Starity

Színesben pompázott az idei People's Choice Awards

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 13. 14:36 #141
- törölt felhasználó -    
Nos.
Ninához szerintem ez a zöld nem igazán ment, de Emma Stone-on kifogástalanul állt. Demié szerintem a megtestesült katasztrófa. Vagy rossz pózból fotózták, vagy nem tudom, de talán túlságosan is kiemelte az alakját. Mileyé maga volt a tökély, és Jennifer csipkés cucca is nagyon passzolt az alakjához. biggrin.gif A feketésekről annyit, hogy mintha temetésre lettek volna hivatalosak, egyáltalán nem alkalomhoz volt illő. Kelly úgy néz ki a fotón mint egy szende iskolás lány. rohog.gif Nem értem azonban, hogy mi a baj a rózsaszín-"puncsos" megoldáshoz...szerintem Ginniferen nagyon előnyösen állt, kiemelte az alakját.
Amit leírtam, mind egyéni vélemény. smileeee.gif
2012. január 13. 14:38 #142
- törölt felhasználó -    
Nináé volt a legjobb szerintem
2012. január 13. 14:43 #143
- törölt felhasználó -    
Szerintem mindegyik ruha nagyon szép.De Kely Osbourne-é és Ginnifer Goodwin-é nem igazán tetszik.A többiek szépek voltak smileeee.gif
2012. január 13. 14:49 #144
- törölt felhasználó -    
Nina ruhája volt a legjobb.smileeee.gif
2012. január 13. 15:01 #145
- törölt felhasználó -    
Nekem most legjobban Ashley Benson ruhája tetszet de akadtak még jók! smileeee.gif
2012. január 13. 15:02 #146
Lena999
Lena999
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.27.
Hozzászólás: 212
Csatolások: 0
Azonosító: 146304
Offline offline
Emma Stoné a legjobb
2012. január 13. 15:02 #147
Lena999
Lena999
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.27.
Hozzászólás: 212
Csatolások: 0
Azonosító: 146304
Offline offline
meg Kristen Bell-é
2012. január 13. 15:03 #148
leila1992
leila1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.01.
Hozzászólás: 1342
Csatolások: 1701
Azonosító: 139902
Offline offline
Nina és Demi volt a legszebb biggrin.gif
2012. január 13. 15:17 #149
- törölt felhasználó -    
Wow,egyik ruha szebb,mint a másik biggrin.gif bár a Miley és a Nina ruhája tetszik a legjobban.de a többi is szép smileeee.gif Miley ♥ Nina ♥
2012. január 13. 15:39 #150
Spongya
Spongya
hodor
 
Státuszha tested fázik, lelkem rád adom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 2272
Csatolások: 214
Azonosító: 141897
Offline offline
nekem Demi-é tetszik a legjobban. smileeee.gif
2012. január 13. 15:44 #151
SugarGirl
SugarGirl
 
Státusz"Fashions fade, style is eternal." - Yves Saint Laurent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 0
Azonosító: 138434
Offline offline
Na, akkor kezdem:

Nina Dobrev: a ruha alapjában nem rossz, bár az a zöld csipke úgy nézett ki, mintha hínár tapadt volna a kezére. És szerintem nem igazán passzolt ez a szín Ninához, úgyhogy nekem összességében nem tetszett.

Emma Stone: Bírom, hogy sose viszi túlzásba ezt a kiöltözősdit. Szerintem remekül állt neki a zöld, így a vörös hajával meg pláne.

Demi Lovato: Szerintem ez a ruha szörnyen előnytelen volt Deminek. A hasánál lévő behúzás és a minta is odaterelték a figyelmet, ami valljuk be, nem a legelőnyösebb testrésze. A hússzín is nagyon kövérítette, és olyan volt, mintha mindjárt kifordulnának a mellei a ruhából. Szerintem rossz választás volt, és hiába támadtok rám, ez marad a véleményem.

Kristen Bell: Nekem nem tetszett annyira, csúnya volt a színe, és amúgy is utálom a bőrt.

Lea Michele: Nekem nem volt vele bajom, szerintem jól állt neki, és egyáltalán nem volt pókhálos, hanem pont ettől a rojtozástól lett izgalmas és különleges.

Miley Cyrus: Bár a cipője szörnyű volt, a ruha tetszett, és azt is be kell vallani, hogy nagyon jól állt neki. Ott karcsúsította, ahol kellett, és ott mutatott sokat, ahol kellett.

Ashley Benson: Nagyon csinos volt, imádtam a cipőjét. A ruha is jó választás volt, bár szerintem az az öv nem nagyon passzolt hozzá.

Jennifer Morrison: Nekem tetszett, de ami a legfőbb, tényleg nagyon előnyös volt neki, amin ez a haj még egyet dobott.

Lucy Hale: Ez a ruha tetszett a legjobban az egész este folyamán. Kreatív volt, csinos volt, és Lucy-hez is nagyon illett. Gyönyörű!

Ashley Greene: Ez meg a legrosszabb ruha volt szerintem. A bőr eleve mínusz pont, de Ashley-nek is szörnyen állt. Mindene átlátszott, beleértve a bugyiját is, mely furcsán dudorodott. Nem gondolok semmi rosszra, csak nem tudom elhinni, hogy ő nem nézett előtte tükörbe. És a szín is szörnyen állt neki.

Vanessa Hudgens: Nálam ez az elmegy kategória. A mellrész közepére nem kellett volna az az átlátszó rész, és máris jobb lenne. De Vanessának végül is jól állt, úgyhogy mindegy.

Kelly Osbourne: Nekem tetszett!!! A ruha is jó volt, és Kelly-nek is jól állt. Mindig ledöbbenek, amikor látom, hogy mennyit sikerült fogynia. És nekem tényleg nagyon tetszett a ruha.

Jennifer Lawrence: Tényleg borzalmas volt a ruha.

Ginnifer Goodwin: Úgyszintén.
2012. január 13. 16:01 #152
- törölt felhasználó -    
Nina ruhája a legszebb
2012. január 13. 16:09 #153
Szamóca-8
Szamóca-8
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 160748
Offline offline
Miley-é a most nagyon jó volt, hát én a fölött a rózsaszín nem is tudom mi fölött még nem tértem napirendre
2012. január 13. 16:28 #154
sréka
sréka
visszatérő vendég
 
StátuszI don't belive in farytales , but I belive in you and me :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 35
Azonosító: 141360
Offline offline
Nagyon szépek a ruhák de Nina és Demi ruhája tetszett a legjobban smileeee.gif
2012. január 13. 17:00 #155
Bogecco
Bogecco
Bonbon Baby
 
StátuszBogecco most valamiért nem fogja beállítani a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.26.
Hozzászólás: 1597
Csatolások: 1604
Azonosító: 132038
Offline offline
Ashley Benson ,Nina és Demi ruhája tetszett a legjobban smileeee.gif
2012. január 13. 17:07 #156
- törölt felhasználó -    
Nina és Emma
Nina ruhája és ő maga is gyönyörű - lett volna, ha azok a csipkék nem lennének rajta, mert borzalmasak. Imádom a zöld színt, a kedvencem, ezért is volt kár elcsúfítani ezekkel az sz@rokkal, mert anélkül ez lett volna a legeslegyjobb ruha. Emma szerintem kifogásatalan. Jól állneki a zöld.
Demi és Kristen
Deemii! Gyönyörű! Ennyi. biggrin.gif Kristennek szerintem iszonyatos volt ez a ruha. Alapból nem szép nő szerintem, nagyon mellényúlt vele. Kezdve attól hogy bőr, ráadásul piros, folytatva azzal a piros csipkével, bezárólagosan pedig a cipőjével, iszonyat.
Lea, Miley, Ashley B. és Jennifer
Lea ruhája fura, nem igazán tetszik, de az arca és a haja gyönyörű volt. smileeee.gif
Miley volt az egyik legszebb. A ruhája egyszerű, a haja és a sminkje is jó volt, DE a amikor megláttam a cipőjét, leestem a székről. Borzalom.
Ashley rendben volt. Jó a ruha, csinos benne és ő eddig az első, aki normális cipőt tudott fel húzni. Kijár neki ezért egy taps. taps.gif
Jennifer! Ha már van egy gyönyörű arcod és hajad, egy jó alakod, és egy jó cipőd, mi a francnak kell felvenned egy ilyen borzalmas ruhát!? bolond.gif Azok ott az alján... szavakat nem találok rá. Leglább vágtad volna le, akkor mindjárt te lennél az egyik - ha nem - a legszebb.
Lucy, Vanessa és Ashley G.
Lucy-ban nem találtam semmi kifogásolhatót, nagyon szép volt. Vanessán sokat filóztam és végülis arra jutottam, hogy pont a jó és a rossz között van. Ashley... undorítóan néz ki. A mű orrával, az egyik képen tisztára mint Michael Jackson. Nem szép nő, alakja sem jó - legalábbis ehhez a ruhához, VISZONT végre megvan a harmadik ember, aki normális cipőt tudott felhúzni. meghajolo.gif
Kelly, Jennifer és Ginnifer
Velem van a baj hogy tetszik Kelly ruhája? mellow.gif Bár az feje iszonyat, arról nem mondok semmit, szerintem ha összehasonlítjuk azzal, amit ez előtt pár évvel hordott, hatalmas a változás. Egy szó mint száz, nekem tetszik. Ginnifer, meg nem tudom. A szín borzalom meg az a két nem is tudom mi a kezén, de ha ezeket leszámítom, akkor arca nagyon szép. Jenniferé is maga volt a megtestesült iszonyat, de ő is nagyon szépen ki volt sminkelve.
2012. január 13. 17:14 #157
- törölt felhasználó -    
Nina és Emma volt a legszebb szerintem! a zöld ruhával igazán elegánsak lettek! és nekem a zöld a kedvenc színem is!!!!
2012. január 13. 17:18 #158
Törpee
Törpee
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.facebook.com/1Dhungaryfans ! 1D<3 Aki szereti like! :) előre is köszi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 164057
Offline offline
SugarGirl egyet értek !!!
2012. január 13. 17:31 #159
Zsófii_ka
Zsófii_ka
visszatérő vendég
 
StátuszAnd please don't be afraid of what your soul is really thinking - Tyler Joseph
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 0
Azonosító: 141910
Offline offline
Demi ruhája nagyon nagyon tetszik : )) elfogadnék egy olyat : DD
2012. január 13. 17:32 #160
vivi9517
vivi9517
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.12.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 134723
Offline offline
Demi ruhája a legjobb*.* Mikor először megláttam padlót fogtam.Meseszép*.*
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!