Starity

A sztárok szeretik a rajongóikat?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. július 12. 09:22 #21
- törölt felhasználó -    
Szerintem egy sztárnak nem az a dolga, hogy bárkit is szeressen, hanem hogy alkosson/sportolóként eredményeket érjen el/stb. Ha valaki letett valami érdemlegeset az asztalra, akkor nem érdekel, hogy antiszociális bunkó vagy sem, attól még kedvelhetem a munkásságát. Nem igénylem, hogy kinyalja azt az önérzetes rajongói hátsómat.
És különben is: ha egy sztár a magánéletben mindig elküldi a francba a rajongóit, de közben mondjuk remek filmeket készít, akkor mi van? Van pár száz ember, akiket megsértett az élete során, na bumm, akkor is lesznek további milliók, akik súlyos pénzeket leperkálnak a jegypénztáraknál.

Persze jobban kedvelem azokat, akik normálisak, jófejek, emberként kezelik az eléjük járuló pórnépet, türelmesen osztogatják az autogramokat, leállnak beszélgetni és ehhez hasonlók. :-)
De ahogy már szóba került, az egész viszonyrendszer két emberen múlik, ha a rajongó embör megveszekedett bolondként viselkedik, akkor ne csodálkozzon, ha a testõrök szépen eltávolítják az útból. Valószínûleg még a legközvetlenebb sztárok is szívük szerint visítva menekülnének a fanatikusok elõl. (Lennon esete után pláne.)

A konkrét kérdésre válaszolva: hááát, némelyik nyíltan utálja, más szereti a rajongóit, a harmadik csoport meg a biztonság kedvéért úgy tesz, mintha szerelmes lenne az egész világba. biggrin.gif
2008. július 26. 17:16 #22
- törölt felhasználó -    
Egyetértek mindenki hozzászólásával. Még annyit hozzátennék, hogy valaki még 70 dollárt is képes elkérni 1 nyamvadt firkálmányért. Ilyen például:
BEN BROWDER Én mostanában várok két ÚJ kedvencemtõl Autogrammot.
Az egyiküktõl biztos kapok, ANNA POPPLEWELL , a másikuktól nem is tudom
mennyire várjam, vagy ne várjam: BEN BARNES
2008. augusztus 16. 22:59 #23
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Hát nem is tudom, szerintem a túl fanatikus rajongóktól már szinte félnek, de a normálisoknak örülnek...
2008. augusztus 23. 14:00 #24
Timejja
Timejja
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.20.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 16
Azonosító: 55332
Offline offline
Az én nagy kedvencem Nelly Furtado. Õ tényleg szereti a rajongóit, mert videókat készít nekik a turnéin, bemutatta már a családját is, meg minden. Rajta télleg látszik. Szerintem a sztárok, hírességek sehol sem tartanának rajongók nélkül, szóval rulez, h egy kicsit szeressék õket, minimum. Mert könyörgöm! Ki veszi meg a lemezüket, a posztereiket, meg minden vackukat, ha nem egy elszánt fan! Viszont azoktól a fanoktól hányingerem van, akik már fanatikusok-például: mindent megvesznek a kedvencükrõl, legyen az bármilyen szemét, vagy: lesik a híreket, hogy mikor történik már valami kedvencükkel. Ezek az emberek észre sem veszik de totál nem jó dolgot tesznek, mert egy idõ után annyira elegük lesz kedvencükbõl, vagy megunják, hogy még meg is utálhatják. A veszélyes rajongóktól meg az Isten õrizzen mindenkit...
Amúgy én még soha nem kértem autogrammot, szerintem nem is fogok, mert ha nem kapnám meg, akkor tuti hatalmasat csalódnék a kedvencemben. Szóval inkább nem is kérek...
2008. augusztus 23. 15:34 #25
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Megkapnád. Unokahugom is kért Daniel Radclifftõl nem tudom hány éve és nem fénymásolt volt, hanem igazi. Hogy Dan vagy más írta alá nem tudom, de eléggé igazinak tûnt smileeee.gif. Szerintem a sztárok szeretik a rajongóikat, hiszen nélkülük sehol sem lennének smileeee.gif.
2008. augusztus 23. 21:56 #26
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet(Klau0604 @ 2008. August 23. - 15:34)
Megkapnád. Unokahugom is kért Daniel Radclifftõl nem tudom hány éve és nem fénymásolt volt, hanem igazi. Hogy Dan vagy más írta alá nem tudom, de eléggé igazinak tûnt smileeee.gif. Szerintem a sztárok szeretik a rajongóikat, hiszen nélkülük sehol sem lennének smileeee.gif.


Jaja, elég sok pénzt költünk rájuk... cd-k filmek, újságok, koncertek, mozi...Õk ebbõl élnek, hogy mi szeretjük õket... Nyilván örülnek nekünk...
2008. augusztus 23. 22:08 #27
- törölt felhasználó -    
Hm, szerintem ez egy olyan dolog, amit igazából soha nem lehet tudni, hacsak nem annyira bunkó a sztár, hogy a nemtetszését a közönség/rajongók elõtt is kinyilvánítja (lásd pl. Amy Winehouse vagy néhány ominózus rockegyüttes). Ha a normális sztárokból indulunk ki, õk természetesen mindig azt fogják a nagy nyilvánosság elõtt mondani, hogy imádják a rajongókat és nekik köszönhetnek mindent (blablabla)... de szerintem a valóság ennek épp az ellenkezõje. (Ismerek olyan sztárt, aki ezt állandóan elõadja, de ugyanakkor még egy autogramcímet sem tudott létrehozni, mert akkor már többet kellene foglalkoznia rajongóival.)

Magamból kiindulva, ha sztár lennék, én sem szeretném egy idõ után (lehet, hogy ideig-óráig igen), ha mindenki meg akarna találni és velem akarna beszélni. Sõt, szerintem ehhez még sztárnak sem kell lenni, mert én pl. egyébként is a falra tudnék mászni tõle, amikor csak azért kattintanak rám MSN-en, hogy "szia, hogy vagy" - "kösz jól, és te?" - "én is". Szóval feleslegesen nem szeretek "beszélni". tongue.gif
2008. augusztus 23. 22:38 #28
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet(ZTM @ 2008. August 23. - 22:08)
Hm, szerintem ez egy olyan dolog, amit igazából soha nem lehet tudni, hacsak nem annyira bunkó a sztár, hogy a nemtetszését a közönség/rajongók elõtt is kinyilvánítja (lásd pl. Amy Winehouse vagy néhány ominózus rockegyüttes). Ha a normális sztárokból indulunk ki, õk természetesen mindig azt fogják a nagy nyilvánosság elõtt mondani, hogy imádják a rajongókat és nekik köszönhetnek mindent (blablabla)... de szerintem a valóság ennek épp az ellenkezõje. (Ismerek olyan sztárt, aki ezt állandóan elõadja, de ugyanakkor még egy autogramcímet sem tudott létrehozni, mert akkor már többet kellene foglalkoznia rajongóival.)

Magamból kiindulva, ha sztár lennék, én sem szeretném egy idõ után (lehet, hogy ideig-óráig igen), ha mindenki meg akarna találni és velem akarna beszélni. Sõt, szerintem ehhez még sztárnak sem kell lenni, mert én pl. egyébként is a falra tudnék mászni tõle, amikor csak azért kattintanak rám MSN-en, hogy "szia, hogy vagy" - "kösz jól, és te?" - "én is". Szóval feleslegesen nem szeretek "beszélni".  tongue.gif


Nah de a sztárok pont ezért sztárok, hogy a rajongóikat "szórakoztassák" szal inkább örülniük kéne, nem elüldözni õket...
2008. augusztus 23. 23:12 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet(RoseAnn @ 2008. August 23. - 21:38)
Nah de a sztárok pont ezért sztárok, hogy a rajongóikat "szórakoztassák" szal inkább örülniük kéne, nem elüldözni õket...


Ez igaz, viszont ez is csak egy foglalkozás, aminek a velejárói a rajongók. De szerintem igazából egyik sztár sem a rajongók miatt csinálja, amit csinál, hanem a pénzéért. Ez épp olyan, mint a tanár-diák viszony. Nem biztos, hogy a tanár szereti is a diákokat, van egy szakmája, amivel megkeresi a kenyerét, és az a tanítás.
2008. augusztus 23. 23:17 #30
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Idézet(ZTM @ 2008. August 23. - 23:12)
Ez igaz, viszont ez is csak egy foglalkozás, aminek a velejárói a rajongók. De szerintem igazából egyik sztár sem a rajongók miatt csinálja, amit csinál, hanem a pénzéért. Ez épp olyan, mint a tanár-diák viszony. Nem biztos, hogy a tanár szereti is a diákokat, van egy szakmája, amivel megkeresi a kenyerét, és az a tanítás.


Nem feltétlenül. Az ének tanárom egyik legjobb barátnõje az osztálytársam, és ez tök hülyeség, hogy a tanár nem szereti a diákokat, mert a legtöbb tanár szereti a diákjait, én is nagyon jóban vagyok az angol tanárommal. És az se biztos, hogy egy sztár a pénzért csinálja, mert pl akinek már annyi pénze van, mint a tenger és az unokáinak se kell már dolgozni azok mégis folytatják és filmeznek vagy új albumot csinálnak stb. ezzel is azt mutatva, hogy nem hagyják cserben a rajongóikat. Ennyi a véleményem...
2008. augusztus 23. 23:29 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet(Klau0604 @ 2008. August 23. - 22:17)
Nem feltétlenül. Az ének tanárom egyik legjobb barátnõje az osztálytársam, és ez tök hülyeség, hogy a tanár nem szereti a diákokat, mert a legtöbb tanár szereti a diákjait, én is nagyon jóban vagyok az angol tanárommal. És az se biztos, hogy egy sztár a pénzért csinálja, mert pl akinek már annyi pénze van, mint a tenger és az unokáinak se kell már dolgozni azok mégis folytatják és filmeznek vagy új albumot csinálnak stb. ezzel is azt mutatva, hogy nem hagyják cserben a rajongóikat. Ennyi a véleményem...


Nézd, a mai világban (sajnos) minden az ego és a pénz körül forog. Én valahogy nem tudom azt elképzelni (fõleg a pénzsóvár zsugori amerikaiakról), hogy kizárólag azért énekeljenek/színészkedjenek a drága idejükbõl, hogy azzal másokat szórakoztassanak. Lehet, hogy ebben is van valami, de azért én kíváncsi lennék, hogy melyik sztár csinálna úgy filmet vagy adna úgy ki albumot (kizárólag a rajongók kedvéért!), hogy egy centet nem kap érte. Hát ma már abból üzletet csinálnak, hogy melyik magazin fotózhassa le elõször az újszülött gyermeküket... (amit én egyenesen undorítónak tartok).
2008. augusztus 24. 12:20 #32
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Szerintem is több dologtól függ ez. A sztárok túlnyomó többsége biztosan kedveli a rajongóikat, legalábbis a még normális kategóriába tartozókat. Mert ugyebár a nagyon nyomulós, a magánéletet nem tisztelõket én sem viselném könnyen. Például nem hiszem, hogy mondjuk vacsora közben, fõleg, ha nem egyedül van mindig kedvesen teljesítik a rajongók kéréseit, mindennek van határa. Meg aztán ahogy mások is írták, attól is függhet, hogy épp milyen hangulatban van valaki.
Idézet(Miss Barnes @ 2008. July 26. - 17:16)
Még annyit hozzátennék, hogy valaki még 70 dollárt is képes elkérni 1 nyamvadt firkálmányért. Ilyen például:
BEN BROWDER

És biztos az, hogy õ foglalkozik az ilyesmivel vagy õ dönti el, mennyit kér érte? Lehet, hogy az ügynöke felelõs ezért. wink.gif Egyébként én nem értem, mi annyira jó abban, hogy valakinek megvan az aláírása, ezt soha nem bírtam felfogni. Közös fotó ok, arra én is büszke lennék, de egy nyamvadt aláírás... blink.gif
2008. augusztus 24. 12:32 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet(Necros @ 2008. August 24. - 11:20)
És biztos az, hogy õ foglalkozik az ilyesmivel vagy õ dönti el, mennyit kér érte? Lehet, hogy az ügynöke felelõs ezért. wink.gif Egyébként én nem értem, mi annyira jó abban, hogy valakinek megvan az aláírása, ezt soha nem bírtam felfogni. Közös fotó ok, arra én is büszke lennék, de egy nyamvadt aláírás... blink.gif


meghajolo.gif meghajolo.gif
Én is így gondolom. Mondjuk én mivel eredetiben veszek minden CD-t, azokat aláíratnám, mert úgy az igazi. De nekem nem kell csak úgy 1 aláírás, mert az tökre személytelen, ha csak kiküldi a fan clubja.
2008. augusztus 25. 13:15 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet(Necros @ 2008. August 24. - 11:20)
A sztárok túlnyomó többsége biztosan kedveli a rajongóikat, legalábbis a még normális kategóriába tartozókat. Mert ugyebár a nagyon nyomulós, a magánéletet nem tisztelõket én sem viselném könnyen. Például nem hiszem, hogy mondjuk vacsora közben, fõleg, ha nem egyedül van mindig kedvesen teljesítik a rajongók kéréseit, mindennek van határa. Meg aztán ahogy mások is írták, attól is függhet, hogy épp milyen hangulatban van valaki.


Na igen, de kezdjük azzal, hogy kit nevezünk rajongónak? Sok ember számára már eleve a "rajongó" kifejezésnek az a jelentése, hogy "nem normális" (én éppen ezért nem szeretem használni ezt a szót)... szóval aki nem "nyomulós", azt nem is lehet igazán rajongónak nevezni, az csak "közönség"....
2008. október 11. 15:56 #35
Timejja
Timejja
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.20.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 16
Azonosító: 55332
Offline offline
Ha már a pénzrõl van szó: persze, mint minden ember, a sztárok is szeretik a pénzt. Gondoljatok bele: ha híresek lennétek valamilyen tehetségetek által, pénzt is kapnátok érte. Hú, mennyi ruhát lehetne belõle venni, ti lennétek a suli menõi...Viszont arra is gondolni kell, hogy õk is ugyanúgy megdolgoznak a pénzükért, mint más emberek.
Én is szeretek énekelni és ha énekesnõ lennék, azért szeretnék énekelni, mert szeretem azt, amit csinálok, ez a helyzet pl. a fodrásszal, aki szeret a hajunkkal babráni, vagy a kozmetikussal, aki szeret sminkelni (vagy a manikûrös, aki manikûrözni szeret és lehetõleg tud is)
Természetes, hogy azért többet adnék a kinézetemre, mint azelõtt.
Azért mégsem mehet egy híresség úgy az utcára, mint egy csöves... laugh.gif
És még valami: ha egy híresség nem szereti a rajongóit, akkor az magát se szereti, mert a rajongók olyanok szeretnének lenni, mint õ... unsure.gif
2008. október 11. 16:25 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet(RoseAnn @ 2008. August 23. - 21:38)
Nah de a sztárok pont ezért sztárok, hogy a rajongóikat "szórakoztassák" szal inkább örülniük kéne, nem elüldözni õket...

Igen, de csak a filmeken, koncerteken, tévémûsorokban. Nem kötelességük a magánéletükben is az alapvetõ udvariassági elõírások kielégítésén túl rendelkezésre állniuk. Persze akinek van esze, az kedves az õt imádókkal. (Bár néha az sem szükséges, ha valaki elég érdekes személyiség, akkor a legnagyobb tahóságát is elnézik. Egy ideig.)

Idézet(Klau0604 @ 2008. August 23. - 22:17)
És az se biztos, hogy egy sztár a pénzért csinálja, mert pl akinek már annyi pénze van, mint a tenger és az unokáinak se kell már dolgozni azok mégis folytatják és filmeznek vagy új albumot csinálnak stb. ezzel is azt mutatva, hogy nem hagyják cserben a rajongóikat. Ennyi a véleményem...


Szerintem nem a rajongóik jóléte forog ilyenkor a szemük elõtt, hanem pusztán az, hogy szeretik a szakmájukat, és mondjuk fél év láblógatás után alig várják, hogy visszatérhessenek az iparba.

Idézet(ZTM @ 2008. August 23. - 22:29)
Lehet, hogy ebben is van valami, de azért én kíváncsi lennék, hogy melyik sztár csinálna úgy filmet vagy adna úgy ki albumot (kizárólag a rajongók kedvéért!), hogy egy centet nem kap érte. Hát ma már abból üzletet csinálnak, hogy melyik magazin fotózhassa le elõször az újszülött gyermeküket... (amit én egyenesen undorítónak tartok).


Egyesek néhanapján bevállalnak egy-egy ingyenes/baromira alulfizetett szerepet. A poén, a PR, a rajongók, ez, az, amaz kedvéért.
A babaképek körüli hisztéria egyre durvább és eszementebb (mellesleg sokkal érdekesebb egy három-négy hónapos csöppség, mint egy kéthetes, de egyedül Tom Cruise várt ennyi ideig), viszont van benne ráció: a paparazzik így is, úgy is addig kergetik a szülõket, amíg le nem tudják fotózni a gyereket. Így jobban járnak, egyetlen fotósorozattal több hónapos nyugalmat vásárolnak maguknak, és máris biztosítva van a gyerek esetleges Harvardi tandíja. (Én sem bánnám, ha öt csecsemõkori képem árából most lakást tudnék vásárolni. :-)) Persze ha három sportkocsit vesznek belõle a tisztelt szülõk, akkor nem különben azoknál, mint akik a kocsmába hordják a pénzt.
A másik út a teljes hírzárlat, a gyerek elrejtése, a visszavonult, nyugis élet - Christian Bale ezt választotta, de ma már ugyanúgy kergetik õt is, mint azokat, akik rögtön az elején megmutatták a sarjukat.
2008. október 22. 10:17 #37
Vica#1
Vica#1
visszatérő vendég
 
Státusz'u want me be somebody who i'm really not'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.21.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 0
Azonosító: 64302
Offline offline
hát van amelyik szereti, van amelyiknek csak jó h vannak, mert nélkülük nem érnének semmit.. mellow.gif
2008. október 22. 20:07 #38
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Idézet(Miss Barnes @ 2008. July 26. - 17:16)
Egyetértek mindenki hozzászólásával. Még annyit hozzátennék, hogy valaki még 70 dollárt is képes elkérni 1 nyamvadt firkálmányért. Ilyen például:
BEN BROWDER Én mostanában várok két ÚJ kedvencemtõl Autogrammot.
Az egyiküktõl biztos kapok, ANNA POPPLEWELL , a másikuktól nem is tudom
mennyire várjam, vagy ne várjam: BEN  BARNES


Kicsit késõn reagálva: a közönségtalálkozókon mindig fizetni kell az autogramokért. Nem hiába mondta Marc tavaly a FedCon nyitóünnepségén viccesen, hogy aki megpróbál autogramot kérni a session-ökön kívül, az mindenkit meghív egy sörre (és voltunk vagy 8000-ren)... Valamibõl a színészek szereplését is meg kell fizetni... Ez egyébként abszolút nem tõlük függ. De kit érdekel hogy 70 dollár az autogramja, ha amúgy meg õ megy oda hozzád megkérdezni, hogy "helló, hogy vagy, honnan jöttél, jól érzed magad"? Armin Shimerman valami csodálatos volt... smileeee.gif
2008. november 20. 07:12 #39
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
Idézet
A sztárok szeretik a rajongóikat?


nem szeretik, de szükségük van rájuk, hiszen a rajongók a fogyasztói annak a show biznisznek, ami munkát ad a sztároknak. de ez fordítva is igaz, az embereknek kell egy hõs, egy bálvány, akiért epekedhetnek. az egész sztárság tulajdonképpen parasztvakítás, mert õk is csak emberek, ez a kölcsönös egymásrautaltság az, ami összehozza a sztárt és rajongót, ez generálja a szórakoztatóiparban a körforgást.
2008. december 02. 13:33 #40
imi
imi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.06.
Hozzászólás: 820
Csatolások: 2
Azonosító: 60146
Offline offline
gondolom,ha a megfelelõ tisztelettel közelítenek akkor igen,de szerintem a legtöbb híres embernek tele van a töke a rajongókkal az esetek 90%-ban.
Rendkívül kellemetlen lehet,ha sehová nem mehet az ember úgy el,hogy ne kezdjenek el pusmogni az emberek,meg bámulni.
Láttam a múltkor,hogy valamelyik sztár elment venni valamit,és öten szaladtak utána fényképezõgépekkel,biztos egy ideig tûrhetõ a dolog,de egy idõ után,már rohadt idegesítõ lehet közéleti személyiségnek lenni.(bár õk ezt felvállalják,meg azért nem kevés pénzt kapnak érte szerintem,így tûrhetõbb lehet biggrin.gif )
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!