Starity

Dér Heni: „Népbutítás, amit Fluor csinál!”

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 23. 15:49 #61
- törölt felhasználó -    
Szerintem Heninek jóóó hangja van biggrin.gif
2012. január 23. 15:50 #62
- törölt felhasználó -    
Szerintem teljesen igaza van.
Igen, Heni tényleg szerepelt ilyen hülye műsorokban , viszont azt be kell vallani, hogy nagyon jó hangja van és a zenéjük is jó, nem az az elektronikus sz*r amit Fluor csinál -.-"
Szerintem talán az idegesítheti Dér Henit, hogy pl. ők a Sugarloaf-al rengeteget dolgoznak a dalaikon annak az érdekében, hogy minél igényesebb kis lemezt tudjanak összedobni, Fluor meg elintézi egy 5 perc alatt összerakott halendával vagy mi a fenével és nép meg oda van érte, hogy "húúú micsoda nagy arc ez a tomikaaa".. -.- Hát engem a falra lehet kergetni azzal az emberrel.
5 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, Black Hearth2, janet7, Eszter655, Pandus
2012. január 23. 15:51 #63
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
selll egyet értek
2012. január 23. 15:52 #64
Hakuu
Hakuu
új tag
 
StátuszSet this world on fire!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.30.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 162907
Offline offline
Egyiküket se bírom. Komolyan. Mióta Dér Heni énekel a sugarloafban nem bírok 1 számot se végighallgatni tőlük. Erát nem lehet pótolni.
2012. január 23. 15:54 #65
- törölt felhasználó -    
nem azért... de igaza van... nem szeretem Henit, de igaza van.. bár személy szerint egyiküket sem csípem... dry.gif dry.gif dry.gif Heninek van valami tehetsége az igaz.. de attól ő is lesüllyed ilyen szánalmas sorozatokba mint pl.: Celeb vagyok.. azért az egy kicsit se szánalmas.. dry.gif dry.gif blink.gif tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. január 23. 15:54 #66
kismano2
kismano2
otaku
 
Státusztoo much anime, not enough time :c ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 2059
Csatolások: 396
Azonosító: 156859
Offline offline
Teljesen igaza van Heninek.Ű
Amúgy neki nagyon gyönyörű hangja van biggrin.gif
2012. január 23. 15:58 #67
Ancsu
Ancsu
 
StátuszNever gonna be alone...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.09.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 998
Azonosító: 135804
Offline offline
Egyikükért se vagyok oda, de igaza van Heninek!
2 felhasználónak tetszik: Black Hearth2, selena_taylor_fan
2012. január 23. 16:00 #68
- törölt felhasználó -    
Ő se játszik jobb zenét..
2012. január 23. 16:01 #69
Réxykee00
Réxykee00
visszatérő vendég
 
StátuszLive like we're dying
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.28.
Hozzászólás: 231
Csatolások: 110
Azonosító: 156744
Offline offline
heninek azért igazavan:D
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. január 23. 16:03 #70
- törölt felhasználó -    
Ezt Heni jól megmondta,de ő is olyan szánalmas mint FLUOR,szóval csak csituljon le tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. január 23. 16:04 #71
Kicsilány16
Kicsilány16
♡イαяα♡
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.06.
Hozzászólás: 1826
Csatolások: 421
Azonosító: 146753
Offline offline
Heninek, mekkora igaza van biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. január 23. 16:04 #72
Andika66
Andika66
F1 ♥
 
StátuszBár teljesen összetörtem, a szívem még mindig vadul dobog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 2120
Csatolások: 233
Azonosító: 139605
Offline offline
most csalódtam Henibe sad.gif
2012. január 23. 16:08 #73
zsanata
zsanata
muse.
 
StátuszAll I want is the taste that your lips allow...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 213
Azonosító: 125662
Offline offline
Hát én nem vagyok oda Fluorért, de meghallgatom egy-egy számát. Igaz, nincs sok értelme a szövegnek, de hallgatni jó! És nem leszek hülyébb tőle...Külföldön imádnák őt! Kit érdekel a szöveg? Pl. a Party Rock Anthem: Every Day Im Shuffelin - Minden nap csoszogok! Ez jobb? Nem hiszem. Na meg Heninek elég szarok a számai, úgyhogy szerintem ez csak féltékenység.
2012. január 23. 16:10 #74
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2012.01.23. 15:14)
Akik azt mondják, hogy Heni semmivel sem jobb, azok úgy őszintén, hallották már énekelni? Hallottak már olyan Sugarloaf dalokat, mint mondjuk a Minden csak hozzád hajt? Elég nagy hülyeségre vall ezt mondani, már ne haragudjatok. Heni legalább tehetséggel lett híres. Az egy dolog, hogy utána ilyen meg olyan műsorokban szerepel és ilyen meg olyan nyilatkozatokat tesz, de nem azzal lett híres, hogy másokat szidott. Kíváló énekesnő. Azért itt látszik, hogy ki az aki csak az alapján ítélkezik, hogy Heni milyen műsorokban volt, stb., de eszébe sem jutna meghallgatni egy zenéjüket, merthát akkor biztos csak sz.r. lehet. Önálló gondolkodás, esetleg? Nem kötelező szeretni, de azért olyat ne mondjunk már, hogy egy szinten van Fluorral, mert ez hatalmas baromság. 110.gif 
Féltékeny? _nevet.gif 
Háh ezt imádom...Ha féltékeny lenne, akkor nyilván tartaná valamire Fluort, ergo nem nyilatkozna róla ilyet. Különben meg mire is kéne féltékenynek lenni? A zenének nem nevezhető, értelmetlen zajokra, amiket Fluoríta csinál, vagy a 13 éves rajongóira? Ugyan kérlek...Ha nektek ennyi elég lenne ahoz, hogy féltékenyek legyetek, akkor nincsenek túl nagy igényeitek. 
Mivel jobb a zenéje? Hát mondjuk abban, hogy azt zenének lehet nevezni, egy igazi énekes ÉNEKEL benne és nem bugyuta tiniszlengekből áll össze a dalszöveg 90%-a? Ja, valami ilyesmi. _nevet.gif
Ja, amúgymeg ha nem is lenne jobb nála, akkor sincs megtiltva, hogy véleményt mondjon (pláne ha igaz is), mert ilyen alapon akkor mi sem írhatnánk ide véleményt senkiről sem.


Mindent leírtál amit akartam. meghajolo.gif

Még annyi,hogy ez a menedzser manusz (vagyki) nyilatkozta, hogy flourék szórakoztatnak... Zeneipar, hahó! Zenét kéne csinálni, és nem (kicsitsemvicces) pingvinekkel és értelmetlen szövegekkel rohangálni.
Ha Heni ilyen-olyan műsorokban szerepelt.. amit már számtalan híresség megtett, akkor mi van ?
Bizonyára Heni öltözik be pingvinnek, és énekli el a 'Nekem kukim van, neked nunid van című "slágert"'. Amíg ti leminősítitek Henit flourral egy szintre, addig meg lehet nézni hány ismert dala van a Sugarloafnak, amiket tuti,hogy hallgatni fogunk még pár évtizedig. Amíg flour Partyarca már most feledésbe merült..
(Nem véletlenül írtam Tomika nevét rosszul, és kisbetűvel. ) pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, selena_taylor_fan
2012. január 23. 16:20 #75
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
Most janet7-tel és fashionbébíí-vel maximálisan egyetértek tongue.gif

Heniről annyit, hogy végre valaki megmondta az igazat erről a szerencsétlenről!!! meghajolo.gif

Elég tehetséges a csaj, ezért nem értem, hogy miért nevezitek szánalmasnak?! Féltékeny? Mégis mire? Normális ZENÉSZ nem féltékeny Fluor sikereire!!! Abban is igaza van, amit a tehetségkutatóról mondott! Miért nem? Hol vannak az előző szériák versenyzői, mit csináltak azóta???
Szerintem sokan nem értitek a népbutítást és, hogy mire értette ezt Heni: az, hogy a "népnek" annyi igénye nincs a zenei téren, hogy ilyen semmitmondó, béna, géppel megcsinált valamit szemrebbenés nélkül bekajál!!! És ez nagyon szomorú! Az igazi tehetségek meg elvesznek a süllyesztőben! Hát igen Fluorra van szüksége az országnak!? dry.gif
3 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, janet7, fashionbébíí
2012. január 23. 16:22 #76
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
janet7 a számból vetted ki a szót. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. január 23. 16:23 #77
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1879
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Idézet (hellorl @ 2012.01.23. 16:20)
Most janet7-tel és fashionbébíí-vel maximálisan egyetértek tongue.gif

Heniről annyit, hogy végre valaki megmondta az igazat erről a szerencsétlenről!!! meghajolo.gif

Elég tehetséges a csaj, ezért nem értem, hogy miért nevezitek szánalmasnak?! Féltékeny? Mégis mire? Normális ZENÉSZ nem féltékeny Fluor sikereire!!! Abban is igaza van, amit a tehetségkutatóról mondott! Miért nem? Hol vannak az előző szériák versenyzői, mit csináltak azóta???
Szerintem sokan nem értitek a népbutítást és, hogy mire értette ezt Heni: az, hogy a "népnek" annyi igénye nincs a zenei téren, hogy ilyen semmitmondó, béna, géppel megcsinált valamit szemrebbenés nélkül bekajál!!! És ez nagyon szomorú! Az igazi tehetségek meg elvesznek a süllyesztőben! Hát igen Fluorra van szüksége az országnak!? dry.gif

A tehetségkutatósokkal kapcsolatban tényleg igaza ven.De semmi joga beszólogatni nekik,mert ő is a Megasztárban vált ismertté.
2012. január 23. 16:27 #78
zavodni
zavodni
 
Státusz,,Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 536
Csatolások: 0
Azonosító: 143361
Offline offline
Szerintem teljes mértékben igaza van Heninek. Ő legalább ki meri mondani a véleményét. Én se tartom semminek se fluort és társait. És jogos az a kijelentése is, hogy népbutító. Hiszen ezen nőnek fel a 12-13 éves gyerekek.(tisztelet a kivételnek)És ezekből a "dalszövegekből" nem a "mizu,mizun" kívül nem sok mindent tanulnak... Bár Heni se nagy kedvencem, őt legalább az énekes kategóriába lehet sorolni. Szóval ennyit arról, hogy egy szinten van fluorral. A másik észrevételem pedig az, hogy fluor és sp menedzsere is jó nagy bunkó lehet. Elég nagy tévedésben van, ha azt hiszi, hogy bohóckodni a színpadon az egyenlő a zenével -.-
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. január 23. 16:31 #79
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
selena_taylor_fan írta:
"A tehetségkutatósokkal kapcsolatban tényleg igaza ven.De semmi joga beszólogatni nekik,mert ő is a Megasztárban vált ismertté."

Azt én is tudom, hogy a Megasztárban volt ő is, de a nyilatkozatában én nem látom sehol, hogy a Magasztárt, mint műsort "alázza". Ő a versenyzőkről beszélt, akik sajna eltűntek... De nem a műsort kritizálta! értitek? wink.gif Mert az tényleg egy teljesen más dolog lenne, és akkor én sem értenék Henivel egyet.
2012. január 23. 16:32 #80
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Egyetétek Henivel, még akkoris, ha nem éppen a megfelelő személy mondta. Amúgy mekkora gáz már, hogy ez a Fluorka 49.ik itt a Starityn, míg pl. Janis Joplin, aki egy legenda 3798.-ik. Bár ez csak egy szomorú észrevétel Tőlem...
5 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, Grace Benning, janet7, Fruzsi26, Black Hearth2
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok