Starity

Névhasználati jogok miatt perelik a One Directiont

19 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 11. 17:32 #161
doriella
doriella
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.09.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 1
Azonosító: 157843
Offline offline
Már bocs, de attól még, hogy valaki népszerűbb, attól még nem jár neki különleges bánásmód! Az amerikai One Direction előbb választotta magának a nevet, szóval egyértelműen őket illeti. Még az is megeshet-bár ezt erősen KÉTLEM, hogy a britek lekoppintották (mondom, lehetséges, de nem biztos és én sem hiszem, de megeshet). Komlyan, mi ez az elfogultság? Azért van az agyatok, hogy gondolkodjatok...
4 felhasználónak tetszik: ophely88, janet7, Black Hearth2, thunderbird
2012. április 11. 17:36 #162
- törölt felhasználó -    
Hát azért ez nagyon szánalmas az amerikai csapat részéről... Ezzel biztos, hogy csak hírnevet na meg pénzt akartak szerezni maguknak...
2012. április 11. 17:36 #163
barbyjudo
barbyjudo
új tag
 
StátuszHárom dolog van, amit nem lehet sokáig rejtegetni: a nap, a hold és az igazság!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.03.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 0
Azonosító: 161570
Offline offline
jézusooooom bmeg ez mekkora egy szánalom az amerikaiaktól! -.-
úgysem lesznek híresek..mit akarnak már??ohmy.gif
a brit One Direction lesz az egyetlen és az első! <3 *-*
2012. április 11. 17:36 #164
- törölt felhasználó -    
Idézet (j_mimi13 @ 2012.04.11. 17:25)
Én is támogatom az előttem szólót, mivel ők sokkal népszerűbbek, és csak az amerikai One Direction, -már ha mondhatom őket annak, mert még soha nem hallottam róluk.-csak az az 1 millió dollás érdekli, amit magukévá tehetnek, ha hagynák, és biztos, hogy tinilányok ezrei utálnák meg őket.. köztük én is, ha ezt a fantasztikus nevet elvennék tőlük... mert rájuk, a brit csapatra, igenis illik...!!

Én nem hiszem, hogy a két csapat rajongótábora között nagy átfedés lenne. A brit 1D-ért inkább a tizenévesek rajonganak, az amerikaiak pedig inkább olyan stílusú zenét játszanak, ami a felnőttebbeknek, huszonéveseknek jönnek be.
Azon viszont nagyon röhögnék, ha az összes eddig magát Directionernek valló kiírná a profiljára, hogy "utálom a One Directiont", ha elvennék a britektől a nevet. Nem magukon a rajongókon röhögnék, csak abszurd lenne a szitu. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, janet7, Black Hearth2, thunderbird
2012. április 11. 17:37 #165
- törölt felhasználó -    
Hát szerintem az amcsik másolták tőlük a nevet, és ez eléggé szánalmas, hogy így akarják lehúzni őket...
2012. április 11. 17:38 #166
- törölt felhasználó -    
Nem számít, melyik a népszerűbb, melyik után csorgatja több tinilány a nyálát, a védjegy nagyon drága, nem egy fillérébe került az amerikai One Direction-nek, és nagyon nagy hiba, hogy a britek nem néztek utána, hogy van-e már ilyen nevű banda.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2, thunderbird
2012. április 11. 17:40 #167
Lizu
Lizu
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 461
Csatolások: 0
Azonosító: 141427
Offline offline
hát remélem a 1D megtarthatja a nevét..már mint a brit...
2012. április 11. 17:42 #168
Eszty99
Eszty99
visszatérő vendég
 
StátuszHungary wants 1D!!!!!!!!!!! ♥♥♥♥ D!r€cł!on€r... ♥ ♫ ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 223
Csatolások: 24
Azonosító: 162632
Offline offline
Sztem nem fog a "mi" 1D-nk nevet váltani, legalábbis mi nem engedjük. Amugy meg korábban nem vették ezt lszre az amerikai One Directionosok?? Sztem most nagy részben csak azért inditottak pert, mert a britek lepipálták őket.. -.-"
2012. április 11. 17:43 #169
Enny96
Enny96
member
 
StátuszEnny96 még nem állította be a státuszát....de talán egyszer majd befogja...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.08.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 3
Azonosító: 130891
Offline offline
Hát ha az amerikai banda már levédette azt a nevet akkor az őket illeti!Nem hiszem, eszembe se jutott, hogy a britek lekoppintották, csak egyszerűen nem tudták, hogy van már ilyen.Ez így elég szívás mert tényleg a brit 1D a híresebb viszont az amerikai előbb alakult meg:/Lesz ahogy lesz, ha pedig az lesz, hogy a brit srácoknak nevet kell változtatniuk engem nem igazán fog zavarni, ugyan úgy szeretni fogom őket persze fura lesz... de azért reménykedem, hogy ők nyerik meg a pert.
2012. április 11. 17:45 #170
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszty99 @ 2012.04.11. 17:42)
Sztem nem fog a "mi" 1D-nk nevet váltani, legalábbis mi nem engedjük. Amugy meg korábban nem vették ezt lszre az amerikai One Directionosok?? Sztem most nagy részben csak azért inditottak pert, mert a britek lepipálták őket.. -.-"

Amint tudomást szereztek róluk, szóltak nekik. Az már Simon Cowell arroganciája, hogy le se ült velük tárgyalni.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2, thunderbird
2012. április 11. 17:48 #171
- törölt felhasználó -    
Csak én nem találtam olyat a googlen ,hogy Amerikai One Direction ???
2012. április 11. 17:49 #172
Ancsa27
Ancsa27
visszatérő vendég
 
StátuszHow many goodbyes can fit in a lifetime?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.27.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 21
Azonosító: 172111
Offline offline
Már nem azért, de szerintem is elég szánalmas húzás volt ez az amerikaiaktól -.- dry.gif reklamalo.gif Egyébként meg, ha tényleg 2009-ben alakultak, akkor most miért a brit 1D a híresebb? Nyilván, mert ezerszer jobbak!!! Úgyhogy remélem, hogy elvesztik a pert az amerikaiak és a 1D srácoknak megmaradhat a nevük. rolleyes.gif blush.gif
2012. április 11. 17:49 #173
nicky21
nicky21
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj, halgass .... aztán csináld azt, amit amúgy is ku**ra csinálni akartál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.12.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 360
Azonosító: 43540
Offline offline
Úristen, nem tudtok elfogultság nélkül gondolkodni??? Baromira irreleváns hogy melyik banda a híresebb...
2012. április 11. 17:52 #174
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Az amerikai banda lehúzhatja a redőnyt mert a brit fiúk fognak nyerni a perben. Mert ők sokkal híresebbek és több pénzük van így a "hatalom" is az övék.
2012. április 11. 17:57 #175
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ancsa27 @ 2012.04.11. 17:49)
Már nem azért, de szerintem is elég szánalmas húzás volt ez az amerikaiaktól -.-  dry.gif  reklamalo.gif  Egyébként meg, ha tényleg 2009-ben alakultak, akkor most miért a brit 1D a híresebb? Nyilván, mert ezerszer jobbak!!!  Úgyhogy remélem, hogy elvesztik a pert az amerikaiak és a 1D srácoknak megmaradhat a nevük.  rolleyes.gif  blush.gif

Vagy azért, mert nincs mögöttük egy olyan pénzeszsák, mint Cowell. 5 fiatal indie zenésznek mindenféle impresszárió nélkül, saját zsebből nyilván tovább tart befutni, mint azoknak, akik mögött van pénz, marketing, PR meg egyebek. A pénz itt ugyanúgy beszél, mint bárhol máshol, és most csak arról beszélek, hogy nem egyenlő feltételekkel indult a két csapat.

És most nem tehetségről vagy ilyesmiről beszélek, de a zeneipar ugyanúgy üzlet, nagyobb kezdőtőkéből többet lehet kihozni, ennyi.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, janet7, Black Hearth2, thunderbird
2012. április 11. 17:59 #176
- törölt felhasználó -    
Hú, érdemes volt végig olvasni a topikot, fáradságom ellenére olyan jókat mosolyogtam néhány tag kommentjén. Komolyan!XD Nem vagyok a bandának a rajongója, de nem is utálom őket. Én azt mondom, hogy nem rosszak, de túl sablon zenét játszanak, ami nekem őszintén szólva nem jön be. Szóval ezúttal tök pártatlanul nyilvánítok véleményt. A per nagyon is jogos! Néhányan olyan tévhitben élnek, hogy amiért ez a kisfiúkból álló bandáért rajonganak a tinik, akkor őket nem érheti semmilyen sérelem. Wow, emberek, mióta működik így a törvénykezés a világ bármelyik országában? Tény, a brit banda biztos nem tudott erről, és nem is plágiummal vádolják őket, hanem annyit szeretnének, hogy változtassanak nevet. Képzeld el, hogy színházba mész. Lefoglalod a legjobb helyet, de valaki befurakszik és oda ül le, pedig te azért a páholyért drága összeget kipengettél. Hmmm... nem idegesítő egy kicsit? Mert gondolom szívesen megrugdosnád az illetőt, hogy az a te helyed, te láttad meg előbb, sőt ki is fizetted, ő meg pofátlanul odaült. Ez ugyanez! Emiatt is tartom jogosnak. Hogyha volt már ilyen banda, akkor igen is változtassanak nevet! Amúgy meg általában arról nem hall itt a tag többsége, akik tényleg jó zenét játszanak. Attól, mert nem hallottatok róluk és nem csorog utánuk minden lány nyála, attól még ők lehetnek jók, sőt, ha nem jobbak! Ugyanúgy szeretnétek ezt a One Directiont (egyébiránt nagyon kreatív név...), hogyha csúnya, fogszabis, pattanásos fiúcskákból állna? Ugye, hogy nem?smileeee.gif És akkor mindenhol azt hallja az ember, hogy a külsőségek nem számítanak. Dehogynem számítanak! Olvasgatom a One Direction topikot, nemrég olyan jó kis társaság volt ott, most meg az megy, hogy jajj, de cukika, édeske, arika meg ilyenek. blink.gif Ti nem a zenéért szeretitek ezeket a srácokat, hanem, mert szerintetek aduászok és, milyen jól néznek ki. Annyi hülyeséget és butaságot írtatok le a topikba, hogy fogtam a fejemet. Persze, valószínűleg névváltoztatás nem lesz. Miért is lenne? Egy kis lóvéval minden kifizethető. Ejteni fogják a vádakat és az amerikai banda hoppon fog maradni. Annyira nem értem itt a felháborodás okait, de szerintem itt sokan a cikk lényegét sem fogták fel. És, akkor mit akarok én még a törvényekkel?! blink.gif
8 felhasználónak tetszik: Pöttömke, The Bex, Enny96, ophely88, An_d_a, janet7, Black Hearth2, thunderbird
2012. április 11. 17:59 #177
JUdit0051
JUdit0051
új tag
 
Státusz^^ " We are the champions " ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.16.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 158439
Offline offline
de őszintén az a "amerikai banda" is jókor perli őket,mikor nem tegnap alakult meg az One Direction...
2012. április 11. 18:01 #178
Pillebaba98
Pillebaba98
New York *-*
 
StátuszLégy önmagad :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 1505
Csatolások: 10
Azonosító: 152801
Offline offline
Valószínű ,hogy egy ismeretlen amerikai bandától loptak sleep.gif És hamarabb is perelhettek volna ..Minek vártak ennyit ?! Valószínűleg nem tudták hogy van már ilyen nevű banda ,mert szándékosan biztos,hogy nem loptak volna...Minek tették volna ,ha úgy is per van az ilyenekből ...meg szerintem a brit One Direction sokkal híresebb .
2012. április 11. 18:03 #179
Loooove
Loooove
új tag
 
StátuszSzeretlek cicaa <3 *-* ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.16.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 158500
Offline offline
Hg mennyi idejük van az embereknek!! Folyton ilyen híreket olvashatunk MINDENHOL!! :/
2012. április 11. 18:08 #180
Jónás Csilla
Jónás Csilla
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 0
Azonosító: 159648
Offline offline
biztos nem tőlük vették a nevüket...ezért nem kell perelni..
19 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!