Starity

Lady Gaga lezárja a Born This Way-korszakot

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 26. 23:16 #41
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Cannibal3 @ 2012.03.26. 17:49)
Szerintem jó döntés lezárni, nem nagyon működött. Csak két kislemez lett sikeres, a videoklipeknek se jó a nézettsége, hamar kiderült, hogy nem lesz túl sikeres korszak. A kiadója nem csoda, hogy nem akar több kislemezt, vagy videót, mert már a 4. meg az 5. kislemez se teljesített jól. A Scheiße még tényleg jó lett volna, de ugyanez volt a Dance in the Dark-nál is. Felesleges volt szerintem a hatalmas hype az album körül, és az évtized albuma, meg generáció himnusza kijelentések se kellettek volna, mert így túl nagyok lettek az elvárások. A turnét meg hülyeség szerintem egy évvel a lemez megjelenése után elkezdeni, de valószínűleg két részre lesz bontva, és az új album dalai a második szakaszban lesznek majd. Az új lemeze kíváncsi leszek, remélem tényleg visszatér a régebbi stílusához és ősz körül már érkezik valami a lemezről. A visszatérésnek pedig elég ütősnek kell lennie, mert ha ezt folytatja majd amit mostanában csinált, akkor szerintem még többen el fognak pártolni tőle, nekem is a legnagyobb kedvencem volt elég sokáig, most meg már egyre kevésbé az.

Az a helyzet, hogy a régi Gaga nem fog visszatérni, és sajnos gyorsabban süllyed mint a Titanic. Egy kicsit örülök is neki, mert rossz volt nézni ezt a borzalmat, amit az elmúlt évben levágott a hírnévért. Egyébként láttad FB-n a mai fotót? Gaga is beállt a "kacsaszájú" tinik közé, mert az a menő? Hát rosszat fogok álmodni. A divat tette igazából őt naggyá, és addig a zenében is sikeres volt, míg hallgatott másokra. A 3. album nagyon vízválasztó lesz, mindent vagy semmit alapon fog menni. csak az a gond, hogy Gaga hiszi azt, hogy ez, amit most csinál, az jó. Pedig nem. Mára eladott, kiélt, elkeseredett és mindenek felett nagy mű lett. Kimondhatatlanul sokat csalódtam benne az elmúlt időben, és nem egyedül vagyok így. A rajongói, akik teljesen mellette állnak, pedig nagyon elfajzottak. Nem is értem, mi az az agresszió, ami árad belőlük. Az a baj, hogy a The Fame Monster volt szerintem a csúcs, és már soha többé nem fog tudni olyan slágereket letenni az asztalra. Egyrészt, mert az volt a karrierje csúcsa - mindenkinél van ilyen -, másrészt pedig a média elpártolt tőle.
Egyébként pedig KÉT ÉVES lesz a BTW ball és nem terveznek váltást. Mire befejezi a turnét, teljesen kikopik a köztudatból. 144+ állomás mellett nem lehet promózni az új anyagot, max megint a semmibe tudnak beszélni és olyan kijelentéseket tenni, hogy a 20 év legjobb anyaga lesz.

Idézet (prézli @ 2012.03.26. 17:52)
Ez teljesen olyan, mint Rihongyánál, hogy egymást érik az albumai, a koncerttel meg el van maradva. Manapság már ez lesz a megszokott  mellow.gif 
Ja, és: Gagának csak KÉT azaz KETTŐ albuma van, mivel a The Fame Monster EP pardon.gif

De legalább rib.ncka jó, pár hétig szerethető zenét csinál és kiáll egy egyedi stílus mellett, ezért annyira népszerű. Belőle nincs nagyon más, Gaga pedig szimplán már közhelyes és olcsó, a BTW anyaga pedig egy lósz.r volt.
Az már más kérdés, ha Rihanna folytatja ezt a rib.nc vagyok, leszarom témát; és ennyit bulizik, füvezik és a többi, akkor számíthatunk egy Britney-féle összeroppanásra rövid idő múlva.
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, ophely88, Cannibal3, Black Hearth2
2012. március 27. 07:09 #42
bee928
bee928
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.01.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 163073
Offline offline
Lehet h ez az album nem volt a legsikeresebb de azért sztem nem kéne így leírni még Gagát! Nagyon kíváncsi vagyok a következő albumára és ha majd az nem sikerül jól akk lehet mondani h Gaga már nem a régi! Ez az album egy teljesen más stílus volt mint az előzőek, csak valahogy nem jött be az embereknek, a klipeket azokat eléggé elcseszte szóval remélem visszatér a rendezőkhöz! Ha igazak a hírek és téll olyan lesz a köv. mint a TFM akk Gaga újra a csúcson lesz!
2012. március 27. 08:48 #43
Little Monster-GFF
Little Monster-GFF
첸게 ^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 1162
Csatolások: 61
Azonosító: 161058
Offline offline
Óóó... sad.gif Pedig szerettem volna legalább 1 kislemezt... unsure.gif
2012. március 27. 08:57 #44
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Szerintem Gagának ezennel befellegzett. A nagy szárnyalás után ennyi maradt belőle. A legtöbb rajongója elfordult tőle, átlátnak rajta, meg ezen az egész marketingfogáson. Ha csak nem történik valami nagy pálfordulás, már soha többé nem lesz akkora sztár, mint volt. Főleg, mert a hype is rohamosan csökken körülötte. Eddig mindenhonnan ő folyt, még a csapból is, most egyre inkább háttérbe kerül, ami nem baj. Beolvad lassan ő is, aztán vagy eltűnik pár éven belül, vagy normális zenész lesz belőle, aki ugyan nem világmegváltó női-jézus, de legalább hallgatható zenét csinál. Látom benne ennek a lehetőségét is, nem vagyok elvetemült anti.
2 felhasználónak tetszik: Glamster, ophely88
2012. március 27. 11:03 #45
Little Monster 37
Little Monster 37
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.14.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 0
Azonosító: 167174
Offline offline
Meglátjuk mi lesz :| szeretném, ha visszatérne a régi stílusához :|
2012. március 27. 11:46 #46
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
ki tudja hogy tud e még olyan sikeres lenni mint régen
2012. március 27. 11:46 #47
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
jó lenne töle megint egy király szám
2012. március 27. 11:47 #48
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
a régi stilusához kéne visszatérnie
2012. március 27. 13:02 #49
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.03.27. 08:57)
Szerintem Gagának ezennel befellegzett. A nagy szárnyalás után ennyi maradt belőle. A legtöbb rajongója elfordult tőle, átlátnak rajta, meg ezen az egész marketingfogáson. Ha csak nem történik valami nagy pálfordulás, már soha többé nem lesz akkora sztár, mint volt. Főleg, mert a hype is rohamosan csökken körülötte. Eddig mindenhonnan ő folyt, még a csapból is, most egyre inkább háttérbe kerül, ami nem baj. Beolvad lassan ő is, aztán vagy eltűnik pár éven belül, vagy normális zenész lesz belőle, aki ugyan nem világmegváltó női-jézus, de legalább hallgatható zenét csinál. Látom benne ennek a lehetőségét is, nem vagyok elvetemült anti.


Bár úgy lenne. De én attól tartok, hogy egy kisebb szünet vagy egy újabb stílusváltás után még mindig lesz miről beszélni ..
2012. március 27. 16:22 #50
divaft
divaft
 
StátuszI'm certain that Jesus must love everybody!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.18.
Hozzászólás: 747
Csatolások: 1
Azonosító: 129459
Offline offline
Nekem tetszett a Born This Way album, eszméletlen milyen dalok voltak rajta: a szövege csúcs volt, a hangzása mindent vitt 2011-ben,..
Úristen Glamster.. b*sszus ha hallanád magad, azért mert most kicsit művészibben fogta fel ezt az egészet attól nem rossz énekesnő. Azért mert nem tér vissza a stílusához attól ő a divatkirálynő, az énekesek közül. 3-4 év alatt elég sok mindent elért, olyan nagy sztárok támogatták mint pl. Tony Bennett, Alice Cooper, KISS, Barack Obama,..
Szerintem akkor is csodálatos album volt, jó a klipek nem úgy sikerültek ahogy várta. Én remélem hatalmasabb lesz mint volt.
2012. március 27. 16:43 #51
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2012.03.26. 23:16)
Az a helyzet, hogy a régi Gaga nem fog visszatérni, és sajnos gyorsabban süllyed mint a Titanic. Egy kicsit örülök is neki, mert rossz volt nézni ezt a borzalmat, amit az elmúlt évben levágott a hírnévért. Egyébként láttad FB-n a mai fotót? Gaga is beállt a "kacsaszájú" tinik közé, mert az a menő? Hát rosszat fogok álmodni. A divat tette igazából őt naggyá, és addig a zenében is sikeres volt, míg hallgatott másokra. A 3. album nagyon vízválasztó lesz, mindent vagy semmit alapon fog menni. csak az a gond, hogy Gaga hiszi azt, hogy ez, amit most csinál, az jó. Pedig nem. Mára eladott, kiélt, elkeseredett és mindenek felett nagy mű lett. Kimondhatatlanul sokat csalódtam benne az elmúlt időben, és nem egyedül vagyok így. A rajongói, akik teljesen mellette állnak, pedig nagyon elfajzottak. Nem is értem, mi az az agresszió, ami árad belőlük. Az a baj, hogy a The Fame Monster volt szerintem a csúcs, és már soha többé nem fog tudni olyan slágereket letenni az asztalra. Egyrészt, mert az volt a karrierje csúcsa - mindenkinél van ilyen -, másrészt pedig a média elpártolt tőle.
Egyébként pedig KÉT ÉVES lesz a BTW ball és nem terveznek váltást. Mire befejezi a turnét, teljesen kikopik a köztudatból. 144+ állomás mellett nem lehet promózni az új anyagot, max megint a semmibe tudnak beszélni és olyan kijelentéseket tenni, hogy a 20 év legjobb anyaga lesz.
De legalább rib.ncka jó, pár hétig szerethető zenét csinál és kiáll egy egyedi stílus mellett, ezért annyira népszerű. Belőle nincs nagyon más, Gaga pedig szimplán már közhelyes és olcsó, a BTW anyaga pedig egy lósz.r volt.
Az már más kérdés, ha Rihanna folytatja ezt a rib.nc vagyok, leszarom témát; és ennyit bulizik, füvezik és a többi, akkor számíthatunk egy Britney-féle összeroppanásra rövid idő múlva.


Én azért remélem, hogy egyszer visszatér a régi stílusához, a harmadik albumra még azért kíváncsi vagyok, de ha nem változtat sokat, akkor szerintem még több rajongója fog elpártolni tőle. Az elvakult rajongóival meg nem megy sokra, mert a legtöbb embernek szerintem már a rajongói miatt van elege Gagából. Azt meg szerintem Gaga is észrevette, hogy rohamosan csökken a népszerűsége és nem túl sikeres már, úgyhogy az új albummal lehet, hogy visszatérnek a jól bevált stílushoz, és nem lesz több saját rendezésű borzalom. Nagyon újat ma már nem tud mutatni, az erőltetett botránykeltésére se sokan kíváncsiak, úgyhogy szerintem ők is rájöttek, hogy változtatni kell. A turné eleve túl későn indul, az lehetett a baj, hogy azt hitték hatalmas siker lesz az egész Born This Way-korszak, több listavezető kislemezzel, meg népszerű klipekkel, és ezért sokáig fog kitartani. Aztán hamar kifújt az album, így már készíteni kell a következőt, a turnét meg attól még meg kell csinálniuk, de mellette tényleg nehéz lesz promózni az új lemezt. Úgyhogy tényleg valami nagyon ütős dal, és profi klip kell a visszatéréshez.
2012. április 03. 19:10 #52
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Mint sok mindenki a hozzászólók közül, én is csalódtam Gagában. Mikor berobbant a köztudatba nem volt ennyire 'megcsinált', mint most. Ő azt mondja, hogy ez Ő, de biztos vagyok benne, hogy ez nem igaz. Én a régi Just Dance-s Gagát szeretném, nem a mostanit, mert így egy fikarsznyit sem ér a zenéje.
2012. április 05. 09:32 #53
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2107
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Sajnálom, én nagyon szerettem a Born This Wayt.Már én se tudom,h ogy állok Gagával..szeretem e vagy nem.De annyi biztos: a zenéje örök marad.smileeee.gif
2012. április 05. 22:58 #54
chairfan94
chairfan94
visszatérő vendég
 
StátuszS.W.A.G ~ She Wants A Gentleman
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 431
Csatolások: 0
Azonosító: 150488
Offline offline
én bírtam ezt a stílust, várom az újat!
2012. április 06. 14:50 #55
- törölt felhasználó -    
Nekem nagyon tetszett ez a Born This Way stílusa smileeee.gif
2013. június 16. 11:02 #56
- törölt felhasználó -    
most olvasva a cikket, nem is volt bukás az album. Több mint 8 milliót adtak el belőle, szóval ez egész jó. Amit elcsesztek, hogy rossz kislemezeket választottak, rossz időben. Nem értem a Yoü and I-t, szeretem, de gyenge volt kislemeznek. Simán a Hair-t kellett volna, a Marry the night-ot pedig a BTW után. Hatodiknak pedig a Scheiße. Most már mind1 biggrin.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok