Starity

Naomi Watts alakítja Diana hercegnőt

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 12. 15:58 #21
GomesDorry2012
GomesDorry2012
visszatérő vendég
 
StátuszMagyar Selena Gomez rajongoi oldal a facebookon!!!:XX
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 0
Azonosító: 165681
Offline offline
Kulonben hasonlitnak is!! Kivancsi vagyok nagyon a filmre
2012. február 12. 17:40 #22
- törölt felhasználó -    
JOBBRA NEM IS ESHETETT VOLNA A VÁLASZTÁS
2012. február 12. 17:48 #23
mcintia
mcintia
 
StátuszPandák, pandák, pandák imádom őket!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.06.
Hozzászólás: 855
Csatolások: 68
Azonosító: 160169
Offline offline
rocesg egyet értek
2012. február 12. 18:12 #24
- törölt felhasználó -    
rocegs én is egyetértek veled!De jobban örülnék ha nem kéne ilyen életrajzi filmet csinálni Dianáról,mert az azt jelentené,hogy még mindig élne....
2012. február 12. 18:13 #25
Helcsiancsi
Helcsiancsi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 160234
Offline offline
hát kiváncsi lettem..... smileeee.gif
2012. február 12. 19:24 #26
Mary Alice Brandon
Mary Alice Brandon
 
StátuszElisabeth <33
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.27.
Hozzászólás: 1006
Csatolások: 45
Azonosító: 137286
Offline offline
nagyon várom tuti megfogom nézni
2012. február 12. 19:37 #27
doriella
doriella
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.09.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 1
Azonosító: 157843
Offline offline
Eléggé hasonlít rá
biztos jó lesz, már kíváncsi vagyok!
2012. február 12. 19:53 #28
- törölt felhasználó -    
Biztos jó lesz ha Naomi alakítja smileeee.gif
2012. február 12. 20:54 #29
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Hasonlít rá smileeee.gif Sok szerencsét!
2012. február 13. 05:45 #30
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Érdekes választás.

Egyébként miért "pletyka" a dolog, ha már nyilatkozott is arról mennyire megtisztelő, hogy őt választották a szerepre?
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. február 13. 07:56 #31
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (symor @ 2012.02.13. 05:45)
Érdekes választás.

Egyébként miért "pletyka" a dolog, ha már nyilatkozott is arról mennyire megtisztelő, hogy őt választották a szerepre?


Egy bejelentés akkor számít hivatalosnak, ha a sztár nyilatkozza és te azt hallod, látod vagy üzeni meg az ügynökségén keresztül. Az, hogy valaki odabök 3 mondatot a cikk végére, miszerint Naomi ezt meg azt mondta, az attól még nem hivatalos, ergo pletyka az egész. Nem mondom, hogy nem igaz, talán tényleg ezt nyilatkozta de ennek egyelőre csak írott 'bizonyítéka' van. Szerintem.

A választás tényleg érdekesre sikerült. Bízom Naomi tehetségében de tudtommal először Jessica Chastaint kérték fel a szerepre. Naomival egyértelműen jobban járunk az akcentusa miatt (ha van neki eredeti akcentusa), egy britnek csak könnyebb brit akcentust használni, mint egy amerikainak. Ha pedig nem várják el tőle az akcentust és Lady Diana szlenges amcsi akcentussal fog beszélni, valakinek az anyja sokat fog csukladozni a későbbiekben dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. február 14. 20:13 #32
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Egyrészről örülök, egyrészt meg nem. Örülök, mert legalább egy olyasvalakiről készítenek filmet, aki megérdemli. Diana nagyon sokat segített az embereken élete során. Amiért nem örülök az az, hogy Diana 15 éve halott, és még mindig nem hagyják békében nyugodni a halála körüli találgatásokkal, és ehhez hasonlókkal.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. február 14. 21:09 #33
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
ophely88:
"Egy bejelentés akkor számít hivatalosnak, ha a sztár nyilatkozza és te azt hallod, látod vagy üzeni meg az ügynökségén keresztül."

Ez nem egészen így van, végső soron inkább attól válik hivatalos hírré ha már a készülő film producere, vagy a gyártó stúdió jelenti be ki a főszereplő.

Nem hiszem viszont, hogy Watts nyilatkozata hamis, vagy ha feltételezzük is a hír akkor sem "pletyka". Mindaddig inkább hír, míg álhírnek nem bizonyul.

Jessica Chastain volt a "pletyka" a szerepre. Egyébként kár, Chastain 13 évvel fiatalabb és legalább olyan tehetséges.
2012. február 14. 21:30 #34
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (symor @ 2012.02.14. 21:09)
ophely88:
"Egy bejelentés akkor számít hivatalosnak, ha a sztár nyilatkozza és te azt hallod, látod vagy üzeni meg az ügynökségén keresztül."

Ez nem egészen így van, végső soron inkább attól válik hivatalos hírré ha már a készülő film producere, vagy a gyártó stúdió jelenti be ki a főszereplő.

Nem hiszem viszont, hogy Watts nyilatkozata hamis, vagy ha feltételezzük is a hír akkor sem "pletyka". Mindaddig inkább hír, míg álhírnek nem bizonyul.

Jessica Chastain volt a "pletyka" a szerepre. Egyébként kár, Chastain 13 évvel fiatalabb és legalább olyan tehetséges.


Én odaírtam a mondat végére, hogy szerintem és igenis úgy gondolom, hogy valami akkor igaz, ha maga a sztár mondja úgy. Engem nem érdekelnek a stúdiók meg a producerek, teszek rá, hogy mit mondanak meg kinek a nevét csatolják melyik projekthez, akkor hiszem el, ha az illető azt mondja, hogy igen, szerepelni fogok benne. A rendezőknek meg stúdióknak nem szabad hinni, mert sokszor csak hírverés miatt is odatesznek neveket a projektek mellé, olyanokat, akiket nem is érint a projekt.

Tudom hogy Jessica volt kinézve előtte. Tehetséges színésznőnek tartom de Naomi jobb választás. Ha már el kívánnak cseszni egy újabb filmet egy legendáról, legalább a részletekre figyeljenek és ne kanadai vagy kaliforniai színésznő játsza el a szerepet. mellow.gif
2012. február 15. 21:23 #35
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
ophely88:
Lehet, hogy te teszel rá, de lényegében ők (producerek, stúdióvezetők) adnak a színészeknek munkát, vagyis döntenek arról, hogy övé-e a szerep, vagy sem smileeee.gif
Ha bejelentik a szerződtetést a szerepre általában az a hivatalos hír és ezt nem a színészek szokták lenyilatkozni először.

Mondok mást: Brett Ratner lett volna az Oscar-gála rendezője, aki egyből bejelentette, hogy igen övé a feladat. Az Akadémia is lenyilatkozta, hogy igen ő a jelölt a munkára. Ratner erre össze-vissza elkezdett baromságokat beszélni és hiába büszkélkedett minden fórumon, hogy övé a feladat villámgyorsan lemondtak róla.

Az Álomgyárban is csak úgy működnek a dolgok, mint bárhol máshol a mukáltató mondja ki az utolsó szót smileeee.gif

Egyébként Watts Ausztráliában nevelkedett, valószínűleg annyi köze van az eredeti brit angolhoz, mint Chastainnek.

Ebből a logikából kifolyólag pedig amit használsz Maryl Streep sohasem lehetne hiteles Vaslady, márpedig az.
2012. február 15. 21:43 #36
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (symor @ 2012.02.15. 21:23)
ophely88: 

Ha bejelentik a szerződtetést a szerepre általában az a hivatalos hír és ezt nem a színészek szokták lenyilatkozni először.

Mondok mást: Brett Ratner lett volna az Oscar-gála rendezője, aki egyből bejelentette, hogy igen övé a feladat. Az Akadémia is lenyilatkozta, hogy igen ő a jelölt a munkára. Ratner erre össze-vissza elkezdett baromságokat beszélni és hiába büszkélkedett minden fórumon, hogy övé a feladat villámgyorsan lemondtak róla.

Az Álomgyárban is csak úgy működnek a dolgok, mint bárhol máshol a mukáltató mondja ki az utolsó szót smileeee.gif


Tudom, hogy ki dönt a szerepek felől én csak azt mondtam, hogy nem érdekel, amit nyilatkoznak ennek meg annak az újságnak, mert amíg nincs bizonyító fotó, videó vagy közlemény a színésztől, nem hiszek el semmit.
Ahogy gondolod. Engem akkor sem hat meg amit a stúdiók művelnek de mindegy, akkor visszajutunk a kezdőállásba, hogy szerinted ez nem pletyka. Én pedig akkor fogom csak elhinni, ha látom a forgatási képeket vagy látok vele egy interjút, amiben ezt mondja. Megelégeltem amit odakint művelnek. A Pride and Prejudice and Zombies című filmhez eddig kb 3 sztár nevét és két rendezőt fűzött az egyik filmstúdió és mindegyik visszamondta, semmi nem lett belőle, sőt, azóta sincs belőle semmi. Én ezért nem hallgatok a stúdiókra de ha te azt teszed, akkor tedd. Naomi az utolsó pillanatban is kieshet a projektből. De nekem végülis mindegy, mert megvan a véleményem erről a filmről.

Idézet (symor @ 2012.02.15. 21:23)
Egyébként Watts Ausztráliában nevelkedett, valószínűleg annyi köze van az eredeti brit angolhoz, mint Chastainnek.

Ebből a logikából kifolyólag pedig amit használsz Maryl Streep sohasem lehetne hiteles Vaslady, márpedig az.


Ott nevelkedett, de a szülei és a családja beszéli mindkét akcentust, lényegtelen, hogy melyiket milyen arányban. Meryl Streep jó Margareth volt, láttam a filmet. Megtanulta a brit akcentust így hát meg voltam elégedve vele. Judi Dench vagy Julie Walters sem lehetett volna jobb Margarethnek. Naomi jobban hasonlít Dianára, a kor pedig nem akadály. Ahogyan Merylt is megöregítették, Naomit is lehet fiatalítani, gond egy szál se. Bocsánat a logikámért, én úgy gondolom, ha brit személyről készítünk biopicet, brit színész játsza, ha amerikairól készítünk, amerikai játsza a külső jegyek és az akcentusok miatt és ha ez a hír tényleg igaz, akkor a casting director is hasonlóan gondolkodott. rolleyes.gif

Jessica maradjon a helyén és szerepeljen más, ennél jobb filmben.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. február 16. 11:44 #37
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Lényegében akkor egyetértünk, hogy egyetértünk és egyetértünk, hogy nem értünk egyet helyzetben maradhatunk smileeee.gif

Amúgy minden másról úgyis majd a kész film dönt, amit azért várok smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. február 16. 11:56 #38
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (symor @ 2012.02.16. 11:44)
Lényegében akkor egyetértünk, hogy egyetértünk és egyetértünk, hogy nem értünk egyet helyzetben maradhatunk smileeee.gif

Amúgy minden másról úgyis majd a kész film dönt, amit azért várok smileeee.gif


Azt tudod, hogy kit akarnak még a filmbe, másik főszereplőnek? Az érdekelne hogy ki játsza a szeretőjét. Szinte semmi használhatót nem találtam a filmről, kivétel Naomi és a stáb nevét rolleyes.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok