Starity

A sztárok szeretik a rajongóikat?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2006. november 28. 00:01 #1
Sliders
Sliders
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.09.14.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 8949
Offline offline
Hali!

Szerintetek a sztárok, filmcsillagok, énekesek, szerintetek szeretik a rajongóikat.? Úgyértem birják ezt, vagy legszivesebben elmenekülnének jó messzire?

Mit gondoltok, valóban õk irják alá az autogrammokat? Vagy csak valaki aláfirkantja? Mennyire törödnek õk velünk rajongókkal?

Ti hogy látjátok? szarnak az egészre, csak legyen lové a háznál? Mert szerintem valahol ez egy nagyon fontos kérdés!
2006. november 28. 08:06 #2
White Bull
White Bull
Bull Skywalker
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 15531
Csatolások: 153208
Azonosító: 10
Offline offline
Ez tényleg érdekes, nagyrészt biztos nem nagyon érdekli, hogy ki kér - kérne egy fotót, egyebet, de ápolni kell a külvilágot, hogy még nagyon imágó lengje körbe az illetõt. Ez egy kötelezõ velejárója, és biztos, hogy firkálnak, meg sietve fotóznak rajongóval.
Szerintem kevés az a celebrity aki többet áldoz a rajongókra mint a kötelezõ.
2006. november 28. 09:12 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet(Sliders @ 2006. November 28. - 00:01)
Hali!

Szerintetek a sztárok, filmcsillagok, énekesek, szerintetek szeretik a rajongóikat.? Úgyértem birják ezt, vagy legszivesebben elmenekülnének jó messzire?

Mit gondoltok, valóban õk irják alá az autogrammokat? Vagy csak valaki aláfirkantja? Mennyire törödnek õk velünk rajongókkal?

Ti hogy látjátok? szarnak az egészre, csak legyen lové a háznál? Mert szerintem valahol ez egy nagyon fontos kérdés!



Tényleg érdekes a téma! Én úgy gondolom, azon kívül, hogy természetesen ezt sztárja válogatja, ne feledkezzünk el arról, hogy õk is emberek. Még ha valamelyik imádja is a rajongóit, érezheti éppen rosszul magát, nem mindig eshet jól neki, ha pl. vásárlás közben elkapják az utcán és össze-vissza akarják csókolgatni, fogdosni (persze nõi sztárokat), stb.

E tekintetben én Thalíáról tudok nyilatkozni, mert személyesen is ismerem, meg elég sok mindent tudok róla. Õ pl. nagyon szereti a rajongóit, és általában mint ember nagyon kedves és közvetlen mindenkivel, de van, amikor rossz napja van és nem kíván senkivel leállni, ilyenkor csak tovább megy, mintha meg sem hallotta volna. Megsérteni senkit nem akar, és még senkinek nem szólt be, mert a légynek sem tud ártani, inkább nem reagál, nehogy bárki megsértõdjön.

Nagyon nehéz tõle autogramot szerezni, mivel nincs hivatalos autogram címe, csak a rajongói klubja kapcsolatain keresztül lehet (az új honlapjára már ígérik, hogy lesz elérhetõség), de õ minden egyes autogramkártyát saját kezûleg ír alá, még névre szólóan is. Én már kétszer szereztem tõle autogramot magyar rajongóknak és õk nem akarták elhinni, hogy õ írta õket alá, pedig én egyben is láttam az összeset és mindegyiken különbözõ volt az aláírás, jól látszott, hogy nem fénymásolat, hanem saját kezû. Meg hát ismerem a kézírását...

Részemrõl ennyit tudok hozzászólni. wink.gif
2006. november 28. 09:25 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet(White Bull @ 2006. November 28. - 08:06)
Ez tényleg érdekes, nagyrészt biztos nem nagyon érdekli, hogy ki kér - kérne egy fotót, egyebet, de ápolni kell a külvilágot, hogy még nagyon imágó lengje körbe az illetõt. Ez egy kötelezõ velejárója, és biztos, hogy firkálnak, meg sietve fotóznak rajongóval.
Szerintem kevés az a celebrity aki többet áldoz a rajongókra mint a kötelezõ.


Ezzel szintén egyet kell, hogy értsek. A sztárságnak ez velejárója, ezért egy hírességnek a nyilvánosság elõtt mindig úgy kell beállítania magát, hogy szereti a rajongóit, aztán lehet, hogy a hátára nem kívánná õket. Persze az amerikai sztárok általában "hidegebbek", különösebben nem foglalkoznak a rajongókkal, mert az ott kialakult szokás szerint a sztárok - szó szerint - megközelíthetetlenek. Pl. Thalíának - bár õ is ott él, de nem az a mentalitása - nem nehéz valamit üzenni vagy eljuttatni, és sokszor reagál is rá (persze nem személyesen, de ha a hivatalos fórumán valamit kérnek tõle, valamikor megcsinálja), viszont nem tudom, hogy pl. Madonna vagy Jennifer Lopez esetén ez mûködik-e, a legtöbben nem is látogatják a saját weboldalaikat sem, vagy azt sem tudják, hogy létezik.

Itt azt kell megértenünk, hogy bár a sztárok bizonyos fokig a rajongókBÓL élnek, de nem a rajongókÉRT élnek. Általában a külön ebbõl a célból szervezett eseményeken (pl. dedikálás, koncert, stb.) kívül nem kell tõlük elvárni, hogy kapcsolatba lépnek a rajongóikkal. Ezt én az ügyintézõ-ügyfél viszonyhoz tudom hasonlítani. Te elmész a postára feladni egy csekket (vagy bármit), akkor a kisasszony téged kiszolgál, nagyon udvarias, stb. mert az a dolga. De ha találkozol vele az utcán és felismered, nem biztos, hogy jó néven veszi, ha leállsz vele beszélgeteni. biggrin.gif Lehet, hogy hülye példa volt, de ez jutott eszembe. Kb. így lehet a sztár-rajongó viszonyt is elképzelni.
2006. november 28. 13:08 #5
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Nyilván attól is függ ki milyen híres... egy ujdonsült sztárocska gondolom örül mindenkinek aki esetleg rámosolyog az utcán, örül hogy felismerik... csak aztán egy idõ után átfordul a dolog ha még hireseb lesz, akkor már egyre többen akarják megállitani majd és negativ visszajelzéseket is fog kapni. Szerintem ilyenkor nem is várható el, hogy mindenkihez ugyanugy álljanak hozzá a nap 24 órájában.

Tesómnak pl. van 2 dedikált közös fotója Schumachertõl... egyik éven fényképezkedtek másikon aláirta. Mindig megállt arra a 2percre. Igaz ehhez kellett pár trükk hogy bejussanak a szállodába, és ott nyugodt körülmények között simán ment minden...
Az utcán tolongó népek hadával eleve nemlehet mit kezdeni egy sztár szemszögébõl. unsure.gif
2006. november 28. 18:22 #6
White Bull
White Bull
Bull Skywalker
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 15531
Csatolások: 153208
Azonosító: 10
Offline offline
Idézet(TheMexican @ 2006. November 28. - 10:25)
biggrin.gif Lehet, hogy hülye példa volt, de ez jutott eszembe. Kb. így lehet a sztár-rajongó viszonyt is elképzelni.


Nem!

beer.gif
2008. április 28. 00:41 #7
Windrider
Windrider
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.27.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 59351
Offline offline
Idézet(Sliders @ 2006. November 27. - 19:01)
Hali!

Szerintetek a sztárok, filmcsillagok, énekesek, szerintetek szeretik a rajongóikat.? Úgyértem birják ezt, vagy legszivesebben elmenekülnének jó messzire?

Mit gondoltok, valóban õk irják alá az autogrammokat? Vagy csak valaki aláfirkantja? Mennyire törödnek õk velünk rajongókkal?

Ti hogy látjátok? szarnak az egészre, csak legyen lové a háznál? Mert szerintem valahol ez egy nagyon fontos kérdés!


Hello!

Nemelyik szereti a rajongokat, masok kevesbe. En csak egy parral talalkoztam es ok mind rendesek voltak, el lehetett veluk beszelgetni (Orlando Bloom, Angelina Jolie, Reese Witherspoon, Dido, Tom Felton stb.)
Vannak olyan sztarok, akik levelben nem adnak autogrammot vagy autopen gepet hasznalnak ill. mas irja ala a nevukben. Utobbi azert van, mert sokan az interneten aruljak az autogrammokat.

Sajnos vannak olyan sztarok, akik udvariatlanok a rajongokkal, meg azokkal is, akik amugy normalisan viselkednek.
2008. április 28. 01:00 #8
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Hmmmm....

Igen, az elején valószínûleg mindegyik imádja a rajongókat.

Késõbb is szereti õket szerintem valamilyen szinten, hiszen belõlük él. De az, hogy hogyan bánik velük akkor, amikor már bármit megtehet, ez emberfüggõ. Azon múlik, hogy az adott sztár milyen ember.
(Nem csak úgy értem, hogy mennyire kedves, hanem pl. mennyire viseli el ha "letámadják" az utcán)
2008. április 28. 01:31 #9
Windrider
Windrider
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.27.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 59351
Offline offline
Meg a rajongokon is mulik. Nemelyik teljen megorul. smileeee.gif
2008. április 28. 10:57 #10
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Idézet(Windrider @ 2008. April 28. - 00:31)
Meg a rajongokon is mulik. Nemelyik teljen megorul. smileeee.gif


Igen, persze: kétoldalú a dolog.
2008. július 05. 23:39 #11
Papucs
Papucs
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.05.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 65489
Offline offline
szerintem attól függ.
a magyar sztárok még "ráérnek" törõdni a rajongóikkal: nagyon jókat hallottam bródyról, dolák-salyról, laár andrásról... kedvesek, aranyosak, eldumálnak veled, szívesen írnak alá és nem vagy leszarva; nem egynek igaz barátai is lettek a rajongói közül.

a külfödlieket jóval többen támadják, ott más "sztárnak" lenni; õk azt hiszem jobban belefásulnak, bunkóbbá válnak, nincs idejük; nem "Minõségre", hanem "mennyiségre" mennek, firkantás ide, firkantás oda.. és tuti vagyok benne, hogy a levelekre nem õk válaszolnak, ha egyáltalán válaszolnak.
viszotn ott van például darren shan, az ír író (hehe) aki az összes kézzel írott levélre személyesen válaszol. ez mega jófejség tõle!
2008. július 11. 12:57 #12
- törölt felhasználó -    
õõõ sztem igen... vagyis valaki szereti a rajongóit valaki meg nem... az én kedvencem például imádja a rajongóit és mindent megtesz... aláír, fotót csinál és még üzenni is szokott a rajongóinak... õ Nelly Furtado
http://youtube.com/watch?v=J6bkCWlkiXU
2008. július 11. 13:17 #13
fafa008
fafa008
♥Justin,Went,Chad fan♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.12.
Hozzászólás: 3174
Csatolások: 3140
Azonosító: 36809
Offline offline
Igen is szeretik a rajongóikat, hisz nélkülük nem jutottál volna el idáig!!! Mert ha a közönség nem szereti meg, akkor nem futottak volna be..Az én kedvencem is Justin imádja a rajongóit, egyszer az egyik 2007-es koncertjén a FutureSex/LoveSound világkörüli turnéján, amit az HBO élõben közvetített a show végén beszédet tartott hogy õ mennyire tiszteli és szereti a rajongóit hisz nélkülünk Õ SOHA nem lett volna világhírû a végén már majdnem elsírta magát aranyszíve blush.gif sad.gif smileeee.gif wink.gif heart.gif
2008. július 11. 14:14 #14
Dani94
Dani94
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.05.25.
Hozzászólás: 1968
Csatolások: 3099
Azonosító: 30546
Offline offline
van aki szereti a rajongóit,ilyenek a fiatal sztárok,õk fõleg a rajongókra építik a karrierjüket,de vannak idõsebb sztárok is akik már pár éve a reflektorfénybe vannak.hát õk azért már nem annyira kedvesek.pl. a Jonasok imádják a rajongóikat,fõleg a kis ici pici lánykákat.Nemrég láttam egy videót,ahol ölelgetik meg milyen wub.gif wub.gif
2008. július 11. 14:26 #15
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Én még mindig kitartok amellett, hogy késõbb már emberfüggõ.

Ha a 40 éves és afölötti sztárokra gondolsz pl., akkor mondom: Antonio Banderas, Criss Angel imádja a rajongóit. smileeee.gif
És Adrian Paul-lal (Hegylakó sorozat) kapcsolatban személyes tapasztalataim is vannak blush.gif tongue.gif tongue.gif beer.gif wub.gif thumbsup.gif A szabad idejébõl is áldozott ránk, mert kisebb zavarok voltak a szervezésben a találkozón...

2008. július 11. 14:29 #16
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Én Tyra Banks-rõl tudok nyilatkozni, aki egy szimpla email után egy dedikált képet küldött nekem magáról. És nem én fizettem. tongue.gif
2008. július 11. 14:29 #17
fafa008
fafa008
♥Justin,Went,Chad fan♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.12.
Hozzászólás: 3174
Csatolások: 3140
Azonosító: 36809
Offline offline
Idézet(Éowyn @ 2008. July 11. - 13:26)
Én még mindig kitartok amellett, hogy késõbb már emberfüggõ.

Ha a 40 éves és afölötti sztárokra gondolsz pl., akkor mondom: Antonio Banderas, Criss Angel imádja a rajongóit.  smileeee.gif
És Adrian Paul-lal (Hegylakó sorozat) kapcsolatban személyes tapasztalataim is vannak  blush.gif  tongue.gif  tongue.gif  beer.gif  wub.gif  thumbsup.gif  A szabad idejébõl is áldozott ránk, mert kisebb zavarok voltak a szervezésben a találkozón...


Hát igen az idõsebbek már meguntak minket.... dry.gif laugh.gif
2008. július 12. 00:15 #18
- törölt felhasználó -    
Nekem személyes élményem még senkivel sem volt, de remélem úgy kábé 1 év múlva amikor jönnek a portugálok, akkor unokatesóm rem el tudja intézni a talit tongue.gif tongue.gif Az marha nagy lenne, asszem köpni-nyelni nem tudnék xD biggrin.gif biggrin.gif
Szal majd a jelmondat: fényképezõt izzíts! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2008. július 12. 07:16 #19
eszty11
eszty11
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.06.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 284
Azonosító: 33938
Offline offline
Szerintem igen.Persze emberfüggõ,meg hogy mennyi ideje sztár,meg ilyenek,de egy jó példát én is fel tudok hozni:Mariah Carey.Õ szinte mindig dedikál,ha kérik(neten sajnos nem lehet neki írni),és szokott ilyen "fan partikat" illetve "dedikáló partikat" is rendezni (vagy ha nem is õ rendezi,akkor megjelenik rajtuk),és mindenkinek aláírja a fotóját,cd-jét,dvd-jét,vagy amije van,és beszélget velük.És minden lemezében amikor megköszöni X-nek,meg Y-nak,hogy hozzájárultak a lemez készítéséhez,akkor mindig megköszöni a rajongóknak is.
2008. július 12. 08:23 #20
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
A válaszom: igen, szeretik. Nézzétek meg a Convention-öket. Oké, azért fizetik õket hogy minket szórakoztassanak, de mindezt olyan magas színvonalon teszik, hogy az ember csak ámul. Nekem Paul McGillion a legjobb példám, tavaly találkoztam vele, iszonyat jó fej volt, kezet csókolt, ölelgetett... Jewel Staite is kapásból megölelt, mikor odamentem üdvözölni. Laura Bertram azért lett szimpi, mert egyszer mondtam neki honnan jöttem, és megjegyezte... (Nem vártam volna.) Illetve tetszett neki a 250 ft-os fülbevalóm biggrin.gif

De hogy másik példát is mondjak, a Forma 1-es pilóták. Õk még csak nem is színészek. És mégis szeretik a rajongóikat. Kedvencem, Jarno Trulli, egy visszahúzódó, csendes pilóta, aki MINDIG megáll a rajongóinak aláírni, közös képet csináltatni, és habár nem mókázik (egyesek meg szokták kérdezni, hogy jééé, ti már megint itt? tongue.gif), de felismer, és erre én baromi büszke vagyok. Vagy ott van Lewis Hamilton, akit azért is csipázok, mert velem szemben tavaly nagyon kedves volt. Van, hogy ez élet úgy hozza, hogy a kedvenc sztár éppen rosszkedvû és semmihez sincs kedve (Fernando Alonso, 2004), én mégsem tudok rá haragudni, hiszen õ is csak ember.

És még egy példa: énekesnõk. Mariah-ról ugyan nem tudtam hogy ilyet is csinál, és az én kedvencem nem egy világsztár, de sztár, hiszen a Savage Gardent nagyon sokan ismerik, és Anna-Maria LaSpina az õ háttérénekesnõjük volt sokáig... Nos, Anna szintén tudja, ki vagyok, egyszer beszéltem vele telefonon és annyira kedves volt, hogy szavakat nem találok rá.

Írni nem szoktam a sztároknak, a fényképen szereplõ autogram úgyis csak fénymásolat, jobban értékelem az eredetit.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!