Starity

Lindsay öngyilkos akart lenni?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2006. november 18. 19:44 #1
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
A 20 éves színésznõ az elmúlt hetekben mindig olyan öltözékekben jelent meg, amelyek eltakarták csuklóját, vagy csuklószorítót, karkötõket viselt. Egy partiról kifelé jövet azonban csupasz csuklóval kapta le egy fotós.

http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006530523,00.html


A képet elemzõ szakértõk azt állítják, hogy a már gyógyulóban lévõ sebhelyek és a frissebb hegek öngyilkossági hajlamról tanúskodnak.
2006. november 18. 21:19 #2
Mr. Uriah Heep
Mr. Uriah Heep
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 1448
Csatolások: 3701
Azonosító: 25
Offline offline
A kutya is jó dolgában szokott megveszni.
Ennek ellenére sajnálom. sad.gif
2006. november 18. 23:02 #3
Dido
Dido
_______
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.06.05.
Hozzászólás: 10810
Csatolások: 76487
Azonosító: 6538
Offline offline
nemértemén a nõket...remélem nem ment el az esze ennyire a Drágának sad.gif
2006. november 19. 16:21 #4
- törölt felhasználó -    
Hát igen, ez jellemzõ az összes amerikai sztárra, jó dolgukban már nem tudják, mit csináljanak a pénzükkel, aztán amikor már magasabbra nem tudnak jutni, jön a pia, a kábítószer, vagy az öngyilkossági kísérlet.
2006. november 19. 16:46 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet(TheMexican1 @ 2006. November 19. - 18:21)
Hát igen, ez jellemzõ az összes amerikai sztárra, jó dolgukban már nem tudják, mit csináljanak a pénzükkel, aztán amikor már magasabbra nem tudnak jutni, jön a pia, a kábítószer, vagy az öngyilkossági kísérlet.

Persze ez függ attól, hogy kinek milyen a környezete. Lindsay-t nagyon szerettem kislánykorában, az egyik kedvenc filmemben szerepelt kis szeplõs gézengúzként. Aztán ahogy nõtt fel, látszott, hogy nincs megfelelõ támasza, az anyja no comment, és a hírnév megszédítette.
Viszont még nem bizonyított ez az egész öngyilok-ügy (bár az a kép árulkodó...), erõsen remélem, hogy jól van a kisasszony. Azt meg még inkább, hogy pár éven belül benõ a feje lágya.
2006. november 19. 17:02 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet(Aribeth @ 2006. November 19. - 16:46)
Persze ez függ attól, hogy kinek milyen a környezete. Lindsay-t nagyon szerettem kislánykorában, az egyik kedvenc filmemben szerepelt kis szeplõs gézengúzként. Aztán ahogy nõtt fel, látszott, hogy nincs megfelelõ támasza, az anyja no comment, és a hírnév megszédítette.
Viszont még nem bizonyított ez az egész öngyilok-ügy (bár az a kép árulkodó...), erõsen remélem, hogy jól van a kisasszony. Azt meg még inkább, hogy pár éven belül benõ a feje lágya.


Egyetértek veled, kezdõ korában én is csíptem, bár nem ismerem egy szereplését sem, de olyan ártatlan kiscsajnak tûnt.
2006. november 19. 23:04 #7
bali133
bali133
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.19.
Hozzászólás: 270
Csatolások: 1092
Azonosító: 20379
Offline offline
Szegényt úgy sajnálom nem tudja, hogy hogyan hívja már fel magára a figyelmet! Meer ha tényleg öngyilkos akart volna lenni akkor nem csak megsérti a bõrét...! Vagy nem tudja unalmában mit csináljon!
2006. november 27. 18:14 #8
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Lindsay Lohan mindenképp meg akar halni?

Pár napja azon pletyka kapott szárnyra, miszerint az ifjú színésznõnek érdekes sebek találhatóak a csuklóján. Ezen feltételezések kevésnek bizonyultak, hogy kijelenthetõ lett volna, hogy öngyilkoságot követet volna el a tinisztárból dívává vált hölgy.

Azzal a tettével azonban, hogy heroinból és más fájdalomcsillapítókból végzetes keveréket elõállítva próbálta meg életét eldobni magától, már egyértelmûvé tette, hogy igen labilis idegállapotban van. A National Enquirer címû magazin legfrissebb értesülései szerint a 20 éves színésznõ két héttel ezelõtt kis híján meghalt.

November 12-én a keverékének köszönhetõen egy hollywoodi szállodában félkómába esett, amikor egyik barátja rátalált és azonnal orvost hívott. A kiérkezõ orvos meg tudta menteni a bajos csajt és az általa összegyûjtött fájdalomcsillapítókat és a heroint a WC-n lehúzta, de hosszútávon ez nem segítség egy depresszióban szenvedõ embernek.

A lány nem engedte az eset után, hogy kórházba vigyék és ellenállt mindenféle kezelésnek, mellyel az ilyen esetekben a gyógyulás útjára lehetne lépni.

forrás: ma.hu
2006. november 27. 18:19 #9
Dido
Dido
_______
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.06.05.
Hozzászólás: 10810
Csatolások: 76487
Azonosító: 6538
Offline offline
nekem kéne kezelésbe vennem a Drágát....a sör egészséges... rohog.gif rohog.gif vagy ha mindenképp gyógyszer kell neki hát kapna 1 kis robicilint biggrin.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif
2006. november 27. 18:38 #10
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Hát szerintem egy szállodai szobában egy orvos a félkómás beteggel sok csodát nem tud tenni. Így ha a kezelés után még tiszta fejjel tiltakozni is tudott a korházi kezelés ellen, hát annyira nem lehetett oda.
Gazdag vagyok, szép is vagyok mit csináljak..... öngyilkos leszek fool.gif omg.gif
2006. november 27. 18:43 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet(Freeze @ 2006. November 27. - 20:14)
A National Enquirer címû magazin legfrissebb értesülései szerint a 20 éves

Lehet, hogy igaz, de azért ez a National Enquirer nevezetû lap nem éppen a legjobb forrás... Finoman szólva. biggrin.gif Blikk & Story & Best & Hot hibrid.
2006. november 27. 18:52 #12
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Idézet(Aribeth @ 2006. November 27. - 19:43)
Lehet, hogy igaz, de azért ez a National Enquirer nevezetû lap nem éppen a legjobb forrás... Finoman szólva.  biggrin.gif  Blikk & Story & Best & Hot hibrid.

Jah... de emléxek mikor Alizée terhességérõl kaptak szárnyra hirek, akkor is ilyen szöveggel jöttek a szkeptikusok hogy a Voici irta meg ami szintén Blikk szintû... a következõ számban meg már szép kismamás képek voltak mellékelve. laugh.gif De ezzel nemakarom az ördögöt a falra festeni. unsure.gif
2006. november 27. 19:03 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet(Freeze @ 2006. November 27. - 20:52)
Jah... de emléxek mikor Alizée terhességérõl kaptak szárnyra hirek, akkor is ilyen szöveggel jöttek a szkeptikusok hogy a Voici irta meg ami szintén Blikk szintû... a következõ számban meg már szép kismamás képek voltak mellékelve. laugh.gif De ezzel nemakarom az ördögöt a falra festeni.  unsure.gif

Idõnként tényleg sikerült eltalálniuk, de én csak akkor hiszem el, amikor egy hitelesebb lap adja elõ a hírt, és bizonyítékokkal támasztja alá. smileeee.gif
Ehh, de lemaradtam még a gimiben. Szóval Alizée-nek gyereke van. Ideje lenne már haladnom a korral. unsure.gif
2006. november 27. 19:13 #14
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Idézet(Aribeth @ 2006. November 27. - 20:03)
Idõnként tényleg sikerült eltalálniuk, de én csak akkor hiszem el, amikor egy hitelesebb lap adja elõ a hírt, és bizonyítékokkal támasztja alá.  smileeee.gif
Ehh, de lemaradtam még a gimiben. Szóval Alizée-nek gyereke van. Ideje lenne már haladnom a korral.  unsure.gif

Off, de ha már elõjött, hát ITT itt utána tudsz olvasni milyen feszültség volt itt majd' 2éve. biggrin.gif
2006. november 27. 19:30 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet(Freeze @ 2006. November 27. - 21:13)
Off, de ha már elõjött, hát ITT itt utána tudsz olvasni milyen feszültség volt itt majd' 2éve. biggrin.gif

OFF
Köszönöm, élvezetes olvasmány volt. _nevet.gif
2006. november 30. 08:18 #16
DaRat
DaRat
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 10
Azonosító: 220
Offline offline
Egyebkent nem eltorte a csuklojat? Mert akkor azok az rejtelyes "ongyilkossagra utalo nyomok" valojaban mezei muteti hegek, a bulvarmedia meg csak szepen termeli magabol a fekaliat, ahogy szokta.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!