Starity

The Artist – A némafilmes

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 29. 10:37 #1
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9536
Csatolások: 117944
Azonosító: 67956
Offline offline
Director: Michel Hazanavicius

Cast:
Jean Dujardin (George Valentin)
Bérénice Bejo (Peppy Miller)
John Goodman (Al Zimmer)
James Cromwell (Clifton)
Missi Pyle (Constance)
Penelope Ann Miller (Doris)
Bitsie Tulloch (Norma)

Tartalom:
1927-ben járunk, a némafilmek korszakában. George Valentin (Jean Dujardin) az egyik legnagyobb filmcsillag ekkortájt, kinek élete tökéletesnek látszik: imádja a munkáját, élvezi a felé irányuló rajongást, és beleszeret Peppy Millerbe, a feltörekvő és nem mellesleg gyönyörű színésznőbe (Bérénice Bejo), miután együtt dolgoztak egy filmen. Amikor Zimmer, a stúdiófőnök (John Goodman) felhívja sztárunk figyelmét arra, hogy a mozi jövője a hangosfilm lesz, Valentin egyáltalán nem foglalkozik a fenyegetéssel. Ám nem sokkal később valóban elterjed a hallható párbeszédekkel operáló film műfaja, ráadásul ez az új médium Peppy Millert emeli a legnagyobb sztárok közé. George-nak pedig küzdenie kell azért, hogy lépést tartson a változó világgal. Vajon sikerül megtartania valamit régi csillogásából, vagy a leáldozóban lévő némafilm műfaja őt is magával rántja a feledés homályába?



A képek többsége sajnos MQ.
1 felhasználónak tetszik: kriszti145
2012. január 29. 10:44 #2
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9536
Csatolások: 117944
Azonosító: 67956
Offline offline
Engem meglepett ez a film. Nagyon szkeptikusan álltam hozzá, de elhatároztam, hogy idén az összes Oscar-jelölt filmet végignézem, ha szenvedve akkor is. Kb. az első 10 perc tényleg szenvedés volt, de nem tudom pontosan mikor kezdett el tetszeni. Csak azt vettem észre, hogy már egyáltalán nem szenvedek és érdekel a történet. Nekem pozitív csalódás volt. A kutya mindenképp Oscart érdemelne. laugh.gif Összességében egészen tetszett a film, de nem adnék rá Oscart, mivel már két másik jelöltem van, de nem jelentem még ki melyiknek adnám, mivel 3 filmet még nem láttam.
2012. március 05. 12:05 #3
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12073
Csatolások: 195802
Azonosító: 107508
Offline offline
HQ meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: kriszti145
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Szakított Taylor Swift és Travis Kelce?

Szakított Taylor Swift és Travis Kelce?

Az énekesnőt mostanában nem látták a sportoló meccsein.