Starity

Ballagás: tényleg várjuk?

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 25. 15:40 #201
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2013.05.25. 15:25)
Nekem tavaly volt a ballagásom általánosból, nekem tetszett, szerintem elég volt azzal az osztállyal, örülök, hogy vége lett annak a korszaknak, nem szerettem, így vissza gondolva sok mindenen változtatnék, másokkal barátkoztam volna, stb. A mostani osztályomat imádom, hihetetlenül rendesek, két ember van, akiknek semmi nem jó, de ők jól megvannak egymással, nem foglalkozunk velük. Hihetetlenek az emberek nálunk. <3 Imádom őket! biggrin.gif

Trolololo.rohog.gif

Fórumhoz szólván:
Én tavaly ballagtam általánosból, és nagyon jól éreztem magam, kicsit tartottam az elválástól. Nem gondoltam volna, hogy valaha is hiányozni fog 1-2 ember, de tűrhetően. A mostani osztályomba sokkal jobb az osztályközösség, több emberrel ápolok jó kapcsolatot, nincsenek miss picsák se - ami elég jó érzés. Imádom az iskolát ahova járok, a tanárok is nagyon kedvesek - persze van egy-két kivétel -. Én nem változtatnék semmin. Azért is jó az elválás, mert kiderül, hogy kik is az igazi barátaid, s meg tudod milyen gyerekes emberekkel barátkoztál.
2013. július 12. 18:55 #202
- törölt felhasználó -    
Én idén ballagtam. Annyira nem volt rossz. Csak azt sajnálom nagyon, hogy az egyik legjobb barátnőmmel nem ugyanabba a suliba fogunk járni.
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!