Starity

The Magic School Bus / A varázslatos iskolabusz (1994-1998)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 10. 19:56 #1
- törölt felhasználó -    
Tudom hogy nagyon régi sorozat, de nagyon szerettem régen, és sokat lehetett tanulni belőle... A mai mesék is lehetnének ilyenek smileeee.gif

Röviden a történetről:
Miss Mitsy, a sorozat kedves tanárnője osztálykirándulásra viszi a tanulókat. Felszállnak a "varázslatos iskolabuszra" és eközben csodálatos kalandok történnek velük. De rengeteget tanulnak is. Eljutnak például az emberi test kellős közepébe, megtudják, hogyan lát egy rovar, elkalandoznak a történelmi múltba és távoli tájakra is.
4 felhasználónak tetszik: Twilight6, kriszti145, AmyVie, Lindsay019
2012. március 10. 21:04 #2
- törölt felhasználó -    
Nagyon szerettem régen, bár amikor én voltam Minimax függő, akkor többnyire értelmes mesék mentek, 1, maximum kettő ilyen sötét és erőszakos mese volt csak, ilyen digitális sz@rok meg egyáltalán nem voltak.
A kedvenc részeim azok voltak amikor az emberi testben barangoltak, habár így fenlőtt fejjel nem bírom az ilyen dolgokat laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: kriszti145, Lindsay019
2012. március 10. 21:27 #3
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197848
Azonosító: 91559
Offline offline
Te jó ég, kicsi koromban de sokat néztem ezt a mesesorozatot. Emlékszem, a minimax adta, és nővéremmel együtt néztük rengetegszer. Igazság szerint., tényleg rengeteget lehetett belőle okulni és tanulni, sok érdekes dolgot tudtál meg róla, amit alapjáraton nem is tudtál volna még akkoriban. Számomra, ez egy azon sorozatok között volt, amelyeket érdemes volt nézni. Sajnálom, hogy a mai technológia, és az emberi agy behódol ennek a sok animációs, szinte egyáltalán nem gyerekkori ábrándokat őrző új mesevilágnak.
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2012. március 14. 18:02 #4
rtz456
rtz456
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.08.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 170819
Offline offline
Kiskoromban...mit kiskoromban...még MOST is imádom! smileeee.gif Ezen nőttem fel, rengeteget tanultam belőle! A kedvenc részem azt hiszem az amelyik a gravitációról szól. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!