Starity

Him

26 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 12. 14:40 #1
- törölt felhasználó -    
Ide jöhetnek a finn love metál banda, a HIM rajongói!! Remélem, leszünk elég sokan (vagy legalábbis azt remélem, hogy lesz társaságom. rolleyes.gif ) A zenekar tagjai:

Ville Hermanni Valo
Mikko "Linde" Lindström
Mikko "Migé" Paananen
Janne "Burton" Puurtinen
Mika "Gas Lipstick" Karppinen
5 felhasználónak tetszik: Critical Acclaim, Sally Sparrow, Adel007, Alszi666, Fannycska999
2012. március 12. 14:59 #2
- törölt felhasználó -    
Aki egy kicsit is ismeri a zenekart, az tudja, hogy a logójuk a Heartagram. Egy kis eligazítás, hogy mi is a Heartagram azoknak, akik valahogyan betévedtek ide, és még nem is hallottak erről a szimbólumról smileeee.gif :

A Heartagrammot Ville Valo frontember rajzolta a csapat számára 20 évesen. Egy pentagrammból és egy szívből (heart) áll. A pentagram egy ötszög. Érdekessége, hogy a vonalai az aranymetszés szabályai szerint osztódnak részekre. Az aranymetszés (1.618), másnéven phi, rendkívül fontos a művészetben, legszebb száma a Világegyetemnek, a legelemibb építőköve a természetnek, a Teremtő által megszabott szám. Amikor az okoriak felfedezték, Isten építőkövének tartották a phit. Az összes nagy művész tudatosan ragaszkodott az 1.618-hoz: pl: Dürrer, Michelangelo, vagy Da-Vinci. Még a Stradivari hegedű F nyílás elhelyezkedése a hegedűn is phi. A pentagrammot tartják az aranymetszés legteljesebb kifejezésének. Eredeti jelentése a szépség, tökéletesség, szent nőiesség. Ugyanakkor mára jelentése eltorzult, és a sátánimádat jelképévé vált, félreértelmezés álltal: az egyház megvetette a szent nőiességet, és kikiáltotta a sátán szimbólumának. A szív jelentése kétségkívül a szerelem. A két szimbólum egybekapcsolódása tehát a sötét szerelmet, és a női tiszteletet ábrázolja.
3 felhasználónak tetszik: Critical Acclaim, Adel007, Alszi666
2012. március 12. 15:29 #3
- törölt felhasználó -    
Jajj, az expasimnak is van egy heartagramos tetoválása, ő is hatalmas HIM-rajongó. Nem is tudom már, mióta szeretem a bandát, talán 2005 óta, még a bátyám mutatta őket, először a Join me volt a nagy kedvencem, majd a mára már régebbi nóták. A 2010-es albumuk az eddigi favorit, nagyon megszerettem, párat gitáron is megtanultam, no meg a dalszövegek is mentek kívülről. Ideje meghallgatni újra, a topik nagyon meghozta hozzá a kedvem. beer.gif
2012. március 12. 15:34 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Courtneyy @ 2012.03.12. 15:29)
Jajj, az expasimnak is van egy heartagramos tetoválása, ő is hatalmas HIM-rajongó. Nem is tudom már, mióta szeretem a bandát, talán 2005 óta, még a bátyám mutatta őket, először a Join me volt a nagy kedvencem, majd a mára már régebbi nóták. A 2010-es albumuk az eddigi favorit, nagyon megszerettem, párat gitáron is megtanultam, no meg a dalszövegek is mentek kívülről. Ideje meghallgatni újra, a topik nagyon meghozta hozzá a kedvem.  beer.gif

Hűha, de irigylem azt a tetkót!!! w00t.gif Nekem speciel a profilomon lévő Heartagramm kéne. rolleyes.gif Én is évek óta ismerem a bandát, de csak az utóbbi hetekben/hónapokban lettem nagyon-nagy fan. smileeee.gif Nekem most éppen (annak ellenére, hogy szinte mindegyik számukat imádom blush.gif ) a Scared to Death a kedvencem. Egyébként tényleg a 2010-es album a legjobb, de meglátjuk az idei korongot!!! thumbsup.gif
2012. március 12. 15:38 #5
- törölt felhasználó -    
Egy-két videó!! wub.gif smileeee.gif

3 felhasználónak tetszik: wiky, Adel007, Kirokahh
2012. március 12. 15:46 #6
- törölt felhasználó -    
Sosem hallottam erről a zenekaról,de valahol a logójukat már láttam.De a lényeg az,hogy bele hallgattam a videókba amiket Csenge kirakott,és be kell valanom,hogy nem rossz,sőt...Nagyon tetszenek,és jó ez a topic is. thumbsup.gif
2012. március 12. 15:49 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Meganrajongó @ 2012.03.12. 15:46)
Sosem hallottam erről a zenekaról,de valahol a logójukat már láttam.De a lényeg az,hogy bele hallgattam a videókba amiket Csenge kirakott,és be kell valanom,hogy nem rossz,sőt...Nagyon tetszenek,és jó ez a topic is. thumbsup.gif

Jaj, nagyon örülök, hogy meggyőzött Téged is a banda, tényleg fantasztikusak!!! meghajolo.gif A Heartagramm eléggé elterjedt szimbólumnak számít az európai zenei popkultúrában, állítólag, szóval nem csodálkozom annyira, hogy hallottál róla. Egyébként a HIM a maga területén eléggé egyedi, műfajalapítónak is hívják őket, sokan úgy gondolják, hogy ők alapították meg a love metált. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Meganrajongó
2012. március 13. 14:41 #8
- törölt felhasználó -    
Hoztam a rajongóknak egy régebbi, de annál érdekesebb cikket, melyben Ville a nőkről nyilatkozott!! rolleyes.gif Aztán, ha elolvasta valaki, akkor nyugodtan el lehet mondani a véleményeket is!!!
http://bam-him.gportal.hu/gindex.php?pg=13796959
2 felhasználónak tetszik: vampiregirl18, Adel007
2012. március 13. 16:44 #9
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
Egyértelmű, hogy ez a banda tud valamit!Habár nem hallgatom gyakran a zenéiket, azért amit eddig hallottam egész jó! beer.gif
2012. március 16. 18:04 #10
- törölt felhasználó -    
Ugy emlékszem olvastam már ezt a riportot korábban, akkor is úgy gondoltam , hogy intelligens , szép választékosan fejeziki magát. Természetesen abszolút romantikus.
2012. március 16. 19:33 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (meli1985 @ 2012.03.16. 18:04)
Ugy emlékszem olvastam már ezt a riportot korábban, akkor is úgy gondoltam , hogy intelligens , szép választékosan fejeziki magát. Természetesen abszolút romantikus.

Nagyon szeretem, ahogyan Ville beszél!!! wub.gif Jól fejezted ki magad: választékos és a végletekig romantikus!! smileeee.gif
2012. március 16. 23:06 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (bakocsenge @ 2012.03.13. 14:41)
Hoztam a rajongóknak egy régebbi, de annál érdekesebb cikket, melyben Ville a nőkről nyilatkozott!! rolleyes.gif Aztán, ha elolvasta valaki, akkor nyugodtan el lehet mondani a véleményeket is!!!
http://bam-him.gportal.hu/gindex.php?pg=13796959

Ezt az interjút olvasva újra meg újra beleszerettem a jellemébe. Tetszik az őszintesége, hogy mindenbe bele tud csempészni egy kis humort és mégis valamennyire komoly marad smileeee.gif
És ez a mondat: "Azt akarom, hogy valaki olyan legyen ott, aki fogja a nehéz, vérző szívem és valami biztonságos és meleg helyre viszi. " - csak kevés ember képes ilyen szépen kifejezni magát. wub.gif
2012. március 17. 18:56 #13
- törölt felhasználó -    
Egy idoben nagy ideállomnak tekintettem ot, mint férfit. Magas és joképunek tartom , na meg egy intelligens férfi nagyon vonzo tud lenni. Várom már az új albumot, kíváncsi vagyok.
2012. március 17. 21:12 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (bakocsenge @ 2012.03.13. 14:41)
Hoztam a rajongóknak egy régebbi, de annál érdekesebb cikket, melyben Ville a nőkről nyilatkozott!! rolleyes.gif Aztán, ha elolvasta valaki, akkor nyugodtan el lehet mondani a véleményeket is!!!
http://bam-him.gportal.hu/gindex.php?pg=13796959

Be kell,hogy valljam,nem igazán ismertem Ville-t,mint embert.De ilyesfajta interjút még sosem olvastam.Romantikus és mégsem csöpögős.Ez egyszerűen fantasztikus,pedig csak szavakat használt,de azt szívvel és lélekkel.Megnyerő az,hogy milyen őszinte és nem fél kifejezni magát és számomra ilyen egy igazi férfi.Határozott,de érzelmes.Szerintem minden nő egy ilyen férfira vágyik.Számomra nagyon vonzóak a művész pasik,részben ezért is örülök,hogy szeptembertől a Pécsi Művészetibe járhatok. rohog.gif Ne értsetek félre,hisz nem azért szeretnék ott tanulni nyilván.Azért ilyenkor örülök igazán,hogy a csípőmig ér a hajam. laugh.gif Egy szó mint száz,újra komolyra fordítva a szót még napokig tudnám jellemezni Ville-t,de mindenki tudja mire gondolok.Nem volt még olyan aki így levett volna a lábamról!
1 felhasználónak tetszik: FinlandForever
2012. március 18. 11:59 #15
- törölt felhasználó -    
Ville fantasztikus személyiség/férfi szerintem is, bár eléggé érthetetlen ember sokszor számomra. blush.gif Nagyon művészlélek, emiatt egyszerre tisztelem és érdekel. Én úgy gondolom, hogy eléggé titokzatos, kevés kártyát ad ki a kezéből, így a rajongói (vagyis mi) azt képzelnek róla, amit akarnak. smileeee.gif Egyszóval: hihetetlen személyiség!! meghajolo.gif
2012. március 29. 16:43 #16
lilykee97
lilykee97
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 0
Azonosító: 159132
Offline offline
sziasztok! még nem ismerem régóta (úgy egy éve) a HIM-et de máris nagy rajongójuk vagyok meghajolo.gif nem tudja valaki mikor jelenik meg az új albumuk?
2012. március 29. 16:46 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (lilykee97 @ 2012.03.29. 16:43)
sziasztok! még nem ismerem régóta (úgy egy éve) a HIM-et de máris nagy rajongójuk vagyok  meghajolo.gif nem tudja valaki mikor jelenik meg az új albumuk?

Jaj, de jó, hogy itt vagy, eléggé hanyatlós ugyanis a topic!!! sad.gif Én inkább nem kezdek el ömlengeni a bandáról. blush.gif A lemez kiadásának dátumáról sajnos még én sem hallottam semmit, de majdcsak jön majd valamilyen hír!!! rolleyes.gif Remélem írsz, legalább te, mert egyedül nem lehet topic-ozni. sad.gif
2012. március 30. 13:14 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (lilykee97 @ 2012.03.29. 16:43)
sziasztok! még nem ismerem régóta (úgy egy éve) a HIM-et de máris nagy rajongójuk vagyok  meghajolo.gif nem tudja valaki mikor jelenik meg az új albumuk?


Elvileg idén, de pontosabb dátumot még nem lehet tudni. A srácok ősszel vonultak stúdióba, így ha jól saccolok, februárban elkészültek. Remélem, augusztusra már hallgathatjuk. beer.gif
2012. március 30. 19:48 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (Courtneyy @ 2012.03.30. 13:14)
Elvileg idén, de pontosabb dátumot még nem lehet tudni. A srácok ősszel vonultak stúdióba, így ha jól saccolok, februárban elkészültek. Remélem, augusztusra már hallgathatjuk.  beer.gif

Jaj, örülök, hogy ezt írtad!!! thumbsup.gif Én is tudtam, hogy ősszel kezdtek stúdiózni, de saccolni inkább nem mertem, így most minden reményem a te tippedben van, Courtneyy!!! beer.gif Remélem, hogy augusztusban tényleg meglesz a következő lemez, egyébként a Screamworks kiadása után Ville megpedzegette, hogy lehet az volt az utolsó korongjuk. Én akkor enyhén szólva is megijedtem, de amint láthatjuk ez csak szimpla ijesztgetés volt!!! rolleyes.gif
2012. március 30. 21:15 #20
luca987
luca987
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.27.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 165959
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2012.03.30. 13:14)
Elvileg idén, de pontosabb dátumot még nem lehet tudni. A srácok ősszel vonultak stúdióba, így ha jól saccolok, februárban elkészültek. Remélem, augusztusra már hallgathatjuk.  beer.gif


Az annyira jó lenne smileeee.gif sok kedvencem adott már ki albumot a közelmúltban és sok is fog idén, nincs okom panaszra smileeee.gif
26 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok