Starity

Lewis Hamilton

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 16. 09:25 #21
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.16. 00:34)
Hát, nem semmi valóban, az ára is "nem semmi". rohog.gif 
Egyébként, megértem, hogy ezt választották, mert ennek a kocsinak volt a bemutatója, plusz, McLaren gyártmány, így már csak hivatalból is, ezzel kellett menniük. Jaja, szegényeknek. rohog.gif 
Egyébként nem is olyan rég olvastam egy mókás sztorit, Ferrari csapatfőnöke, Domenicali (de én csak Stefinek hívom, mert azt egyszerűbb leírni biggrin.gif) azt mondta, Lewis is hozzájuk, a Ferrarihoz vágyik. És, hogy nem lenne probléma az Alonso-Hamilton páros a Ferrarinál, nem úgy, mint a McLarennél volt 2007-ben, mert Alonso profi. 
Jó vicc volt, magam is nevettem az egészen rohog.gif 
Hát Lewis-t nehéz elképzelni McLaren-en kívül, reméljük, nem is kell, mert nem fog elmenni.


Hát ez ténleg mókás sztori smileeee.gif mivel Lewis-t McLarenen kivül nem igazán tudnám elképzelni sehol smileeee.gif főleg nem a Ferrarinál smileeee.gif) Nem hinném hogy van alapja ennek a sztorinak :)Inkább csak a Ferrari szeretné ha Alonso mellett lenne egy versenyképesebb pilóta mint Massa. laugh.gif
2011. október 16. 23:32 #22
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Hát nem Lewis nyert, sajnálom a dolgot, viszont, azt el kell ismernem, hogy Vettel jobb volt a versenyen. sad.gif

De, amit Webberrel műveltek, az nem semmi volt beer.gif
Erről szól a Forma 1, és pontosan ezért is kedvelem Hamiltont, mert nagy nyomás volt rajta végig, Webber által, mégis megoldotta, és megtartotta a 2. helyet. A sok RTL-es meg állandóan idegbetegnek titulálja, azt nagyon "bírom" dry.gif

Elég rég volt már Hamilton dobogón sajnos, az elmúlt 5 futam nem igazán úgy jött össze, jó volt ismét ott látni. meghajolo.gif
2011. október 17. 20:10 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.16. 23:32)
Hát nem Lewis nyert, sajnálom a dolgot, viszont, azt el kell ismernem, hogy Vettel jobb volt a versenyen. sad.gif
De, amit Webberrel műveltek, az nem semmi volt beer.gif 
Erről szól a Forma 1, és pontosan ezért is kedvelem Hamiltont, mert nagy nyomás volt rajta végig, Webber által, mégis megoldotta, és megtartotta a 2. helyet. A sok RTL-es meg állandóan idegbetegnek titulálja, azt nagyon "bírom" dry.gif
Elég rég volt már Hamilton dobogón sajnos, az elmúlt 5 futam nem igazán úgy jött össze, jó volt ismét ott látni. meghajolo.gif

Én is nagyon sajnálom pedig már nagyon megérdemelte volna és plusz még állítólag Nicoleal is a szakítás szélén állnak szegény Lewisnak nincs túl jó éve és az RTL-esek meg kicsit feltűnen nem kedvelik Hamiltont engem az idegesített fel amikor azt mondták még az időmérőn hogy a futamon tuti nem ő fog nyerni rolleyes.gif
2011. október 18. 00:23 #24
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (zsófi1997 @ 2011.10.17. 20:10)
Én is nagyon sajnálom pedig már nagyon megérdemelte volna és plusz még állítólag Nicoleal is a szakítás szélén állnak szegény Lewisnak nincs túl jó éve és az RTL-esek meg kicsit feltűnen nem kedvelik Hamiltont engem az idegesített fel amikor azt mondták még az időmérőn hogy a futamon tuti nem ő fog nyerni rolleyes.gif


Aztán hoppá volt RTL-eseknek mert mégis Ő nyert. Utána kicsit elkezdtek másról beszélni, nem az, hogy megdicsérték volna, hogy "na igen, ez egy jó teljesítmény volt". Nem, mellébeszéltek mindennel, mondjuk úgy, hogy előtte elmondták mindennek, nem is csoda, csöppet hülyét csináltak magukból, de sebaj, én jót szórakozok már rajtuk. rohog.gif
De nem, most ennyire egy versenyző ellen beszélni, ez már olykor hihetetlen. Wéber Gabika meg facebook-on is kritizálja Hamiltont. Megértem, ha még F1-es világbajnok lenne Ő is, de nem az biggrin.gif

Kicsit átszerkesztettem Hamilton életrajzát, mit gondoltok, szerintetek milyen lett? smileeee.gif
Bár még nincs teljesen kész, mert 2011-es szezon még nem ment le és az érdekességek részhez is akarok majd még írni, de nagyjából így fog kinézni a bio a jövőben smileeee.gif
2011. október 18. 01:09 #25
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Oh igen, és közben most gyorsan még lett egy új profilkép is, erről is megkérdezhetem mit gondoltok? Tetszik/nem tetszik/előző jobb volt, kíváncsi vagyok, mit gondoltok. Ha esetleg ez a kép sokaknak nem tetszene, akkor visszateszem az előzőt smileeee.gif
Bár nekem tetszik, mert végül is, egy overálosat akartam választani, és pont egy ilyen speciálisat, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. smileeee.gif

Kicsit más: ez a kép nagyon poénos rohog.gif
2011. október 18. 12:11 #26
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.18. 01:09)
Oh igen, és közben most gyorsan még lett egy új profilkép is, erről is megkérdezhetem mit gondoltok? Tetszik/nem tetszik/előző jobb volt, kíváncsi vagyok, mit gondoltok. Ha esetleg ez a kép sokaknak nem tetszene, akkor visszateszem az előzőt smileeee.gif
Bár nekem tetszik, mert végül is, egy overálosat akartam választani, és pont egy ilyen speciálisat, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. smileeee.gif
Kicsit más: ez a kép nagyon poénos rohog.gif


Ez a kép nagyon jó mármint a profilkép smileeee.gif Tetszik hogy overálos smileeee.gif

A poénos kép pedig smileeee.gif hát nemsemmi smileeee.gif _nevet.gif _nevet.gif

Jobb magát fényképezni mint odafigyelni smileeee.gif) thumbsup.gif

Amúgy Wéber Gabi mindig kritizálja Hamiltont még amikor nem is hibás smileeee.gif egyszerüen ő Ferrari drukker mellow.gif
2011. október 18. 15:23 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.18. 00:23)
Aztán hoppá volt RTL-eseknek mert mégis Ő nyert. Utána kicsit elkezdtek másról beszélni, nem az, hogy megdicsérték volna, hogy "na igen, ez egy jó teljesítmény volt". Nem, mellébeszéltek mindennel, mondjuk úgy, hogy előtte elmondták mindennek, nem is csoda, csöppet hülyét csináltak magukból, de sebaj, én jót szórakozok már rajtuk. rohog.gif 
De nem, most ennyire egy versenyző ellen beszélni, ez már olykor hihetetlen. Wéber Gabika meg facebook-on is kritizálja Hamiltont. Megértem, ha még F1-es világbajnok lenne Ő is, de nem az biggrin.gif
Kicsit átszerkesztettem Hamilton életrajzát, mit gondoltok, szerintetek milyen lett? smileeee.gif
Bár még nincs teljesen kész, mert 2011-es szezon még nem ment le és az érdekességek részhez is akarok majd még írni, de nagyjából így fog kinézni a bio a jövőben smileeee.gif

Hát igen Gabika kicsit féltékeny Hamiltonra rolleyes.gif az új életrajz meg a profilkép is nagyon jó lett meghajolo.gif a kép meg tényleg vicces rohog.gif
2011. október 18. 15:57 #28
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (zsófi1997 @ 2011.10.18. 15:23)
Hát igen Gabika kicsit féltékeny Hamiltonra rolleyes.gif

Igen, néha én is ezt érzem, csak olykor már túl messzire megy. Múltkor pl. valami olyasmit írt facebook-ra (nem így, de ez volt a lényege), hogy megint elgurult Hamilton gyógyszere.

Idézet (zsófi1997 @ 2011.10.18. 15:23)
az új életrajz meg a profilkép is nagyon jó lett meghajolo.gif 

Nos köszi szépen, Neked is Brigi wink.gif
Köszi lányok, akkor marad ez a profilkép, bár az előzőt valószínűleg majd beteszem a 2011-hez, az évről-évre részhez, mert szerintem jól sikerült fotó lett smileeee.gif

Idézet (zsófi1997 @ 2011.10.18. 15:23)
a kép meg tényleg vicces rohog.gif

Tegnap találtam én is, ahogy keresgéltem plusz képeket Lewis-ról, bár, szerintem a sajtótájékoztató még nem kezdődött el, csak gondolom, volt előtte egy kis felvezető, és Lewis lőtt egy képet magáról rohog.gif

Idézet (zsófi1997 @ 2011.10.17. 20:10)
plusz még állítólag Nicoleal is a szakítás szélén állnak

Már cikk is van róla, hozzászólások között is vannak gyöngyszemek, ismét. rolleyes.gif
2011. október 18. 16:06 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.18. 15:57)
Igen, néha én is ezt érzem, csak olykor már túl messzire megy. Múltkor pl. valami olyasmit írt facebook-ra (nem így, de ez volt a lényege), hogy megint elgurult Hamilton gyógyszere.
Nos köszi szépen, Neked is Brigi wink.gif 
Köszi lányok, akkor marad ez a profilkép, bár az előzőt valószínűleg majd beteszem a 2011-hez, az évről-évre részhez, mert szerintem jól sikerült fotó lett smileeee.gif 
Tegnap találtam én is, ahogy keresgéltem plusz képeket Lewis-ról, bár, szerintem a sajtótájékoztató még nem kezdődött el, csak gondolom, volt előtte egy kis felvezető, és Lewis lőtt egy képet magáról rohog.gif 
Már cikk is van róla, hozzászólások között is vannak gyöngyszemek, ismét. rolleyes.gif

Hát nyugottan szidja Hamiltont attól még még nem lesz tehetségesebb nála rolleyes.gif és én is olvastam azokat a kommenteket még mindig nem vagyok képes felfogni hogy utálhatsz úgy valakit hogy nem ismered és honnan vették hogy bekébzelt pont ő aki egyáltalán nem az blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, brigicyy
2011. október 18. 16:14 #30
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (zsófi1997 @ 2011.10.18. 16:06)
Hát nyugottan szidja Hamiltont attól még még nem lesz tehetségesebb nála rolleyes.gif és én is olvastam azokat a kommenteket még mindig nem vagyok képes felfogni hogy utálhatsz úgy valakit hogy nem ismered és honnan vették hogy bekébzelt pont ő aki egyáltalán nem az blush.gif

Ugyanígy látom én is, és azt se tudom, hogy jött a képbe, hogy a csapatfőnökével is rosszban vannak? Ilyet egyikük sem nyilatkozott, totális kitaláció.
Ezt az idézetet meg egyszerűen olyan környezetben tüntették fel, hogy az alkalmas megtévesztésre. Persze, hogy nem elégedett Hamilton, viszonylag nagy fölénnyel nyerte az időmérőt, és a futamon is győzni akart. Ehhez képest a második hely egy kicsit "csalódás". Én teljes mértékben megértem az álláspontját. smileeee.gif

Amúgy igen, igazad van, sokan nem is ismerik igazából, csak ebből a pár sorból, amit itt megjelentetnek egy-egy cikkben, és az alapján már el is ítélik. Pedig, Ő az egyik legszerényebb srác a mezőnyben. smileeee.gif
2011. október 19. 13:16 #31
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.18. 16:14)
Ugyanígy látom én is, és azt se tudom, hogy jött a képbe, hogy a csapatfőnökével is rosszban vannak? Ilyet egyikük sem nyilatkozott, totális kitaláció.
Ezt az idézetet meg egyszerűen olyan környezetben tüntették fel, hogy az alkalmas megtévesztésre. Persze, hogy nem elégedett Hamilton, viszonylag nagy fölénnyel nyerte az időmérőt, és a futamon is győzni akart. Ehhez képest a második hely egy kicsit "csalódás". Én teljes mértékben megértem az álláspontját. smileeee.gif 
Amúgy igen, igazad van, sokan nem is ismerik igazából, csak ebből a pár sorból, amit itt megjelentetnek egy-egy cikkben, és az alapján már el is ítélik. Pedig, Ő az egyik legszerényebb srác a mezőnyben. smileeee.gif


Teljesen egyetértek veletek smileeee.gif
Szerény és fantasztikusan tehetséges smileeee.gif
2011. október 21. 10:40 #32
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Két nagy kedvenc, egy képen:

http://kephost.hu/image-E5C8_4EA129F8.jpg


Azt hiszem, újabb reklámfilmet forgattak a Johnnie Walker-nek, már van egy pár közös filmjük, délután megkeresek majd párat, és belinkelem smileeee.gif
2011. október 22. 12:57 #33
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Nos, kicsit megkésve, de megvannak a reklámfilmek thumbsup.gif
Igazából, ezeknek az a lényege, hogy felhívják a sofőröket arra, hogy sose vezessenek ittasan.
És mindkét videóban aláírásokat gyűjtenek, különböző emberektől, így versenyeznek egymással is, hogy kinek sikerül többet szereznie.
Az elsőben Lewis kerekedik felül, a másodikban a taxisban pedig inkább Mika biggrin.gif

2011. október 22. 13:03 #34
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.22. 12:57)
Nos, kicsit megkésve, de megvannak a reklámfilmek thumbsup.gif 
Igazából, ezeknek az a lényege, hogy felhívják a sofőröket arra, hogy sose vezessenek ittasan.
És mindkét videóban aláírásokat gyűjtenek, különböző emberektől, így versenyeznek egymással is, hogy kinek sikerül többet szereznie.
Az elsőben Lewis kerekedik felül, a másodikban a taxisban pedig inkább Mika biggrin.gif 


Két fantasztikus versenyzősmileeee.gif wub.gif wub.gif blush.gif
2011. október 22. 13:30 #35
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (brigicyy @ 2011.10.22. 13:03)
Két fantasztikus versenyzősmileeee.gif wub.gif  wub.gif  blush.gif


Hát ez így igaz. smileeee.gif
Tetszik, hogy ilyen poénosra vették a figurát, jó párost alkotnak ezekben a reklámfilmekben, plusz, tudomásom szerint a való életben is jól kijönnek.
Volt egy időben téma, hogy Häkkinen lenne Hamilton új menedzsere, de sajnos nem lett belőle semmi sad.gif
2011. október 22. 13:46 #36
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.22. 13:30)
Hát ez így igaz. smileeee.gif
Tetszik, hogy ilyen poénosra vették a figurát, jó párost alkotnak ezekben a reklámfilmekben, plusz, tudomásom szerint a való életben is jól kijönnek.
Volt egy időben téma, hogy Häkkinen lenne Hamilton új menedzsere, de sajnos nem lett belőle semmi sad.gif


Pedig biztos hogy jó menedzsere lenne smileeee.gif Amúgy ténleg nagyon jók ezek a reklámfilmek smileeee.gif Főleg a taxis smileeee.gif _nevet.gif Mikor Lewis meglátja Mika-t a buszon smileeee.gif _nevet.gif
2011. október 22. 13:58 #37
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (brigicyy @ 2011.10.22. 13:46)
Mikor Lewis meglátja Mika-t a buszon smileeee.gif _nevet.gif

Ja igen, nekem is az a kedvenc részem, az óriási. rohog.gif
És akkor kérdezi, "honnan szereztél buszt?" biggrin.gif

Tényleg, és erre emlékeztek még? Vagy láttátok? Nem régi magyar reklámfilm, egy Lewis Hamilton hasonmásversenyről.
Szerintem nagyon gagyi lett rohog.gif

2011. október 22. 14:31 #38
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.22. 13:58)
Ja igen, nekem is az a kedvenc részem, az óriási. rohog.gif 
És akkor kérdezi, "honnan szereztél buszt?" biggrin.gif
Tényleg, és erre emlékeztek még? Vagy láttátok? Nem régi magyar reklámfilm, egy Lewis Hamilton hasonmásversenyről.
Szerintem nagyon gagyi lett rohog.gif 


Ez még a gagyinál is rosszabb dry.gif dry.gif semmi vicces nincs benne.. ráadásul gáz hogy összetévesztik Lewis-al dry.gif szerintem nem is hasonlít.. de ez csak az én véleményem smileeee.gif
2011. október 22. 16:50 #39
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (brigicyy @ 2011.10.22. 14:31)
semmi vicces nincs benne..  szerintem nem is hasonlít.. de ez csak az én véleményem smileeee.gif


Egyetértek. Mondjuk ez a rövidfilm csak reklámfogás akart lenni, de meglehetősen gagyira sikerült. unsure.gif
Főleg, hogy a fickó kb 10cm-vel magasabb Hamiltonnál, és ugyanennyi kilóval nehezebb is, az biztos. Teljesen más alkatok.
Bár én szerintem, ez, hogy őt Lewisnak ismerték fel, csak a kamera miatt volt. smileeee.gif

Tényleg, mit szóltok a mai staritys Hamilton hírhez?
Mostanában egyre több butaság jelenik meg itt is róla unsure.gif
2011. október 22. 17:04 #40
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.22. 16:50)
Egyetértek. Mondjuk ez a rövidfilm csak reklámfogás akart lenni, de meglehetősen gagyira sikerült. unsure.gif 
Főleg, hogy a fickó kb 10cm-vel magasabb Hamiltonnál, és ugyanennyi kilóval nehezebb is, az biztos. Teljesen más alkatok.
Bár én szerintem, ez, hogy őt Lewisnak ismerték fel, csak a kamera miatt volt. smileeee.gif
Tényleg, mit szóltok a mai staritys Hamilton hírhez?
Mostanában egyre több butaság jelenik meg itt is róla unsure.gif

Hát nem is tudom . szerintem ez egy újabb pletyka hogy legyen miről beszélni.. elég jól megvoltak Nicollal nemhiszem hogy vége lett volna köztük a távolság miatt... ha pedig mégis akkor meg majd találnak mást maguknak smileeee.gif szerintem nem áll meg a világ csak azért mert szakitottak feltéve ha igaz... Aranyosak voltak együtt de ha egyszer nem megy akkor nem kell erőltetni ... szerintem... smileeee.gif
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok