Starity

Fiú-lány barátság?

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 08. 09:42 #101
- törölt felhasználó -    
Amm szeritem igazi fiu-lany baratsag nincs smileeee.gif Es nem is lesz...Majd ugy is kialakulnak szerelmi erzesek egyik reszerol...
2011. október 08. 10:08 #102
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Nekem is van sok fiú barátom,de soha nem lennék beléjük szerelmes.szerintem van lány-fiú barátság,tényleg jobban meglehet beszélnük velük bizonyos dolgokat smileeee.gif
2011. október 08. 10:10 #103
Small Selena .
Small Selena .
ℒℴνℯ♥ ™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 39
Azonosító: 159323
Offline offline
Nekem van egy akivel már jó régóta ismerjük egymást suliba egy más mellet ülünk néha szoktunk találkozni bár mindketten tűz és víz vagyunk hisz ő komolyabb én meg a kajláb szóval néha nagyon össze veszünk de néha együtt nevetünk is . Bár én csak barátnak tekintek rá és ő is rám szóval ebből nem lesz semmi csak egy jó barátság . Bár halottam már egy estet hogy ott már több volt mint a barátság az egyik barátnöm szerelmes lett az egyik barátjába elég sokáig a a lány soha nem merte elmondani a fiúnak de egy idő után mindig azt mondta hogy már nem szereti stb . És mai napig lehet látni a barátnömöm hogy még most is szereti a srácot hisz mindig kiáll mellet és ha nagyon rossz dolgot csinál vele akkor mindig megbocsát szóval . De én amúgy ezen kívül hiszek ebbe a dologba biggrin.gif.
2011. október 08. 10:12 #104
Szamóca-8
Szamóca-8
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 160748
Offline offline
tényleg lehet az embernek fiú igaz barátja, de csak akkor ha előtte nem jártak. mert akkor eléggé kényes a szitu...
2011. október 08. 10:13 #105
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Elolvastam a cikket is, meg a hozzászólásokat is. Azok, akik azt mondják, létezik igazi fiú-lány barátság, mind ilyesmiket mondanak: "nincs köztünk semmi komolyabb", "nincsenek komolyabb érzelmek". Nos, gyermekeim, a barátság, az igaz barátság az egyik legkomolyabb érzelem ezen a kerek világon. Ha nincsenek komoly érzelmek, az nem barátság. Mindig is voltak fiú barátaim, de azok, akikkel igazán jól kijöttem, és sok mindent megbeszéltem szexuális vagy szerelmi vonzódás nélkül, azok mind melegek voltak. pardon.gif Egy fiú barátom volt, aki egy picit sem tetszett és én se neki, de azt a barátságot inkább a brutális őszinteség utáni vágy tartotta össze, és nem a mély, baráti szeretet. Szóval az sem az volt, amiről a cikk szól. Javaslom az értelmező olvasás gyakorlását egyeseknek. Olyasmiről beszél a cikk írója, ami még azonos neműek közt is piszok ritka, nem hogy ellenkező neműek között! omg.gif Nem mondom, hogy nem létezik ilyesmi, csak azt mondom, hogy én még nem tapasztaltam. Ez nem olyasmi, ami mindenkinek jut, ez nem olyasmi, amit mindenki megtalál az életben. Van, aki az azonos nemű társai közt sem akad igazi barátra és ezen sincs semmi csodálkoznivaló. Könnyelmű a kijelentés: "nekem van", és túl sokan mondják, de tudják-e, mi az igaz barátság valójában? Lényegtelen is, nem támadok senkit, ne vegyétek sértésnek, nem erről van szó. Csupán gondolkozom és kimondom, amit gondolok. Egyébként a fiú-lány barátság szavaktól engem a hideg kiráz. Rossz emlékem van egy barátomról, akit nagyon szerettem. Nagyon komoly, mély érzéseim voltak iránta, amiket egy időben összekevertem a szerelemmel, mert fiatal voltam és nem tudtam különbséget tenni, de alapvetően itt korántsem szerelemről volt szó. Nekem ő szó szerint a MINDENEM volt. Ám a barátság is olyasmi, ami két emberen múlik. Nekem ez a barátság egy konkrét szenvedés volt, önfeláldozás, önmagamból kifordulás. Tizenévesen kín volt ezt megélni. Aztán mikor azt mondta a legvégén, hogy mindig is szeretett, az esett a legrosszabbul. Azóta nem beszéltem vele és minden bizonnyal többé nem is fogok, mert azóta eltelt 10 év. Szóval, akinek tényleg megadatott egy egészséges, hosszú, tartalmas barátság egy ellenkező neművel, egy őszinte, igaz, érzelmes, mély kapcsolat, amely boldog és kiegyensúlyozott, annak szívből gratulálok. Biztosan nem sokan vannak.
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2011. október 08. 10:21 #106
Vyca20
Vyca20
visszatérő vendég
 
StátuszIf God is for us, who can be against us?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.10.
Hozzászólás: 433
Csatolások: 0
Azonosító: 130981
Offline offline
vannak fiú barátaim/haverjaim és tökre jól elvagyunk..szerintem mindenkinek kéne fiú barát is..(:
2011. október 08. 10:57 #107
krisztii98
krisztii98
új tag
 
StátuszBecause I listen to my heart beat one by one~~*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.11.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 160431
Offline offline
van fiú-lány barátság, de egy idő múlva az egyik félnél megtörik, mert beleszeret a másikba. :| tapasztalatból mondom. ><
azért ritkán vannak kivételek. :]
2011. október 08. 10:57 #108
kittykeh.14
kittykeh.14
új tag
 
StátuszJelölhettek barátnak,irhattok üzit is ha megakartok ismerni!:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 159304
Offline offline
Bárcsak találkoznék ilyen fiúval,manapság sajna ritka az igazi fiú-lány barátság :/
2011. október 08. 11:53 #109
milkyway
milkyway
visszatérő vendég
 
Státuszkaty perry - part of me ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.20.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 46
Azonosító: 160949
Offline offline
Nem bízok meg bennük úgy mint a lány barátaimba, de ettől független másiknál biztos létezik. smileeee.gif
2011. október 08. 12:24 #110
sharkey
sharkey
 
Státusztake me down to the paradise city...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 797
Csatolások: 0
Azonosító: 131792
Offline offline
Nekem volt ilyen barátom, akivel csak tiszta barátság volt köztünk, de egy idő után sajnos eltávolodtunk egymástól.
2011. október 08. 12:30 #111
- törölt felhasználó -    
Szerintem létezik fiú-lány barátság,csak igen ritka.Nekem is vannak fiú barátaim akikkel tudunk hülyülni meg jót szórakozni,de őket inkább csak jó havernak nevezném.Nekem egyetlen egy olyan barátom van,vagyis inkább kettő akiben tényleg megbízom és tudom hogy sose nem árulnának el,ők lányok...én mindig lányokkal barátkozom jobban.
2011. október 08. 12:34 #112
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Nincs ilyen. Valami mindig volt, lesz, vagy éppen van a két ember között érzelmileg, ami vagy az egyik, vagy a másik félnél túlmutat a barátságon. Nekem egy olyan (részemről) barátom van, akit tényleg a barátomnak mondhatok minden szempontból, mert bármikor ha szükségem volt rá, ő ott volt, mindent meg tudunk beszélni, és teljesen önmagam lehetek mellette, ő nagyon jól ismer. De az ő részéről ez a dolog kicsit mélyebb, vonzódik hozzám, és tudom, hogy csak egy szavamba kerülne, hogy legyen köztünk több, nem hezitálna. Éppen ezért nem mondom, hogy van fiú-lány barátság, mert egyszerűen tényleg nem tapasztaltam még ilyet... vagy te vonzódsz hozzá a kelleténél jobban, vagy ő hozzád. Vagy mindketten a másikhoz, kapcsolat és kötöttségek nélkül, de mivel a barátok közt nincsen intim kapcsolat, így hiába vagytok el jól egymással, ez bizony attól még nem lesz tiszta, vonzalom nélküli baráti viszony. Azoknak viszont, akik véletlenül találtak egy ellenkező nemű személyt, akivel képesek egymásra minden vonzódás nélkül tekinteni, pusztán barátként, én is szívből gratulálok. smileeee.gif
2011. október 08. 12:38 #113
- törölt felhasználó -    
Természetesen létezik fiú-lány barátság.Nekem is van fiú barátom,de sajnos mostanára kicsit eltávolodtunk egymástól.Régen elválaszthatatlanok voltunk,ismertük egymást mint a tenyerünket,de kissé megszakadt ez az egész.De attól még jóban vagyunk smileeee.gif Persze mint minden lánynak,nekem is barátnőim vannak.Valahogy azokkal jobban el lehet beszélgetni smileeee.gif
2011. október 08. 12:41 #114
Rihannna
Rihannna
Faág™
 
StátuszRihannna még nem állította be a státuszát és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 118
Azonosító: 124776
Offline offline
Nem hiszem hogy van. Ha valaki a barátod akkor nagyon szereted, és tudod hogy bármikor támaszkodhatsz rá. Annyira megbízol benne, hogy az már túlmutat a barátságon, és vagy te,vagy a másik fél akar többet. Úgyhogy szerintem nincsen. Nekem csak haverjaim vannak akik fiúk. Egyikben sem bízok meg teljesen, de nincsenek konfliktusaink, és biztos hogy én sem akarok többet, sem ők. Fiú és lány között szerintem nincsen igaz barátság. smileeee.gif
2011. október 08. 12:50 #115
dodookacsa
dodookacsa
új tag
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.28.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 41
Azonosító: 135371
Offline offline
Van egy osztálytársam már 13 éve. Amikor idősebbek lettünk, akkor kezdett jó kapcsolatunk lenni, egyre többet beszélgettünk, buliztunk. Egészen 3 évvel ezelőttig. Ugyanis akkor elkezdett félreérthető dolgokat mondani, és hiába próbáltam figyelmen kívül hagyni, csak nem hagyott nyugton a dolog. Végig nagyon jóban voltunk, minden lelki problémámat elmondtam neki. Ez két és fél évig így ment, amikor egy kis pezsgő hatására megkérdeztem, hogy miért nem jövünk össze. Ezen elkezdett gondolkodni, és mivel nem tudott rá válaszolni, ezért összejöttünk. Örülök, hogy így alakult, és nagyon nyuszi volt, szóval muszáj volt nekem kezdeményezni, viszont tudom, mert mondta, hogy régóta gondolkozik azon, hogy össze kéne jönnünk. Szóval az én tapasztalataim szerint olyan fiú-lány barátság nincs, ami egy kicsit mélyebb dolgokról szól, hiszen a felszínes beszélgetésekből még nem lesz barátság, amikor pedig már érzésekről és fiúügyekről beszélsz a fiúnak, biztosan féltékeny lesz, és elkezd gondolkodni. És fordítva is így megy, hiába van esetleg társa/társad.
És mellesleg Karinthynak nagyon igaza volt, és ez látszik a mi kapcsolatunkon is. smileeee.gif
2011. október 08. 12:54 #116
Jónás Csilla
Jónás Csilla
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 0
Azonosító: 159648
Offline offline
én már láttam ilyen filmet de ott is összejöttek szerintem max csak haverság lehet...smileeee.gif
2011. október 08. 13:18 #117
evoo
evoo
visszatérő vendég
 
Státusz~always be strong.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.20.
Hozzászólás: 406
Csatolások: 3
Azonosító: 131604
Offline offline
Szerintem létezik a fiú-lány barátság,csak nagyon-nagyon ritka. Ha van ilyen barátunk nagyon meg kell becsülnünk.

Nagyon jó lett a cikk! (:
2011. október 08. 13:46 #118
adrus99
adrus99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 142153
Offline offline
sztem is lehet!!Miért ne lehetne??
2011. október 08. 14:08 #119
ziko14
ziko14
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.24.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 0
Azonosító: 67059
Offline offline
Hát ez sok mindentől függ. Néha létezik barátság fiú és lány között,de néha pedig nem. Mert mindig az egyik fél többet akar,mint a másik.
2011. október 08. 14:50 #120
orion.anna
orion.anna
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.05.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 0
Azonosító: 60019
Offline offline
Én hiszek a fiú-lány barátságban, de tényleg nagyon ritka! Nekem is volt negatív tapasztalatom. De volt pozitív is!
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!