Starity

Névhasználati jogok miatt perelik a One Directiont

19 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 11. 18:13 #181
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2107
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Annyira látszik, hogy csak pénzt és hírnevet szeretne szerezni ez a másik brit banda, azzal, hogy ezt teszi.Szánalmasak az emberek.sleep.gif
2012. április 11. 18:19 #182
Gothica
Gothica
visszatérő vendég
 
StátuszBehold the rain of stars...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.15.
Hozzászólás: 267
Csatolások: 0
Azonosító: 169329
Offline offline
Csak az Invisibility -t ne lopja senki...smileeee.gif
2012. április 11. 18:19 #183
Enny96
Enny96
member
 
StátuszEnny96 még nem állította be a státuszát....de talán egyszer majd befogja...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.08.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 3
Azonosító: 130891
Offline offline
Idézet (Adeleidiot @ 2012.04.11. 17:48)
Csak én nem találtam olyat a googlen ,hogy Amerikai One Direction ???

Én is rájuk kerestem mert kíváncsi vagyok, de sehogy sem találom őket! mellow.gif
Valaki aki ismeri az amerikai One Direction-t légyszi küldjön egy linket!! smileeee.gif
2012. április 11. 18:21 #184
- törölt felhasználó -    
Idézet (Enny96 @ 2012.04.11. 18:19)
Én is rájuk kerestem mert kíváncsi vagyok, de sehogy sem találom őket! mellow.gif 
Valaki aki ismeri az amerikai One Direction-t légyszi küldjön egy linket!! smileeee.gif

http://onedirectionusa.com/
biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Enny96, Black Hearth2, thunderbird
2012. április 11. 18:21 #185
Szandicicaa97
Szandicicaa97
visszatérő vendég
 
StátuszDebekah <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 0
Azonosító: 153628
Offline offline
osztozom az előttem szólókkal(már aki az én szemszögemet díjazza) hogyha az amerikaiak előbb lefoglalták a nevet akkor az az ÖVÉK itt nem az számít hogy ki híresebb vagy szexibb annyira elfogult tud lenni 1-2 ember
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2012. április 11. 18:22 #186
Flor1216
Flor1216
új tag
 
StátuszLégy önmagad minden megtett mozdulatoddal.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 157718
Offline offline
A pénz mindent irányít az tény, de most komolyan. Szerintetek egy "névtelen" fiúbanda csak azért perli be a híresebb , ugyanazt a nevet viselő bandát, mert meg vannak sértődve ? Egy frászt ! A napnál is világosabb, hogy azért perlik őket, mert pénzt akarnak legombolni róluk. Erre van is egy kis "bizonyíték" . :Valaki kérdezte, hogy miért vártak ennyit ? Egyszerű. Hogy Harry - ék megszedjék magukat és minnél több pénzt tudjanak perkálni .
Szerintem ez az igazság. Leleményesek, de ugyanakkor önzőek is, nem gondolnak a rajongókra . Persze "elvileg" jogos lenne a per, de ti elhiszitek, hogy csak azért perelnek, mert annyira, de annyira szeretnék a nevüket ? Koránt sem ! Ez egy könnyű pénzszerzési módnak tűnik számukra és ki is használják a piócák.
2012. április 11. 18:25 #187
hszabina
hszabina
új tag
 
StátuszHol vagy nyár???Régen találkoztunk:D:))))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 171825
Offline offline
Ha az amerikai 1D levédette akkor tényleg őket illeti a név.Jókor tudtak perelni amikor a britt 1D az Amerikai turnéján van:D grat nekik:(
2012. április 11. 18:28 #188
- törölt felhasználó -    
Idézet (Flor1216 @ 2012.04.11. 18:22)
A pénz mindent irányít az tény, de most komolyan. Szerintetek egy "névtelen" fiúbanda csak azért perli be a híresebb , ugyanazt a nevet viselő bandát, mert meg vannak sértődve ? Egy frászt ! A napnál is világosabb, hogy azért perlik őket, mert pénzt akarnak legombolni róluk. Erre van is egy kis "bizonyíték" . :Valaki kérdezte, hogy miért vártak ennyit ? Egyszerű. Hogy  Harry - ék megszedjék magukat és minnél több pénzt tudjanak perkálni . 
Szerintem ez az igazság. Leleményesek, de ugyanakkor önzőek is, nem gondolnak a rajongókra . Persze "elvileg" jogos lenne a per, de ti elhiszitek, hogy csak azért perelnek, mert annyira, de annyira szeretnék a nevüket ? Koránt sem ! Ez egy könnyű pénzszerzési módnak tűnik számukra és  ki is használják a piócák.

Igen, nyilván az amerikaiak a jövőbe láttak 2009-ben, és direkt olyan nevet választottak maguknak, amivel majd egy évvel később megalakul egy másik csapat az óceán túlfelén. Abba lehetne hagyni az összeesküvés-elméletek gyártását?
A névazonosság a véletlen műve, de mivel az amerikai banda már védjegyeztette magának (és ráköltött elég sok pénzt) nem akarja csak úgy átadni egy később megalakult másik csapatnak. Ennyi lenne.
7 felhasználónak tetszik: ophely88, WhiteRosee, Kiim, An_d_a, janet7, Black Hearth2, thunderbird
2012. április 11. 18:30 #189
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
istenem annyira kib*szott módon kretének vagytok itt jó páran, hogy a hajam kihullik már. !!!

már elnézést! de vagy tanuljatok meg olvasni, vagy inkább ne mondjatok semmit. nem vagytok tisztában sem a törvényekkel, se mással. ehhez csak a gratulációmat küldöm, de ha esetleg szorult belétek annyi hogy egy angol szöveget értelmezni tudjatok, akkor tessék, hajrá. és utána lehet pofázni a sok hülyeség amit ti itt műveltek. esküszöm nem terveztem ilyenen kibukni, mert nem is szeretem egyik csapatot sem, de ez már tűrhetetlen.


As we previously informed you, we have been drawn into a legal dispute with a British boy band, challenging our right to use our own name, One Direction. Now the dispute has escalated. Despite our best efforts, we were unable to negotiate a reasonable compromise with the “handlers” for the band. To protect our rights, we relucta…ntly have filed a lawsuit.
As a reminder, here are the facts, as we know them. We were the first to use the name One Direction. We have been using the name since November, 2009 when, with big dreams and no money, we started to distribute demo CDs. The British band did not come together as a group until almost a year later. We were the first to record an album. Ours was released in February 2011, theirs nine months later. We own the trademark One Direction in the United States and applied for a federal trademark registration in February, 2011. The British band has known about our use of the name since the spring of 2011, long before they released their first album. They chose not to use a different name. They chose to press ahead, using the exact same name, One Direction, setting up the current difficulties and confusion in the United States.
The British band started the legal dispute by having their lawyers appear before the United States Patent and Trademark Office to challenge our right to the name. The British boy band is well-funded and high-profile. They were “discovered” as contestants on Simon Cowell’s “X-Factor” show in England. They have Mr. Cowell’s enormous resources behind them. We on the other hand do not! In our view, we were here first. We have rights. We have talent, and we have heart. We are standing up for all of the above. Not having money does not take away your rights or make you “less than”!
As we have previously said, we like the British band and their music. We wonder if they even know what their “handlers” are up to. In any event, to the British band (Zayn, Harry, Niall, Liam, Louis), we wish you all well, and many years of success. You are a very talented group of young men. We urge our fans to respect the boys, their music, and their fans. There should be plenty of room for both bands to grow and thrive, and we hope that this dispute will be resolved soon, and then all of us can focus on what we do best – making music! Till then, as always, keep the faith!
– One Direction
4 felhasználónak tetszik: The Bex, ophely88, Black Hearth2, thunderbird
2012. április 11. 18:35 #190
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (The Bex @ 2012.04.11. 17:45)
Amint tudomást szereztek róluk, szóltak nekik. Az már Simon Cowell arroganciája, hogy le se ült velük tárgyalni.


Állítólag Simont figyelmeztették, hogy ne engedje át a kis kedvenceit a nagy víz másik oldalára úgy, hogy nem hívja fel legalább a sajtó figyelmét, de Simon egy ügyvédet küldött maga helyett. Simon TUDTA, hogy ebből még balhé lesz de nem tett semmit, csak elküldte az ügyvédet, de az általa kiszabott feltételek nem feleltek meg az amerikai banda ügyvédjének feltételeivel. Milyen rendes embör, engedi bajba sodorni azt a pár tinit, akik milliókat hoznak neki rohog.gif

Látom ám, hogy páran azt sem értették meg, hogy miért csak most perelték be őket. Most perelték be őket, a 1D tavaly ősszel sem volt még sehol sem, Amerikában, tehát miután tudomást szereztek róluk és elkezdte őket idegesíteni, akkor próbáltak dűlőre jutni Simonnal de az nem sikerült.
4 felhasználónak tetszik: Kiim, The Bex, Black Hearth2, thunderbird
2012. április 11. 18:47 #191
- törölt felhasználó -    
Annyit röhögök néhány kommenten. _nevet.gif Annyira naivak vagytok és elvakultak. biggrin.gif
2012. április 11. 18:47 #192
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
mellékesen, ez az amerikai csapat : http://www.youtube.com/watch?v=AtsaAC9fZGs
2012. április 11. 18:48 #193
Skyler97
Skyler97
új tag
 
StátuszSzámtalan barát vett körül tündöklő életemben; most hogy elködösül,nem látszik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.30.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 172306
Offline offline
a link alapján meg kell hagyni hogy, ez sem rossz, ha levédették az övék a név. Simon ezt elbaszta ez van. előfordul. a legokosabbak is tévedhetnek. ha már így alakult akár fejleszthetnék tovább is a nevet vagy mittom én. majd ugyis kiderül mi lesz. addig tök fölös parázni. max majd később kell szidni őket mikor már tudni lehet hogy mi a szitu mert szerintem így tök para hogy egyesek anélkül pofáznak hogy tudnák miről van szó, ennyih. mindig így volt...jár nekik... max a pofájuk valoszinüleg ugyis a britt1D-é lesz a név hisz albumot adtak ki és világszeret híresek meg elismertek lettek. majd az ügyvéd intézi! azt annyih
( http://onedirectionusa.com/ )
2012. április 11. 18:48 #194
- törölt felhasználó -    
most miért??????? hogyha ők örvendenek nagyobb népszerűségnek...!!!!!! egyezzenek már meg!!!!!!!!
2012. április 11. 18:51 #195
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
+ ez is. http://www.youtube.com/watch?v=7D8bHDPRWf8&list=PL864148D4AE03F44B&feature=plcp
2012. április 11. 18:52 #196
zsozso98
zsozso98
visszatérő vendég
 
StátuszOne Direction <3 The Hunger Games <3 The Vampire Diaries <3 The Secret Circle <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.03.
Hozzászólás: 173
Csatolások: 0
Azonosító: 157332
Offline offline
Persze ezek is jókor perelnek , mikor már híressé vált ez a név és mikor mindenki imádja a fiúkat , így várnak több pénzt ? Ez hülyeség , és remélem ennél a névnél maradnak , ha valamelyik bandának nevet kell változtatni , azok nem Zayn-ék . smileeee.gif
2012. április 11. 18:53 #197
sellytanker
sellytanker
 
Státusz☺☻☺☻☺☻☺
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.11.25.
Hozzászólás: 716
Csatolások: 525
Azonosító: 164357
Offline offline
Most meg miért?
Eszt nem hiszem el
2012. április 11. 19:00 #198
Lora28
Lora28
visszatérő vendég
 
StátuszHa valaki azt mondja neked, hogy az élet nehéz, kérdezd meg őt: mihez képest?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 126445
Offline offline
Ez nagyon nagy hülyeség,hogy pont most perelik be őket amiután ekkora sikert érnek el világ szerte.Ez az egész scak azért van,hogy pénzt tudjanak tőlük lehúzni.Szerintem ez nagyon szánalmas.:/
2012. április 11. 19:02 #199
DoraTheDirectoner
DoraTheDirectoner
új tag
 
Státusz:)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.01.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 0
Azonosító: 172418
Offline offline
a másik együttest senki nem ismeri...biggrin.gif most minek perelnek? a másik együttest mindenki leszarja biggrin.gif amúgy nem rosszak csak, felesleges, mert hiába egyforma a nevük a többséget nem érdekli biggrin.gif
2012. április 11. 19:04 #200
DoraTheDirectoner
DoraTheDirectoner
új tag
 
Státusz:)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.01.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 0
Azonosító: 172418
Offline offline
amúgy ez a másik one direction 11 hónapja adta ki az első dalukat...szerintem az eredeti brit 1d előbb volt...
19 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!