Starity

Thalía

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2006. november 25. 23:20 #81
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 25. - 23:15)
M'hija, stas loquísima! biggrin.gif biggrin.gif


Ezt nem én találtam ki, te Thalibaba emberrabló!!!!! tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2006. november 25. 23:29 #82
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
S.O.S.!!!!!!!!!!!!!!!!! Már Liv Tyler a nap sztárja sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
2006. november 26. 00:26 #83
HEC
HEC
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.10.28.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 9933
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 24. - 15:19)
Démosle la bienvenida a HEC!!!

Üdvözöljük HEC-et, õ valószínûleg mexikói (írt privátban, hogy köszöni a sok Thalíás képet)!!! biggrin.gif

HEC, cualquier ayuda que necesites, aquí estamos! wink.gif
(HEC, bármilyen segítségre ha szükséged van, itt vagyunk)


Muchas gracias por la bienvenida y sigamos disfrutando a Thalia.

Aprovecho:

Puedo compartir imagenes de otras mujeres? Deben tener alguna dimensión en especial?

Gracias otra vez

Nos Vemos

HEC
México
2006. november 26. 09:50 #84
- törölt felhasználó -    
Idézet(HEC @ 2006. November 26. - 00:26)
Muchas gracias por la bienvenida y sigamos disfrutando a Thalia.

Aprovecho:

Puedo compartir imagenes de otras mujeres?  Deben tener alguna dimensión en especial?

Gracias otra vez

Nos Vemos

HEC
México



Claro que puedes! Puedes compartir imágenes de cualquier celebridad, mujeres y hombres también, lo importante es que sean famosos e internacionales. La dimensión mínima debe ser de 1024×768, ya que este foro es para compartir imágenes de alta resolución.

Aquí te traduzco los temas en donde puedes subir las fotos:

Nõi hírességek = Celebridades femeninas

Photoshoot képek = Imágenes de sesiones fotográficas
Candid képek = Imágenes varias (todas las imágenes de cualquier evento van aquí que no sean de sesiones exclusivas para revistas o de promoción, etc.)
Scannelt képek = Imágenes escaneadas
Vidcap képek = Capturas de videos (sólo de alta calidad!!!)
Háttérképek = Fondos de escritorio (Wallpapers)
Videók = Videos
Kérések = Peticiones

Általános témák = Temas generales (Temas de discusión)

Sztár pletykák = Rumores de estrellas
TV, Film, Zene = TV, Películas, Música
Technika = Tecnología
Társalgó = Plática
OFFParty = Diversión (para hablar sobre cualquier tema)

Egyebek = Otros

Visszabeszélõ = Reacciones (problemas, sugerencias, ideas, preguntas, etc. sobre el foro)
Archívum = Archivo

Férfi hírességek = Celebridades masculinas
(Los títulos de los temas son los mismos que en las mujeres)

Bueno, esto es todo, espero te sirva! Aparte, sabes cómo subir imágenes?
2006. november 26. 10:26 #85
thaly
thaly
visszatérő vendég
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.19.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 45
Azonosító: 17542
Offline offline
Hola!

Már elég régen regisztráltam erre a fórumra, csak teljesen elfelejtettem! Most jutott csak eszembe, hogy írtál, Zoli! smileeee.gif
Nagyon szupi a sok HQ-kép Thalía-ról! biggrin.gif

Én igazából örülnék neki, ha kisbabát várna Thaly!!! w00t.gif Már olyan régóta szeretne, azt hittem, soha sem válik valóra az álma! Alig várom, hogy hivatalosan is megerõsítse a hírt! thumbsup.gif
2006. november 26. 11:22 #86
- törölt felhasználó -    
Idézet(thaly @ 2006. November 26. - 10:26)
Hola!

Már elég régen regisztráltam erre a fórumra, csak teljesen elfelejtettem! Most jutott csak eszembe, hogy írtál, Zoli!  smileeee.gif
Nagyon szupi a sok HQ-kép Thalía-ról!  biggrin.gif

Én igazából örülnék neki, ha kisbabát várna Thaly!!!  w00t.gif Már olyan régóta szeretne, azt hittem, soha sem válik valóra az álma! Alig várom, hogy hivatalosan is megerõsítse a hírt!  thumbsup.gif


Szia! Látom, te is jelölted õt kedvencnek smileeee.gif
2006. november 26. 13:08 #87
- törölt felhasználó -    
Idézet(Mexicana @ 2006. November 25. - 23:29)
S.O.S.!!!!!!!!!!!!!!!!! Már Liv Tyler a nap sztárja sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif


Nem baj, azért ne vegyük el mások kedvencei elõl a lehetõséget! wink.gif
2006. november 26. 16:26 #88
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(thaly @ 2006. November 26. - 10:26)
Hola!

Már elég régen regisztráltam erre a fórumra, csak teljesen elfelejtettem! Most jutott csak eszembe, hogy írtál, Zoli!  smileeee.gif
Nagyon szupi a sok HQ-kép Thalía-ról!  biggrin.gif

Én igazából örülnék neki, ha kisbabát várna Thaly!!!  w00t.gif Már olyan régóta szeretne, azt hittem, soha sem válik valóra az álma! Alig várom, hogy hivatalosan is megerõsítse a hírt!  thumbsup.gif


Jól tippelek, ha azt mondom, te Betti vagy? rolleyes.gif
Még nem biztos, h valóra vált az álma dry.gif
2006. november 26. 17:15 #89
- törölt felhasználó -    
Thalía a kevésbé követelõzõ sztárok közé tartozik

http://www.thalia.com/bbs/showflat.php?Cat...=collapsed&sb=5

Thalía, aparte de agua natural, fruta, incienso y velas aromáticas, pide que nadie fume.
"Thalía, a természetes ásványvizen, gyümölcsön, füstölõn és illatgyertyán kívül, azt kéri, hogy senki se dohányozzon."
2006. november 26. 17:23 #90
- törölt felhasználó -    
Thalía terhes, most már 99,9%!!! Állítólag már a New York Times is megírta, az pedig nem pletykalap!
2006. november 26. 23:04 #91
thaly
thaly
visszatérő vendég
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.19.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 45
Azonosító: 17542
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 26. - 17:23)
Thalía terhes, most már 99,9%!!! Állítólag már a New York Times is megírta, az pedig nem pletykalap!


Igen, tényleg Betti vagyok! thumbsup.gif

Jaj, de szuper, amit írtál, Zoli!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Úgy örülök, remélem, tényleg igaz! biggrin.gif Ti mit szóltok hozzá??? Kiváncsi vagyok a véleményetekre! smileeee.gif
Pedig Tommy mindig azt mondogatta, hogy õ már nem szeretne több gyereket... wub.gif És lám-lám! rolleyes.gif De jó!!! thumbsup.gif

Holnap el is újságolom Beának a hírt az egyetemen! Biztos tudjátok, évfolyamtársak vagyunk. Így ha unalmas vmelyik elõadás, mindig akad közös témánk, vagy valamelyikünknél biztosan van 1-2 Thalía-dal! tongue.gif
2006. november 27. 17:00 #92
- törölt felhasználó -    
Idézet(thaly @ 2006. November 26. - 23:04)
Igen, tényleg Betti vagyok!  thumbsup.gif

Jaj, de szuper, amit írtál, Zoli!!!  w00t.gif  w00t.gif  w00t.gif
Úgy örülök, remélem, tényleg igaz!  biggrin.gif Ti mit szóltok hozzá??? Kiváncsi vagyok a véleményetekre!  smileeee.gif
Pedig Tommy mindig azt mondogatta, hogy õ már nem szeretne több gyereket...  wub.gif  És lám-lám!  rolleyes.gif De jó!!!  thumbsup.gif 

Holnap el is újságolom Beának a hírt az egyetemen! Biztos tudjátok, évfolyamtársak vagyunk. Így ha unalmas vmelyik elõadás, mindig akad közös témánk, vagy valamelyikünknél biztosan van 1-2 Thalía-dal!  tongue.gif


Úgy néz ki, ez is csak kamu sajnos, mert a New York Times honlapján egy szó nincs errõl, de egy New Yorkban élõ csajt is megkérdeztem, õ sem tud semmi ilyesmirõl...
2006. november 27. 21:27 #93
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 26. - 17:23)
Thalía terhes, most már 99,9%!!! Állítólag már a New York Times is megírta, az pedig nem pletykalap!


ohmy.gif Zoli, ne izgass fel ennyire!!!!!!!!!!! wub.gif rolleyes.gif De szuper lenne, ha már 200%-ra tudnák!!!!!! smileeee.gif
De a komoly újságok is szoktak néha helyesbítéseket írni tongue.gif Ok, csak én még óvatos vagyok az örömmel.
Tényleg, és a New York Timesban már megtaláltad ezt a szöveget?
2006. november 27. 21:29 #94
Mexicana
Mexicana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.20.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 20437
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 27. - 17:00)
Úgy néz ki, ez is csak kamu sajnos, mert a New York Times honlapján egy szó nincs errõl, de egy New Yorkban élõ csajt is megkérdeztem, õ sem tud semmi ilyesmirõl...


Ok, hát idáig csak késõbb jutottam, de attól még.... rolleyes.gif
2006. november 28. 08:56 #95
- törölt felhasználó -    
Apropó, segítsetek!!! Thalíának kellene a comra közös kép Raúl Velasco-val (aki most halt meg sad.gif ), ha esetleg találtok régebbi weboldalakon, küldjétek el nekem lécci! Már mozgósított mindenkit, de még senkinek nem sikerült találnia sad.gif
2006. december 15. 16:25 #96
Rittyo
Rittyo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.14.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 20153
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 28. - 08:56)
Apropó, segítsetek!!! Thalíának kellene a comra közös kép Raúl Velasco-val (aki most halt meg sad.gif ), ha esetleg találtok régebbi weboldalakon, küldjétek el nekem lécci! Már mozgósított mindenkit, de még senkinek nem sikerült találnia sad.gif


Próbáltam képeket keresni, de nem jártam sikerrel... Egy lehetetlen kérdésem van: melyik évben készülhetett róluk közös kép?

Mondjuk, amilyen régen kérted ezt a dolgot, már bizti nem is aktuális...
2006. december 15. 16:38 #97
- törölt felhasználó -    
Maximum 1998-ban... mivel akkor volt az utolsó Siempre en Domingo, legalábbis Thalival... de már Ale Ferro szerzett nekem a HVF-en, Mari fel is töltötte a Thalia.comra... azért köszi. wink.gif
2006. december 15. 16:40 #98
Rittyo
Rittyo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.14.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 20153
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. December 15. - 16:38)
Maximum 1998-ban... mivel akkor volt az utolsó Siempre en Domingo, legalábbis Thalival... de már Ale Ferro szerzett nekem a HVF-en, Mari fel is töltötte a Thalia.comra... azért köszi. wink.gif


Igazán nincs mit; nem is tudtam segíteni... Az az emberke ennek a mûsornak a házigazdája volt tán? Vagy ki? think.gif
2006. december 15. 16:45 #99
- törölt felhasználó -    
Idézet(Rittyo @ 2006. December 15. - 16:40)
Igazán nincs mit; nem is tudtam segíteni... Az az emberke  ennek a mûsornak a házigazdája volt tán? Vagy ki?  think.gif


Igen, egy sovány idõs bácsi... illetve nem is volt olyan idõs, csak úgy nézett ki szegény... asszem 74 éves volt, tehát akkor csak max. 68 lehetett.
2006. december 15. 16:49 #100
Rittyo
Rittyo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.14.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 20153
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. December 15. - 16:45)
Igen, egy sovány idõs bácsi... illetve nem is volt olyan idõs, csak úgy nézett ki szegény... asszem 74 éves volt, tehát akkor csak max. 68 lehetett.


Amikor kerestem képet, láttam, hogy néz ki, csak azt nem tudtam, mit csinált... wink.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!