Starity

The X Factor (UK 2004 - )

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 23. 23:15 #21
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.10.23. 18:50)
Hát ez a rock week nagyon jó választás volt, kár hogy egyik mentor sem tudta teljesíteni az elvárásokat. Legalábbis az én elvárásaimat. Egyik szám sem tetszett különösebben, vagyis leginkább az előadásmód. Nem értem hogy egy Bon Jovit vagy Guns n' Roses-t mi a halálért kell líraivá változtatni, főleg ha eleve ROCK hétvége van... Kitty teljesítette a rockot, csak a szám volt szar meg magát a csajt ki nem állhatom. Komolyan, Johnny most egész jó volt, hiszen a hangja olyan volt, mint az eredeti számban, így nem is idegesített annyira. Ami igazán tetszett az a Stop Crying Your Heart Out Craigtől. Aztán Kesha, mint rock? Grat Tulisa. Az meg a másik, hogy a legundorítóbb dolog, mikor a backstage problémákat onstagen vitatják meg. Tulisa és Louis itt elvágta magát nálam, ha igaz, ha nem, amit mondtak.


Hasonló véleményen voltam én is. Jogosan kérdezték Tulisat, hogy Keisha mióta rock. De a számok is könyörgöm .. Miért kell így, ilyen formában előadatni szegényekkel a dalokat? fear.gif Vártam, hogy lesz majd valami jó Queen vagy AC/DC szám is akár, de nem. dry.gif
Nekem leginkább Janet tetszett, remek hangja van és istenien adta elő a dalt. Kitty viszont remek volt, nem szimpi a csaj továbbra sem, de iszonyat jó előadás volt.
Éppen hogy megtudtam nézni, mikorra kezdődött a Results műsor és nem mondok semmit, míg nem lehet .. de erre aztán végképpen nem számítottam és nem értek egyet a végeredménnyel de whatever. mellow.gif

Én nem tudom, hogy mi folyik backstage de nekem a nemlétező micsodám ki van ezzel. Nap mint nap csak azt olvasom a brit oldalakon, hogy így meg úgy. Nem tudom kinek van igaza mert itt már mindenki kiabál mindenkire kígyót meg békát. dry.gif
Szerintem lehet valami abban, hogy Kelly túl nagynak érzi ott magát. Annak ellenére, hogy sokszor egyetértek vele, szerintem semmi nem volt beszólni Tulisának. Igaza van, Tulisa még nincs elég ideje az iparban és szerintem is jogtalanul van ott, abban viszont Tulisának adok igazat, hogy Kelly nem részese az UK zeneiparnak, úgyhogy ne ossza a tippjeit, mert minden mentor képes egyedül eldönteni, hogyan sztárolja a mentoráltjait. Kelly, ha akarná visszatarthatná a Misha B. híreket, de amerikai módszerrel inkább hagyja hogy mindenki erről olvasson. Én legutoljára arról olvastam, hogy Kelly backstage osztja az észt meg adott egy kézzel írt levelet a mentoroknak, amiben leírta, hogyan lehetne 'rendesen' sztárolni a jelölteket és az böki Tulisa csőrét, hogy Kelly azt hiszi, hogy neki mindent lehet, mert ő Kelly. fear.gif
Fene sem érti már ezt. Én nem tudom mi az igazság de ebben is egyetértek Gary-vel, ők nem azért vannak ott, hogy a backstage eseményekről beszéljenek, hanem a hangokról és előadásokról. Ettől függetlenül haragszom Gary-re. Csalódtam benne. mellow.gif
2011. október 25. 16:59 #22
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Jól olvastam, hogy Kelly lelécelt? think.gif
2011. október 28. 11:50 #23
Pocher
Pocher
visszatérő vendég
 
Státuszbaszus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.08.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 3
Azonosító: 48829
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.10.25. 16:59)
Jól olvastam, hogy Kelly lelécelt? think.gif

én olvastam róla
2011. október 29. 19:12 #24
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1761
Csatolások: 26489
Azonosító: 121080
Offline offline
A rock hét nagyon gyenge volt. A Rhythmix-esek és Tulisia mit akartak egyébkét azzal a Kesha számmal? A rockhoz sok köze volt. 110.gif
Nekem a legjobban Marcus tetszett, végre kapott egy jó számot.

Janet nekem továbbra sem kedvenc.

Remélem a kedvencemet, a Halloween hetet nem fogják elrontani. Frankie meg menjen haza!
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. október 29. 19:56 #25
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Kíváncsi leszek erre a Halloween-hétre. Erős performanszok szoktak lenni, reméljük nem lesz olyan gyenge, mint az előző hét.
2011. október 30. 18:08 #26
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1761
Csatolások: 26489
Azonosító: 121080
Offline offline
Sophie baromi uncsi volt, Janet nem volt az igazi, Marcus egyre jobb (de miért kellett kifesteni mint egy rossz b*zit?), Craig jobb volt mint a múlt héten, ám számomra ő egy nagy klisé. Misha végre hozott egy olyan színvonalú produkciót, mint amilyet az első héten, Johnny meg Gary között meg tényleg elkezdett bimbózni a románc. laugh.gif Frankie talán tegnap volt a legjobb, talán azt is megkockáztatom hogy tetszett. Kitty állat volt, az a pörgés ott azon a cuccon, a produkció is tetszett. A The Risk most tetszett nekem a legjobban, a Rhythmix, vagyis a Little Mix új neve nem tetszik, egyébként annyira nem voltak rosszak.

Az igazat megvallva, nekem ez az a nyolcadik széria nem jön be. A mentorok egyébként jók, de nekem valami hiányzik...
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. október 30. 23:50 #27
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Most olvastam, hogy Tulisát le akarják cserélni Cherlyre thumbsup.gif
2011. október 31. 07:49 #28
London Tipton
London Tipton
visszatérő vendég
 
StátuszSoha nem halasztom holnapra, amit holnaputánra is halaszthatok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 476
Csatolások: 1
Azonosító: 156425
Offline offline
Idézet (Pocher @ 2011.10.28. 11:50)
én olvastam róla

miért ment el? ohmy.gif
2011. november 01. 15:17 #29
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Megnéztem a szombati és vasárnapi műsort. Ez a Halloween hét nem igazán jött be. Frankie előadásában semmi nem volt halloween, a dalválasztást sem értem és Garyt. Miért pampogja állandóan, hogy nem jó a dalválasztás, mikor milyen számokat énekel Frankie és Marcus néha? fear.gif Sajnálom hogy az esett ki, aki (nem tudom van-e itt még valaki aki még nem látta). Misha B-t mindenáron ki akarják tenni onnan a nézők (vagy a műsor emberkéi). Felháborítónak találom a Frankie körüli hisztériát, szerintem túlbecsülik. Johnny műsora meglepett és Kittyben sem csalódtam. Mivel hogy a kedvencem, Sammy kiesett, új kedvencem lett Janet, szegény annyira meg van szeppenve, mikor kiáll a színpadra, szegény gyerek. Nem értem mi ez a nagy hepaj a Little Mix körül. Amíg nem változik meg a helyzet, Janet #1 nálam (jelen pillanatban).

Szerk: Lemaradt, hogy tetszett Louis Kelly 'hangja' és 'akcentusa' _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: audrey
2011. november 02. 17:03 #30
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1761
Csatolások: 26489
Azonosító: 121080
Offline offline
WOW... Misha B az utolsó kettőben? Számomra hihetetlen volt. Hiszen ebben az évadban Misha az, aki a hangi adottságokat tekintve túlszárnyal mindenkit. Én már régen láttam tehetségkutatóban ennyire komplett, ennyire profi versenyzőt. VISZONT Misha való igaz, hogy nem egy szerethető személyiség. Egyszerűen az egész lényéből árad a felsőbbrendűség, a flegmaság, hiszen tudja, hogy ő akárkit leénekel. És erre még rátesz az öltözködési stílusával is. Oké, neki ilyen a stílusa, de nekem ez így egy kicsit sok, néha az az érzésem hogy erre még rátesznek egy lapáttal, a stylistok direkt aggatnak rá olyan ruhákat, és a csinálnak a fodrászok neki olyan hajakat, ami valahogy még távolabb taszítja az emberektől Misha-t.

És igazából ezek nem is olyan nagy problémák, csak egy ilyen X Factor nem hiszem hogy megtűr (sőt, most már tudom, hogy nem tűr meg) egy olyan versenyzőt, aki nem engedi hogy "csiszolódjon". Misha az utolsó hetében is ugyanolyan jól fog énekelni, mint az elsőn. Szerintem ő már nem tud fejlődni.

Misha-nak a verseny után gyorsan ki kéne húznia Amerikába, fel kell magát karoltatni Lil Wayne-el meg a pereputtyával, és akkor lesz arra esélye, hogy egy szép karriert csináljon, mert hogy ez Angliában nem fog megvalósulni, az biztos.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Adrianna, Tomforever
2011. november 03. 16:40 #31
Eszty13
Eszty13
új tag
 
StátuszHogy lehet Demes Tominak ilyen jó hangja?? Éshogy leeht ilyen kedves?? =)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.31.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 162996
Offline offline
Az angolt sajnos nem láttam, de a magyarnak illetve az amerikainak redszeres nézője vagyok, az amerikaiban tudomásom szerint szombaton 14:-- körül lesz (sajnos percet nem tudok) wink.gif
2011. november 11. 17:19 #32
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Én tavaly óta követem figyelemmel az X-Factort de már előtte is érdekelt csak valamiért csak tavaly kezdtem el nézni a mostani mezőnyből Frankie és Johnny voltak a kedvenceim de ugye Johnny kiesett Frankie meg elment a bennmaradók közül Marcust tartom tehetségesnek akiket viszont nem túlzottan kedvelek azok a Rhythmix,Kitty és Janet blush.gif
2011. november 12. 16:29 #33
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Ki mit szól a múlt heti eredményhez? mellow.gif
2011. november 13. 09:31 #34
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1761
Csatolások: 26489
Azonosító: 121080
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.11.12. 16:29)
Ki mit szól a múlt heti eredményhez?  mellow.gif


Azt hiszem hogy Simon Cowellnek új pénzkereseti forrás után kell néznie, mert az egyértelmű, hogy az X Factor ideje Angliában LEJÁRT!!! Bár a tavalyiban is voltak érdekes momentumok, azért még az élvezhető volt, de ez a 8. évad valami miatt egyáltalán nem áll össze.

Egyébként nem tudom hogy Frankie kokózott vagy sem, egyértelmű, hogy a készítők a nézők nyomására tették ki, de hát úgy valakit csak nem lehet kidobni, szerintem ezért szedték elő ezt a drogos sztorit. Az X Factor jól jár, Frankie-től megszabadulnak, Frankie is jól jár valamilyen szinten, mert foglalkoznak vele az újságok, a "sztorit" pedig el lehet adni jó pénzért valamilyen pletykalapnak. Szóval én ezt az egészet erőltetettnek találom.

Aztán ez az egész szavazzunk vissza 1-et az első 4 kiesőből dolgot nagyon bénának és igazságtalannak találom. Főleg azért, mert akkor már Johny vagy a The Risk sokkal jobban megérdemelték, hogy visszatérhessenek, és az is egyértelmű volt már a hét elején, hogy Amelia-t fogják visszahozni. Most már biztos vagyok hogy vele fogják megnyeretni... mellow.gif

Így mivel Kellynek 3 versenyzője van versenyben, essen ki Janet. Garynek igaza volt tegnap, mikor azt mondta, kezd egyre unalmassá válni.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. november 13. 14:02 #35
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (audrey @ 2011.11.13. 09:31)
Azt hiszem hogy Simon Cowellnek új pénzkereseti forrás után kell néznie, mert az egyértelmű, hogy az X Factor ideje Angliában LEJÁRT!!! Bár a tavalyiban is voltak érdekes momentumok, azért még az élvezhető volt, de ez a 8. évad valami miatt egyáltalán nem áll össze. 
Egyébként nem tudom hogy Frankie kokózott vagy sem, egyértelmű, hogy a készítők a nézők nyomására tették ki, de hát úgy valakit csak nem lehet kidobni, szerintem ezért szedték elő ezt a drogos sztorit. Az X Factor jól jár, Frankie-től megszabadulnak, Frankie is jól jár valamilyen szinten, mert foglalkoznak vele az újságok, a "sztorit" pedig el lehet adni jó pénzért valamilyen pletykalapnak. Szóval én ezt az egészet erőltetettnek találom.
Aztán ez az egész szavazzunk vissza 1-et az első 4 kiesőből dolgot nagyon bénának és igazságtalannak találom. Főleg azért, mert akkor már Johny vagy a The Risk sokkal jobban megérdemelték, hogy visszatérhessenek, és az is egyértelmű volt már a hét elején, hogy Amelia-t fogják visszahozni. Most már biztos vagyok hogy vele fogják megnyeretni...  mellow.gif 
Így mivel Kellynek 3 versenyzője van versenyben, essen ki Janet. Garynek igaza volt tegnap, mikor azt mondta, kezd egyre unalmassá válni.


Nagyon megrendezett szaga van a dolognak. Én Kitty-t megszerettem de még mindig Craig a kedvencem. Janetnek nagyon szép hangja van, a produkciói unalmasak, max 2 hetet adok neki, ha csak a mai Results-ban ki nem teszik már most. 110.gif
A The Risk és Johnny kiejtésével egyetértek, de nem tudom, hogy a Little Mix mit keres akkor még ott. Engem nem győztek meg. Szerintem Misha B nyeri meg és kiérdemli, de nálam -mint mondtam- Craig a nyerő, függetlenül a néha frappánsra és elképesztőre sikeredett dalválasztástól.
2011. november 13. 17:55 #36
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1761
Csatolások: 26489
Azonosító: 121080
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.11.13. 14:02)
Nagyon megrendezett szaga van a dolognak. Én Kitty-t megszerettem de még mindig Craig a kedvencem. Janetnek nagyon szép hangja van, a produkciói unalmasak, max 2 hetet adok neki, ha csak a mai Results-ban ki nem teszik már most.  110.gif 
A The Risk és Johnny kiejtésével egyetértek, de nem tudom, hogy a Little Mix mit keres akkor még ott. Engem nem győztek meg. Szerintem Misha B nyeri meg és kiérdemli, de nálam -mint mondtam- Craig a nyerő, függetlenül a néha frappánsra és elképesztőre sikeredett dalválasztástól.


Én Amelia-t nem szeretem, és ez hogy most 4 hét után visszakerült, kicsit sem fair dolog. A bent lévő versenyzőknek azért elég sokat kellett dolgozniuk hogy hétről-hétre tovább jussanak, ő meg szinte csak visszasétál (ez a szavazás csak amolyan formalitás volt, ez teljesen biztos volt hogy Amelia jön vissza, szerintem ez X Factor is csak ezzel a lehetőséggel számolt) és innen a közepétől akkor elkezd újra versenyezni. Óriási előnyben van. (Még baszki, 16 éves, hogy néz már ki?)

A Little Mixet mindenki agyon dicséri, de ezt én sem értem, engem sem győztek meg. Hangilag sincsenek toppon, nem tudom hogy kik szavaznak rájuk.

Misha B győzelmére kicsi az esély, és én nem is szeretném, hogyha megnyerné. Sokkal nagyobb esélye lenne karrier építésre, hogyha top 4-ben, top 3-ban végezne.

Nekem kedvencem Marcus, az utóbbi időben iszonyat sokat fejlődött, de ő meg Craig nem hiszem hogy nyerni fognak.

Janet viszont még sokáig bent lesz, annak ellenére, hogy egyre gyengébb és uncsibb. Győzzön ő, mert ha a Simon Cowell lemezkiadója elcseszi a karrierjét, akkor az számomra nem nagy tragédia.
2012. augusztus 20. 08:24 #37
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Elkezdődött az új évad. Jó viszont látni mindenkit, bár Tulisához és Nicolehoz nem ragaszkodom. Tulisát túl fiatalnak és nem odaillőnek tartom, Nicole helyett pedig Anastacia maradhatott volna zsűri de már mindegy. Láttuk az első beválogatót? Volt benne egy két fenomenális pillanat. rohog.gif
2012. augusztus 20. 10:14 #38
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.08.20. 08:24)
Elkezdődött az új évad. Jó viszont látni mindenkit, bár Tulisához és Nicolehoz nem ragaszkodom. Tulisát túl fiatalnak és nem odaillőnek tartom, Nicole helyett pedig Anastacia maradhatott volna zsűri de már mindegy. Láttuk az első beválogatót? Volt benne egy két fenomenális pillanat.  rohog.gif

Szerintem semmi baj nincs a csajokkal, bár tényleg nem a legtehetségesebbek zeneileg, de hát lehetett volna rosszabb is. wink.gif Láttam, volt amikor már majdnem sírva röhögtem. rohog.gif De a saját dalos csajszi meg a szupermarketben dolgozó srác nagyon ütős volt, ők szerintem esélyesek akár megnyerni is a műsort.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. augusztus 24. 13:57 #39
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1761
Csatolások: 26489
Azonosító: 121080
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.08.20. 08:24)
Elkezdődött az új évad. Jó viszont látni mindenkit, bár Tulisához és Nicolehoz nem ragaszkodom. Tulisát túl fiatalnak és nem odaillőnek tartom, Nicole helyett pedig Anastacia maradhatott volna zsűri de már mindegy. Láttuk az első beválogatót? Volt benne egy két fenomenális pillanat.  rohog.gif


Számomra még mindig érthetetlen, hogy Simon Cowell miért ragaszkodik ennyire Nicolehoz, oké hogy szép nő, jól mutat a képernyőn, de én baromi uncsinak találom, és az US X Factorban már bebizonyította, hogy talán ezt az egészet hagyni kéne.

Egyébként Ella, aki a saját dalát adta elő, szerintem tuti ott lesz az élő showban, pl. hét elején Caroline-al volt valami reggel műsorban. Anno Cher Lloyd-al is ezt csinálták... Szerintem úgy fog járni, mint tavaly Janet Devlin, kikiáltják hatalmas esélyesnek, aztán az X Factor minden eredetiséget kiöl majd belőle, és végül szépen kiteszik a műsorból.
3 felhasználónak tetszik: Black Hearth2, ophely88, idone
2012. október 01. 12:13 #40
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Kialakult az idei mezőny, vagyis majdnem, mert valaki még szabadkártyás lesz. Az első élő showban fog kiderülni, hogy kicsoda.


Nicole mentoráltjai: A fiúk

Jahmene Douglas, James Arthur és Rylan Clark
3 felhasználónak tetszik: trina, Lady Suzy, idone
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Tulisa Tulisa 2024.