Starity

Zs-kategória

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 17. 23:31 #41
- törölt felhasználó -    
iszonyat nagy baromságba botlottam már megint.
és ami végképp idegesített hogy van pofájuk oda írni a DVD borítójára Herman Melville! rolleyes.gif mad.gif
háá komolyan a fazon ha kikelne a sírjából és meglátná ezt a borzalmat amit műveltek a regényével rögtön infarktust kapna értitek egy zombi ami infarktust kap??? rohog.gif
szuper bálna végigrágja magát az Óceánon kb.erről szól a film de valami hihetetlen nagy idiótaság az egész.
Moby Dick 2010
0/5
2 felhasználónak tetszik: ophely88, csicsi20
2012. július 27. 10:24 #42
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Tegnap én is megnéztem egy gyöngyszemet, ami szerintem abszolút Zs-kategória.
Ne kiálts vérfarkast! Megéri megnézni rohog.gif
A filmhez képest a trailert elég izgalmas, de oszt ennyi is az érdekes jelenet az egész filmben. De azért pozitívuma, hogy kínomban sokszor felnevettem a bénaságokon, na meg a bájos Nina beer.gif

Trailer
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 27. 11:02 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (csicsi20 @ 2012.07.27. 10:24)
Tegnap én is megnéztem egy gyöngyszemet, ami szerintem abszolút Zs-kategória. 
Ne kiálts vérfarkast! Megéri megnézni  rohog.gif
A filmhez képest a trailert elég izgalmas, de oszt ennyi is az érdekes jelenet az egész filmben. De azért pozitívuma, hogy kínomban sokszor felnevettem a bénaságokon, na meg a bájos Nina  beer.gif 
Trailer



hááá komolyan láttam a poszterét és le akartam tölteni! rohog.gif
de aztán megálljt parancsoltam ennek az őrült gondolatnak! laugh.gif
jó nagy baromság lehet ez is! laugh.gif
bár egyszer lehet bepróbálkozom vele agytompításnak lehet jó lesz! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: csicsi20
2012. július 30. 17:01 #44
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Igaz, hogy nem láttam, de nem is fogom. Milyen beteg film lehet: Szarember (Monsturd) lol2.gif

Röviden annyiról szól, hogy egy szökött fegyenc a csatornában beleesik egy trutyiba, melynek következtében a DNS-e átalakul és félig ember, félig kaki lesz bokkod.gif

Trailer

Míg ezután kutattam, találtam egy másik érdekességet:

Zombiefenék: A halál vécéje rofl.gif

Trailer

(Nem akarom elhinni, hogy ezt a két filmet tényleg elkészítették nea.gif )
3 felhasználónak tetszik: Kiim, Christo, Lady Suzy
2012. július 30. 17:32 #45
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2012.07.30. 17:01)
Igaz, hogy nem láttam, de nem is fogom. Milyen beteg film lehet: Szarember (Monsturd)  lol2.gif 
Röviden annyiról szól, hogy egy szökött fegyenc a csatornában beleesik egy trutyiba, melynek következtében a DNS-e átalakul és félig ember, félig kaki lesz  bokkod.gif 
Trailer
Míg ezután kutattam, találtam egy másik érdekességet: 
Zombiefenék: A halál vécéje  rofl.gif 
Trailer
(Nem akarom elhinni, hogy ezt a két filmet tényleg elkészítették  nea.gif )


épp majszoltam a kis szendvicsem, amikor olvastam a bejegyzésed.. _nevet.gif amúgy képtelenségnek tartom hogy ezek valódi filmek legyenek, ennyire beteg már nem lehet senki biggrin.gifD
2 felhasználónak tetszik: mikieger, csicsi20
2012. július 31. 21:42 #46
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2012.07.30. 17:01)
Igaz, hogy nem láttam, de nem is fogom. Milyen beteg film lehet: Szarember (Monsturd)  lol2.gif 
Röviden annyiról szól, hogy egy szökött fegyenc a csatornában beleesik egy trutyiba, melynek következtében a DNS-e átalakul és félig ember, félig kaki lesz  bokkod.gif 
Trailer
Míg ezután kutattam, találtam egy másik érdekességet: 
Zombiefenék: A halál vécéje  rofl.gif 
Trailer
(Nem akarom elhinni, hogy ezt a két filmet tényleg elkészítették  nea.gif )


http://www.kephost.com/images4/2012/7/31/1zazuno09hd9aza6ngtl.gif
Ezekmikezek?! _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, csicsi20
2012. augusztus 02. 20:22 #47
- törölt felhasználó -    
aki akarja végig is nézheti vannak benne érdekességek! rohog.gif
de mindenképp tekerjétek a 30-ik perchez bepisiltek bepusztultok megőrültök meghaltok a nevetéstől eszméletlen aza jelenetsor! rohog.gif
én leestem a székről! rohog.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: LeoM
2012. augusztus 02. 20:36 #48
- törölt felhasználó -    
esküszöm jó ez a zene! meghajolo.gif thumbsup.gif biggrin.gif rohog.gif
2012. augusztus 13. 21:18 #49
- törölt felhasználó -    
A Loch Ness-i szörny visszatér szerda 22:00 RTL klub cool.gif
ízelítő
2012. augusztus 16. 18:36 #50
- törölt felhasználó -    
Láttátok-e már a Simon mondja című szösszenetet? Inkább nem kéne. rohog.gif Olyan Zs-kategória, mint a ház. Bár felbukkan benne Margo Harshman és Blake Lively, akik nem éppen Zs-kategóriásak.


Aztán itt van még a The Graves, ami egy ultraratyi film lett, de szerepel benne egy nagy kedvencem, Clare Grant, aki egyébként a filmhez képest remekül játszik.


Itt van még a Dying Breed című ausztrál film, kedvenc forgatókönyvíróm (Fűrész), Leigh Whannell játszik benne.


A zátony című film is totál gagyi volt, de igaz történeten alapszik.


A Véres hétvége is elég Zs kategória, egy kis csavarral a végén.


Kíváncsi vagyok erre a Smiley című filmre, októberben mutatják be. A YouTube "legenda" Shane Dawson is játszik benne, akit nagyon bírok. Ki nézi majd velem? biggrin.gif


Ha kíváncsiak vagytok Victor Crowley legendájára, nézzétek meg a Balta című film első, második és a készülő harmadik részét is! Kihagyhatatlan gyöngyszem.


Az egyik kedvencem ebből az egyvelegből A küklopsz szövetsége című film Eric Robertssel, nézzétek élvezettel!


A dzsungel markában is egy nagyon "élvezetes" kis Zs-kat. film, mindenképpen ajánlom, ha jót akartok szórakozni.


A sort a Boa versus Pythonnal zárnám, jó szórakozást a filmekhez!
2017. február 11. 11:13 #51
- törölt felhasználó -    
SPOILER ALERT!!!!!

Blair Witch
3/10
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/2a/Blair_Witch_2016_poster.png
Elég rég írtam ebbe a topikomba de nem is ez a lényeg. Ennek a filmnek mindenképpen itt a helye még akkor is ha tripla A filmként kerül forgalomba majd itthon. Egy ritka idegesítő film és főleg azért mert mindent felvonultat amit utálok a horror filmekben. Én egyébként nem tartozom a Blair Witch project rajongói közé én elég unalmasnak találtam az eredeti filmet. Mondjuk én nem akkor láttam amikor ki jött az a film hanem pár évvel később. De láttam az értékeit és volt egy fajta hangulata annak a filmnek és igaz hogy ott is idegesítőek voltak a szereplők de a reakcióik és ez egyre fokozódott kétségbeesésük sokkal életszerűbbé hatott mint ebben a filmben. A vége pedig kifejezetten ijesztő volt. Bár engem már ott is zavart a kamera rángatás és futkosás a sötétben. Nah de itt van ez az új Blair Witch ami tényleges folytatása az elsőnek mivel az előzö film szereplőének Heathernek a testvére James talál egy videót a neten amin felfedezi valami torz alakon hogy az bizony az ő elveszett testvére nahh hááá azaz alak mindenre hasonlít csak Heather-re nem nahh mindegy.De felkerekedik és még három társával felkutatják azt az eléggé zakkant párocskát akik feltöltötték a netre ezt a videot és őket is bevonva vissza mennek az erdőbe megkeresni azt a házat ahol eltüntek az eredeti film szereplői. Nahh és innentől kezdve a film ugyanaz mint a Blair Witch project csak mindenből több van sajnos negatívan több. Több az idegesítő karakter,több az öncélú jumpscare,több a sötétben futkosás kamera rángatás és természetesen a filmnek poltikailag is korrektnek kellett lenni mivel van egy színesbőrű pár is a csapatban ez fontos.jahhhhh és aki vidéken lakik Amerikában az valószínűleg rasszista és déli zászlót rak ki a falára nahh szóval itt éreztem hogy ez a film egy fos lesz és engem egyszerűen az őrületbe kergettek a jumpscare-kel indokolatlanul használták szinte minden 3-ik ijesztegetős jelenetnél pedig az eredeti film pont nem használt jumpscare-ket.A másik dolog amivel kikészítették az agyamat hogy a szereplők nem cselekedtek logikusan amikor valaki eltünt vagy valami történt egyszerűen mindig volt olyan aki egyszerűen fogta magát és berohant a sötét erdőbe. Eszük águkban nem volt együtt maradni. Ráadásul volt egy ilyen lila hajú csaj a filmben ő volt az egyik aki feltöltötte azt a talált videot a netre nahh az a csaj összevissza sikongatott ahhhh nagyon idegesített.A sötétben futkosásról nem is beszélve a végén is olyan dolgok történnek ami már ténylegesen indokolná hogy együtt maradjanak akik még megmaradtak erre a főszereplő James mit csinál berohan a házba csak azért mert lát egy fényt az ablakban és magára hagyja a fimes csajt mondván."Én ezért jöttem vissza meg kell értened!" Aztán futkorászik a sötét házban és kiabálja hogy Heather?? Heather? MIVAN??? biggrin.gif Meg aztán ami még roppantúl zavart az egészben hogy gyakorlatilag ugye egy meg magyarázhatatlan esemény és eltünések helyszínére jöttek vissza és ráadásul az egyikük a saját testvérét probálja felkutatni arról nem is beszélve hogy a környék híresen rossz hírű tele van mende mondákkal és ezeknek mindig van valamilyen alapja vagy ilyen vagy olyan és erre mit csinálnak úgy viselkedtek mintha kirándulnának meg szimplán kempingeznének bammmeg. Poénkodnak meg kolbászt sütögetnek meg áááá szóval hagyom ezt a filmet. Ami pozitívum volt azok az erdő hangjai reccsenések sikolyok ezek működtek más nem nagyon. Szerintem egy nagyon gyenge film nem ajánlom senkinek.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!