító: 108403
Offline offline
Igaza van Fluornak.
2011. augusztus 24. 20:01 #268
andy90
andy90
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 134124
Offline offline
hát én szeretem Dér Henit....de ez a szám kicsit fura....mármint Heni hangja szuper meg minden....de azt hittem ők nem mennek át ebbe a kiparodizálós dologba....azt hittem ők a zenélésnél maradnak....de úgy látszik a mai világban ebből lehet csak megélni....
2011. augusztus 24. 20:05 #269
cseh.reni
cseh.reni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 1083
Csatolások: 84
Azonosító: 134658
Offline offline
Rossz zene és fluornak igaza van...
2011. augusztus 24. 21:29 #270
tiana18
tiana18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.02.
Hozzászólás: 266
Csatolások: 0
Azonosító: 130431
Offline offline
fluor egy idióta, és pár év múlva örülne, hogy valaki kifigurázza, mert akkor legalább előkerülne megint a neve... most komolyan, mit kellett ezen fennakadni? még csak meg sem említik, csak ott parádézik egy tag abban az idióta partiszemüvegben, ami neki is van és ami semmire se jó.

"ez a keseredett zenészduma, hogy amiben nincs élőhangszer, az nem zene, meg elég kellemetlen 2011-ben. üdv a huszonegyedik században!"-istenem... 'zenész' létére hogy hagyhatta el ez a mondat a száját..? tomika, ásd el magad a hatalmas rap múltaddal együtt, de nagyon gyorsan!
"ha komputer-zseni vagy ne mondd zenésznek magad" - hallod, tomika? rúzsa magdi örök érvényű bölcsessége, hatalmas igazságtartalommal...

egyébként szerintem a szám tök jósmileeee.gif érdekes, kelemen annácska a barbie c. szám után nem turbózott, pedig nem volt kedves rá (és a többi barbie-ra) nézve.
2 felhasználónak tetszik: janet7, Bogszics
2011. augusztus 24. 21:32 #271
tiana18
tiana18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.02.
Hozzászólás: 266
Csatolások: 0
Azonosító: 130431
Offline offline
hehe, bocs, most találtam az egyik blogon:)

http://www.demotivalo.net/pic/1314013432-82KLPO.jpg

xD
1 felhasználónak tetszik: prézli
2011. augusztus 24. 21:37 #272
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 971
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
"Igen, és akkor mi van, ha szerintem meg Alicia Keys gáz? Neked jogod van engem kioktatni, de én meg sem szólalhatok veled szemben?
Manson nagyon félre van értékelve. És ő nem hörög, kérlek szépen. Nézz utána annak, amit mondasz, mielőtt ilyen ostobaságokat jelentesz ki Mindegy, ez egy külön téma.
És az igazi tehetségek nagyon is el vannak nyomva a Fluor félék miatt. Fluor 44., míg Alicia csak a 189-dik. Emberek, vegyétek már észre azt, ami az arcotokba bámul.
Azt mondod, Alicia nem akar felhajtást maga körül. Jó, akkor nézd meg Madonnát, nézd meg Kylie Minogue-t, nézd meg Mariah Carey-t. Ők is mind mind 200 alatt vannak, pontosan az ilyen Fluor és Espé félék miatt. És ők nem azért, mert "nem akarnak rivaldafénybe kerülni". "

Nnna, ha valaki szerint Alicia Keys öhm, "gáz", az (már bocsánat), de abszolút botfülű, és semmi hallása nem lehet a zenéhez. Ha Marilyn Mansont többre értékeled, mint őt, ott azért gondok vannak...smileeee.gif Várj csak! Marilyn Mansonnak mégsincs rossz hangja, nem, ő kifejezetten gyönyörű, álomba ringató hangon énekel, és hozzá képest a madárcsicsergés fülsiketítő zaj...smileeee.gif Na, jó, hagyjuk is ezt, Marilynről nem is érdemes vitatkozni, vannak emberek, akiknek felfordul tőle a gyomra, és vannak akik "énekesnek" tartják, hmmm, ám legyen, ki vagyok én h megmondjam:) De Aliciával szemben a dolog eléggé sántít:) Nézd, nekem is vannak olyan kedvenceim, akikről tudom, h nem olyan tehetségesek, és el is ismerem, ilyen pl: Cassie, szeretem a számait, de nem egy nagy tálentum..Lehet attól még szimpatikus, de nem szabad hasra esni sem tőlük:) Ezen te is gondolkodj el! Hű, és az elnyomásról..nem, még mindig nem értem, egy magyaré énekes miért nyomná le Mariah careyt, ez hülyeség tényleg, az nem baj, h több a stírity rajongóinak száma, de azért a rajongók többsége is nyilván elismeri, h ki is a tehetségesebb, Fluort nem is ezért szereti az aki szereti, nem egy kategória a kettő, ráadásul a youtube videókat is elég ha megnézed, hányan szeretik, hányan nem, inkább csak ezek az előadók érdekesebbek, és ennyi. Azért érdekesebbek, mert pont egyszerre szar és jó amit csinálnak (lásd: Marilyn Manson), meg nagyon nyomulnak a médiában, és egyébként az általad említett előadók jelenleg épp lemezt készítenek, meg mittomén babáznak, szóval nincsenek nagy pörgésben. de ha lesz mit promózniuk, odateszik majd magukat:)
2011. augusztus 24. 22:13 #273
Barby9504
Barby9504
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.09.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 157884
Offline offline
Végig se olvasom! Fluor bekaphatja...kis majom akinek gőze nincs a zenéről! -.- Majom!
2011. augusztus 24. 22:18 #274
Barby9504
Barby9504
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.09.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 157884
Offline offline
Szerintem ez tök jó szám, pedig nem szoktam Sugarloaf-ot hallgatni! smileeee.gif
2011. augusztus 25. 08:28 #275
nextpunk
nextpunk
új tag
 
Státuszi'm more than disappointed
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.20.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 27
Azonosító: 115148
Offline offline
Fluor egyszerűen egy idióta, és magára akarja rántani a hírnevet. Most egy internetes háborút indít el, és majd megjelenik holnap a neve az újságban, esetleg a Fókuszban, vagy más, egyéb bulvárban.

A zene meg egyszerűen lapos... Nem rossz, csak lapos.

Az meg hogy a XXI. században élünk, azt jelenti hogy nem kell igényes zenét csinálni?! Na, puff neki.
2011. augusztus 25. 12:08 #276
- törölt felhasználó -    
Még hogy Fluor NEM CELEB?! Ez az egyik legnagyobb hülyeség, amit valaha hallottam! Lehet, hogy Dér Heni sok olyat tett már, amit én sem nézek jó szemmel, de az biztos, hogy milliószor jobban tud énekelni, mint Fluor. Meg az is olyan átlátszó, hogy a mondandója közepén Fluor szépen elmondja a véleményét Heniről, a végén pedig: "Heni szimpi csaj..." Ez nevetséges!
2011. augusztus 25. 13:43 #277
Adrián719
Adrián719
visszatérő vendég
 
StátuszCső!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.17.
Hozzászólás: 431
Csatolások: 35
Azonosító: 147519
Offline offline
Fluor csak ne szóljon egy szót se xd
2011. augusztus 25. 14:58 #278
- törölt felhasználó -    
Idézet (dori08 @ 2011.08.24. 21:37)

Nnna, ha valaki szerint Alicia Keys öhm, "gáz", az (már bocsánat), de abszolút botfülű, és semmi hallása nem lehet a zenéhez. Ha Marilyn Mansont többre értékeled, mint őt, ott azért gondok vannak...smileeee.gif Várj csak! Marilyn Mansonnak mégsincs rossz hangja, nem, ő kifejezetten gyönyörű, álomba ringató hangon énekel, és hozzá képest a madárcsicsergés fülsiketítő zaj...smileeee.gif Na, jó, hagyjuk is ezt, Marilynről nem is érdemes vitatkozni, vannak emberek, akiknek felfordul tőle a gyomra, és vannak akik "énekesnek" tartják, hmmm, ám legyen, ki vagyok én h megmondjam:) De Aliciával szemben a dolog eléggé sántít:) Nézd, nekem is vannak olyan kedvenceim, akikről tudom, h nem olyan tehetségesek, és el is ismerem, ilyen pl: Cassie, szeretem a számait, de nem egy nagy tálentum..Lehet attól még szimpatikus, de nem szabad hasra esni sem tőlük:) Ezen te is gondolkodj el! Hű, és az elnyomásról..nem, még mindig nem értem, egy magyaré énekes miért nyomná le Mariah careyt, ez hülyeség tényleg, az nem baj, h több a stírity rajongóinak száma, de azért a rajongók többsége is nyilván elismeri, h ki is a tehetségesebb, Fluort nem is ezért szereti az aki szereti, nem egy kategória a kettő, ráadásul a youtube videókat is elég ha megnézed, hányan szeretik, hányan nem, inkább csak ezek az előadók érdekesebbek, és ennyi. Azért érdekesebbek, mert pont egyszerre szar és jó amit csinálnak (lásd: Marilyn Manson), meg nagyon nyomulnak a médiában, és egyébként az általad említett előadók jelenleg épp lemezt készítenek, meg mittomén babáznak, szóval nincsenek nagy pörgésben. de ha lesz mit promózniuk, odateszik majd magukat:)


Úristen. Tényleg odáig süllyedtünk, hogy nem vagyunk képesek magyarul érteni?
Én úgy értettem, hogy ha szerintem Aicia Keys gáz lenne. Nem azt mondtam, hogy szerintem az. Mondom, HA úgy gondolnám, hogy gáz. Akkor sem lenne jogod engem kioktatni, ha éppen a kedvenc énekesemet "ajánlottad" volna nekem. Így értettem. Annyira tudtam, hogy ez lesz. _nevet.gif
A másik pedig, hogy én itt nem YouTube-ról beszélek, hanem erről a közösségi oldalról, ahol most mi beszélgetünk, a Starity-ről. Nem kell ebbe belekeverni a YouTube-ot. Itt Starity-n, nagyon is el vannak nyomva, de ezt nem írom le még egyszer, pardon.
Természetesen azok, akik tudják, mi az igazi tehetség, nem fogják többre tartani Fluort Alicia Keys-nél, sőt Mansonnál sem, de most őszintén: ezek az új tagok szerinted úgy néznek ki, mint akik tudják értékelni az igazi, igényes zenét? Én nem így látom. És sajnos ezekből az új, Szeleníta, Fluor és Májli-rajongó tagokból van a legtöbb ezen az oldalon, tetszik-nem tetszik.
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Bogszics, janet7
2011. augusztus 25. 18:15 #279
Pixie Buue
Pixie Buue
This is fucking Saška♥
 
Státuszim back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.13.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 172
Azonosító: 117370
Offline offline
De szeretem.Ha valaki utál egy sztárt akkor az már nem igényes zene rolleyes.gif
2011. augusztus 26. 09:08 #280
Miss.Mars
Miss.Mars
visszatérő vendég
 
StátuszDzsásztin Bíbör fanok kíméljenek..Köszönöm <3=D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.26.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 148041
Offline offline
janet régen is csinált zenét...örülnék ha meghallgatnál egyet...mert van egy fluor mániás oszt társam...és ő mutatott mindenkinek ilyen szarokat...remélem ez után is istennek tekinted ezt a bazári majmot
20 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok