Starity

Lewis Hamilton

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 27. 19:30 #121
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireBella @ 2012.11.25. 22:32)
Ez a verseny nem volt semmi, nagyon sajnálom ami Lewisal történt igazán megérdemelte volna a győzelmet, Hülkenbergel meg nincs semmi bajom de akkor meg tudtam volna fojtani egy kanál vízben rolleyes.gif Jövőre nagyon furcsa lesz Mercedeses cuccban látni és remélem azért jobb kocsit kap mint amilyen az idei Merci volt blush.gif

Ne is mondd. sad.gif Még mindig haragszom Hülkenbergre,pedig tudom hogy nem kellene. De Lewis annyira megérdemelte volna,hogy egy győzelemmel búcsúzzon a McLarentől,erre tessék. :S

Én kicsit tartok a következő szezontól,mert nem vagyok megggyőződve róla,hogy a Merci össze tud rakni egy győzelemre esélyes autót...Lewis pedig nem azért van az F1-ben,hogy a 10. hely környékén körözgessen :S Na mindegy,felőlem mehet a Sauberhez akkor is neki szurkolok. ♥
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2012. november 27. 19:47 #122
brigicyy
brigicyy
Кp0p Pяiŋ¢єss
 
StátuszToo fast to live, too young to die <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.23.
Hozzászólás: 2223
Csatolások: 13090
Azonosító: 110738
Offline offline
Milyen rég voltam itt blink.gif
Ez a verseny megint Vettelnek kedvezett.. mellow.gif
Lewist nagyon sajnálom hogy már megint önhibályán kívül esett ki.
De a legnagyobb fájdalmam mégis az, hogy elmegy a MclAren-től sad.gif
Ez persze nem változtat azon hogy ő marad a kedvenc... csak sajnos gyengíti az esélyeit egy újabb világbajnoki cím megszerzésére.. De remélem a legjobbakat és bízom benne, hogy a Mercedes előáll valami jó kocsival, mivel a tehetség az megvan Lewis részéről biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2013. január 31. 21:41 #123
erik94
erik94
új tag
 
StátuszLewis Hamilton
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.05.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 4
Azonosító: 193400
Offline offline
Bátorkodom nyitni egy külön topikot Lewis Hamilton rajongók számára...Itt lehet beszélni róla minden mennyiségben smileeee.gif smileeee.gif
2013. január 31. 21:57 #124
erik94
erik94
új tag
 
StátuszLewis Hamilton
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.05.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 4
Azonosító: 193400
Offline offline
biggrin.gif A mercedes Amg-ben
2013. január 31. 22:01 #125
erik94
erik94
új tag
 
StátuszLewis Hamilton
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.05.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 4
Azonosító: 193400
Offline offline
Idézet (Bérces Dániel @ 2013.01.31. 21:53)
Kíváncsi vagyok mit fog kezdeni a mercédesznél! Remélem ő lesz a következő vb bajnok!!!

Hát nem hiszem h idén ő lessz, de 2014-től már nagy esélye lessz biggrin.gif mindenesetre én bizom benne beer.gif
2013. január 31. 22:10 #126
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Már van ilyen topik blush.gif
2013. január 31. 22:13 #127
erik94
erik94
új tag
 
StátuszLewis Hamilton
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.05.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 4
Azonosító: 193400
Offline offline
Idézet (VampireBella @ 2013.01.31. 22:10)

jééééé, ténleg smileeee.gif na mind1, nem láttam pedig kerestem h van-e ohmy.gif biggrin.gif
2013. február 01. 07:03 #128
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Idézet (VampireBella @ 2013.01.31. 22:10)

Nem baj legalább kettő van róla mivel tiszteljük őt!!
2013. február 01. 07:04 #129
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Idézet (erik94 @ 2013.01.31. 22:01)
Hát nem hiszem h idén ő lessz, de 2014-től már nagy esélye lessz biggrin.gif mindenesetre én bizom benne beer.gif

Hát én is bízom benne de szerintem is 2014 lesz az ő éve!!
2013. március 24. 11:35 #130
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
A mai verseny nem volt semmi, nagyon örülök Lewis harmadik helyének, de ahogy ő is mondta a pódiumon Nico most jobban megérdemelte volna blush.gif
2013. március 24. 11:41 #131
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireBella @ 2013.03.24. 11:35)
A mai verseny nem volt semmi, nagyon örülök Lewis harmadik helyének, de ahogy ő is mondta a pódiumon Nico most jobban megérdemelte volna blush.gif

Egyetértek...Szerintem Lewis inkább nem állt volna dobogóra,minthogy így szerezzen 3. helyet. Mivel nem volt boldog,én sem vagyok. Persze,jó ez a harmadik hely,mert kellenek a pontok,de így ő lesz a sajtó céltáblája...A sok primitív meg azzal jön,hogy első számú pilóta,kivételeznek vele,szegény Rosberg stb. És szerintem pont ez nem hiányzik most neki.

De azért szép volt Lewis heart.gif
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2013. április 13. 20:46 #132
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Gyerekek, jól áll ez a Mercedes Hamiltonnak, de tényleg. Eleinte nem tudtam volna elképzelni (azt, hogy a Mercedes jobb lesz, mint a McLaren pedig pláne nem), de tényleg felszabadultabbnak tűnik, és, ha az autó is partner lesz hozzá, akkor nagy eredmények várnak még rá. beer.gif
Egyébként megvan az első pole. thumbsup.gif Tavaly ősszel azt gondoltam volna, hogy erre legalább 10 futamot kell majd várni (jobb esetben, hozzáadva az RBR időmérős dominanciáját) de már a harmadik futamon összejött, ami remek eredmény. Persze sokan mondják, hogy Kína, itt tavaly is verhetetlen volt a Mercedes, de majd meglátjuk, nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy futamról-futamra erősebbek, és a Ferrari tempója sem kutya, úgyhogy lehet ez még jó szezon is lesz. beer.gif

Ami Lewist illeti, kicsit alakítottam az adatlapján, beállítottam egy új képet, remélem tetszeni fog, most így hirtelen ezt találtam, ami jó profilképnek is. Sajnos az idei portré képek kevésbé mutattak előnyösen 200*300-as formában. Ami még képekhez kapcsolódik, nem tudom, hogy volt-e köztetek, aki szerette a tavalyi képmennyiséget Hamiltonról futamonként 200+ képpel. Sajnos ezt idén már nem tudom hozni, mert megszűnt az a megoldás, amivel a nagy részükhöz könnyedén hozzájuthattam. Szóval sorry, idén és a jövőben előreláthatólag jóval kevesebb kép lesz majd, legalábbis általam. blush.gif

Visszatérve pár gondolat erejéig még a maláj hétvégére, egyébként CarrieJones igazad van, így valóban nem volt olyan értékes ez a harmadik hely, de a korrektség megvolt Lewis részéről. Én a futam után azon gondolkoztam, hogy valójában itt nincs 1-2. számú pilóta (persze Helmut Marko 5 perccel a leintés után lenyilatkozta ezt, megvádolva a Mercedest, de nem kell vele foglalkozni, sajnos idióta szegény), mert Ross Brawn elég lehetetlen helyzetbe került, és valamelyik pilótáját mindenképp utasítani kellett volna, mert, ha Rosberg elmegy Hamilton mellett, akkor utóbbira kell rászólni, hogy ne menjen utána, mert kifogy a benzin, ami szintén rosszul jött volna ki. Szélsőséges esetben meg Rosberg belehajszolhatta volna Hamiltont egy olyan csatába, hogy kifogy az üzemanyaga, és ezáltal bukják a 3-4-et. Szóval így, szerintem jogosan szólt bele Brawn, ezúttal nem csinált hülyeséget. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2013. április 13. 21:27 #133
- törölt felhasználó -    
Na igen,megvan az első pole. w00t.gif Gyönyörű volt. Lewis a fülének nem hitt,én meg a szememnek. Jó ez a Merci,nem is kicsit,ahhoz képest hogy tavaly mennyire paráztunk a helyzettől és féltettük Lewist. Neki pedig minden elismerésem,aggódtam hogy mi lesz vele miután a csütörtöki napot kihagyta az allergia miatt. Pedig már hozzászokhattam volna,hogy az ilyesmi neki semmi. biggrin.gif
Kínai pálya ide vagy oda,megy ez az autó szépen. A McLaren láthatóan szenved Lewis nélkül,a kocsi enyhén szólva sem a legjobb. A Ferrari tényleg nem rossz,és a Lotustól is tartok...Kiváncsi leszek mi lesz holnap.

Idézet (Boscorelli @ 2013.04.13. 20:46)

Visszatérve pár gondolat erejéig még a maláj hétvégére, egyébként CarrieJones igazad van, így valóban nem volt olyan értékes ez a harmadik hely, de a korrektség megvolt Lewis részéről.


Lewis valóban korrekt volt. A futam utáni nyilatkozata,miszerint Rosbergnek kéne állni a helyén,igazi sportemberhez illő kijelentés...Ross Brawn helyében nem lettem volna,valamit muszáj volt lépniük,és így belegondolva ez volt a legjobb megoldás. Ha valaki nem elvakult,és van egy kicsi empátiája,az nem hibáztatja Brawn-t. Marko szavára nem lehet adni,mert sosem volt normális..A Red Bullnál még mindig áll a bál,de nyugodtan marják csak egymást,addig Lewis tündököl holnap. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: andrejah87, VampireBella, Boscorelli
2013. április 14. 17:30 #134
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Ha ötször nem kaptam szívrohamot ezen a futamon akkor egyszer sem, az utolsó pár körben már alig bírtam odanézni, de szerencsére Lewisnak sikerült megtartania a harmadik helyét meghajolo.gif Remélem jövő héten is ilyen jó lesz a Mercedes és akkor már az első helyért fog harcolni laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2013. április 14. 17:53 #135
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Ebben a futamban ennyi volt a maximum, szerintem. Az autó és Lewis tempója is jó volt, de Alonsoval nem sokat lehetett ma kezdeni. Gyakorlatilag tényleg az egész versenyt uralta, talán még Kimit lehetett volna megfogni, vagyis, magunk mögött tartani, ha egy körrel korábban hívja Ross, közvetlen Kimi után, de lehet akkor sem lett volna meg. Összességében nem rossz ez a harmadik hely, ahogy rádióban is mondták Hamiltonnak, egyre jobbak, még az a tempó nincs meg, amivel így irányítani tudnának egy versenyt, mint ahogy ma Alonso, de, akár már egy hét múlva Bahrainban is meglehet, én is remélem, hogy így lesz. smileeee.gif

Utolsó körök nagy volt, amikor először megláttam, hogy Vettelnek "csak" egy hátsó nagy egyenesi a hátránya, ami kb 1.3 km, és még volt azt hiszem négy kör, na akkor elkezdtem gondolkozni, hogy ebből gondok lesznek még, mert abban az üldöző autóban Vettel ül, aki jött, mint a meszes. Nehéz eldönteni, hogy Pic segített-e Hamiltonnak, mert előtte a lassabb kanyargós részeken nagyon feltartotta Lewist, ami inkább Vettelnek segített még inkább közelebb kerülni. Összességében nagy műsor volt ez itt a végén, Hamilton pontosan úgy csinálta meg az utolsó szektort, ahogy kellett, pedig Vettel nem kis nyomás alá helyezte. Teljes mértékben megérdemelt a dobogó, és, ahogy láttam, nem is tűnt csalódottnak, hogy 1.helyről "csak" harmadik lett. Jó ez, jó lesz ez, na meg, amúgy is, kellenek a pontok, és a dobogókért mindig sokat osztanak, szóval, csak így tovább. beer.gif

Ezt még tegnap találtam, így a kép, és a felirat egy kicsit gonosz, de szerintem mindent visz. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2013. április 14. 17:57 #136
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2013.04.14. 17:53)

Ezt még tegnap találtam, így a kép, és a felirat egy kicsit gonosz, de szerintem mindent visz. rohog.gif

Hatalmas ez a kép _nevet.gif

Nem nagyon csíptem eddig Hamiltont, de ahogy ebben az évben teljesít, meg úgy maga az ember is szerintem megváltozott, és a jó irányba. Még a szezon végére az is meglehet hogy megkedvelem, amire elég sok esély van. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2013. május 12. 21:47 #137
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Az utóbbi két futam nem éppen a Mercedesnek kedveztek, nagyon sajnálom hogy a mai versenyen csak tizenkettedik lett, ez szerintem nagymértékben a Pirelli hibája, hiszen ahogy Niki Lauda is mondta, a Merci az egyik leggyorsabb autó a mezőnyben.
2013. június 09. 22:54 #138
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Nagyon jó volt Lewist újra dobogón látni, abszolút megérdemelte a harmadik helyet meghajolo.gif
2013. június 12. 19:59 #139
pintdori
pintdori
új tag
 
StátuszNincs Suliiiiiiiiii
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.11.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 201803
Offline offline
Kedvencem smileeee.gif és az is marad rolleyes.gif Hajrá Hamilton smileeee.gif
2013. július 29. 13:27 #140
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Nagyon büszke vagyok Lewisra, nála jobban senki sem érdemelte volna meg a győzelmet. Nekem volt szerencsém élőben a Hungaroringen látni a futamot, és egyszerűen leírhatatlan érzés látni ahogy a kedvenc pilótám nyer laugh.gif
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok