Starity

Thalía

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2006. november 24. 09:14 #61
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 22. - 14:23)
Most már nagyon úgy tûnik, hogy Thalía terhes!!!
Állítólag az egyik legjobb barátnõje, Itatí Cantoral is megerõsítette, a második hónapban van, ha igaz!


Zoli, miért terjeszted, ha még te magad sem vagy benne biztos? sad.gif És Itatit sem hallottuk, h mondta volna, csak mondta valaki, h õ is mondta dry.gif Na, így terjed a pletyka.
2006. november 24. 09:16 #62
- törölt felhasználó -    
Hát a topic címe: Sztár pletykák, nem? biggrin.gif
2006. november 24. 09:35 #63
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 24. - 09:16)
Hát a topic címe: Sztár pletykák, nem? biggrin.gif


Ja? tongue.gif Thalía kivetette 3 bordáját, h asszimetrikus legyen, póthaja van, az orrát is plasztikáztatta, az arcán is felvarratta a ráncokat, a homlokát kifeszesítette, és ha jól megnézzük, a hátsója is túl tökéletes, abban is volt valami mesterséges szépítés tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif 110.gif
2006. november 24. 11:24 #64
- törölt felhasználó -    
Ezen kívül mûfogsora van, a mellét is megnagyobbíttatta, a zsírleszívásról nem is beszélve, de még a szeme sem barna eredetileg, csak beültettek neki egy barna szivárványhártyát, és feltöltette az ajkait, az egyik lába pedig mûanyagból van. tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2006. november 24. 11:37 #65
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 24. - 11:24)
Ezen kívül mûfogsora van, a mellét is megnagyobbíttatta, a zsírleszívásról nem is beszélve, de még a szeme sem barna eredetileg, csak beültettek neki egy barna szivárványhártyát, és feltöltette az ajkait, az egyik lába pedig mûanyagból van. tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


A szeme is mû??? blink.gif biggrin.gif
2006. november 24. 11:39 #66
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(Mexicana @ 2006. November 24. - 11:37)
A szeme is mû???  blink.gif  biggrin.gif


Tulajdonképpen életének eddig 80%-át a plasztikai sebészénél töltötte,nem? tongue.gif biggrin.gif
2006. november 24. 11:51 #67
- törölt felhasználó -    
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2006. november 24. 22:40 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet(Mexicana @ 2006. November 24. - 09:14)
Zoli, miért terjeszted, ha még te magad sem vagy benne biztos? sad.gif  És Itatit sem hallottuk, h mondta volna, csak mondta valaki, h õ is mondta dry.gif  Na, így terjed a pletyka.


Egyébként a viccet félretéve, szerintem most tényleg van alapja a pletykának, csak valószínûleg meg akarja várni, amíg látszik a pocakja és akkor majd hivatalosan is bejelenti. Emlékezzünk vissza, eddig csak az volt, hogy "már készül a terhességre" vagy "talán már anya lesz", de ilyen még soha, hogy megírja az újság, hogy két hónapos terhes. Ebbõl kiindulva valószínûleg igaz a hír.

Az egy dolog, hogy õ ÁLLÍTÓLAG cáfolta, de ez is csak pletyka, mert senki nem hallotta õt egyenesben nyilatkozni, csak a szokásos, hogy "X.Y. azt mondta a valamelyik mûsorban, hogy Thalía azt mondta Z.-nek, hogy..." ugyanezt pedig én is kitalálhatom most ebben a pillanatban... de ha igaz is, hogy cáfolta, akkor is szerintem csak azért teszi, mert nem akarja elkiabálni, amíg nincs a 3-4. hónapban.
2006. november 24. 23:19 #69
- törölt felhasználó -    
Démosle la bienvenida a HEC!!!

Üdvözöljük HEC-et, õ valószínûleg mexikói (írt privátban, hogy köszöni a sok Thalíás képet)!!! biggrin.gif

HEC, cualquier ayuda que necesites, aquí estamos! wink.gif
(HEC, bármilyen segítségre ha szükséged van, itt vagyunk)
2006. november 25. 09:41 #70
Rittyo
Rittyo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.14.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 20153
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 24. - 22:40)
Egyébként a viccet félretéve, szerintem most tényleg van alapja a pletykának, csak valószínûleg meg akarja várni, amíg látszik a pocakja és akkor majd hivatalosan is bejelenti. Emlékezzünk vissza, eddig csak az volt, hogy "már készül a terhességre" vagy "talán már anya lesz", de ilyen még soha, hogy megírja az újság, hogy két hónapos terhes. Ebbõl kiindulva valószínûleg igaz a hír.

Az egy dolog, hogy õ ÁLLÍTÓLAG cáfolta, de ez is csak pletyka, mert senki nem hallotta õt egyenesben nyilatkozni, csak a szokásos, hogy "X.Y. azt mondta a valamelyik mûsorban, hogy Thalía azt mondta Z.-nek, hogy..." ugyanezt pedig én is kitalálhatom most ebben a pillanatban... de ha igaz is, hogy cáfolta, akkor is szerintem csak azért teszi, mert nem akarja elkiabálni, amíg nincs a 3-4. hónapban.


Thalía azt mondta Z.-nek??? ohmy.gif Hát, akkor oszd meg velünk, kérlek! biggrin.gif cool.gif
2006. november 25. 22:52 #71
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 24. - 22:40)
Egyébként a viccet félretéve, szerintem most tényleg van alapja a pletykának, csak valószínûleg meg akarja várni, amíg látszik a pocakja és akkor majd hivatalosan is bejelenti. Emlékezzünk vissza, eddig csak az volt, hogy "már készül a terhességre" vagy "talán már anya lesz", de ilyen még soha, hogy megírja az újság, hogy két hónapos terhes. Ebbõl kiindulva valószínûleg igaz a hír.

Az egy dolog, hogy õ ÁLLÍTÓLAG cáfolta, de ez is csak pletyka, mert senki nem hallotta õt egyenesben nyilatkozni, csak a szokásos, hogy "X.Y. azt mondta a valamelyik mûsorban, hogy Thalía azt mondta Z.-nek, hogy..." ugyanezt pedig én is kitalálhatom most ebben a pillanatban... de ha igaz is, hogy cáfolta, akkor is szerintem csak azért teszi, mert nem akarja elkiabálni, amíg nincs a 3-4. hónapban.


Hogyhogy Z-nek mondta??? biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif Egyébként tényleg, idáig még nem jutott el a sajtó! smileeee.gif Jaj, bárcsak láthatnánk akkora hassal, amekkora most nekem van az After 8-tõl tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif És igaza van, ne híresztelje el a dolgot, amíg még fennáll a veszélyek lehetõsége. Hadd foganjon meg rendesen az a baba!! rolleyes.gif wub.gif rolleyes.gif
2006. november 25. 22:54 #72
- törölt felhasználó -    
Vajon Tommyto lesz vagy Thalita? biggrin.gif
2006. november 25. 22:58 #73
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 25. - 22:54)
Vajon Tommyto lesz vagy Thalita? biggrin.gif


Azt hittem 1. látásra, h azt kérdezed, vajon Tommytól lesz? tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif
2006. november 25. 23:01 #74
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 25. - 22:54)
Vajon Tommyto lesz vagy Thalita? biggrin.gif


Tökmind1, úgyis olyan szép és okos lesz, mint a mamája cool.gif rolleyes.gif wub.gif H Tommytól mit örököljön, nem tudom biggrin.gif Ok, és olyan kedves, szeretõ és jószívû, mint a papája rolleyes.gif
2006. november 25. 23:01 #75
- törölt felhasználó -    
A minap mondom az egyik ismerõsömnek, hogy lehet, hogy Thalía terhes... erre mondja, hogy hát ez az, hogy kitõl?
Mondom neki, hogy a férjétõl...
Erre: jaaaa, van férje? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2006. november 25. 23:05 #76
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 25. - 23:01)
A minap mondom az egyik ismerõsömnek, hogy lehet, hogy Thalía terhes... erre mondja, hogy hát ez az, hogy kitõl?
Mondom neki, hogy a férjétõl...
Erre: jaaaa, van férje? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Miért, Zoli, te miért vagy benne olyan biztos, h Tommytól van/lesz? tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif De szemét vagyok!!!! reklamalo.gif blush.gif
2006. november 25. 23:07 #77
- törölt felhasználó -    
Hát miért, szerinted tõlem? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2006. november 25. 23:12 #78
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 25. - 23:07)
Hát miért, szerinted tõlem? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Nem azt akarod mindig, h hozzád csöngessen be? Sõt már lifttel is felvitted volna magadhoz, Tommy + ment volna lépcsõn a 9-ikre tongue.gif
Ok, most már felmerült bennük a gyanu, h esetleg.... biggrin.gif biggrin.gif Ne lepõdj meg, ha holnap a TV Notas különszámának címlapján leszel biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2006. november 25. 23:13 #79
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 25. - 23:07)
Hát miért, szerinted tõlem? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Bár azt mondtad, még nem akarsz családot dry.gif biggrin.gif
2006. november 25. 23:15 #80
- törölt felhasználó -    
M'hija, stas loquísima! biggrin.gif biggrin.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!