Starity

Tíz éve hunyt el Aaliyah (1979 — 2011)

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 26. 12:33 #41
iloveu2
iloveu2
ATL shawty ♥.
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 2615
Csatolások: 0
Azonosító: 139671
Offline offline
Nyugodj békében ! heart.gif
Nem hiszem el, hogy már 10 éve... sad.gif
2011. augusztus 26. 12:38 #42
Adrián719
Adrián719
visszatérő vendég
 
StátuszCső!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.17.
Hozzászólás: 431
Csatolások: 35
Azonosító: 147519
Offline offline
Nyugodj Békében Aliyah!!!
2011. augusztus 26. 12:45 #43
Gummybear 5.
Gummybear 5.
 
Státusz"Ezerszer kedvem támadt megfogni a kezét, és ezerszer nem csináltam semmit." :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.14.
Hozzászólás: 583
Csatolások: 0
Azonosító: 152952
Offline offline
Nyugodjék békében! sad.gif
2011. augusztus 26. 12:47 #44
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Nagyon gyorsan tellik az idő,nem bírom felfogni..hogy már tíz éve,meghalt.Nyugodj békéba Aaliyah heart.gif
2011. augusztus 26. 12:49 #45
pannah
pannah
visszatérő vendég
 
StátuszJe ne veux pas, Je ne peux pas, Vivre sans toi ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.26.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 151779
Offline offline
:/ R.I.P
2011. augusztus 26. 12:50 #46
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Nagyon köszönöm a cikket, szavy! meghajolo.gif Olyan jó néha cikket olvasni róla, csak kár, hogy ebből kifolyólag sad.gif
Tegnap már írtam erről az RnB topikba, ide is csak azt másolnám be egy kis kiegészítéssel, mert abban leírtam mindent. Pontosabban mindent lehetetlenség leírni róla... heart.gif cray.gif

Múltkor mikor hallgattam a Street Thinget belegondoltam, hogy úristen, ott még csak 15 éves volt. Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy valaki 15 évesen képes volt úgy énekelni. Mert oké, vannak 15 évesen jó hangú emberek, na de hogy ennyire ne hallatszódjon a hangján, hogy még gyerek...Valaki felnőtt korában sem tud úgy énekelni. Egyszerűen fantasztikus volt, szavakkal ki sem lehet fejezni, hogy mennyire. Emlékszem 3 éve ezen a napon is pont így sírtam miatta, mint most. Iszonyatosan hiányzik. Itt kéne lennie, nem ennek kellett volna történnie, vele nem. A rövid karrierje alatt is annyi mindent adott a világnak. Valaki 3 élet alatt sem lehetne akkora, mint amekkora ő olyan rövid idő alatt lett. Iszonyatosan rossz rágondolni, hogy már nincs itt köztünk, és hogy már 10 éve volt. Lehet hülyének nézni, de én bevállalnám, hogy inkább én haljak meg és ő jöjjön vissza. Annyira boldog volt, hogy annyi mindent elért, és még többet elérhetett volna, ha nem történik ez. Az emberek azt mondják, hogy ha még élne a legnagyobbak között lenne. Hát szerintem így is ott van. Számomra ő a világ legjobb énekesnője, ő maga AZ ÉNEKESNŐ. És annál még sokkal több. Az RnB-ben, és úgy szerintem az egész zenében ALAP a neve. Szánalmasnak tartom, hogy egyesek arra verik magukat, hogy így RnB, úgy RnB, de nem ismernek egy Aaliyah-t vagy egy TLC-t, pedig ők alapok ebben a műfajban. Ezt hívják igazi RnB-nek, nem a a mai tömeggyártású tucatokat. Ha Liyah még élne, akkor tényleg nem itt tartana az RnB. Mikor meghalt valamilyen szinten maga az RnB is meghalt. Nagyon hiányzik a csodás zenéje ebben a mai hanyatló zeneiparban. Ő sosem adta volna el magát és nem lett volt tucat, hiszen sosem volt az. Mindig újított és saját stílusa volt, ami nem hasonlít senki másra. Borzasztó nézni, hogy nem egy mai "RnB énekesnő" (ERŐSEN idézőjelben) mennyire próbálja koppintani őt, és azok szemében, akik nem ismerik Liyah-t úgy tűnik, mintha az a saját stílusuk lenne, pedig nem az. Gyűlölöm, ha bárkit is hozzá hasonlítanak, mert senki nem érhet a nyomába, senki nem lehet olyan, vagy hasonló, mint ő. Ő sosem koppintott senkit, őt pedig rengetegen koppinták. Illetve próbálják. De ez mindenki részéről szánalmas próbálkozás, mert akárhogyis azt mondja néhány műveletlen, hogy "olyan, mint Aaliyah", akiknek egy csöppnyi eszük is van, azok tudják, hogy senki nem hasonlíthat rá. Ő volt (Lisa Lopes mellett) a leggyönyörűbb nő a világon és az utánzói hiába koppintják le a haját, a sminkjét, a táncstílusát, az öltözködését, mert csak silány másolatok lesznek, sosem érhetnek a nyomába. Nulla sminkkel is milliószor olyan gyönyörű volt, mint a sok agyonsminkelt műnő. A zenéi egytől egyig tökéletesek, ő igazán beleadta a szívét-lelkét ebbe az egészbe és rengeteget dolgozott érte. Ma már sajnos a zeneipar nem is a zenéről szól, hanem arról, hogy legyünk kommerszek, vetkőzzünk, keltsünk botrányt. Ő viszont tényleg a zenei iránti szenvedélye miatt csinálta ezt, és ez meg is látszik a zenéjén. Neki sosem lett volna szüksége botrányokra és vetkőzésre ahoz, hogy figyeljenek rá. Sosem volt r.banc, az elegancia megtestesítője volt, visszafogott, de mégis szexi és mégsem ezen volt a hangsúly. Amég mások a nulla tehetségüket a kinézetükkel, a botrányaikkal és a koncertjeiken hatalmas show elemekkel próbálják eltűntetni, ő addig a világ legegyszerűbb ruhájában, egy családias hangulatú, minden show-elemtől mentes koncerten úgy énekelt és táncolt, hogy az embernek elakadt a szava. Ezt hívják tehetségnek, méghozzá hihetetlenül nagy tehetségnek. Ha nem halt volna meg akkor, biztos vagyok benne, hogy már lenne egy tucat filmje, ahol a többi ember is jobban megismerte volna és meglátták volna, hogy színésznőként is annyira fantasztikus, mint énekesnőként. A filmszakmában is hatalmas lehetett volna, a tehetsége megvolt hozzá. A személyisége pedig...le sem tudom írni komolyan mondom. Annyit mondok, hogy még SOHA nem láttam annyira bájos, kedves és őszinte lányt, mint amilyen ő volt. És nem is fogok soha. Ha rá gondolok összeszorul a szívem, annyira nehéz elhinni, hogy már nincs itt. Annyira nem ezt érdemelte, hogy az hihetetlen. Bármit megtennék, hogy visszahozzam őt. És hátborzongató, hogy az utolsó interjújában úgy beszélt, mintha megérezte volna a halálát, vagy nem tudom. Ilyenkor őszintén remélem, hogy létezik az a bizonyos "másik hely" és ő most ott van és hihetetlenül boldog, Lisával együtt. Így kell lennie. Én is úgy gondolom, hogy Isten angyala volt és ezért távozott el olyan korán. Ha biztosra tudnánk, hogy most jól van és boldog, akkor máris kisebb lenne a fájdalom, persze sosem szűnne meg teljesen. Próbálom ezt az egészet úgy felfogni, hogy ő igazából él, csak már egy másik helyen. Remélem, hogy így van. Amikor a mai tehetségtelen tucatsztárok, akikért tinik milliói vannak oda már rég a süllyesztőben lesznek, az ő neve még akkor is fennt fog maradni. Lehet, hogy most kevesebb divatmajom tinédzser ismeri, de akiket most ők bálványoznak, azok mind egyformák, el fognak tűnni és jönni fognak az újabb tehetségtelenségek. De Liyah neve ÖRÖKRE fennt fog maradni, mert ő a rövid karrierje alatt is igazi legendává vált és maradandót alkotott. Olyat, ami nem hagyja, hogy elfelejtsék őt. És ez az igazi tehetség, az igazi művészet. Azt mondják, hogy ha még élne, akkor hozzá képest sehol sem lenne Beyonce, Rihanna és a többi ilyen. Én (és még nagyon sokan) úgy gondolom, hogy így sincsenek sehol hozzá képest. És soha nem is lesznek. Örökké ő lesz a legfantasztikusabb énekesnő, aki a zenéjében olyasmit csinált, amit senki más. Ő maga a zene. Bizonyos értelemben még most is él és mindig is élni fog. Még most is úgy érzem, hogy a felét sem írtam le annak, amit le kellett volna...
Nyugodj békében, Liyah! Sosem felejtünk el. cray.gif heart.gif

6 felhasználónak tetszik: LittleVampire, raspberry, Rap4ever8, Adri98, Bogszics, Black Hearth2
2011. augusztus 26. 12:52 #47
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Nyugodjon békében. sad.gif
2011. augusztus 26. 12:53 #48
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Amúgy tetszik a cikk. smileeee.gif
2011. augusztus 26. 12:58 #49
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
Szegény ugy sajnálom pedig olyan szép volt és nagyon tehetséges kár hogy igy ment el
2011. augusztus 26. 12:58 #50
- törölt felhasználó -    
R.I.P! imádtam a számait sad.gif
2011. augusztus 26. 12:58 #51
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
2011. augusztus 26. 13:05 #52
klaudia15
klaudia15
Black Veil Brides Army<3<3
 
StátuszBlack Veil Brides<3<3<3<3my heros
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.21.
Hozzászólás: 1512
Csatolások: 28
Azonosító: 141249
Offline offline
R.I.P
2011. augusztus 26. 13:13 #53
- törölt felhasználó -    
rip
2011. augusztus 26. 13:13 #54
flora csicsaii
flora csicsaii
visszatérő vendég
 
StátuszGreen Day <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.30.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 2
Azonosító: 156981
Offline offline
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
2011. augusztus 26. 13:17 #55
- törölt felhasználó -    
Olyan mintha csak nem rég történt volna..Már tíz éve nem zenél nekünk.R.I.P
2011. augusztus 26. 13:28 #56
szoniboszi
szoniboszi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 178
Csatolások: 0
Azonosító: 159158
Offline offline
tényleg hosszú idő tíz év...sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sajnálom,hogy meghalt,pedig igazán szép nő volt. sad.gif
2011. augusztus 26. 13:30 #57
Small Selena .
Small Selena .
ℒℴνℯ♥ ™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 39
Azonosító: 159323
Offline offline
Halotam már róla és a halottak alapjából szerintem csodálatos énekes lehet . Élj Sokáig szívünkbe aaliyah !
2011. augusztus 26. 13:46 #58
H3lga
H3lga
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.24.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 10
Azonosító: 153789
Offline offline
Nyugodj bekeben:(
2011. augusztus 26. 13:51 #59
BlackPrincess...stb.
BlackPrincess...stb.
Like Daniel
 
StátuszWhat is the point of living? NOTHING! Never was!
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.09.25.
Hozzászólás: 2523
Csatolások: 62
Azonosító: 135221
Offline offline
Kár, hogy egy ilyen tehetséges embert veszített el a világ.
2011. augusztus 26. 13:52 #60
star56
star56
visszatérő vendég
 
StátuszAz önsajnálat gyilkol. Higyje el nekem, ha én mondom! a mentalista
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 398
Csatolások: 14
Azonosító: 156815
Offline offline
sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif:(nyugodj békében:(sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Aaliyah Aaliyah 1437.